Znikopisy i tablice dla dzieci

Bestsellery - Zabawki kreatywne

Nowości - zabawki

Twoje dziecko uwielbia rysować, a Ty masz już dość wszechobecnych kartek z rysunkami? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie! Wybierz dla swojej pociechy znikopis magnetyczny lub tablicę, na której będzie mogło rysować bez końca. Stworzy tyle dzieł, ile tylko chce! A Ty możesz uwiecznić je na zdjęciach, by zachować prace dziecka na pamiątkę. 

Znikopisy magnetyczne i zasilane bateriami

Znikopisy magnetyczne to specjalne tablice do rysowania. Pisak posiada magnetyczną końcówkę, dzięki której po przyłożeniu do tablicy, pojawia się obrazek. Może być w jednym kolorze lub w kilku różnych, w zależności od wybranego modelu. Gdy dziecko popełni błąd, który będzie chciało wymazać lub skończy zabawę, wystarczy jeden ruch, by wszystko wymazać. 


Tablice magnetyczne pozwalają na niekończącą się zabawę. Są idealne podczas podróży, na wakacjach lub w domu. Znikopisy elektryczne umożliwiają także robienie notatek. Mogą być przydatne dla dzieci w wieku szkolnym, które muszą pamiętać np. o zabraniu stroju na WF do szkoły. Wystarczy, że zapiszą sobie przypomnienie na tablicy i na pewno o niczym nie zapomną!

Tablice magnetyczne, ścieralne, motywacyjne, edukacyjne i inne

Tablica do rysowania dla dzieci to jedna z najbardziej lubianych zabawek. Pozwala na tworzenie rysunków, naukę pisania, grę w rysowane kalambury... i nie tylko! Może być to tablica kredowa lub tablica ścieralna, na której dziecko może pisać specjalnymi mazakami. Ta druga opcja jest lepszym wyborem dla alergików, którym pył kredowy mógłby przeszkadzać. 


Możesz wybrać także tablice interaktywne, które pomogą dziecku w nauce rysowania. Takie tablice dla dzieci posiadają projektory, które wyświetlają kształty. Dziecko może je rysować za pomocą dołączonych mazaków. Dobrym pomysłem będzie także tablica motywacyjna, dzięki której dziecko będzie pamiętać o ważnych, codziennych obowiązkach. Która tablica do rysowania wpadła Wam w oko?

Dwustronne tablice magnetyczno-kredowe

Nie możesz się zdecydować? W takim razie zobacz, jak wygląda tablica dwustronna - magnetyczna i kredowa. Umożliwia ona pisanie i rysowanie za pomocą kredy, a także mazaków oraz przyczepianie karteczek za pomocą magnesów. To idealna tablica do pisania dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym. Może służyć jako "kartka" do rysowania, tablica do pisania pierwszych liter i doskonalenia tych umiejętności, do ćwiczenia zadań matematycznych, zabawy w szkołę lub do przyczepiania na magnesy rysunków i ważnych informacji. To od Was zależy, na ile różnych sposobów ją wykorzystacie! Jedno jest pewne... taka tablica edukacyjna musi być Wasza! 

Tablety LCD do rysowania i pisania

Nowoczesna tablica znikopis przybiera formę tabletu LCD. To niewielki panel, na którym można rysować specjalnym pisakiem. Takie tablice dla dzieci mogą służyć do pisania i rysowania. Maluch może doskonalić swoje umiejętności w rysowaniu zwierzątek lub roślin, a później - gdy podrośnie - wykorzystywać tablicę na zapisywania ważnych rzeczy, np. kiedy należy ubrać się na galowo do szkoły. Może też ćwiczyć pisanie problematycznych liter bądź słów, zapisywać pomysły, tworzyć mini-mapy myśli i wiele, wiele więcej. 


Tablice do pisania mogą być pomocne także w szkole. Dziecko może zapisywać na nich zadania domowe, a po powrocie do domu od razu będzie wiedziało, co ma do zrobienia i o niczym nie zapomni. Taki tablet jest bardzo praktyczny! A może wolicie tradycyjny znikopis lub jedną z wielu rodzaju tablic? Wybierz produkt i zamów już dziś!