Zniknięcie Pani Christie

Średnia: 4.3 Ilość ocen: 4
Wysyłka w
24 godziny + czas dostawy
Rok wydania
2022
Ilość stron
352
Wydawnictwo
Nasza cena: 34,96 zł 46,99 zł Taniej o: 26%

Należysz do miłośników twórczości Agathy Christie? A może uwielbiasz nie tylko jej książki, ale intrygują Cię również tajemnicze wydarzenia, które miały miejsce w jej życiu osobistym? Jeśli odpowiedź na któreś z tych pytań jest twierdząca, na pewno przypadnie Ci do gustu książka "Zniknięcie Pani Christie" autorstwa Marie Benedict.

Agathy Christie nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Jedna z najbardziej znanych i cenionych autorek powieści kryminalnych, które od lat zachwycają rzesze oddanych fanów i wciąż zdobywają serca nowych czytelników. Nie wszyscy jednak zdają sobie sprawę, że tajemnicze wydarzenia odgrywały się również w życiu prywatnym autorki. W grudniu 1926 roku Agatha Christie zaginęła. Jej samochód został znaleziony na skraju mrocznego stawu, a po kobiecie nie było śladu. Mąż i córka nie mieli pojęcia, co się z nią dzieje.

Kilkanaście dni później Christie ponownie się zjawiła, twierdząc, że ma amnezję. Marie Benedict wkracza w tajemniczy świat Agathy Christie i szczegółowo analizuje przeszłość kobiety. Z książki dowiemy się, co w tej historii jest prawdą, a co fałszem. Czy na zaginięcie kobiety miał wpływ jej mąż? Autorka przedstawia nieopowiedzianą historię Agathy Christie, pełną tajemnic i niedopowiedzeń.


O autorce

Marie Benedict jest amerykańską powieściopisarką i prawniczką. Już jej pierwsza powieść, "Poczwarka", okazała się dużym sukcesem, dlatego autorka zdecydowała się na zostanie pisarką w pełnym wymiarze godzin. Stworzyła również takie książki jak "Jedyna kobieta w pokoju" czy "Pani Einstein".

Recenzje (4)
 1. Super Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  A gdy potrzeba uspokoić głowę i oderwać myśli od rzeczywistości, polecam „Zniknięcie Pani Christie”. Marie Benedict przeniosła mnie w czasie do początku XX w., nie jako obserwatora, lecz uczestnika opisywanych wydarzeń, pozwalając podglądać duży i ważny fragment życia Agathy Christie oraz jego dramatyczny finał, będący skutkiem nawarstwiających się przez lata problemów. Tajemnicza sytuacja zniknięcia słynnej pisarki rozpalała ciekawość ówczesnego świata i nie słabiej działa teraz, na czytelnika tej powieści – stopniowo ujawniane fakty dowodzą geniuszu planowania pisarki! Błyskotliwa intryga, mistrzowsko poprowadzona, ujawnia najcięższe wykroczenia i wymierza zasłużoną karę winnemu. Nigdy nie dowiemy się, co naprawdę wydarzyło się po zniknięciu Christie, ale wizja zaproponowana przez Benedict zdecydowanie mi odpowiada.

  Momentami buntowałam się przeciwko biernej i uległej postawie kobiety, zapominając, jakie to były czasy – przede wszystkim posłuszeństwo, podporządkowanie i uprzejmość wobec męża - „pana i władcy”, dobre wychowanie… Pełne poświęcenie. Cóż, każdy ma swoje granice wytrzymałości i biada temu, kto zmusi człowieka do ich przekroczenia. Perfekcyjny plan serwuje idealną zemstę. Oby sprawiedliwość zawsze triumfowała!

  Od samego początku najbardziej podejrzany jest mąż, któremu zniknięcie Agathy jest wybitnie na rękę. Z przyjemnością i satysfakcją obserwowałam, jak się pogrąża, starając ukryć niewygodne fakty, jak wije się i kręci bat na siebie. Winny? Jeszcze jak! Ale czy tylko porwania? A może podejrzenie zabójstwa stanie się faktem?

  Krótkie rozdziały, przeplatające fragmenty wspomnień zawartych w rękopisie z bieżącą relacją z kolejnych etapów śledztwa, wspaniale budują ciekawość i napięcie. Atmosfera gęstnieje z każdą stroną. Dwie płaszczyzny czasowe biegną chronologicznie, by spotkać się w kulminacyjnym momencie i zaserwować smakowity finał.

  Zdecydowanie polecam, bardzo się cieszę, że przeczytałam tę książkę. To pięknie napisana, plastyczna i emocjonalna powieść. Uwaga – wciąga!

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Tajemnicze zaginięcie Agathy Christie to prawdziwa historia, której początek i koniec jest znany, ale jej środek pozostaje niewyjaśniony nawet prawie sto lat później. Najpopularniejsza autorka powieści kryminalnych intryguje nie tylko swoim niezwykłym dorobkiem literackim, który powstawał między wykonywanymi przez Christie obowiązkami domowymi, ale także życiem prywatnym, a właściwie powstałą w nim niewytłumaczalną jedenastodniową luką owianą niedopowiedzeniami po dziś dzień. W jakim stopniu Marie Benedict zbliżyła się w zbeletryzowanym fragmencie życia Agathy Christie do prawdy nigdy się już nie dowiemy, ale taka próba wyjaśnienia zagadkowego zniknięcia przykuwa uwagę czytelnika na kilka długich godzin. Niebanalność tego tytułu tkwi w domysłach i rozważaniach na temat fikcji literackiej a rzeczywistych wydarzeń i postaci. W „Zniknięciu Pani Christie” zastosowano pewnego rodzaju zabieg percepcji, autorka książki obsadza bowiem pisarkę w roli bohaterki książki, która z kolei sama również świadomie w tę postać się wciela, jednocześnie tworząc i uczestnicząc w swojej historii. Ta ciekawa konstrukcja fabuły mami czytelnika, podsuwając mu błędne założenia. I dla mnie była to rewelacyjna zabawa! Kreacja spod pióra Marie Benedict to próba przedstawienia potencjalnych przyczyn i przebiegu tajemniczego zniknięcia, które zajęło myśli niezliczonej liczby osób. Nacechowana autentycznością narracja sprawia, że zapomina się, iż to tylko spekulacje, wizja autorki – nie trudno zatracić się w myśli, że to potwierdzona wersja. To także błyskotliwa historia, w której nakreślono życie jednej z wielu kobiet, które próbowały pogodzić rolę gospodyni domowej z pasją i pracą. Na przykładzie Agathy Christie osnuto wizję przekuwania błędów w korzyści. To obraz odwagi do zawalczenia o swoją przyszłość i powiedzenia „dość” utartym schematom i zasadom, które stanowią drugie dno tej historii, i niezłomności oraz zdolności skrzywdzonej kobiety do zaskakujących ją samą czynów, które ukryto pod płaszczykiem misternej intrygi. I z nutą tajemnicy, a nawet całą pięciolinią, pozostajemy po zakończeniu książki. Nie bez powodu pisarkę kryminałów uznaje się za najlepszą w tworzeniu nierozwiązalnych zagadek, skoro tej największej nie udało się rozwiązać nikomu.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Super Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  "Na krótki niepojęty moment przez głowę przelatuje mi obraz Reggiego Lucy'ego. Jakże inaczej wyglądałoby moje życie, gdybym poślubiła tego dobrego człowieka, a nie Archiego. Nigdy by mnie coś takiego nie spotkało. Natomiast może nie przerodziłabym się w silną, utalentowaną kobietę, jaką właśnie się stałam."

  Akcja powieści toczy się w dwóch ramach czasowych. Pierwsza to rok 1912, kiedy Agatha Christie poznaje swojego przyszłego męża. Druga to rok 1926 kiedy opinią publiczną wstrząsa wiadomość o zaginięciu Christie.

  Marie Benedict przedstawiła swój pomysł, w którym zawarła możliwą przyczynę tego stanu rzeczy. Muszę przyznać, że bardzo spodobała mi się ta propozycja i trochę żałuje, że jest to jedynie fikcja literacka, choć... kto wie.

  Książkę czyta się płynnie, sprawnie i z rosnącą ciekawością. Nawet przejścia pomiędzy ramami czasowymi są znośne i nie dekoncentrują uwagi czytelnika.

  W 1926 roku śledczy znajdują pusty samochód pisarki nieopodal głębokiego stawu. Mąż, ani nikt z bliskich nie wie gdzie szukać kobiety. Trwają poszukiwania. Najciekawsze jednak jest to, że Agatha równie tajemniczo się odnajduje, a pytana o powód nieobecności kwituje krótko- amnezja. Jedenaście zagadkowych dni nieobecności żony, matki i pisarki. Czy jej mąż miał coś wspólnego z jej zaginięciem?

  Jeśli jesteście ciekawi to serdecznie polecam i zachęcam do lektury tej ciekawej i zagadkowej książki.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Super Recenzent
  Ocena: 3/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Gdy zobaczyłam okładkę i tytuł tej książki, od razu wiedziałam, że chcę to przeczytać – w końcu zniknięcie Agathy Christie jest jedną z najbardziej intrygujących tajemnic ze świata literatury XX wieku. Książka okazała się jednak zupełnie inna, niż się spodziewałam.

  W grudniu 1926 roku Agatha Christie, zyskująca sławę autorka kryminałów, znika bez śladu. Jej mąż otrzymuje od niej list, którego treści nie może nikomu zdradzić. Nikt nie wie, gdzie przebywa kobieta i co się z nią stało, w poszukiwania angażują się tysiące ludzi. W trakcie śledztwa na jaw wychodzą nieznane dotąd szczegóły z jej życia.

  Zacznę od tego, że jedyną prawdziwą informacją tutaj jest fakt zniknięcia Christie na 11 dni. To, co się wtedy działo, przyczyny i przebieg to wyobraźnia autorki. To historia o koszmarnym małżeństwie, w którym wesoła, ambitna i rozsądna kobieta stopniowo staje się namiastką samej siebie, w imię miłości do męża celowo trzyma na dystans córkę i zapomina o sobie. Relacja państwa Christie jest toksyczna, a niektóre sceny są aż bolesne.

  Czytamy tę powieść w dwóch liniach czasowych – perspektywa Agathy w formie retrospekcji, historii małżeństwa, oraz bieżące wydarzenia w czasie zniknięcia – tu towarzyszymy Archiemu, panu Christie. Intryga... Hmm, no jest, ale nie umywa się do dzieł tytułowej mistrzyni kryminałów. W ogóle nie nazwałabym tej powieści kryminałem. Jest to bardziej obyczajówka z wątkiem kryminalnym – tajemnicą do rozwiązania.

  Zawiódł mnie finał. Wyjaśnienie całej zagadki w moim odczuciu było zupełnie niepasujące do głównej bohaterki i do tego, co wiemy o prawdziwej Christie, wyszła z tego opera mydlana, dramatyzowanie, trudno mi określić, co dokładnie mi w tym zgrzyta. Puentę jak najbardziej rozumiem i popieram – kobieta nie potrzebuje mężczyzny, by definiował ją jako osobę, nie jest do niego uwiązana i może sama realizować swoje ambicje. Jednak rozwiązanie wymyślone przez autorkę, robiące z Christie małostkową femme fatale – nie trafia do mnie.

  Być może Wam spodoba się bardziej, może zakończenie Was zadowoli – jeśli lubicie powieści Christie i jesteście ciekawi tej wizji zniknięcia autorki, sięgnijcie po tę książkę. Mnie pozostaje mieć nadzieję, że ta prawda o tych 11 dniach jest inna ;)

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Najczęściej kupowane razem
 • -42%
  Jedno po drugim

  Jedno po drugim

  Pobyt w luksusowym, rustykalnym domku narciarskim we francuskich Alpach wydaje się przyjemnością. Chyba że bierzesz właśnie udział w wyjeździe służbowym, a każdy z ośmiu współpracowników ma coś do zyskania, coś do stracenia i coś do ukrycia. Kiedy współzałożyciel modnego londyńskiego startupu...
  Ocena: 4/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 24,72 zł 42,90 zł
  w magazynie
 • -41%
  Mentalista

  Mentalista

  Pierwsza część nowej serii kryminalnej Camilli Läckberg i Henrika Fexeusa! W centrum Sztokholmu zostaje znaleziona skrzynia ze zwłokami młodej kobiety przebitej mieczami. Policja staje wobec pytania: czy ma do czynienia z nieudaną sztuczką magiczną, czy z brutalnym morderstwem? Inspektor Mina...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 29,61 zł 49,99 zł
  w magazynie
 • -40%
  Zełenski. Biografia

  Zełenski. Biografia

  Wołodymyr Zełenski. Jego nazwisko od kilku tygodni jest na ustach całego świata. Ile wiemy o charyzmatycznym przywódcy kraju, którego niezłomna walka o wolność budzi powszechny szacunek? Tej postaci nie trzeba przedstawiać. Popularny aktor komediowy, który zagrał rolę prezydenta, a następnie...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 25,73 zł 42,99 zł
  w magazynie
 • -32%
  Zagadka Błękitnego Ekspresu. Herkules Poirot. Tom 6

  Zagadka Błękitnego Ekspresu. Herkules Poirot. Tom 6

  Amerykański milioner Rufus Van Aldin ma tylko jedną słabość: swoją córkę Ruth. Ona natomiast ma aż dwie słabości: niebezpiecznych mężczyzn i klejnoty. Ojcowski prezent, rubin Serce Płomienia, nie przyniesie jej jednak szczęścia… W Błękitnym Ekspresie dochodzi do morderstwa. Podróżująca tym...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. twarda
  Oprawa:twarda
  Cena: Nasza cena: 27,22 zł 39,90 zł
  w magazynie
 • -31%
  Przedsionek piekła

  Przedsionek piekła

  W miasteczku pełnym sekretów prawda leży głęboko pogrzebana...Wstyd. Strach. Żal. Gniew. Miłość. Sekrety. I kłamstwa. Whistling Ridge, miasteczko w Górach Skalistych w Kolorado, jest rajem wyłącznie dla turystów. Poza sezonem diabeł mówi tu dobranoc, mimo że ostatnie zdanie należy do pastora...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 30,11 zł 43,90 zł
  wysyłka w 48 godzin
 • -42%
  I że ci (nie) odpuszczę. Najbardziej mordercze kobiety w historii

  I że ci (nie) odpuszczę. Najbardziej mordercze kobiety w historii

  Z tej książki dowiesz się: Czy istniały samurajki? Jak przygotować skuteczną truciznę? Kto był pierwszą seryjną morderczynią w dziejach? Dlaczego Krwawa Mary była Krwawą Mary? Jennifer Wright, autorka bestsellerów Co nas (nie) zabije. Największe plagi w historii ludzkości oraz I (nie) żyli długo i...
  Ocena: 4/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 24,86 zł 42,90 zł
  wysyłka do 72 godzin
 • -27%
  Wszystko, co ukrywamy

  Wszystko, co ukrywamy

  Podczas porządków w domu rodzinnym Beth Walsh znajduje ukryty dziennik dawno zmarłej matki. Nie może wyjść z szoku. Okazuje się, że kobieta wcale nie zginęła w wypadku samochodowym, jak myślały jej dzieci. Beth i jej rodzeństwo byli całe życie okłamywani przez ojca. Co takiego musiało się wydarzyć,...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 34,39 zł 46,99 zł
  wysyłka do 72 godzin
 • -33%
  Makowa spódnica. Kamień w wodę

  Makowa spódnica. Kamień w wodę

  W czasach, gdy kobiety nie powinny rzucać się w oczy, ona nosiła makową spódnicę Jest rok 1647. Za kilka lat Rzeczpospolitą zaleje szwedzki potop. Na razie mieszkańcy polskiej wsi leżącej na pograniczu z Brandenburgią i Śląskiem cieszą się pokojem. Pewnego dnia znika Dorota, córka miejscowej...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 26,67 zł 39,90 zł
  w magazynie
 • -38%
  Życie za szczyt. Polacy w Himalajach i Karakorum

  Życie za szczyt. Polacy w Himalajach i Karakorum

  Ruszając na wyprawy w Himalaje i Karakorum godzili się na wyrzeczenia, zimno, głód, chorobę wysokościową, ale przecież nikt z nich nie myślał o ostatecznym. O tym, że zapuszczając się w strefę śmierci, może już z niej nie wróci. Niebosiężne szczyty - wśród nich Lhotse, K2, Annapurna Południowa,...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. twarda
  Oprawa:twarda
  Cena: Nasza cena: 26,71 zł 43,00 zł
  w magazynie
 • -25%
  Latarnik

  Latarnik

  Latarnik w serii Kolorowa Klasyka to najpiękniejsze kolorowe wydanie tej noweli na rynku! Książka zawiera wspaniałe, barwne ilustracje, jej atutem jest duża, ułatwiająca szybkie czytanie czcionka. Edycja na szlachetnym papierze, bardzo trwała i estetyczna. Jedna z najpiękniejszych polskich nowel...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:oprawa zeszytowa
  Cena: Nasza cena: 3,75 zł 4,98 zł
  w magazynie
Warto zwrócić uwagę na...
Pan Dragon Kubek Star-Jaśnie Pani 0/5 Nasza cena:
61,50 zł 63,58 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pan Dragon Kubek Star-Jaśnie Pani

Ten kubek, to wspaniały komplement i pomysł na prezent dla fantastcznej osoby!Kubek Star jest wykonany z wysoko gatunkowej ceramiki, zdobi go napis ze złotej folii, (nie można go myć w zmywarce)Pojemność to około 400 ml, jest zapakowany w eleganckie, kartonowe, pozłacane pudełko.
Audiobook Zmącony spokój pani labiryntu CD 0/5 Nasza cena:
24,20 zł 24,95 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Audiobook Zmącony spokój pani labiryntu CD

Joe Alex, pisarz i detektyw, tym razem towarzyszy swojej partnerce, Karolinie Beacon, w jej naukowej pracy archeologicznej. Karolina odszyfrowuje zwój z papirusu sprzed 2300 lat odnaleziony współcześnie pośród ruin nadmorskiej osady greckiej. Perimos, żeglarz, wnuk kapłana, opisuje niezamieszkaną...
Ramka Prestige RP-007 Pan i Pani (konfetti) 0/5 Nasza cena:
51,05 zł 53,30 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ramka Prestige RP-007 Pan i Pani (konfetti)

Ramki do zdjęć z serii prestige, to ramki na zdjęcia przeznaczone na wyjątkowe okazje. Pięknie zdobione eleganckim napisem, w zależności od modelu posiadają różne zdobienia np. w postaci cekinów, czy brokatu. W ramce zmieści się zdjęcie o wielkości 10 x 15 cm. Cechy szczególne: typ: ramka do zdjęć...
Audiobook Dom Naszej Pani. Seria z Emilem Żądło. Tom 3 mp3 0/5 Nasza cena:
26,92 zł 29,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Audiobook Dom Naszej Pani. Seria z Emilem Żądło. Tom 3 mp3

Tym razem były gdański policjant, teraz dziennikarz i detektyw, Emil Żądło jest na tropie jednej z największych zagadek starożytności. Wyrusza tropem archeologicznego spisku, który sięga początku XX wieku. Kolejny raz staje w obliczu niewytłumaczalnych morderstw i bezradności policji. I choć...
Audiobook Imię Pani 2. Misja mp3 0/5 Nasza cena:
25,49 zł 29,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Audiobook Imię Pani 2. Misja mp3

Druga część mrożącego krew w żyłach cyklu "Imię Pani". Lipiec 1936 roku. Na Górze Wisielców w Liebau in Schlesien (Lubawce) zostają znalezione zwłoki Alfonsa Dermutha, miejscowego przedsiębiorcy należącego do śmietanki towarzyskiej. Szef powiatowej żandarmerii Felix Walsleben nie wierzy w oficjalną...
Audiobook Pani Pielęgniarka. Nie boję się szczepienia CD 0/5 Nasza cena:
14,55 zł 15,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Audiobook Pani Pielęgniarka. Nie boję się szczepienia CD

Audiobook Książki edukacyjnej dla dzieci pod tytułem PIELĘGNIARKA. NIE BOJĘ SIĘ SZCZEPIENIA autorstwa Lecha Tkaczyka, którą masz przed sobą, została napisana z myślą o ciekawych świata i kochających przygody maluchach. Jej autor Lech Tkaczyk zgodnie ze sprawdzoną zasadą nauka poprzez zabawę, w...
Audiobook Pani henryka i morderstwo w autokarze CD 0/5 Nasza cena:
24,56 zł 29,95 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Audiobook Pani henryka i morderstwo w autokarze CD

Świetna powieść z gatunku cosy crime, z główną bohaterką przywodzącą na myśl polską pannę Marple! To drugi tytuł z cyklu zapoczątkowanego bestsellerem ?Pani Henryka i morderstwo w pensjonacie?.Henryka Orłowska, nietuzinkowa starsza pani o złotym sercu i bystrym umyśle, ponownie wciela się w rolę...
Audiobook Pani henryka i morderstwo w pensjonacie CD 0/5 Nasza cena:
29,05 zł 29,95 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Audiobook Pani henryka i morderstwo w pensjonacie CD

W pewne pochmurne październikowe popołudnie nieświadoma tego, co ją czeka emerytka Henryka Orłowska, otwiera drzwi listonoszowi. Pozornie zwykły list sprawia, że bohaterka wyrusza do pensjonatu Yorkshire na południu Polski i rozpoczyna ekscytującą przygodę, będącą jednocześnie zagadką...
Audiobook Rendez-vous ze śmiercią. Herkules Poirot. Tom 19 CD 0/5 Nasza cena:
23,40 zł 26,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Audiobook Rendez-vous ze śmiercią. Herkules Poirot. Tom 19 CD

Pani Boynton wraz z dorosłymi dziećmi podróżuje po Bliskim Wschodzie. Podczas wycieczki do Petry kobieta niespodziewanie umiera. Wydaje się, że przyczyną śmierci był atak serca, jednak towarzyszący turystom lekarz ma pewne wątpliwości. Niepokoi go ślad po ukłuciu igły na ręce pani Boynton oraz...
Audiobook A.B.C. CD 0/5 Nasza cena:
23,40 zł 26,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Audiobook A.B.C. CD

Tajemniczy przestępca, podpisujący się inicjałami A.B.C., rzuca wyzwanie Herkulesowi Poirot. Przed popełnieniem morderstwa wysyła do słynnego detektywa list z informacją o miejscu planowanej zbrodni. Następnie wybiera swoją ofiarę, kierując się kolejnością alfabetyczną. Dumny z własnej...
Audiobook Panią naszą upiory udusiły mp3 0/5 Nasza cena:
16,99 zł 19,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Audiobook Panią naszą upiory udusiły mp3

Do dworu swojego stryja na Mazowszu przyjeżdża młody kadet Szkoły Rycerskiej. Na miejscu nie zastaje krewnego, za to służba wita go zatrważającą nowiną. Wedle ich słów panią domu udusiły upiory. Wykształcony w duchu oświeceniowego racjonalizmu młodzieniec nie daje zwieść się wiejskim zabobonom....
eBook Panią naszą upiory udusiły mobi epub 0/5 Nasza cena:
12,74 zł 14,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Panią naszą upiory udusiły mobi epub

Do dworu swojego stryja na Mazowszu przyjeżdża młody kadet Szkoły Rycerskiej. Na miejscu nie zastaje krewnego, za to służba wita go zatrważającą nowiną. Wedle ich słów panią domu udusiły upiory. Wykształcony w duchu oświeceniowego racjonalizmu młodzieniec nie daje zwieść się wiejskim zabobonom....
Wybrane bestsellery
Armagedon. Expeditionary Force. Tom 8 0/5 Nasza cena:
36,84 zł 54,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Armagedon. Expeditionary Force. Tom 8

Kiedy renegaci z załogi „Latającego Holendra” wrócili z pomyślnie ukończonej misji, Siły Ekspedycyjne ONZ sądziły, że Ziemia będzie bezpieczna przez co najmniej kilkaset lat. Teraz SEONZ znowu potrzebują pomocy Wesołej Bandy Piratów. „Holender” wylatuje na prostą misję rozpoznawczą… Jednak w...
Łazik księżycowy 60348 0/5 Nasza cena:
103,99 zł 129,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Łazik księżycowy 60348

Badanie kosmosu dla dzieci Młodym wielbicielom podróży kosmicznych spodoba się inspirowany pracą NASA zestaw LEGO® City Łazik księżycowy (60348). Łazik ma 12 kół i można nim kierować w każdą stronę. Ma też dwa wysięgniki badawcze, a w jego środku zmieszczą się trzy minifigurki astronautów. Zabawę...
Bugs Team Starter. Karty pracy do zerówki. Język angielski 5/5 Nasza cena:
43,17 zł 44,50 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Bugs Team Starter. Karty pracy do zerówki. Język angielski

Bugs Team Starter to pierwsza część czteropoziomowego kursu dla klas 0‒3. Poziom Starter przeznaczony jest dla zerówek i stanowi idealne wprowadzenie do nauki języka angielskiego w szkole podstawowej. Książka ucznia to zbiór kolorowych kart pracy, które pełne są różnorodnych zadań typu:...
Przetaina 4/5 Nasza cena:
34,47 zł 49,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Przetaina

Wędrujemy, by odnaleźć siebie. Żeby po tragicznych chwilach poskładać strzaskaną duszę. W odległej krainie, na brzegu nieznanego morza żyją Plemiona. Czczą Boga o Stu Twarzach i jego kociogłową córkę Nefem i prowadzą proste, spokojne życie. Wszystko wskazuje jednak na to, że już niedługo przyjdzie...
Fisher-Price Ucz się i śmiej! Poziomy nauki. Siostrzyczka Szczeniaczka. Edukacyjna zabawka interaktywna dla dzieci 0/5 Nasza cena:
136,75 zł 160,88 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Fisher-Price Ucz się i śmiej! Poziomy nauki. Siostrzyczka Szczeniaczka. Edukacyjna zabawka interaktywna dla dzieci

Siostrzyczka Szczeniaczka jest mięciutka, uwielbia się tulić i jest gotowa udowodnić, że nauka to świetna zabawa! Reaguje na dotyk Twojego dziecka radosnymi piosenkami i wypowiedziami, które uczą ponad 100 pierwszych słów, nazw części ciała, kolorów, kształtów i nie tylko! A ponieważ każde dziecko...
Kąpiel dla kucyków w stajni 41696 0/5 Nasza cena:
36,79 zł 45,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Kąpiel dla kucyków w stajni 41696

Podaruj młodym miłośnikom zwierząt odrobinę zabawy dzięki zestawowi LEGO® Friends Kąpiel dla kucyków w stajni (41696). Kolorowy zestaw pomoże dzieciom w wieku od czterech lat nauczyć się budować. Pociechy mogą wcielić się w Mię i Daniela w gospodarstwie oraz opiekować się figurką kucyka. Dodatkowa...
Nic wam nie jestem winna 4/5 Nasza cena:
28,79 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Nic wam nie jestem winna

Takie książki zmieniają świat. Feministyczna, świeża, inspirująca opowieść o tym, co się dzieje, gdy dziewczyna naprawdę (naprawdę) postanawia być sobą. Izzy jest bohaterką, jakiej nie znacie: odważna, uczciwa, ostra i piekielnie zabawna. Jako młoda, ambitna komiczka i standuperka nie boi się...
Arka odkupienia. Przestrzeń objawienia. Tom 2 0/5 Nasza cena:
49,67 zł 59,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Arka odkupienia. Przestrzeń objawienia. Tom 2

Pięćdziesiąt lat temu interwencja ludzi obudziła obcą, uśpioną od wieków strukturę, stworzoną dawno temu po to, by ostrzegała o pojawieniu się istot inteligentnych w tym rejonie galaktyki. Teraz nastąpi reakcja. Kiedyś Clavain uciekł, by walczyć po stronie Hybrydowców - pewnego odłamu ludzi,...
Reminders of Him. Cząstka ciebie, którą znam 5/5 Nasza cena:
33,37 zł 49,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Reminders of Him. Cząstka ciebie, którą znam

Po pięciu latach pobytu w więzieniu Kenna Rowan wraca tam, gdzie wszystko się zaczęło. Chce zmierzyć się z przeszłością i odzyskać córkę. Niestety, okazuje się, że mostów, które spaliła, nie da się odbudować. Bez względu na to, jak ciężko pracuje, wciąż są ludzie, którzy wykluczają ją z życia jej...
Niebo nad jej głową. Jedyne takie miejsce. Tom 5 5/5 Nasza cena:
27,13 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Niebo nad jej głową. Jedyne takie miejsce. Tom 5

Ostatni tom serii „Jedyne takie miejsce”! Autorka miłosnych opowieści zabierze was w kolejną śmiałą podroż! Adrian pracuje jako barman w bardzo znanym sopockim klubie. Wyrwał się z małej mieściny i ułożył sobie życie na własnych zasadach: nie chciał studiować ani godzić się na to, by ktoś decydował...
Potomek 0/5 Nasza cena:
28,40 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Potomek

James Falcon to szanowany kapitan kontrwywiadu armii USA. Podczas II wojny światowej zasłynął wrodzonymi zdolnościami do zwalczania wampirów, wykorzystywanych do walk przez nazistowskie Niemcy. Wielu starć z nimi omal nie przypłacił życiem. Powrócił jednak do domu jako zwycięzca... Trzynaście lat...
Między ustami a brzegiem pucharu 0/5 Nasza cena:
36,98 zł 49,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Między ustami a brzegiem pucharu

Berlin przełomu XIX i XX wieku. Młody, przystojny i niezwykle próżny hrabia Wentzel Croy-Dulmen prowadzi hulaszczy tryb życia, otaczając się wieloma kobietami. Nie przyznaje się do polskiego pochodzenia, ba – gardzi wszystkim, co polskie. Kiedy jednak zakochuje się w pięknej Jadwidze...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula