Żyj zgodnie z fazami Księżyca

Średnia: 4.3 Ilość ocen: 7
Wysyłka w
24 godziny + czas dostawy
Rok wydania
2021
Ilość stron
224
Wydawnictwo
Inne wersje (1)
eBook, mobi, epub
za 26,41 zł
Nasza cena: 26,73 zł 39,90 zł Taniej o: 33%

Czy zauważasz w swoim życiu takie dni, w których jesteś poddenerwowany bez żadnego powodu? Masz takie dni, kiedy nic Ci nie wychodzi? Wiesz, że na te sytuacje wpływa Księżyc? Koniecznie zajrzyj do publikacji "Żyj zgodnie z fazami Księżyca" autorstwa Kirsty Gallagher i poznaj niesamowite działanie Księżyca na samopoczucie człowieka!

Książka "Żyj zgodnie z fazami Księżyca" opisuje magiczne właściwości Księżyca, które każdy z nas może wdrożyć w swoje życie. Księżyc jest przedmiotem zainteresowań ludzi od wieków. Wielokrotnie był badany, ludzie pierwotni czcili go, był wykorzystywany do pomiaru czasu, a także określano przy jego pomocy prognozy pogody. Do naszych czasów uważa się, że fazy księżyca mają wpływ na wiele aspektów w życiu człowieka.

W publikacji zawarte są podstawy astrologii, przedstawione są rozmaite techniki oraz praktyki, które umożliwiają wykorzystać niezastąpioną mądrość Księżyca w życiu każdego człowieka. Ponadto autorka książki udowadnia, iż cały czas zmieniające się fazy Księżyca, pozwalają człowiekowi zrozumieć lepiej siebie oraz uporządkować trudne sprawy życiowe. Dzięki książce nauczysz się dbania o siebie, zwiększysz ufność wobec świata i ludzi, dostrajania własnych emocji, odzyskasz wewnętrzną siłę, zbudujesz emocjonalne więzi z naturą oraz innymi ludźmi, a także zrealizujesz własne marzenia.


O autorce

Autorka książki,  jest nauczycielką jogi i medytacji, a także trenerką i mentorką Księżycową. Aktywnie dzieli się swoimi pasjami oraz doświadczeniami życiowymi, prowadzi zajęcia, wykłady oaz warsztaty na całym świecie. Kirsty Gallagher jest założycielką stowarzyszenia Lunar Living, które ma na celu wplatania sekretnej i starożytnej mądrości Księżyca w życiu codziennym.

Recenzje (7)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  🌜"ŻYJ ZGODNIE Z FAZAMI KSIĘŻYCA"🌛

  Kristy Gallagher Wydawnictwo MUZA

  Zastanawialiście się jak księżyc, a właściwie jego fazy wpływają na nasze życie? Jeżeli nie, to zapraszam do przeczytania niesamowitej książki „Żyj zgodnie z fazami księżyca”.

  Kristy Gallagher – jest nauczycielką jogi i medytacji. Uwielbia, a właściwiej kocha księżyc i żyje zgodnie z jego fazami. W swojej książce opisuje jak postępować, żeby żyć szczęśliwie. Co robić i czego nie robić w danym momencie. Czego się wystrzegać. Daje dobre wskazówki dla poszczególnych znaków zodiaku. Na końcu każdego rozdziału znajduje się podsumowanie tego co było omawiane. Najważniejsze kwestie wypisane są w punktach. To ma nam ułatwić współpracę z fazami księżyca.

  Książka jest godna polecenia. Szybko się ją czyta. Można uzyskać ciekawe informacje. Autorka opisuje proste ćwiczenia i zaklęcia. Do każdego znaku zodiaku przypisane są odpowiednie kamienie. Wiedzieliście o tym?

  Nigdy nie interesowałam się fazami księżyca i jego wpływem na nasze zachowanie.

  Jeżeli lubicie jogę, medytację, wierzycie w moc kamieni itd. to ta książka jest idealna dla was.

  Ja nie interesuje się ani jogą ani medytacją, nie wierzę w moc kamieni. Nie żyję zgodnie z fazami księżyca. Mimo wszystko polecam tą książkę. Czasami warto dowiedzieć się w co wierzą inni ludzie.

  Moja ocena 7/10

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  O tym, jak istotny wpływ na nasze życie ma Księżyc, nie trzeba nikogo przekonywać. Wystarczy tylko sięgnąć pamięcią kilkanaście lat wstecz, kiedy to nasze mamy czy babcie zgodnie z fazami Księżyca układały sobie harmonogram prac domowych, podobnie zresztą postępowali rolnicy, siejąc, orząc, zbierając plony właśnie w rytm Księżyca. O tym, że moc Księżyca jest wielka mogą zaświadczyć psychiatrzy, widząc pobudzenie pacjentów w okolicach pełni, my również sami w tym okresie możemy dostrzec u siebie oznaki zdenerwowania. Czy jednak, znając tę właściwość Księżyca, możemy ją wykorzystać na swoją korzyść? Okazuje się, że tak, wystarczy tylko żyć zgodnie z fazami Księżyca, naturalnie podążając za nim i modyfikując w ten sposób swoje plany, by Księżyc wspierał określone nasze aktywności.

  O tym, w jaki sposób to zrobić (a także, jak wielkie korzyści można z tego czerpać) zajmująco pisze Kirsty Gallagher, w swoim poradniku pt. „Żyj zgodnie z fazami Księżyca”. Opublikowana nakładem Wydawnictwa Muza książka nie jest typowa pozycją naukową czy opracowaniem z dziedziny astrologii. Autorka, nauczycielka jogi i medytacji, trenerka i mentorka Księżycowa, dzieli się z czytelnikami refleksjami na temat Księżyca i jego wpływu, a także pokazuje, w jaki sposób pracować z mistyczną energią Księżyca. To książka dla tych wszystkich, którzy czują i wiedzą więcej, którzy są otwarci na różnego rodzaju energie (i wiedzę), ale również dla sceptycznie nastawionych, być może właśnie dzięki tej pozycji zmienią oni swój stosunek do wpływu Księżyca.

  Książka podzielona jest na trzy części, zawierające rozdziały, które odsłaniają przed nami wiedzę na temat podstaw naukowych magii Księżyca, pracy z każdą z faz Księżyca, a także zastosowania wpływu znaków zodiaku i mądrości księżycowej oraz wykorzystania cykli i energii do lepszego poznania siebie. W części pierwszej autorka omawia krótko i zrozumiale kwestie podstawy astrologii księżycowej, pisząc o świetle Księżyca, cyklu lunarnym, sile przyciągania, znakach zodiaku czy porach roku. Gallagher sięga również do przeszłości przywołując fakty związane z rolą Księżyca chociażby w starożytności. Namawia nas również, byśmy obdarzyli zarówno siebie, jak i Księżyc zaufaniem, byśmy zaczęli znów żyć z zgodzie z odwieczną siłą. Przywołuje też osiem faz Księżyca, a także działania i refleksje z nimi związane.

  W każdej pełni i nowiu w ciągu roku Księżyc znajduje się w innym znaku, przynosząc cechy, energię i magię tego znaku. Ma to wpływ na każdego z nas i to niezależnie od tego, w jakim znaku się urodziliśmy. Część druga jest właśnie w pełni poświęcona Księżycowi w każdym znaku zodiaku oraz wiedzy i przewodnictwu, jakie chce nam przekazać przechodząc przez dany znak. Część trzecia to natomiast część skoncentrowana na praktyce. Autorka prezentuje nam rytuały na każdy nów i pełnię Księżyca, pozwalające odkryć w swoim wnętrzu odpowiedzi na nurtujące nas pytania. W części tej znajdziemy również księżycowe afirmacje, które są potężnym narzędziem wspierającym księżycową magię. Autorka zachęca nas też [Adres usunięty]. do prowadzenia dziennika poświęconego księżycowym praktykom oraz do stworzenia ołtarzyka, przy którym można będzie celebrować kolejne fazy i odprawiać rytuały.

  Z pewnością nie jest to książka dla każdego – nie wszyscy w tym momencie życia są gotowi otworzyć się na księżycową magię. Jednak ci, którzy się na to zdecydują, bardzo szybko zobaczą efekty.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Czy zwróciliście uwagę np. jak jest pełnia Księżyca, to nie możecie zasnąć?

  Zamiast rozmyślać i ulegać emocjom, można przyjrzeć się Księżycowi i jego mądrości, aby pojąć znaczenie swoich uczuć i wykorzystać jego cykle do przywrócenia kontroli nad własnym życiem.

  Na tym polega właśnie magia Księżyca.

  Kirsty Gallagher to autorka i księżycowa mentorka książki: ”Żyj zgodnie z fazami księżyca”, podzieli się z Wami refleksją i wskaże kilka sposobów na magiczną energię Księżyca.

  Objaśni jak z korzyścią dla siebie pracować z każdą fazą Księżyca, jak zastosować wpływ znaku zodiaku i mądrość, którą Księżyc pragnie się z Wami podzielić.

  Nie jest to wcale książka astronomiczna ani też naukowa. Lecz jest to książka o Księżycu i jego magii oraz o tym jak ją zastosować w swoim życiu. Autorka na wstępie podaje bardzo dużo informacji o astrologii, aby czytelnik mógł zrozumieć podstawy astrologii księżycowej.

  Pisarka chce, tak jak kiedyś nasi przodkowie wierzyli w moc Księżyca, także i my byśmy powrócili do tych wierzeń, np. dawniej rolnicy opierali się na mocy Księżyca i trwa to do dzisiejszego dnia.

  Księżyc bowiem uczy nas jednej z najważniejszych prawd życiowych- jest czas na bycie i czas na działanie. W dzisiejszych czasach jesteśmy bardzo zabiegani, zawsze na pełnych obrotach, stale dyspozycyjni i niezmiernie zmęczeni. Jeśli więc nie zrównoważymy swego aktywnego działania odpoczynkiem, czeka nas wypalenie, załamanie i brak poczucia szczęścia. Przestaniemy się uśmiechać i będziemy chodzić posępni.

  Życie w zgodzie z Księżycem będzie Twoją życiową zmianą. Dzięki niemu zyskasz czas i przestrzeń, aby pomyśleć jak się czujesz i jak żyjesz. W każdej fazie Księżyca masz wybór, co zrobić, jak zareagować lub postąpić, jak również w którym kierunku pójść.

  Księżyc ma energię żeńską, co nie znaczy, że ta książka jest wyłącznie dla kobiet.

  Są dwie główne fazy, w których większość ludzi pracuje nad własnym życiem - to nów i pełnia księżyca:

  -nów to czas odnowy, porządków, zaczynania od nowa

  -pełnia to czas dopełnienia, oświecenia i odpuszczania

  Poznaj więc nowe techniki, praktyki i narzędzia pozwalające wykorzystać mądrość Księżyca w swoim życiu. Zanurz się w tej książce i pozwól, aby to Księżyc był Twoim przewodnikiem.

  Książka bardzo wartościowa.

  Polecamy: Dobre Recenzje

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Super Recenzent
  Ocena: 3/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Każdy z nas miewa gorsze dni – kiedy chodzimy rozdrażnieni bez wyraźnego powodu lub mamy problemy ze snem. Zastanawialiście się, dlaczego tak się dzieje? No tak – można sobie tłumaczyć, że to przemęczenie czy zbyt mała ilość świeżego powietrza. Okazuje się, że wszystkiemu winien jest Księżyc! Książka zachęca do głębszego zrozumienia faz Księżyca i poleca żyć zgodnie z ich rytmem. Księżyc po prostu uwidacznia nasze wewnętrzne emocje.

  Autorka dokładnie wyjaśnia wszystkie fazy Księżyca, tłumacząc, w której będziemy bardziej senni, a w której poczujemy się samotni. Dodatkowo każda faza zachęca nas do wykorzystania jej potencjału w codzienności. W książce znajdziecie także bardzo obszerny rozdział o znakach zodiaku i ich księżycowego znaczenia. Każdy znak zodiaku odpowiada za inną cechę charakteru, odnosi się do innej sfery życia oraz wpływa bardziej lub mniej motywująco na działanie. Czasem po prostu należy odpocząć i się wyciszyć.

  Książkę czyta się szybko i przyjemnie. W rozdziałach zamieszczone są porady, jak najlepiej osiągnąć sukces w tej dziedzinie. Nie przekonuje nikogo do swoich racji, również nie przytłacza nadmiarem informacji. Autorka wielokrotnie podkreśla, iż nie jest to książka naukowa.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  “Księżyc uczy nas jednej z najważniejszych prawd życiowych: jest czas na bycie i czas na działanie”

  W życiu naszych przodków księżyc odgrywał bardzo ważną rolę. Widzieli oni jaki ma ON wpływ na ich emocje, pracę i odpoczynek. “Żyj zgodnie z fazami księżyca” to poradnik, który opowiada o tym jaką rolę w naszym życiu odgrywa księżyc.

  Autorką tego poradnika jest nauczycielka jogi i medytacji, mentorka Księżycowa Kirsty Gallagher.

  Opowiada ona o tym jak powstał księżyc, o jego fazach i znakach zodiaku. Autorka opisuje jakie zachowania u nas może wywołać każda z faz. Jak się okazuje księżyc podpowiada nam kiedy możemy planować, działać, spełniać marzenia, a kiedy odpocząć. Kirsty w bardzo prosty i przystępny sposób, nawet dla czytelnika, który nie ma nic wspólnego z astrologią, przeprowadza nas przez księżycowy, magiczny świat.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 2 recenzje

Warto zwrócić uwagę na...
Urodzeni dwa razy 0/5 Nasza cena:
9,95 zł 19,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Urodzeni dwa razy

Książka wzruszająca i zaskakująca. Autor - wybitny współczesny włoski pisarz, w Polsce praktycznie nieznany, każe nam zastanowić się nad problemem pozornie dotyczącym nielicznych, a w istocie nas wszystkich: nad miejscem ludzi niepełnosprawnych w dzisiejszym dążącym nie doskonałości świecie, który...
Ucieczka z martwego życia 4/5 Nasza cena:
37,92 zł 49,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ucieczka z martwego życia

Brennerowi nie ma czego zazdrościć. Z jego kariery muzycznej nic nie wyszło, praca na pełny etat, jako nauczyciela budzi w nim wstręt, a jego życie miłosne jest jedną katastrofą. Nagle odkrywa w swojej klasie nieprawdopodobny talent muzyczny: Rauliego Kantasa z Litwy. Jako manager tajemniczego...
W domu jak w raju 0/5 Nasza cena:
28,85 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

W domu jak w raju

Co mówi o nas dom i jak możemy na niego wpłynąć, aby poczuć się dobrze. Praktyczny poradnik dostarczający pomysłów na przemianę domu w oazę optymizmu, spokoju, miłości i kreatywności. Zawiera wskazówki, jak odpowiednio zorganizować poszczególne pomieszczenia, aby wytwarzać życiodajną energię, móc...
Przeczucia. Tom 2. Intuicja 4/5 Nasza cena:
30,32 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Przeczucia. Tom 2. Intuicja

Kontynuacja bestsellerowej serii o prawdziwie nieziemskiej miłości Anioły są wśród nas. Przekonała się o tym osiemnastoletnia Evie. Teraz, ramię w ramię ze swoimi niebiańskimi przyjaciółmi, musi zmierzyć się z siłami Zła. Jeśli przegra, straci nie tylko duszę, ale i serce. Życie Evie Clermont już...
Challenge Accepted! 0/5 Nasza cena:
28,85 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Challenge Accepted!

Znają ją wszyscy, którzy mają profil na Instagramie. Szturmem podbiła Internet, publikując na swoim koncie ironiczne parodie zdjęć celebrytów. Beyonce, Celine Dion, Justin Bieber czy rodzina Kardashianów… Lista jest naprawdę długa. Jej profil na Instagramie obserwuje niemal 6 milionów osób. Celeste...
Z czego zrobiony jest świat 5/5 Nasza cena:
30,72 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Z czego zrobiony jest świat

Żyjemy na wyjątkowej planecie. Wszystko w naszym otoczeniu – nawet my sami! – jesteśmy złożeni z pierwiastków. Czy wiedziałeś, że nasze ciało składa się z pierwiastków, które w większości powstały miliardy lat temu? Zastanawiałeś się kiedyś, skąd na Ziemi znalazło się złoto? Albo z czego właściwie...
Jak zapewnić swojemu dziecku najlepszy start. Edukacja i rozwój zgodne z naturalnymi potrzebami przedszkolaka 5/5 Nasza cena:
24,79 zł 37,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Jak zapewnić swojemu dziecku najlepszy start. Edukacja i rozwój zgodne z naturalnymi potrzebami przedszkolaka

W jakim wieku posłać dziecko do przedszkola i na co zwrócić uwagę przy jego wyborze? Czy warto inwestować w zajęcia dodatkowe? O co pytać wychowawców w przedszkolu? Jak znaleźć dla dziecka równowagę między nauką a zabawą? To tylko niektóre z pytań, które zadają sobie rodzice każdego z maluchów. A...
Jak uspokoić swoje myśli 0/5 Nasza cena:
24,44 zł 37,91 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Jak uspokoić swoje myśli

Czy zdarza Wam się martwić rzeczami, które jeszcze nie nastąpiły? Albo takimi, które nie tylko jeszcze się nie wydarzyły, ale zapewne nigdy się nie wydarzą? Mózg podsuwa nam milion różnych scenariuszy, z których każdy następny jest coraz bardziej niepokojący. Zaczynamy się stresować i coraz...
Pirania na kolację 1405 dni w podróży dookoła świata 5/5 Nasza cena:
30,04 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pirania na kolację 1405 dni w podróży dookoła świata

Magda Jurkowska-Bogusz i Tomek Bogusz przemierzyli cały świat. Ich podróż trwała dokładnie 1405 dni, a zaczęła się 14 lipca 2010 roku na lotnisku w Warszawie, gdzie kupili bilet w jedną stronę i polecieli do Nowego Jorku. Byli na 4 kontynentach, w 27 krajach. Przebyli 700 mil autostopem, 8 000 mil...
Góry umarłych. Andrzej Bondar. Tom 1 4/5 Nasza cena:
26,33 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Góry umarłych. Andrzej Bondar. Tom 1

Jeszcze żaden polski autor nie pisał jak Jo Nesbo. Strach, zmowa zmilczenia, ponure echa mrożących krew w żyłach wydarzeń z przeszłości. W okolicach Cisnej w tajemniczych okolicznościach znika 10-letni chłopiec. Zadanie rozwiązania zagadki spoczywa na barkach nadkomisarza Andrzeja Bondara. Grono...
Ostatnia transakcja 0/5 Nasza cena:
14,95 zł 29,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ostatnia transakcja

Thiller finansowy. Simon Ayot idzie przez życie jak burza osiągając sukces za sukcesem. Nie dosyć, że jest wschodzącą gwiazdą w jednej z największych bostońskich firm operujących kapitałem podwyższonego ryzyka, to jeszcze niedawno ożenił się z piękną Lisą, córką starszego partnera w firmie. Właśnie...
Tomek wśród łowców głów. Przygody Tomka Wilmowskiego 0/5 Nasza cena:
15,12 zł 19,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Tomek wśród łowców głów. Przygody Tomka Wilmowskiego

Seria powieści Alfreda Szklarskiego o przygodach Tomka Wilmowskiego na różnych kontynentach. Między innymi chłopiec bierze udział w wyprawie łowieckiej na kangury w Australii i przeżywa niebezpieczne przygody w Afryce, żyje wśród czerwonoskórych Nawajów i Apaczów. W te niezwykłe przygody wpleciona...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula