Złe uczynki

Autor:

Lucinda Berry

Średnia: 4.7 Ilość ocen: 6
Wysyłka w
24 godziny + czas dostawy
Rok wydania
2021
Wydawnictwo
Ilość stron
400
Inne wersje (1)
eBook, mobi, epub
za 25,33 zł
Nasza cena: 30,03 zł 42,90 zł Taniej o: 30%

Uważaj, co publikujesz w sieci. Twój kolejny post może go zaprowadzić prosto do ciebie…

Giną młode kobiety. Morderca namierza je, śledząc ich profile w mediach społecznościowych. Spośród wielu uprowadzonych, tylko Sarah i Elli mają tyle szczęścia, że udaje im się ujść z życiem.

Po ucieczce, obie trafiają do szpitala. Agenci FBI, zrobią wszystko, by znaleźć tego zwyrodnialca. Kobiety są kluczem do ich śledztwa, ale Sarah coś ukrywa.

Już wkrótce Ella przekona się, że jej koszmar jeszcze się nie skończył.

Bestseller Washington Post i Amazon Charts. Trzymający w napięciu thriller psychologiczny autorki „Idealnego dziecka”.

Recenzje (6)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Internet użytkowany w niewłaściwy sposób może okazać się koszmarną siecią. Przekonały się o tym bohaterki najnowszego thrillera Luciny Berry. Oprawca wyławiał się z sieci. Obserwował ich wpisy, dzięki czemu mógł polować na „anonimowe” uczestniczki internetowych forów.

  „Złe uczynki” to bez wątpienia mocny thriller psychologiczny, w którym autorka dosadnie uwypukla nam zagrożenia jakie czyhają na nas w wirtualnym świecie. Dlatego z rozwagą należy publikować swoje treści, a pozostawiając ślad musimy zachować najdalej idącą ostrożność.

  Czy warto wyświetlać informacje co robimy, gdzie jesteśmy, jakie są nasze nawyki, przyzwyczajenia? Nawet nie zdajemy sobie sprawy, jak bardzo informacje te mogą zagrażać naszemu bezpieczeństwu.

  Historię zapisaną na kartach thrillera psychologicznego poznajemy z perspektywy dwóch bohaterek – Sarah i Elli. Zostały one uprowadzone i przetrzymywane. Oprawca wykorzystywał je seksualnie. Na szczęście ofiarom udało się uciec. Trafiają do szpitala, a agenci FBI dążą do schwytania porywacza. Czy schwytają go zanim dojdzie do kolejnego porwania? Czy zeznania uratowanych dziewczyn doprowadzą śledczych na ślad?

  Jak się okazuje Sarah nie jest do końca szczera w swoich zeznaniach. Czy chroni porywacza? A może z nim współpracuje? Pytania mnożą się w naszej głowie, a my brnąc w głąb tej historii zastanawiamy się co jest kluczem do rozwiązania tej tajemniczej zagadki.

  Lucinda Berry zarysowała historię, która trzyma nas w napięciu do ostatnich stron. A każda z nich potęguje w nas narastające napięcie i strach o życie bohaterek. Historię poznajemy z perspektywy wspomnianych bohaterek. W krótkich rozdziałach niczym w filmie, klatka po klatce przybliżamy się do poznania prawdziwej twarzy zwyrodnialca.

  „Złe uczynki” to prawdziwy majstersztyk wśród thrillerów psychologicznych. Tutaj każdy element fabuły jest istotny. Istotne jest również to, że historia, którą poznajemy to przestroga dla każdego z nas. To coś w rodzaju zielonego światła, które powinno zapalić się w naszej głowie, zanim zostawimy swój ślad w Internecie. A Czyt-NIK pozostawia wpis, że „Złe uczynki” to thriller psychologiczny, który zapali w Was wiele emocji podczas czytania. Dlatego też zdecydowanie zachęcam do sięgnięcia po najnowszą książkę Lucindy Berry.

  Bardzo cenię twórczość tej autorki. Za odwagę. Za mocne historie, które trafiają do naszej wyobraźni, będąc jednocześnie przestrogą. I choć historie te są fikcją literacką, wymysłem autorki, to ich przekaz ma ogromne znaczenie dla naszego prawdziwego życia.

  Za egzemplarz książki serdecznie dziękuję Wydawnictwu FILIA, FILIA Mroczna Strona [Adres usunięty]

  [Adres usunięty]

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  "Złe uczynki" to najnowszy thriller psychologiczny od Lucindy Berry.

  Sarah i Ella w końcu uwolniły się z rąk bezwzględnego porywacza, który zamienił ich życie w koszmar. Obie dziewczyny przebywają w szpitalu i tam dochodzą do zdrowia pod stałym okiem personelu medycznego i funkcjonariuszy policji. Jednak każda z dziewcząt na swój sposób znosi rozstanie z porywaczem. Elli cieszy się, że udało jej się wyrwać ze szpon potwora, za to Sarah rozpaczliwe tęskni za swoim oprawcą i za wszelką cenę próbuje go chroni...

  "Złe uczynki" to przerażająca, a zarazem smutna historia dziewczyn, które z dnia na dzień zostały pozbawione wolności. Temat bulwersujący, ale bardzo powszechny w dzisiejszych czasach, o którym trzeba głośno mówić, by ostrzec młodych ludzi, którzy najbardziej są narażeni. Skupmy się na książce, akcje przedstawiona jest oczami dwóch zakładniczek, dzięki temu możemy poznać emocje jakie towarzyszy dziewczętom w momencie porwania i jak potoczyły się ich losy. Ella z dnia na dzień stała się niewolnikiem swojego oprawcy, choć walczy do końca o swoją wolność to wie, że jeśli nawet zwycięży i tak na zawsze zostanie tą przegraną "może nadejdzie kiedyś taki dzień, w którym zapomnę, ale moje ciało nie zapomni nigdy. Moje ciało zapamięta na zawsze". Mam wrażenie, że postać inspirowana jest poniekąd prawdziwą historią Michelle Knight, spotkał ich podobny los w domu oprawy, a niektórych ran nigdy nie da się uleczyć. Na przykładzie Sarah, widzimy jak porywacz owija sobie ją wokół palca, a jej niechęć do niego zamienia się w miłość, a mężczyzna to perfidie wykorzystuje. Jesteśmy świadkami przemiany Sarah, która z bezbronnej dziewczynki staje się poniekąd oprawcą. Służąc swojemu Panu jak pies i wykonuje jego wszystkie komendy. Historia z przekazem, która ma uświadomić wszystkich, by zastanowili się na tym, co publikują w mediach społecznościowych. Czasem sami nieświadomie sprowadzamy na siebie kłopoty, a źli ludzie tylko na tą czekają. Książkę warto przeczytać, choćby ze względu na tematykę jaką porusza...

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  "Złe uczynki" to przerażająca, ale też poruszająca lektura.

  Na historię przedstawioną w thrillerze mamy możliwość patrzeć oczami dwóch nastoletnich dziewczynek.

  Sarah i Ella przeszły pranie mózgu – były zamknięte w piwnicy, głodzone, bez dostępu do naturalnego światła i jakichkolwiek zajęć. Z ich perspektywy widzimy, jak psychika i ciało były stopniowo niszczone.

  Czytelnik poznaje także konsekwencje tych traumatycznych przeżyć już po uwolnieniu – dla każdej z dziewcząt są inne. To odcięcie się od życia sprzed porwania, wspomnienia obecne na każdym kroku, syndrom sztokholmski, nienawiść do własnego ciała, brak możliwości powrotu do normalności. Przede wszystkim ogromne poczucie osamotnienia.

  Trudno się otrząsnąć z historii przedstawionej w thrillerze. To emocjonalny rollercoaster, szczególnie, że "Złe uczynki" opowiadają o dziewczynkach, nie o kobietach. Narracja skupia się na opisie wydarzeń i wrażeń bohaterek, chociaż tu muszę przyznać, że nie zawsze mogą być one właściwe dla nastolatek.

  Nie zmienia to faktu, że thriller trzyma w napięciu od pierwszej do ostatniej strony. Ma na to wpływ ładunek emocjonalny, jaki niesie za sobą książka, ale także dynamiczna akcja i sporo jej zwrotów.

  Sięgając po "Złe uczynki" myślałam, że przeczytam książkę, która na cel weźmie zagrożenia związane social mediami. To okazał się jedynie punkt wyjścia do o wiele bardziej złożonej historii. Złe uczynki to przerażający thriller psychologiczny, który niejednokronie zapiera dech w piersiach. Ale to także także opowieść o traumie i dwóch sekundach, które zmieniają całe życie.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzent Wybitny
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Lubicie mocne thrillery psychologiczne? Jeżeli tak to ta pozycja zdecydowanie jest dla Was.

  Historię poznajemy z perspektywy dwóch porwanych dziewczyn Sarah i Elli. Zostały uprowadzone przez kogoś, kto ich przetrzymywał, podporządkowywał i uzależniał od siebie, a także wykorzystywał seksualnie. Podczas śledztwa, które przeprowadzi FBI na jaw wyjdą fakty z perspektywy których przynajmniej jedna z naszych ofiar po części przestanie nią być. Książka jest prawdziwym rollercoasterem emocjonalnym. Od pierwszej do ostatniej strony jest przepełniona bólem, łzami i krzykiem, który rozrywa płuca i nie pozwala swobodnie oddychać. Autorka porusza tu wiele bardzo ważnych tematów np. życie nastolatków w sieci i ich "anonimowość". To właśnie śledząc wpisy, posty i relacje między innymi na fb nasz porywacz znajdował i śledził swoje ofiary. Polecam przeczytać i być może dzięki tej lekturze spojrzeć na wiele kwestii z zupełnie innej stron

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  ,,Uważaj co publikujesz w sieci.

  Kolejny post może go zaprowadzić prosto do Ciebie."

  Dlaczego giną młode dziewczyny?

  Po czasie dowiemy się, że łowca namierzał je na portalach społecznościowych.

  Wystarczył jeden wpis, jedna obrączka, by znaleźć się na celowniku psychopaty.

  Tylko Sarah i Ella wyszły z tego żywe.

  Teraz są w szpitalu, a agenci FBI zrobią wszystko, by odnaleźć tego, kto je porwał.

  One wiedzą o nim wszystko, ale jedna z nich ciągle coś ukrywa.

  Komuś uda się przebić przez ten mur milczenia.

  Ale nie zdaje sobie sprawy, jak wysoką cenę przyjdzie jej za to zapłacić.

  Na całą historię będziemy patrzeć oczami Sarah i Elli.

  Dziewczyny powoli odkrywają to, co działo się za zamkniętymi drzwiami.

  Zobaczymy, że chociaż były w jednakowej sytuacji, to każda z nich odbierała ją w różny sposób.

  To, co dla jednej było więzieniem, dla drugiej było wybawieniem.

  Niemniej- obydwie opcje przerażały tak samo.

  Nie będę zdradzać zbyt wielu szczegółów.

  Nie chcę również oceniać jednej z bohaterek, bo tak naprawdę nie wiem jak sama bym się zachowała po takim ,,praniu mózgu".

  Dla mnie było bardzo ciekawym doświadczenie tych emocji z dwóch stron barykady.

  Poznać tak różne myśli i perspektywy.

  Książka mocno wciąga i przeraża.

  Nie wprost, ale ciągle z tyłu głowa tyka nam bomba, która na koniec wybucha.

  I chociaż wiem, że to tylko fikcja, to i tak miałam wielką chęć zamordować matkę jednej z bohaterek.

  Za co?

  Myślę, że przy czytaniu zrozumiecie i niektórzy z Was powiedzą to samo.

  Pomimo całej mojej empatii wiem, że nigdy nie postąpiłabym w taki sposób.

  Książkę oczywiście polecam.

  Szykujcie się na prawdziwy rollercoaster!

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 1 recenzje

Warto zwrócić uwagę na...
Uczynkiem i zaniedbaniem 5/5 Nasza cena:
34,71 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Uczynkiem i zaniedbaniem

Z domu dziecka pod Sandomierzem znika siedmioletni Szymek. Policja przeczesuje okolicę, a w tym samym czasie u księdza Piotra spowiada się mężczyzna. Wyznaje, że ma związek z zaginięciem chłopca i zamierza zabić człowieka. Duchowny chciałby pomóc dziecku, ale w taki sposób, by nie złamać tajemnicy...
Na gorącym uczynku 5/5 Nasza cena:
29,35 zł 38,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Na gorącym uczynku

Idylla życia w tak zwanych dobrych domach może być tylko złudzeniem… Siedemnastoletnia Haley McWaid, chluba rodziców, pewnego dnia znika. Po trzech miesiącach poszukiwań jej najbliżsi są przygotowani na najgorsze. Dan Mercer, pracownik opieki społecznej, troszczący się szczególnie o los dzieci,...
Audiobook CD MP3 Na gorącym uczynku 0/5 Nasza cena:
32,66 zł 35,50 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Audiobook CD MP3 Na gorącym uczynku

Siedemnastoletnia Haley McWaid, chluba rodziców, pewnego dnia znika. Po trzech miesiącach poszukiwań jej najbliżsi są przygotowani na najgorsze. Dan Mercer, pracownik opieki społecznej, troszczący się szczególnie o los dzieci, wpada w pułapkę zastawioną przez Wendy Tynes, która w swoim programie...
Idealne dziecko 5/5 Nasza cena:
28,59 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Idealne dziecko

Dlaczego wszechświat pozwala mieć dzieciludziom, którzy je krzywdzą? Dlaczego nie daje ich ludziom takim jak ja, którzy ich pragną? Christopher i Hannah wiodą szczęśliwe i spokojne życie – ON jest chirurgiem, ona pielęgniarką. Brakuje im tylko dziecka. Kiedy do szpitala trafia Janie, porzucona...
Ocalić syna 5/5 Nasza cena:
37,69 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ocalić syna

Czasem przebaczamy mordercom, ale nigdy pedofilom.. Noah jest wzorowym uczniem, mistrzem w pływaniu i ulubieńcem całego miasteczka. Nikt nie podejrzewa, że coś jest nie tak, do dnia, gdy na jaw wychodzą mroczne, skrywane przez chłopaka sekrety. Noah zostaje skazany na osiemnaście miesięcy...
eBook Idealne dziecko mobi epub 5/5 Nasza cena:
25,33 zł 32,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Idealne dziecko mobi epub

Dlaczego wszechświat pozwala mieć dzieci ludziom, którzy je krzywdzą?Dlaczego nie daje ich ludziom takim jak ja, którzy ich pragną?Christopher i Hannah wiodą szczęśliwe i spokojne życie – on jest chirurgiem, ona pielęgniarką. Brakuje im tylko dziecka. Kiedy do szpitala trafia Janie, porzucona...
Audiobook Idealne dziecko CD 0/5 Nasza cena:
39,47 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Audiobook Idealne dziecko CD

Dlaczego wszechświat pozwala mieć dzieci ludziom, którzy je krzywdzą? Dlaczego nie daje ich ludziom takim jak ja, którzy ich pragną?Christopher i Hannah wiodą szczęśliwe i spokojne życie – on jest chirurgiem, ona pielęgniarką. Brakuje im tylko dziecka. Kiedy do szpitala trafia Janie, porzucona...
eBook Ocalić syna mobi epub 0/5 Nasza cena:
25,33 zł 32,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Ocalić syna mobi epub

Czasem przebaczamy mordercom, ale nigdy pedofilom. Noah jest wzorowym uczniem, mistrzem w pływaniu i ulubieńcem całego miasteczka. Nikt nie podejrzewa, że coś jest nie tak, do dnia, gdy na jaw wychodzą mroczne, skrywane przez chłopaka sekrety. Noah zostaje skazany na osiemnaście miesięcy zamknięcia...
Audiobook Idealne dziecko mp3 0/5 Nasza cena:
38,62 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Audiobook Idealne dziecko mp3

Dlaczego wszechświat pozwala mieć dzieci ludziom, którzy je krzywdzą? Dlaczego nie daje ich ludziom takim jak ja, którzy ich pragną? Christopher i Hannah wiodą szczęśliwe i spokojne życie - on jest chirurgiem, ona pielęgniarką. Brakuje im tylko dziecka. Kiedy do szpitala trafia Janie, porzucona...
Bestia z Buchenwaldu 5/5 Nasza cena:
27,06 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Bestia z Buchenwaldu

Historia Ilse Koch, komendantowej nazistowskiego obozu, której okrucieństwo stało się legendą Wydarzenia w tej książce są oparte na faktach. prawda bywa bardziej przerażająca od najwymyślniejszej fikcji. Człowiek jest zdolny do wszystkiego. Ilse Koch dokonała okrutnych czynów. Wiedźma z Buchenwaldu...
Kto chce ich śmierci? 4/5 Nasza cena:
28,59 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Kto chce ich śmierci?

NOWY KRYMINAŁ JEDNEJ Z NAJLEPSZYCH BRYTYJSKICH AUTOREK THRILLERÓW PSYCHOLOGICZNYCH. BESTSELLER „THE SUNDAY TIMES” Co jeśli ktoś chciałby śmierci twojej rodziny? Najbardziej niepokojąca sprawa w karierze detektywa Adama Fowleya! W ekskluzywnej dzielnicy północnego Oxfordu cudem uratowano dwóch...
Nie wiesz nic 5/5 Nasza cena:
27,97 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Nie wiesz nic

Szokujący thriller psychologiczny autora NIE WIESZ WSZYSTKIEGO W naszych czasach wyrazem najwyższej odwagi jest bycie sobą Życie jest za krótkie, by tracić je na nieustanny strach. Nie chcę już dłużej się bać. Tragiczna śmierć Alana, kapitana drużyny siatkówki z liceum Freuda, wpływa niekorzystnie...
Wybrane bestsellery
Egzekucja. Joanna Chyłka. Tom 14 4/5 Nasza cena:
26,04 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Egzekucja. Joanna Chyłka. Tom 14

Minęły trzy miesiące, od kiedy Kordian Oryński zaginął. Przez cały ten czas Chyłka robiła wszystko, by go odnaleźć, ale nie natrafiła na żaden ślad. Prawniczka nie zamierza jednak się poddawać. Aby zapewnić sobie fundusze na dalsze poszukiwania, prowadzi biuro porad prawnych i mimo że nie może sama...
Dom stu szeptów 4/5 Nasza cena:
28,11 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dom stu szeptów

Najnowsza powieść grozy brytyjskiego mistrza horroru, Grahama Mastertona. Autorska interpretacja opowieści o nawiedzonym domu. Na smaganych wiatrem wrzosowiskach stare domostwo strzeże swych sekretów… Allhallows Hall jest rozległą rezydencją w stylu Tudorów, położoną na ponurych i mglistych...
Ocal mnie. After. Tom 3 5/5 Nasza cena:
35,69 zł 49,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ocal mnie. After. Tom 3

Największy fenomen książkowy ostatnich lat! Bestsellerowa seria o Tessie i Hardinie. Powieść, która doczekała się miliarda odsłon w serwisie wattpad. Życie Tessy można podzielić na to, co zdarzyło się przed poznaniem Hardina, i na to, co zdarzyło się później. Tessa wybaczyła Hardinowi kłamstwo, a...
Nie do naprawienia. Rozdzieleni. Tom 1 0/5 Nasza cena:
23,25 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Nie do naprawienia. Rozdzieleni. Tom 1

„Nie do naprawienia” to kolejna ekscytująca czytelnicza propozycja od uwielbianej przez fanki romansów Tijan! Czas na pierwszą część nowej serii od Tijan, specjalistki od gorących powieści new adult. „Nie do naprawienia” to kolejna historia, która rozpali czytelniczki! Pokochają ją wszystkie...
Mów mi Win 0/5 Nasza cena:
30,10 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Mów mi Win

Najnowsza powieść Harlana Cobena. Tym razem w roli głównej Win, czyli Windsor Horne Lockwood III. Milioner i awanturnik, najlepszy kumpel Myrona Bolitara. Król życia, który zawsze dostaje to, co chce. Przed ponad dwudziestoma laty dziedziczka fortuny Lockwoodów, Patricia, została uprowadzona...
Miłość w zamkniętej kopercie 5/5 Nasza cena:
39,06 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Miłość w zamkniętej kopercie

Birdie Maxwell miała na pieńku ze Świętym Mikołajem. Cztery lata temu poprosiła go o coś naprawdę ważnego, ale zawiódł. Mama nie wyzdrowiała. Po namyśle dziewczynka zdecydowała się dać mu ostatnią szansę i ponownie napisała do niego list, choć do Bożego Narodzenia pozostało kilka miesięcy. Sadie,...
Uwikłana 0/5 Nasza cena:
23,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Uwikłana

Uwikłana – nowa powieść królowej polskiego domestic noir, Alicji Sinickiej! Jakie konsekwencje może mieć sukces na Instagramie oraz mroczne rodzinne historie z przeszłości? Zuza Wilk, poetka i instagramerka, zaczyna poznawać smak sukcesu. Jej debiutancki tom poezji okazał się bestsellerem, w...
Pakiet Stulecie Winnych. Okładka serialowa. Tomy 1-3: Ci, którzy przeżyli, Ci, którzy walczyli, Ci, którzy wierzyli 5/5 Nasza cena:
57,76 zł 99,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pakiet Stulecie Winnych. Okładka serialowa. Tomy 1-3: Ci, którzy przeżyli, Ci, którzy walczyli, Ci, którzy wierzyli

Stulecie Winnych - saga, na podstawie której powstał popularny serial o tym samym tytule, pochłania bez reszty. Jest w niej bestsellerowej powieści ponadczasowość i prawda uniwersalna. Jest wspaniała opowieść o rodzinie, której losy wpisują się w dramatyczne wydarzenia XX wieku. I trzy pary...
Sapiens. Od zwierząt do bogów 5/5 Nasza cena:
41,00 zł 59,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Sapiens. Od zwierząt do bogów

Światowy hit. Książka, dzięki której rozpoczęła się międzynarodowa kariera Harariego. Całościowa historia człowieka - od ukrywania się w jaskiniach do podróży na Księżyc i inżynierii genetycznej. Sto tysięcy lat temu ludzie z trudem walczyli o przetrwanie, cały czas żyjąc w strachu przed...
Upiory XX wieku 5/5 Nasza cena:
30,03 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Upiory XX wieku

Książka, która przyniosła Joemu Hillowi sławę. Uhonorowana Bram Stoker Award – najważniejszą nagrodą z dziedziny literatury grozy. Czternaście opowiadań, które udowadniają, że ich autor jest jednym z najważniejszych pisarzy literatury grozy XXI wieku. Koszmary, obsesje i niespełnione sny, które...
Zestaw 2: Zaproszeni przez Boga klasa 4 Religia podręcznik + ćwiczenia 5/5 Nasza cena:
32,69 zł 34,40 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zestaw 2: Zaproszeni przez Boga klasa 4 Religia podręcznik + ćwiczenia

Zestaw podręcznik oraz ćwiczenia z serii Zaproszeni przez Boga przeznaczony jest do nauki religii w klasie 4 szkoły podstawowej. Książki wchodzące w skład tego zestawu zgodne są z najnowszą ramą programową. Numer dopuszczenia MEN: AZ-21-01/10-KR-2/12
Panna z Bajki 0/5 Nasza cena:
31,70 zł 44,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Panna z Bajki

Taką Katarzynę Michalak pokochały Polki! „Panna z bajki” to uroczy, zaskakujący i romantyczny powrót autorki! Hania Ruczaj ma dwie wielkie miłości: pisanie scenariuszy filmowych oraz uroczy, wtulony w zieleń lasu domek, który nazwała Bajką. To w nim chroni się przed światem. I w nim stara się...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula