Angela Pude

Twoim celem jest szybka i skuteczna nauka języka niemieckiego? Sięgnij po podręczniki i kursy na każdym poziomie zaawansowania autorstwa Angeli Pude, które w przystępny sposób wyjaśnią wszystkie językowe trudności.


Angela Pude zajmuje się edukacją w zakresie języków obcych. Jest autorką i współautorką pomocy naukowych oraz książek wykorzystywanych podczas zajęć z języka niemieckiego na całym świecie. Wykorzystuje nowatorskie podejście stworzone w oparciu o zasady neurodydaktyki. Taki sposób przekazywania wiedzy przynosi najlepsze rezultaty. W podręcznikach znajduje się wyjaśnienie kwestii teoretycznych oraz ćwiczenia praktyczne, np. w zakresie słuchania, czytania oraz samodzielnego tworzenia wypowiedzi pisemnych. Równie istotne są dialogi z pozostałymi uczestnikami lekcji - uczą one użytecznej w codziennych sytuacjach komunikacji.


Niektóre książki Angeli Pude to np. "Schritte international Neu 3. Poziom A2.1. Język niemiecki dla liceum i technikum", "Menschen B1 Podręcznik + nagrania online" oraz "Momente A1". Jak widać, publikacje dostosowane są do różnych umiejętności uczących się - od poziomu początkującego A1 aż do B1 i B2, które oznaczają bardziej zaawansowany stopień znajomości języka.


Podręczniki, zestawy ćwiczeń i opracowania autorki wykorzystuje się w szkołach, na kursach językowych oraz podczas korepetycji. Zyskały aprobatę uczniów dzięki prostym definicjom, ciekawym zadaniom i przejrzystej budowie książki, która prowadzi kursantów krok po kroku ku coraz lepszej znajomości niemieckiego.