Złe serce. Zły Romeo. Tom 3

Autor:

Leisa Rayven

Średnia: 4.6 Ilość ocen: 7
Wysyłka w
Produkt niedostępny
Seria
Rok wydania
2018
Wydawnictwo
Ilość stron
352
Nasza cena: 33,21 zł 36,90 zł Taniej o: 10%

Produkt niedostępny

Romans na Broadwayu, jednak nie na deskach teatru, lecz za jego kulisami. Kolejna niezwykła opowieść autorki bestsellerów "Zły Romeo" i "Zła Julia"!

Cassie i Ethan odnaleźli już swoje szczęście. Kupidyn jednak nie śpi i znajduje kolejne cele dla swych niechybnych strzał. I nie musi wcale szukać daleko. Z pewnością doskonale pamiętacie, że Ethan ma siostrę, Elissę Holt. Jest ona znakomitym inspicjentem, i bez reszty poświęca się pracy. Nie spodziewa się nawet, że miłość czyha na nią właśnie za teatralnymi kulisami. Liam Quinn jest rozchwytywanym hollywoodzkim aktorem. Otrzymał właśnie angaż do nowego spektaklu wystawianego na Broadwayu. Ma w nim wystąpić ze swoją narzeczoną, Angel Bell. Praca w stresie, nieustanne napięcie, medialne zamieszanie wokół zapowiadanej premiery powodują, że aktor i inspicjent zbliżają się do siebie. Czy uczucie to ma jakiekolwiek szanse w tym specyficznym, okrutnym świecie show-biznesu?

Oto historia miłości, która jest niczym zakazany owoc. Tutaj namiętność nie powinna dojść do głosu, lecz mimo wszystko tak się dzieje. Wiadomo, że serce nie sługa. Jest raczej panem samego siebie i to panem niezwykle kapryśnym. Jednak sprzeciwiać się jego nakazom jest rzeczą trudną i niebezpieczną. I o tym właśnie jest ta niezwykle wciągająca powieść. Napisana w sposób bardzo lekki i swobodny tak, że czyta się ją niemal jednym tchem. Z wypiekami na twarzy śledzimy kolejne losy bohaterów i ich burzliwej namiętności. Do czego doprowadzą kaprysy nieposłusznego serca? Przekonajcie się same!

"Złe serce" to kolejny romans, którego autorką jest Leisa Rayven. Książka jest trzecim tomem cyklu "Starcrossed", na który składają się następujące części: "Zły Romeo", "Zła Julia", "Złe serce".

Recenzje (7)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  2 z 2 osób uznało recenzję za przydatną

  Jest coś takiego w książkach Leisy Rayven, co nie pozwala przechodzić obok nich obojętnie. Seria Starcrossed, chociaż nie pozbawiona wad, wciąż kusi mnie obietnicą dobrej historii i skłania do sięgania po kolejne tomy. Tym razem "Złe serce" to finał, ale jakby z zupełnie innej perspektywy. Dlaczego? Ponieważ, jak to się już zdarzało, opowiada o nowych bohaterach.

  Podzielona na trzy części seria dopiero w finalnym tomie zrezygnowała z ról Cassie i Ethana, których losy już przecież poznaliśmy. Na pierwszy plan wkroczyła siostra chłopaka - Elissa i zapoczątkowała nową historię. Dzięki temu znajomość dwóch pierwszych części nie jest konieczna do cieszenia się lekturą, a nawet pokuszę się o stwierdzenie, że "Złe serce" to najlepszy tom w całej serii. Może odpowiada za tym świeża historia, może bohaterowie, albo - co widać na pierwszy rzut oka - podciągnięcie się autorki we wszystkich niedoskonałościach, które raziły w przypadku opowieści o wcześniejszych bohaterach.

  Nie jest to jednak powieść w pełni idealna. Po raz kolejny Leisa Rayven postawiła na pikantność scen, rzuciła swoich bohaterów w wir bardzo emocjonalnej rozgrywki, w której to uczucia odgrywają pierwsze skrzypce. Przysłania to trochę całościowy obraz, bo historia sama w sobie jest niezwykle sympatyczna, zabawna i pełna wciągającej akcji. W takiej roli widziałabym bardziej wyszukane momenty scen zbliżenia między bohaterami, w których subtelność miałaby prawo głosu a nie po części zwierzęce instynkty do których tak mocno ciągnie autorkę. Jednak nie umniejsza to historii tak mocno, jak w przypadku historii Cassie i Ethana. Odchodząc od nieroztropnej i lekkomyślnej bohaterki autorka wykreowała Elissę w sposób całkowicie różny od wcześniejszej pierwszoplanowej postaci i to dodało wydarzeniom barw - powieść nie zmieniła się w tani romans bez znaczenia a nabrała kształtów i obroniła w momentach, gdy chciałoby się uniknąć niektórych niepotrzebnych opisów. Tym samym zyskała idealnie miano książki dla kobiet.

  Podobnie jest z nowym bohaterem męskim. Liam Quinn – rozchwytywany hollywoodzki gwiazdor dużego ekranu staje naprzeciw Elissy, organizatorki przedstawień teatralnych, która uważa aktorów za zło wcielone. Dziewczyna unika wszelkich możliwych konfrontacji z chłopakiem, który ma odmienne zdanie co do wzajemnej relacji i przywołuje na twarzy czytelnika szczery uśmiech. To chłopak z kategorii tych, od których rozum podszeptuje trzymać się jak najdalej a serce mów: to właśnie ten jedyny! I chociaż Elissa próbuje, to serce zawsze wygrywa z rozumiem. Nic dziwnego, bo ich wzajemna i bardzo burzliwa relacja odgrywa się w najbardziej dramatycznym miejsc: na scenach Nowego Jorku oraz Broadway'u, czyli idealnej scenerii dla wszystkich dramatów.

  Pierwszoosobowa narracja, lekkość stylu i płomienność historii sprawiają, że "Złe serce" czyta się jednym tchem. To znacznie lepsza wersja poprzedniej love story od autorki i moim zdaniem - bardziej dopracowana. Słodko-gorzkie perypetie głównych bohaterów na przemian wywołują w czytelniku niedowierzanie oraz szczery uśmiech, gdy do głosu dopuszczany jest lekki humor Leisy Rayven. A jeśli tęsknicie za Cassie i Ethanem - nic straconego, ponieważ autorka zadbała o to, by wszystkie wątki domknąć ostatecznie i epizodycznie wprowadzić na scenę tych, którym wcześniej również kibicowało się w drodze ku szczęściu. To przyjemna propozycja z gatunku New Adult, która idealnie sprawdzi się jako lektura w duecie z kubkiem gorącej herbaty.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  2 z 2 osób uznało recenzję za przydatną

  Nie tak dawno temu, na początku 2017r. Było głośno o książce „Zły Romeo”. Kilka miesięcy później wyszedł drugi tom „ Zła Julia”, a dzisiaj jest premiera trzeciej części - „Złe serce”. Seria ta zbiera dość różne opinie, jedni ją kochają, inni za nią nie przepadają. A ja? Ja ją uwielbiam! Kiedy zaczynałam tą część, byłam naprawdę ciekawa, jak wypadnie ona w porównaniu z dwoma poprzednimi. Przyznaję bez bicia – miałam spore oczekiwania. Jaka więc okazała się rzeczywistość?

  „Zły Romeo” i „Zła Julia” opowiadają historię Cassie i Ethana,z kolei „Złe serce” opisuje losy siostry Ethana – Elissy. Liss, tak samo jak jej brat jest związana z teatrem, jednak w przeciwieństwie do niego, nie zdobywa sukcesów na scenie, a wykonuje kawał dobrej roboty poza nią – jest inspicjentką i to dobrą inspicjentką. Stara się jak tylko może, by wszystko było perfekcyjne. W pracy idzie jej świetnie, czego niestety nie można powiedzieć o jej życiu miłosnym. Z pewnych przyczyn, dziewczyna ma awersję do aktorów, ale jeden z nich mocno zawładnął kiedyś jej sercem. Pytanie tylko, czy da się naprawić to, co było kiedyś, skoro teraz tak wiele stoi na przeszkodzie?

  Nie mogę się doczekać, aż to powiem, więc mówię teraz – ta część była genialna! Nie zrozumcie mnie źle, poprzednie dwie też uwielbiam, ale ta... ta jest najlepsza z całej trylogii! Jeśli by się tak nad tym zastanowić, to może dlatego, że tutaj nie ma takiego niezdecydowania głównego bohatera, jak to było w przypadku poprzedników... nie wiem. Sama historia jest prosta, przyjemna, ale z sensem.

  Elissa Holt jest sympatyczną dziewczyną, która ma pecha w miłości. A w szczególności w miłości do aktorów. Jej najlepszym przyjacielem jest Josh (podobieństwo do Cassie – obie za najlepszych przyjaciół mają facetów ;P), którego kurde bardzo polubiłam! Jak ten chłopak coś powiedział, to zazwyczaj wybuchałam śmiechem :D Taki pozytywnie nakręcony. Mogłoby być go ciut więcej, ale nie narzekam, bo dość często się pojawiał. Josh razem z Elissą tworzą zgrany duet w teatrze – oboje się inspicjentami, co więcej, oboje pracowali kilka lat temu przy spektaklu razem z Liamem Quinnem. Teraz ponownie historia się powtarza.

  Z kolei jeśli chodzi o Liama, to stanowił ON dla mnie jedną wielką zagadkę. Ciężko go rozszyfrować. Niemniej jednak, polubiłam go i ciekawiło mnie, jak potoczą się losy jego i Liss. I przede wszystkim – czy w ogóle się jakoś potoczą. Kiedyś było tak dobrze, a teraz to prawie obcy ludzie – brzmi znajomo, prawda? Gdy prawda w końcu wyszła na jaw, no przyznam, że przeżyłam lekki szok.

  W „Złym sercu”, Leisa zastosowała coś podobnego, jak w historii Cassie i Ethana – pozwoliła nam poznać zarówno teraźniejszość, jak i przeszłość, ale nie na takiej samej zasadzie – tutaj nie ma naprzemiennych rozdziałów. Powiem tylko tyle, że moje serce zostało złamane :( Czy później skleiło się na nowo? Tak, wiem, uwielbiam męczyć was takimi pytaniami retorycznymi ;P

  Co jeszcze? A, tak - HUMOR! Z pewnością wiecie, że uwielbiam (choć myślę, że większość z was również) książki, w których można się nieźle pośmiać z samych dialogów, przekomarzań bohaterów. I tutaj, w „Złym sercu”, taki humor właśnie występuje. Sporą część czytałam z bananem na twarzy, a niekidany nawet wybuchałam śmiechem :D Ta historia jest taka pozytywna! I nie jest to jeden z tych pustych romansów, w których miłość pojawia się z dnia na dzień. O nie...

  Co więcej, autorka pokazuje brudy świata show-biznesu. To, jak ta rzeczywistość wpływa na aktorów, jaką presję na nich wywiera i kontroluje ich życie.

  Jeśli jesteście po pierwszej i drugiej części i średnio wam się spodobały, a teraz macie dylemat, czy dawać szansę tej ostatniej... moja odpowiedź brzmi: tak, zdecydowanie. Przynajmniej spróbujcie! Jak już wcześniej pisałam, według mnie „Złe serce” jest najlepsze z całej trójki i w sumie można je przeczytać nawet bez znajomości (pozwólcie, że skrócę tytuły) Złych Romea i Julii. Tą z pozostałymi łączy tylko teatr i bohaterowie (tak, chwilowo mamy szansę zerknąć co u Cassie i Ethana ^^) . Naprawdę polecam! :D

  [Adres usunięty]

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  ZARYS FABUŁY

  Dla
  Elissy nadchodzi czas wielkiej próby. Będzie miała okazję przetestować jak wytrzymałe są jej nerwy i samokontrola. Po kilku latach przerwy w jej życiu kolejny raz zjawia się Liam Quinn, obecna gwiazda Hollywood i zarazem chłopak, który w przeszłości dotkliwie ją zranił skazując na samotność. Jako jego inspicjentka będzie musiała zachować pełen profesjonalizm i przyglądać się jego związkowi z piękną i znaną Angel.

  Kiedy w grę wchodzą uczucia, sprawy lubią się komplikować. Czy Liam ją rozpozna? Czy spotkanie po latach zakończy się owocną współpracą i czy wyniknie z niej coś głębszego?

  WŚRÓD NICH CZUŁAM SIĘ DOBRZE

  Główna bohaterka powieści i zarazem jej narratorka, to ambitna, pracowita i przyjazna dziewczyna. Niepopadająca w żadne skrajności, nie wulgarna, zwyczajna i niewyróżniająca się z tłumu, kobieta, którą da się polubić. Ethan z kolei, jak na gwiazdę przystało, emanuje niezwykłym urokiem i choć trudno zrozumieć jego zachowanie z przeszłości, teraz nie przypomina nadętego dupka, a raczej faceta, który na pewnym etapie swojego życia gdzieś tam się pogubił. Zgrany duet, wychodzący na przód z szeregu przyjemnych postaci drugoplanowych, przekonał mnie co do umiejętności autorki budowania trafiających w gust osobowości. Miło było mi towarzyszyć im w ich miłosnej, ale dość przewidywalnej przygodzie. Jak zatem ma się akcja powieści?

  BYŁO MIŁO I SIĘ SKOŃCZYŁO

  Jest z humorem, szczyptą pikanterii i dość żwawym tempem akcji. W porównaniu z historią poprzednich bohaterów trylogii, ci zdecydowanie mają ciekawiej. Niepewne podrygi miłości, tłumione przez trudne do pokonania przeszkody, biegną w kierunku słodkiego finału. Niektóre z wydarzeń wydają mi się tutaj zbyt mało naturalne. Autorka pokierowała losami postaci tak, jak jej pasowało, momentami zahaczając o znaki zapytania ze strony machającej jej wiarygodności. To jednak wciąż przyjemna książka, niegłęboka, nieambitna, za to rozgrzewająca i zdecydowanie umilająca szybko biegnący u jej boku czas. Romans, który pochłonęłam, ale też historia, której być może nie zapamiętam na długo.

  PODSUMOWANIE

  Autorka ma lekkie pióro. Przeplata teraźniejszość, z przeszłością – w sposób korzystny, niepozostawiający niedopowiedzeń i wyzbyty chaosu. Doprowadza rozpoczęte wątki do końca dbając o dopracowanie detali. Komu ją polecam? Dorosłym wielbicielkom romansów. Może nie zakochałam się w Leisie Rayven tak jak Colleen Hoover (o czym wspomina na okładce), ale polubiłam jej koncepcje i na pewno dam jej szansę przy kolejnych premierach. I poznałam nowe słowo. Przyznaję się bez bicia, że dotąd nie miałam pojęcia czym zajmuje się inspicjentka :)

  [Adres usunięty]

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Elissa Holt jest dobrze zorganizowaną, pracowitą dwudziestopięciolatką z poczuciem humoru. Kobieta spełnia się w zawodzie inspicjentki w jednym z teatrów na Broadwayu, w którą to pracę wkłada całe swoje serce i zapał. Z racji swojego profesjonalizmu nie pozwala sobie na bliższe relacje ze współpracownikami. Wie, że to może przynieść wiele komplikacji i kłopotów.

  Wkrótce przed Elissą staje nie lada wyzwanie. Będzie musiała współpracować z mężczyzną, który przed laty totalnie zawrócił jej w głowie. Wraz z pojawieniem się Liama, serce kobiety ponownie fika koziołki, chociaż ma świadomość, że naraża się na ponowne zranienie. Więc mimo tej wyraźnej chemii, stara się zachowywać profesjonalnie, wobec ukochanego i jego narzeczonej, Angel. Nie ułatwiają jej tego wspólne próby, które trwają godzinami i coraz bardziej zbliżają do siebie byłych kochanków, a Liam bardzo stara się być w pobliżu Elissy.

  Leisa Rayven stworzyła historię miłosną, pełną pasji i namiętności. Mimo, że fabuła nie jest jakoś specjalnie oryginalna, to autentycznie wciąga i zaciekawia czytelnika. W treści nie ma poupychanych zbędnych wątków, które by sztucznie wypychały książkę. Wiele momentów było iście zaskakujących i emocjonujących. Autorka operuje lekkim i przystępnym piórem, które czaruje czytelnika. Opisy są zgrabne i treściwe, naprawdę ciężko oderwać się od lektury. Zarys sytuacji i dialogów został świetnie oddany, są realne i niekiedy szczerze zabawne. Relacje łączące bohaterów nie sprawiają wrażenia wymuszonych i plastikowych, są porywające i wzruszające. Zachowania postaci bywały dość bezmyślne, jednak i tak darzę ich ogromną sympatią. Jestem całkowicie zauroczona tą opowieścią.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Początkujący Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  "Złe serce" to ostatnia i zarazem najlepsza według mnie część serii "Zły Romeo" autorstwa Leisy Rayven. Pierwsze dwie części zostały poświęcone relacjom pomiędzy Ethanem a Cassie. W tej książce poznajemy historię najważniejszego związku dla Elissy - siostry Ethana.

  Zarówno ona, jak i jej brat spotykając na swojej drodze ukochaną osobę od razu skupiają się tylko na niej i pojawia się między nimi niesamowita chemia i więź. Na Elissie pomimo upływu lat Liam i tak wywiera ogromne wrażenie i podczas pierwszego spotkania po latach od razu odradzają się dawne uczucia.

  Cała seria "Zły Romeo" jest przepełniona pożądaniem, tęsknotą, ale także wewnętrznymi rozterkami. Rodzeństwo Holt stara się walczyć ze swoją sympatią do wybranków kierując się dobrem innych. Tak naprawdę jest to walka skazana na przegraną, ponieważ oboje kochają równie mocno i ciężko jest im zapomnieć o miłości. Jest przede wszystkim prawdziwa i pokazuje, co się dzieje z człowiekiem, gdy w końcu ją spotyka.

  Spośród wszystkich książek Leisy Rayven ta jest najbliższa mojemu sercu, ponieważ doskonale rozumiałam Elissę i jej uczucia. Zostały one oddane w sposób bardzo autentyczny, dzięki czemu mogłam utożsamić się z bohaterką. Tego samego niestety nie mogę powiedzieć o dwóch pozostałych częściach tej serii, ponieważ tam, moim zdaniem, wewnętrzne obawy były przerysowane. Z jednej strony starałam się rozumieć, co przeżywa bohaterka, ale po chwili znów się zastanawiałam, co ona tak naprawdę wyrabia.

  Zdecydowanie, historia Elissy i Liama jest jedną z moich ulubionych, jakie zdążyłam poznać. Jest przede wszystkim autentyczna. Prawdziwe uczucia, jakie towarzyszą bohaterom i środowisko teatralne to cudowne połączenie. Nie ma tutaj przerysowanych i podkoloryzowanych historii, jest prawdziwe życie, co podbiło moje serce.

  Pomimo że "Zły Romeo" i "Zła Julia" momentami wywoływały we mnie złość podczas czytania to cieszę się, że dotrwałam do ostatniej części tej serii, ponieważ to ona jest według mnie najlepsza. To historia, która na pewno długo zostanie mi w głowie i z chęcią do niej jeszcze nie raz powrócę. Dlatego zachęcam każdego, aby poznał serię "Zły Romeo" chociażby dla tej ostatniej części i odrębnej historii Elissy i Liama, ponieważ na niej się nie zawiedziecie ;)

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 2 recenzje

Warto zwrócić uwagę na...
Zły Romeo. Zła Julia. Tom 2 3/5 Nasza cena:
33,95 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zły Romeo. Zła Julia. Tom 2

Cassie przekonała się, że czasem miłość nie wystarczy. Minęło kilka lat, a ona nadal nie wie, dlaczego Ethan odszedł, nie oglądając się za siebie. Kiedy ponownie zjawia się w jej życiu, Cassie musi odegrać najtrudniejszą rolę – przybrać maskę obojętności, podczas gdy jej serce wyrywa się do...
Pan Romantyczny. Masters of Love. Tom 1 5/5 Nasza cena:
28,85 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pan Romantyczny. Masters of Love. Tom 1

Autorka bestsellerów „Zły Romeo”, „Zła Julia” oraz „Złe serce” powraca z nową, gorącą powieścią! Max Riley jest facetem z twoich snów. A przynajmniej będzie nim za odpowiednią cenę. Jego alter ego, Pan Romantyczny, to zabójczo przystojny mężczyzna do towarzystwa, który realizuje romantyczne...
eBook Profesor Feelgood. Masters of Love. Tom 2 mobi epub 0/5 Nasza cena:
26,99 zł 29,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Profesor Feelgood. Masters of Love. Tom 2 mobi epub

Drugi tom seksownej serii "Masters of Love". Co ma zrobić kobieta, gdy mężczyzna z nieskończoną liczbą wad, wydaje jej się idealny? Ambitna redaktorka Asha Tate jest beznadziejną romantyczką. Wierzy w wielką, nieskończoną miłość. Jasne, seks jest w porządku, ale Asha nigdy nie była kimś, dla kogo...
Nagie serca 5/5 Nasza cena:
34,78 zł 44,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Nagie serca

− Nie zamierzałam kończyć tych wakacji ze złamanym sercem. Samson przechyla głowę i przygląda mi się bacznie. − Nie martw się. Serce nie kość, nie da się go naprawdę złamać. Ponure życie i nazwisko to jedyne, co rodzice dali Beyah. Resztę zawdzięcza samej sobie. Ciężko pracowała, żeby...
It Ends with Us 5/5 Nasza cena:
32,54 zł 45,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

It Ends with Us

Czasem te osoby, które najmocniej nas kochają, potrafią też najmocniej ranić. Lily Bloom zawsze płynie pod prąd. Nic dziwnego, że otworzyła kwiaciarnię dla osób, które… nie lubią kwiatów, i prowadzi ją z pasją i sukcesami. Gdy poznaje przystojnego lekarza Ryle’a Kincaida i rodzi się między nimi...
Maybe Someday 0/5 Nasza cena:
40,04 zł 44,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Maybe Someday

Bestseller „New York Timesa” Ridge gra na gitarze tak, że porusza każdego. Ale jego utworom brakuje jednego: tekstów. Gdy zauważa dziewczynę z sąsiedztwa śpiewającą do jego muzyki, postanawia ją bliżej poznać. Sydney ma poukładane życie: studiuje, pracuje, jest w stabilnym związku. Wszystko to...
Never Never 0/5 Nasza cena:
40,04 zł 44,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Never Never

Nie kocham cię. Nic a nic. I nie pokocham. Nigdy, przenigdy. Czasem wspomnienia mogą być gorsze niż zapomnienie. Charlie i Silas są jak czyste karty. Nie wiedzą, kim są, co do siebie czują, skąd pochodzą ani co wydarzyło się wcześniej w ich życiu. Nie znają swojej przeszłości. Pomięte kartki,...
Matrioszka 5/5 Nasza cena:
28,91 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Matrioszka

Matriona Kosłow – to miała być nowa tożsamość Marty Małeckiej. W Rosji czekała na nią rodzina, o której istnieniu wcześniej nie miała pojęcia. Ale w piekle, w którym się znalazła, słowo „rodzina” ma inne znaczenie. Trafiła do rosyjskiej bratwy, w sam środek brutalnego mafijnego świata, gdzie panują...
Gdyby nie ty 5/5 Nasza cena:
28,91 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Gdyby nie ty

Gdyby nie ona, moje życie wyglądałoby inaczej. Gdyby nie on, nie dałabym sobie rady. Gdyby nie ty… Gdyby nie córka, przyszłość Morgan wyglądałaby inaczej. Nie planowała ciąży w młodym wieku i szybkiego ślubu. Teraz jest zdeterminowana, żeby uchronić Clarę przed błędami, które sama popełniła. Gdyby...
Zanim zostaliśmy nieznajomymi 5/5 Nasza cena:
33,95 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zanim zostaliśmy nieznajomymi

Kiedyś byliśmy ty i jaKochankowiePrzyjacieleZanim wszystko się zmieniłoZanim zostaliśmy nieznajomymiMyślisz wciąż o mnie?Wiolonczelistka Grace i fotograf Matt spędzają razem niezwykły czas w Nowym Jorku. Miasto, które nigdy nie śpi, jest świadkiem ich młodzieńczego romansu. Żarliwe uczucie obojgu...
Matnia 5/5 Nasza cena:
29,47 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Matnia

Los nie jest dla Marty łaskawy. Wszystko wskazuje na to, że na zawsze będzie musiała pożegnać się ze swoją polską tożsamością, a imię i nazwisko Marta Małecka zobaczy ostatni raz na dokumentach podpisywanych przed ślubem, do którego została zmuszona. Przetrzymywana i pilnowana przez Rzeźnika,...
Kłamstwa od serca 5/5 Nasza cena:
33,05 zł 44,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Kłamstwa od serca

Druga nad ranem. Nowy Jork. Bar. Dwudziestoośmioletnia Cecily topi smutki w alkoholu. Zastanawia się, czy popełniła błąd, zrywając z Matthew, swoim wieloletnim chłopakiem. W chwili słabości sięga po telefon, żeby do niego zadzwonić, ale siedzący obok mężczyzna radzi jej: „Nie rób tego. Będziesz...
Wybrane bestsellery
Siedem życzeń 5/5 Nasza cena:
37,32 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Siedem życzeń

Jeden pensjonat, jeden wieczór, kilka opowieści. Tej zimy spadnie dużo śniegu. Zbyt dużo. Mazurska Piękna Góra została zupełnie odcięta od świata. Najstarsi mieszkańcy nie pamiętali takiej zimy. Mówiono, że może to jakiś znak. W pensjonacie Pod Kurą tego wieczoru spotka się kilku przypadkowych...
Łowca snów 5/5 Nasza cena:
37,65 zł 49,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Łowca snów

To, co dla czterech przyjaciół miało być wspaniałą przygodą, zmieni się w koszmar, po którym nic nie będzie już takie samo...Łowca snów to nie tylko opowieść o przybyszach z kosmosu, ale i o przyjaźni, która rozpoczęła się brawurowym, wspaniałomyślnym czynem czterech nastolatków i przetrwała ponad...
Dwór srebrnych płomieni. Dwór cierni i róż. Tom 4. Część 1 4/5 Nasza cena:
39,88 zł 49,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dwór srebrnych płomieni. Dwór cierni i róż. Tom 4. Część 1

Niezgłębiona potęga. Dwa żywioły. Jedna walka. Nesta Archeron zawsze była arogancka, łatwo wpadała w złość i nigdy nie wybaczała. A odkąd została wepchnięta do Kotła i wbrew woli stała się jedną z fae, nie potrafi odnaleźć się w tym nowym, zabójczym świecie. Co gorsza, nie umie sobie poradzić z...
Pan Lodowego Ogrodu. Tom 4 0/5 Nasza cena:
47,03 zł 64,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pan Lodowego Ogrodu. Tom 4

Pan Lodowego Ogrodu - finałowy, czwarty tom cyklu, ozdobionego kompletem nagród przyznawanych w polskiej fantastyce. Sztandarowe dzieło pisarza z legendarnego "Klubu tfurcuff", grupy której prace złożyły fundament pod współczesną polską fantastykę. Kontynuacja historii uznanej przez portal Onet za...
Kajś. Opowieść o Górnym Śląsku 5/5 Nasza cena:
22,98 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Kajś. Opowieść o Górnym Śląsku

Przez większość życia uważałem Ślązaków za jaskiniowców z kilofem i roladą. Swoją śląskość wypierałem. W podstawówce pani Chmiel grała nam na akordeonie Rotę, a ja nie miałem pojęcia, że ów plujący w twarz Niemiec z pieśni był moim przodkiem. O swoich korzeniach wiedziałem mało. Nie wierzyłem, że...
Świąteczne tajemnice. Tom 2 5/5 Nasza cena:
41,65 zł 49,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Świąteczne tajemnice. Tom 2

Drugi tom unikalnej antologii najlepszych świątecznych opowieści kryminalnych. Ten wyjątkowy zbiór zawiera rozmaite opowiadania kryminalne, które łączy magiczny świąteczny klimat. Czytelnicy znajdą tu zarówno klasyczne, jak i współczesne utwory, pełne kryminalnych zagadek, mrocznych tajemnic,...
Diuna. Kroniki Diuny. Tom 1 5/5 Nasza cena:
52,76 zł 69,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Diuna. Kroniki Diuny. Tom 1

Diuna F. Herberta z obrazem i rysunkami Wojciecha Siudmaka, w tłumaczeniu Marka Marszała. Arrakis, zwana Diuną, to jedyne we wszechświecie źródło melanżu - substancji przedłużającej życie, umożliwiającej odbywanie podróży kosmicznych i przewidywanie przyszłości. Z rozkazu Padyszacha Imperatora...
Przepaść. Komisarz Forst. Tom 7 5/5 Nasza cena:
27,05 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Przepaść. Komisarz Forst. Tom 7

W Tatrach Zachodnich dochodzi do zaginięcia młodej kobiety z Warszawy. Ostatnim razem widziana była przez turystów w okolicy Trzydniowiańskiego Wierchu, a potem przepadła bez wieści. Był to jej pierwszy wyjazd w góry, miała zamiar spędzić w nich tylko weekend, a w Zakopanem pojawiła się sama – mimo...
Precedens. Joanna Chyłka. Tom 12 5/5 Nasza cena:
21,87 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Precedens. Joanna Chyłka. Tom 12

Do Joanny Chyłki z nietypową sprawą zgłasza się jedna z najpopularniejszych polskich aktorek. Twierdzi, że za moment popełni przestępstwo, i chce, by to właśnie prawniczka z Żelaznego & McVaya ją broniła. Zanim Chyłka ma okazję zastanowić się, jak zapobiec tragedii, jest już za późno. Kobieta...
To, co za nami 5/5 Nasza cena:
23,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

To, co za nami

„To, co za nami” – kolejna niesamowita historia prosto od bestsellerowej Vi Keeland! Zack od małego dobrze wiedział, jak potoczy się jego przyszłość. Miał wizję szczęśliwego życia u boku swojej najlepszej przyjaciółki. To właśnie ona, Emily, była dla niego wszystkim. Los jednak miał wobec niego...
Pakiet Harry Potter. Tomy 1-7: Kamień filozoficzny, Komnata tajemnic, Więzień Azkabanu, Czara Ognia, Zakon Feniksa, Książę Półkrwi, Insygnia śmierci 5/5 Nasza cena:
180,44 zł 289,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pakiet Harry Potter. Tomy 1-7: Kamień filozoficzny, Komnata tajemnic, Więzień Azkabanu, Czara Ognia, Zakon Feniksa, Książę Półkrwi, Insygnia śmierci

Siedmiopak zawierający wszystkie tomy w nowych, czarnych - "dorosłych" okładkach w oprawie broszurowej. Harry Potter i kamień filozoficzny Harry Potter i komnata tajemnic Harry Potter i więzień Azkabanu Harry Potter i czara ognia Harry Potter i zakon Feniksa Harry Potter i książę półkrwi Harry...
Tajemnica domu w Bielinach. Klub Kwiatu Paproci. Tom 1 5/5 Nasza cena:
20,49 zł 34,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Tajemnica domu w Bielinach. Klub Kwiatu Paproci. Tom 1

Pierwsza książka dla dzieci napisana przez autorkę słowiańskich bestsellerów! "Kwiat paproci" dla młodszych czytelników. Bohaterowie słowiańscy powracają w nowej serii Katarzyny Bereniki Miszczuk, tym razem dla starszych dzieci. Bo będzie się czego bać. Czy słowiańskie demony naprawdę istnieją?...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula