Anielski puch

Średnia: 3.6 Ilość ocen: 5
Wysyłka w
24 godziny + czas dostawy
Wydawnictwo
Ilość stron
224
Rok wydania
2020
Inne wersje (1)
eBook, mobi, epub
za 20,62 zł
Nasza cena: 21,06 zł 29,90 zł Taniej o: 30%

Ciepła, zabawna, a zarazem zajmująca opowieść o kobietach, które nie mają szczęścia w miłości. Sięgnij po tę książkę i przekonaj się, czy los da się odmienić.

"Anielski puch" to powieść obyczajowa, w której można jednak wyczuć pewną magię chwili. Jej bohaterki to trzy kobiety: Anna, Zofia oraz Natalia. Każda z nich należy do innego pokolenia, jednak żadna z nich nie potrafi znaleźć dla siebie odpowiedniego partnera i tym samym wreszcie zadbać o własne szczęście. Nie potrafią zbudować trwałego związku z mężczyzną, a ich miłosne przygody składają się na pasmo niepowodzeń. Choć każda chciałaby znaleźć idealnego partnera, powoli przestają w to wierzyć.

Niespodziewanie na drodze Anny staje Wiktor, przyciągający uwagę chirurg, który nie ma za sobą łatwego życia. Kobieta jednak, nauczona doświadczeniem, stara się zapobiec kolejnemu nieszczęściu. Z kolei Zofia zmaga się z dawną znajomością, która niespodziewanie powraca. Natalia natomiast pozostaje naznaczona "klątwą" matki oraz babki, przez co popełnia błąd za błędem, podobnie jak one. Tylko czy na pewno tym razem wszystko pójdzie nie tak? Zwłaszcza teraz, gdy z nieba sypie się anielski puch?


O autorce

Marika Krajniewska jest polską pisarką, dziennikarką, a także tłumaczką. Przyszła na świat drugiego listopada 1979 roku w Leningradzie. To założycielka Wydawnictwa Papierowy Motyl. Została zwyciężczynią konkursu literackiego magazynu "Pani" w roku 2009. Jej powieść "Zapach malin" została nominowana do nagrody literackiej im. Władysława Reymonta.

Recenzje (5)
 1. Super Recenzent
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Anielski puch i jego magia

  Dziś chcę Wam gorąco polecić powieść Mariki Krajniewskiej "Anielski puch", która w osobliwie ciepły i nastrojowy sposób wprowadza nas w świąteczny klimat i pozwala uwierzyć, że marzenia naprawdę się spełniają. Co prawda Boże Narodzenie już za nami, ale moim zdaniem magia tej bardzo uniwersalnej opowieści obyczajowej działa zawsze, nie tylko w okresie świąteczno - noworocznym i można po nią sięgnąć za każdym razem, gdy tylko zapragnie się spełniać marzenia, tak po prostu.

  Zofia, Anna i Natalia - babka, matka i córka nie mają szczęścia do udanych związków z mężczyznami. To taki ich rodzinny dramat, swego rodzaju klątwa przechodząca z pokolenia na pokolenie. Bohaterki są odważne, samowystarczalne i zdeterminowane do radzenia sobie w życiu według własnych zasad. Ale nadchodzą święta, a wraz z nimi rodzinna tradycja wysyłania listu do Mikołaja. Kobiety od wielu już lat kultywują ten obrzęd wypisując na kartce specjalnej papeterii jedno tylko słowo - jedno największe marzenie i zostawiają list na parapecie, aby został zabrany przez wiatr...

  "Listy mają moc, składają się bowiem ze słów, które długo skrywane przed światem wreszcie znajdują swoje miejsce i materializują się po stokroć. Jest to możliwe tylko w okresie świąt zimowych, bo wtedy przystajemy, zwalniamy tempo życia. A gdy zapisane marzenie zaczyna się spełniać, spada na ludzi anielski puch."

  O czym marzą bohaterki? W jaki sposób świąteczna magia odmieni losy każdej z nich?

  Powieść Mariki Krajniewskiej urzekła mnie swoim klimatem i ponadczasową wymową. Autorka pisze w niej o sprawach z pozoru prostych, oczywistych, ale dających wiele do myślenia. Bo każdy z nas ma prawo do marzeń i każdy może sobie pomóc je spełniać. "Anielski puch" już samym tytułem wprowadza nas w świat magii i świątecznych cudów, choć życie bohaterek dalekie jest od sielanki. Zofii nie daje spokoju trudna przeszłość, do której wstępu strzeże porcelanowa figurka baletnicy, Anna zmaga się z problemami zdrowotnymi, które stawiają pod znakiem zapytania jej dalszą pracę trenerki aerobiku, a siedemnastoletnia Natalia pragnie odnaleźć własną ścieżkę w życiu, ale najpierw musi stawić czoła odrzuceniu przez ojca. Ich zwyczajna codzienność ukazana została w bardzo realistyczny i wiarygodny sposób, bez zbytniego upiększania i naginania rzeczywistości.

  Podoba mi się sposób pisania autorki. Jej styl jest lekki, przejrzysty, język prosty, a humorystyczne dialogi i niektóre komiczne sytuacje powodują, że książkę bardzo dobrze się czyta. Jej lektura nie zabierze więcej niż jeden - dwa wieczory. Gdybym miała pokusić się o wyszukanie jakiś podobieństw, czy porównań to powieść "Anielski puch" z uwagi na atmosferę, ciepło i pozytywną energię bijącą z każdej strony przywodzi mi na myśl cykl "Malownicze" Magdaleny Kordel. Chętnie poznałabym dalsze perypetie bohaterek aby się przekonać, czy anielski puch spadający z nieba nie utracił swojej wyjątkowej mocy.

  Cieszę się, że dzięki klubowi recenzenta serwisu [Adres usunięty] miałam możliwość przeczytać właśnie tę powieść. Polecam serdecznie nie tylko w świątecznym czasie.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Lubię książki o tematyce świątecznej, więc z ciekawości wziąłem do ręki to, co napisała pani Krajniewska. Ogólnie mogę powiedzieć, że książka jest fajna, aczkolwiek czytałem już nieco lepsze, jeżeli chodzi o święta. Chociaż nie mówię, że tą skreślam całkowicie. Jest bardzo przyjemna i lekka, dzięki czemu cała historia się nie dłuży. Taka książka idealna na jeden, dwa lub trzy zimowe wieczory. Ja akurat całość przeczytałem w jeden wieczór, bo miałem tyle czasu wolnego. Historia jest fajna, czasem nieco się za mocno gmatwa, ale ogół naprawdę oceniam pozytywnie. Mogę ją Wam śmiało polecić do czytania.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 3/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Autor: Marika Krajniewska

  Tytuł: Anielski puch Anna, Zofia i Natalia – trzy kobiety z różnych pokoleń, które oprócz więzów krwi łączy to, że nigdy nie miały szczęścia do związków. Mężczyźni w ich życiu pojawiali się i znikali, co tylko umacniało je w przekonaniu, że jeżeli umiesz liczyć, to licz tylko na siebie. Jednak w głębi serca każda marzy o tym, że kiedyś, gdzieś, spotkają kogoś, kto…Ale o tym piszą tylko w listach do Świętego Mikołaja, które co roku tradycyjnie wysyłają. Więc gdy w życiu Anny pojawia się Wiktor, intrygujący chirurg po przejściach, trudno jej uwierzyć, że to się dzieje naprawdę i robi wszystko, żeby pokrzyżować plany przeznaczeniu. Zofia natomiast ulega urokowi mężczyzny z przeszłości, którego tajemniczość budzi niepokój, a serce Natalii uparcie popycha ją ku błędom matki i babki. Trudno jest odmienić historię rodzinną, która lubi się powtarzać, ale wszystko się może zdarzyć, gdy z nieba zaczyna padać anielski puch…

  Jestem po przeczytaniu książki i muszę stwierdzić, że niestety nie przypadła mi ona do gustu. Myślałam, że będzie ona bardziej świąteczna, tak jak wskazywała na to okładka. Owszem pojawiły się trochę święta, magię świąt troszkę też czułam. Niestety no urzekła ona mojego serduszka. Historia opisuje życie trzech kobiet, które się nie znają. Z jednej strony fajna jest

  tak ja kompozycja i dużo takich książek czytała, ale jednak nie miały w sobie czegoś świetnego. Spodobała mi się pod względem opowieści trzech innych kobiet. Ocena 7/10

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 3/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Historia trzech kobiet, które nie mają szczęścia w miłością z płcią przeciwną. Babcia, matka, córka - ich relacje są różne, jednak mogą na siebie liczyć. Całą swoją miłość przelewają na siebie nawzajem. Co roku piszą listy do Świętego Mikołaja prosząc o jedno... Miłość. Czy tym razem los się do nich uśmiechnie?

  Anna poznając Wiktora, który z zawodu jest chirurgiem, nie wierzy, że może ułożyć sobie szczęśliwie życie. Nie jest pewna, czego do końca chce. Zofia, matka Anny, poznaje mężczyznę, który okazuje się być ułamkiem jej przeszłości. Natalia to nastoletnia dziewczyna, która kibicuje mamie i uważa, że ojciec, który opuścił je 10 lat temu, nie jest im w ogóle potrzebny.

  Na początku każdego rozdziału jest króciutka historia matki Zofii. Poznajemy kawałek dzieciństwa Zofii i jej "brata". Książka jest krótka, ma ponad 200 i szybko się ją czyta. Samego ducha świąt nie ma tu za wiele. Pojawia się "Anielski puch", więc jak najbardziej treść pasuje do tytułu.

  Czy ta historia mnie porwała?

  Smutno mi przyznać, ale nie bardzo. Jest to nostalgiczna książka, w której czuć smutek, trochę nadziei na lepsze jutro i miłość. Kobiety są niezależne, radzą sobie same, ale brakuje im czułości z męskiej strony.

  Jeśli ktoś lubi proste historie z nutą nostalgii, zimowym klimatem i życiowymi problemami to polecam. Wymagający czytelnik nie znajdzie tutaj funu dla siebie, chyba że poszukuje lekkiej lektury na zimowe wieczory przy herbatce 😉

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 3/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  "Anielski puch" autorstwa Mariki Krajniewskiej, to historia trzech spokrewnionych ze sobą kobiet. Łączą ich nie tylko więzy krwi, ale i również prześladujący je pech, odnośnie szczęśliwej miłości, ponieważ żadna z nich tak naprawdę nie była w długim i poważnym związku. Zatem na przestrzeni zaledwie tych 223 stron, poznajemy ich losy.

  .

  Była to bardzo króciutka i niezobowiązująca historia, która idealnie pasuje, właśnie na takie długie, jesienne wieczory. Co prawda, jest ona dość przewidywalna, ale ja się na to trochę nastawiałam, więc nie było to dla mnie jakieś duże rozczarowanie. Główne postaci, było dość dobrze wykreowane, choć autorka mogłaby bardziej skupić się, na rozbudowaniu ich portretów psychologicznych. Trochę mi tego brakowało. Co do języka, to jest ON bardzo lekki i przyjemny, więc to jak najbardziej na plus. Fabularnie zaś, tak jak wcześniej wspominałam, historia jest nieco przewidywalna, ale nie ma żadnych nielogiczności i dziur fabularnych, więc jeśli chodzi o pomysł na książkę to autorce poszło całkiem dobrze.

  .

  Podsumowując, pewnie za jakiś czas, zapomnę, że czytałam tę książkę. Mimo to, na dzień dzisiejszy, myślę, że jest to taka ciepła i wzruszająca opowieść, z drobnymi niedociągnięciami. Jak ktoś szuka niezobowiązującej lektury, to ten tytuł się z pewnością nada.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Warto zwrócić uwagę na...
Biały puch 2/5 Nasza cena:
28,85 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Biały puch

Śladów zbrodni nie ukryje nawet największa śnieżyca.To miał być zwykły roboczy wyjazd pracowników naukowych Uniwersytetu Jagiellońskiego. Sprawy komplikują się, gdy profesor Kiszko niespodziewanie słabnie w jacuzzi i wkrótce umiera. Na domiar złego pensjonat w Rymanowie-Zdroju zostaje odcięty od...
Hej, mała! 5/5 Nasza cena:
27,68 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Hej, mała!

Rodziny się nie wybiera? A właśnie że tak! Tych dwoje od dawna coś do siebie czuje, ale brakuje im odwagi, by zrobić kolejny krok. Gdy Asia widzi, że Paweł coś ukrywa, do głowy przychodzą jej najgorsze scenariusze. Czy miejsce u boku ukochanego zajęła inna kobieta, a marzenia o byciu mamą przestaną...
Okno 5/5 Nasza cena:
21,75 zł 25,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Okno

Subtelny, ale świdrujący duszę – taki jest najnowszy tomik opowiadań Mariki Krajniewskiej, zatytułowany „Okno”. To nacechowane dużą dawką emocji teksty o tym, co się czai za oknem sąsiedniego domu. O duszach jego mieszkańców, których być może znamy. O ludziach, którzy są wśród nas. O jednych...
Białe noce 5/5 Nasza cena:
30,45 zł 35,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Białe noce

Książka o skomplikowanych relacjach, odwadze i oddaniu w imię trudnej miłościOla, studentka z Warszawy, poznaje w Petersburgu Siergieja. Wówczas nie wie jeszcze, jak bardzo pobyt w tym magicznym mieście odmieni jej życie. Tytułowe białe noce spędzają razem. Tuż przed powrotem nieoczekiwanie jej...
Przystań 0/5 Nasza cena:
26,10 zł 30,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Przystań

Marcelina jest po trzydziestce, ma aktorskie wykształcenie i wielkie ambicje, ale małe role na koncie. O Shakespearze nawet nie marzy. Zgodziłaby się zagrać gdziekolwiek, byleby tylko ktoś łaskawie dostrzegł jej potencjał. Wychowana przez dziadków poszukuje swojej tożsamości, pielęgnując dziecięce...
Pięć 0/5 Nasza cena:
26,10 zł 30,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pięć

„Pięć” to osiemnaście opowiadań, stanowiących studium psychologiczny ludzkich serc i dusz. Bohaterami skondensowanych opowieści są młodzi i starzy, sięgający do swojej pamięci, rozliczający się ze swoim życiem lub mający nadzieję na odzyskanie zagnieżdżonego w ich wnętrzu niepokoju. Tajemnice z...
Z serca do serca 0/5 Nasza cena:
27,13 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Z serca do serca

Zajrzyj do notesu z afirmacjami na kolejne tygodnie ciąży. Rozpocznij cykl duchowego przeobrażenia. Właśnie teraz, gdy przechodzisz metamorfozę zarówno fizyczną, jak imentalną, masz doskonały czas na odrodzenie duchowe. Na odkrycie łączności ze stworzonym przez ciebie życiem na poziomie Jaźni....
Schronisko 0/5 Nasza cena:
26,10 zł 30,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Schronisko

„Tutaj ludzie są jak bezpańskie psy. Tylko że dla nich nie ma schronisk. Nie ma miejsc, gdzie mogliby przeczekać passę, zupełnie nie taką, jak być powinna. A życie dokłada nowe… I też nie najlepsze… Bohater Krajniewskiej ma obsesję złota i obsesję matki. I poczucie, że zawiódł wszystkich. Już nie...
Och elvis 4/5 Nasza cena:
22,43 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Och elvis

Przyjaciółki, które ukradły urnę i zniknęły!Chociaż Joanna jest już po trzydziestce, wciąż mieszka z matką i ciągle słyszy, że powinna wreszcie znaleźć męża. Od lat cały swój wolny czas poświęca podopiecznym domu spokojnej starości, w którym pracuje. Nie jest tam jednak tak spokojnie, jak mogłoby...
No asiu 4/5 Nasza cena:
25,48 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

No asiu

Ta książka cię zaskoczy! W życiu Joanny szykują się zmiany. Po latach spędzonych za granicą do Polski wraca Paweł. Czy teraz, gdy nie będzie ich dzieliła ogromna odległość, mężczyzna znajdzie sposób, by pokazać Asi, że jest dla niego wyjątkowa?Paweł spędza sporo czasu z podopiecznymi domu spokojnej...
Prezydentka 4/5 Nasza cena:
29,64 zł 38,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Prezydentka

Gdy rząd po raz kolejny rozpoczyna walkę z kobietami, po przeciwnej stronie barykady Laura podejmuje ryzyko. Zmienia swoje wygodne życie i kandyduje na prezydentkę RP. Bez trudu zdobywa wymagane sto tysięcy podpisów. Idzie jak burza. Do czasu. Jej świat ponownie wywraca się do góry nogami. Mąż...
eBook Białe noce mobi epub 0/5 Nasza cena:
18,90 zł 21,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Białe noce mobi epub

Ola, studentka z Warszawy, poznaje w Petersburgu Siergieja. Wówczas nie wie jeszcze, jak bardzo pobyt w tym magicznym mieście odmieni jej życie. Tytułowe białe noce spędzają razem. Tuż przed powrotem nieoczekiwanie jej serce ponownie zaczyna bić mocniej, ale tym razem do... brata Siergieja,...
Wybrane bestsellery
Neokora. Thorgal. Tom 39 0/5 Nasza cena:
16,76 zł 24,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Neokora. Thorgal. Tom 39

Najnowszy tom bestsellerowej opowieści fantasy o wikingu Thorgalu Aegirssonie. Seria została wymyślona przez słynnego scenarzystę Jeana Van Hamme'a i wybitnego polskiego rysownika Grzegorza Rosińskiego.Główny bohater wraca do domu z wyprawy, podczas której uratował porwaną przez wyspiarzy córkę....
Wzburzone fale. Saga rodu Quinnów. Tom 1 0/5 Nasza cena:
33,08 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wzburzone fale. Saga rodu Quinnów. Tom 1

Pierwsza część wzruszającej „Sagi rodu Quinnów”, autorstwa niekwestionowanej królowej romansów – Nory Roberts. Cameron, Ethan i Philip mają za sobą trudne dzieciństwo. Bici i wykorzystywani przez biologicznych rodziców, znaleźli prawdziwy dom u Stelli i Raymonda Quinnów. Cameron został kierowcą...
Gwiezdne Wojny Skywalker. Odrodzenie. Opowieść filmowa. Star Wars 5/5 Nasza cena:
30,79 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Gwiezdne Wojny Skywalker. Odrodzenie. Opowieść filmowa. Star Wars

Niech nas galaktyka broni od starszych braci” – mówi Leia w opowieści filmowej „Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie”. To jedna z wielu scen, w których czytelnik może dowiedzieć się więcej o generał Organie: czy była Jedi, co ją powstrzymywało przed doprowadzeniem do incydentu politycznego w...
Pakiet Komisarz Forst. Tomy 6-7: Halny, Przepaść 5/5 Nasza cena:
45,86 zł 69,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pakiet Komisarz Forst. Tomy 6-7: Halny, Przepaść

Wiktor Forst powraca! Żaden pożar nie trwa wiecznie. Ale każdy zostawia zgliszcza. Pewnego ranka turyści odkrywają na Giewoncie makabryczny widok – na ramionach krzyża powieszono nagiego mężczyznę. Wszystko wskazuje na to, że zabójca nie zostawił żadnych śladów. Sprawę prowadzi niecieszący się...
Śmierć frajerom. Tom 1 0/5 Nasza cena:
41,95 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Śmierć frajerom. Tom 1

Powieść łotrzykowska dziejąca się w latach 1905–1925. Pasjonująca historia miasta, świetne wątki polityczne, i zawiłe relacje w warszawskim półświatku. Grzegorz Kalinowski zabiera nas do warszawskiego świata z początku lat dwudziestych budując swoich bohaterów na tle Warszawy z niezwykłą dbałością...
Wielka księga zwierzaków 5/5 Nasza cena:
40,08 zł 64,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wielka księga zwierzaków

Nowe, specjalne wydanie bestsellerowych opowieści Martyny Wojciechowskiej o zwierzakach świata. Teraz uzupełnione o dodatkowe treści! Odkrywaj świat ze znaną podróżniczką! Który zwierzak jest największym śpiochem i nie ma czasu na zabawę, bo ciągle musi spać? Czy to prawda, że orangutany uwielbiają...
Jedno życzenie 0/5 Nasza cena:
32,37 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Jedno życzenie

Historia pierwszej miłości, której ślad pozostaje w nas na zawsze, i o decyzjach, których skutki odczuwamy przez całe życie. Maggie Dawes nie opowiadała tej historii od lat. Dawno temu po raz pierwszy naprawdę się zakochała. Miała wtedy szesnaście lat i była daleko od domu. Wysłano ją do małej...
Akwitania 4/5 Nasza cena:
27,16 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Akwitania

Nowy wciągająca książka autorki trylogii białego miasta: "Cisza białego miasta", "Rytuały wody", "Władcy czasu". Zemsty, kazirodcze związki i bitwy. Poruszająca zagadka dotycząca trzech wielkich postaci, które wkreślą granice kontynentu, zwanego później Europą. Premio Planeta 2020 Rok 1137. Książę...
Mala M. Tom 2 3/5 Nasza cena:
28,11 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Mala M. Tom 2

Pogłoski, że w tym tomie wszystko się wyjaśni, okazały się grubo przesadzone. Na szczęście. Wielka miłość to wspaniała rzecz, ale czasem wiążą się z nią wielkie kłopoty, zwłaszcza jeśli bóg seksu okazuje się także być bogiem wojny… Mala może i znalazła mężczyznę marzeń – a raczej to ON ją znalazł –...
Immunitet. Joanna Chyłka. Tom 4. Wydanie serialowe 0/5 Nasza cena:
25,23 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Immunitet. Joanna Chyłka. Tom 4. Wydanie serialowe

Najmłodszy w historii sędzia Trybunału Konstytucyjnego zostaje publicznie oskarżony o zabójstwo człowieka, z którym nic go nie łączy. Ofiara pochodzi z innego miasta i nigdy nie spotkała swojego rzekomego oprawcy, mimo to prokuratura zaczyna zabiegać o uchylenie immunitetu. Spisek na szczytach...
Diuna. Kroniki Diuny. Tom 1. Wydanie filmowe 5/5 Nasza cena:
23,69 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Diuna. Kroniki Diuny. Tom 1. Wydanie filmowe

Oszałamiające połączenie przygody oraz mistycyzmu, ekologii i polityki. Arrakis, zwana Diuną, to jedyne we wszechświecie źródło melanżu. Z rozkazu Padyszacha Imperatora planetę przejmują Atrydzi, zaciekli wrogowie władających nią dotychczas Harkonnenów. Zwycięstwo księcia Leto Atrydy jest jednak...
Magia planowania. 12 kroków do zmiany życia 0/5 Nasza cena:
33,03 zł 49,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Magia planowania. 12 kroków do zmiany życia

Zaplanuj najlepszy rok w swoim życiu! Oddaję w twoje ręce Magię planowania., notes, który pomoże ci uporządkować najbliższe dni, tygodnie, lata. Znajdziesz w nim nie tylko wskazówki, jak radzić sobie z rzeczywistością, inspiracje czy motywację do działania, lecz także energię, która pomoże ci...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula