Złączeni przeszłością. Born in Blood Mafia Chronicles. Tom 7

Autor:

Cora Reilly

Średnia: 4.6 Ilość ocen: 8
Wysyłka w
2 dni + czas dostawy
Rok wydania
2021
Wydawnictwo
Ilość stron
424
Nasza cena: 27,00 zł 39,90 zł Taniej o: 32%

Siódmy tom słynnych „Złączonych”!

Dante złożył przysięgę. Zarzekł się, że mafia będzie dla niego najważniejsza. Że nic ani nikt nie stanie ponad nią. Pięć razy nie dotrzymał obietnicy. Pięć razy zdradził mafię i udało mu się to zakamuflować. Jego ojciec nauczył go, jak skrywać emocje. Dante opanował tę umiejętność do perfekcji. To dlatego został świetnym capo, a gdy zmarła jego żona Carla, potrafił ukryć swój żal i rozgoryczenie.

Kiedy Valentina oznajmia mu, że spodziewa się jego dziecka, Dante zamiast się cieszyć, oskarża ją o niewierność. Przecież z Carlą starali się tyle czasu i nigdy nie doczekali potomstwa. Więc jak to możliwe, że Valentina tak szybko zaszła w ciążę?

Czy Dante pozwoli odejść przeszłości? Czy przestanie ranić kobietę, którą pokochał, i ocali to, co jest dla niego naprawdę ważne?
 

Recenzje (8)
 1. Początkujący Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Coraz jest bez dwóch zdań mistrzynią. Z całego serca polecam

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  "Moje życie to opo­wieść o zdra­dzie. W końcu będę mu­siał po­nieść ofia­rę i stra­cić przy tym wszyst­ko, jeśli będę chciał za­cho­wać to, co liczy się naj­bar­dziej."

  Zanim przeczytacie to co mamy do powiedzenia musicie wiedzieć, że my jesteśmy totalnie zakochane w serii "Born in Blood Mafia Chronicles". Jesteśmy absolutnymi fankami autorki i szczerze powiedziawszy nie wiemy co by Cora musiała napisać za książkę aby nam nie przypadła do gustu 🤣

  W tym tomie powracamy do jednej z ulubionych par czytelników, mianowicie Valentiny i Dantego. Większość książki to przedstawienie sytuacji oczami głównie Dantego i czasem Valentiny, które miały miejsce jeszcze przed poznaniem Val i narodzinami ich pierwszego dziecka, w trakcie oraz po tym zdarzeniu (krótko mówiąc jest wiele odtworzonych z ich perspektywy fragmentów z książek Złą­cze­ni obo­wiąz­kiem, Złą­cze­ni mi­ło­ścią oraz Zła­ma­na duma). Zdecydowanie pozwala nam to dużo lepiej poznać mężczyznę, jego punkt widzenia oraz uczucia jakimi się kierował zwłaszcza, że jest to postać najbardziej skryta (w końcu nie bez kozery nazywają go "zimną rybą" prawda?). Trzymanie emocji na wodzy i nie uzewnętrznianie się ma opanowane do perfekcji. Dante złożył kiedyś przysięgę, że nade wszystko w pierwszej kolejności będzie kierował się dobrem oddziału i swoich żołnierzy. Zarzekł się, że mafia będzie dla niego najważniejsza. Że nic ani nikt nie stanie ponad nią. Jednak pięć razy nie dotrzymał obietnicy, pięć razy zdradził mafię i tyle samo razy udało mu się to zachować w tajemnicy. Jak wiele ofiar Dante będzie musiał poświęcić? Czy uda mu się w końcu osiągnąć spokój?

  "Hi­po­kry­ta. Kłam­ca. Mor­der­ca.

  Wła­śnie tym je­stem.

  Pięć razy zdra­dzi­łem od­dział z Chi­ca­go. Od­da­jąc krew, po­przy­sią­głem chro­nić naszą spra­wę, zło­ży­łem przy­się­gę na wła­sne życie, obie­ca­łem, że za­wsze będę sta­wiał od­dział z Chi­ca­go na pierw­szym miej­scu.

  Ponad wszyst­ko inne."

  W tej części widzimy jak wiele zasad mężczyzna musi złamać i ile wyrzeczeń kosztuje go miłość do ukochanej kobiety i rodziny żyjąc w brutalnym mafijnym świecie. Cały czas obserwujemy jak trudne decyzje musi podejmować zwłaszcza, że czasami żadna z nich nie wydaje się być dobra. Czego by nie wybrał ktoś będzie cierpiał i ktoś na niej straci. Ja Wam powiem, że bawiłam się absolutnie fantastycznie. Książkę mimo ponad 400 stron połknęłam w 24 godziny. Od tej historii nie idzie się oderwać i odłożyć książki na bok. Nie wiem jak Was ale mnie postać Dantego zawsze niezwykle intrygowała i z ogromnym zaciekawieniem czytałam każdą kolejną stronę aby poznać jego tok myślenia.

  "Krzyw­dze­nie kogoś, kogo po­win­no się chro­nić, nie jest ozna­ką siły."

  Jak się zapewne domyślacie książkę Wam niezaprzeczalnie polecamy. Jest po prostu sztosem jak cała seria! Przed prze­czy­ta­niem jednak Złą­czo­nych prze­szło­ścią po­le­camy prze­czy­tać (przy­naj­mniej) Złą­czo­nych ho­no­rem i Złą­czo­nych obo­wiąz­kiem, Złą­czo­nych nie­na­wi­ścią, Złą­czo­nych po­ku­są, Złą­czo­nych mi­ło­ścią oraz Zła­ma­ną lo­jal­ność i Zła­ma­ną dumę, po­nie­waż w tej książ­ce znaj­du­ją się spo­ile­ry do wszyst­kich wyżej wy­mie­nio­nych ksią­żek.

  🖤❤️🖤❤️🖤❤️/5 #mustread

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  „Garnitur i twarz bez emocji to cienka warstwa zakrywająca otchłań, jaką są moja dusza oraz serce.”

  Dante to bardzo tajemniczy, mroczny, małomówny, zamknięty w sobie mafioso. Nikomu nie ufa, z nikim się nie spoufala, jest bezwzględny, pozbawiony skrupułów. Po śmierci ukochanej żony, ojciec nalega na jego szybki, ponowny ślub. Jako capo musi mieć żonę, takie jest prawo i konieczność. W końcu jego wybór pada na Valentinę, wdowę po członku mafii. Początkowo Val jest mu całkowicie obojętna, jednak stopniowo, jakby wbrew sobie zaczyna dostrzegać w niej godną siebie partnerkę. Jak potoczy się ich relacja, czy będą dla siebie prawdziwym mężem i żoną, czy tylko umiejętnie będą stwarzać pozory?

  Akcja powieści toczy się dynamicznie, intryguje, niepokoi. Widzimy Dantego jako młodego chłopaka, jego rozwój, zdobywanie pozycji i w końcu to jakim staje się mężczyzną. Jego trudne decyzje, wybory jakich musiał dokonać między mafią, a najbliższymi i ich wpływ na innych. Przyglądamy się temu, co się działo w poprzednich tomach, z perspektywy Dantego i Val. Niby to samo, a jednak nie do końca, zupełnie inne, intrygujące spojrzenie w przeszłość. Autorka jak zawsze trzyma niesamowity poziom, czytanie od początku do końca było ogromną, niesłabnącą przyjemnością.

  Ich relacja nie jest łatwa, ON nie potrafi zapomnieć o zmarłej żonie, trudno mu otworzyć się na nową miłość. Val nie poddaje się, dobrze wie jakim człowiekiem jest Dante, jednak potrafi być cierpliwa i jednocześnie nieustępliwa. Niedomówienia, brak szczerych rozmów, trwanie przy swoich postanowieniach, ma bardzo duży wpływ na to co dzieje się między nimi. Nadzieja, zaufanie, szczerość, oddanie. Małżeństwo z rozsądku, które zmienia się w coś zupełnie innego. Wyraźnie naznaczona jest ogromna troska o najbliższych, ich dobro, wzajemne wsparcie i szacunek. Twarde reguły i zasady panujące w mafii.

  Powieść niesie ogromne emocje, jest pasjonująca i wciągająca. Trudno ją, choć na chwilę odłożyć. Czujemy napięcie, strach, obawy, a obok miłość, która przychodzi dość niespodziewanie, wszystko to w cieniu czyhających na każde potknięcie przeciwników. Trudna walka rozumu z sercem. Bardzo polecam całą serię, Tatiasza i jej książki :)

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Dante człowiek, który został, wychowywany na Capo, miał być wierny, stawiać mafię na pierwszym miejscu, być bezwzględnym dla wrogów i zdrajców. Zazwyczaj taki był, jednak zdarzyły się sytuacje, kiedy nie postawił mafii na pierwszym miejscu. Pierwszą był moment, kiedy jego siostra miała wyjść za mąż, za człowieka okrutnego i bezwzględnego, człowieka, który nie miał żadnych hamulców. Wiedział, że jeśli trafi w jego ręce, ON ją zniszczy. Nie mógł to tego dopuścić i kiedy nadarzyła się sytuacja, w której mógł sprawić, że problem zniknie, zrobił to. Dla siostry zdradził mafię po raz pierwszy, lecz nie ostatni. Stało się tak pięć razy i choć to nie były łatwe decyzje, wiedział, że inaczej by nie potrafił. Czy aby na pewno? Kto był jeszcze ważniejszy od mafii? Co takiego się stało, że nie mafię postawił na pierwszym miejscu?

  „Złączeni przeszłością” to siódmy tom z serii, którą zdecydowanie lubię. Wracamy tu zdarzeń, które poznaliśmy w innych tomach, poznajemy całą historię Dantego i nie będę ukrywać, że było to naprawdę ciekawe. Z przyjemnością przypomniałam sobie historię Dantego i Valentiny, ale również inne zdarzenia, które czytałam z perspektywy innych bohaterów.

  Zarówno Valentinę, jak i Dantego poznałam już sporo wcześniej. Jednak nie będę ukrywać, że poznając całą ich historię, szczególnie co do Dantego trochę zmieniłam zdanie na bardziej pozytywne.

  „Złączeni przeszłością” mnie się podobała i z przyjemnością polecam.

  Recenzja pojawiła się również na moim blogu - Mama, żona - KOBIETA

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  W tomie siódmym wracamy do Valentiny i Dantego. Nie jest to dokładnie ich historia jak w przypadku innych części. Mamy tu przekrój całości pisany z punktu widzenia Dantego. Tom jest niejako podsumowaniem całej serii Born in blood Mafia chronicales. Uwielbiam serie , choć jednak moim faworytem jest seria o braciach Falcone.

  Dla fanów tej serii będzie to świetne zwieńczenie. Mamy tu wydarzenia , które łączą się z całą serią oraz z wydarzeniami z serii Camorra chronicles. Dokładnie z porwania Serafiny. Widzimy to oczyma Dantego i Valentiny. Mamy tu dość duży przekrój wydarzeń, zaczynając od momentu gdy Dante przejmował władzę, po ślub Ari, wydarzenia z dotyczące złamania umowy między Dante a Luką, i te, które czytamy w tomie 3 serii Camorra.

  W książce nie ma nic czego byśmy wcześniej ni czytali, mamy tylko napisane to z perspektywy Dantego. Taka sama była część o Luce, i złączenie miłością. Mamy tu także kilkoro drugorzędnych bohaterów, którzy mieli wpływ na to, jakie decyzje podejmował Dante jako capo. Kto wywierał na niego największy wpływ? Kto był dla niego najważniejszy? Czy decyzje były słuszne?

  Książkę czyta się przyjemnie, jest dość pokaźna bo ma ponad 400 str. Pisana z dwóch perspektyw, Dantego i Val. Obie są świetnie napisane, czuć emocje i rozterki głównie Dantego , na którym skupiła się autorka. W książce splata się wiele wątków, by je w pełni zrozumieć, trzeba przeczytać wszystkie po kolei,. Tom 7 należy przeczytać jednak nie po tomie 6 serii złączeni a po 3 tomie dotyczącym braci Falcone. Tylko wtedy mamy pełen obraz i wszystko wskakuje na miejsce. Książka jest uzupełnieniem serii born in blood mafia chronicles jako i serii camorra chronicles.

  Zakończenie dość ciekawe ale trochę oderwane od całości. Brakowało mi trochę rozwinięcia niektórych wątków. Ale także zapowiada się, że będzie albo tom 8, albo początek nowej serii. Czy mi się podobała? Z jednej strony jest świetna ale zabrakło tego czegoś, co posiadały poprzednie części. Brakuje także tego pazura z serii O braciach Falcone. Obie serii mają swoją słabsze tomy. Według mnie "Złączeni przeszłością" jest póki co najsłabszą częścią serii...

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 3 recenzje

Szczegóły

Pokaż więcej

Warto zwrócić uwagę na...
Złączeni pokusą. Born in Blood Mafia Chronicles. Tom 4 5/5 Nasza cena:
27,04 zł 38,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Złączeni pokusą. Born in Blood Mafia Chronicles. Tom 4

Liliana Scuderi zakochała się w Romero od pierwszego wejrzenia i mimo upływu lat jej uczucia wobec niego się nie zmieniły. Teraz, kiedy jest już w wieku, w którym według mafijnych standardów może wziąć ślub, ma nadzieję, że w przeciwieństwie do swoich sióstr sama będzie mogła wybrać sobie męża.
Złączeni nienawiścią. Born in Blood Mafia Chronicles. Tom 3 5/5 Nasza cena:
26,68 zł 38,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Złączeni nienawiścią. Born in Blood Mafia Chronicles. Tom 3

Niecierpliwie wyczekiwana historia niezwykle niebezpiecznego mafiosa Matteo i niepokornej Gianny! Gianna obiecała sobie, że nigdy nie podzieli losu swojej siostry Arii, która została żoną zupełnie obcego mężczyzny. Tak nie będzie wyglądała przyszłość Gianny, choćby miała zapłacić za to własną...
Złączeni honorem. Born in Blood Mafia Chronicles. Tom 1 5/5 Nasza cena:
26,63 zł 38,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Złączeni honorem. Born in Blood Mafia Chronicles. Tom 1

Nawet w piersi zimnego drania bije serce. Ona zamierza wślizgnąć się do jego. Aria Scuderi, pochodząca z jednej z najbardziej wpływowych rodzin mafijnych w Chicago, walczy o niezależność, mimo że dziewczyny w jej świecie nie mają prawa decydować o sobie. W wieku zaledwie piętnastu lat rodzice...
Złączeni obowiązkiem. Born in Blood Mafia Chronicles. Tom 2 5/5 Nasza cena:
27,41 zł 38,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Złączeni obowiązkiem. Born in Blood Mafia Chronicles. Tom 2

Drugi tom serii mafijnej, która wzbudziła uwielbienie wśród polskich czytelniczek. Żona Dantego Cavallaro zmarła cztery lata temu. A teraz, kiedy mężczyzna ma zostać najmłodszym donem chicagowskiej mafii, będzie potrzebował nowej żony. Do tej roli została wybrana Valentina. Nie była ona już panną,...
Złączeni miłością. Tom 6 5/5 Nasza cena:
31,63 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Złączeni miłością. Tom 6

Szósty tom serii okrzykniętej najlepszą zagraniczną serią mafijną!Kontynuacja historii Arii i Luki ze Złączonych honorem.Nikt nie przypuszczał, że się w sobie zakochają.Kiedy Aria została oddana Luce, wszyscy byli pewni, że przyszły capo ją złamie.Aria spodziewała się najgorszego po mężczyźnie...
Złączeni zemstą. Tom 5 5/5 Nasza cena:
26,72 zł 38,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Złączeni zemstą. Tom 5

Piąty tom serii okrzykniętej najlepszą zagraniczną serią mafijną!Był jej karą. Losem gorszym niż śmierć.Nikt nie wie, jak naprawdę ma na imię. Mówią na niego Growl, ale za plecami nazywają go Bękartem. Na gardle ma bliznę, której pochodzenia nikt nie zna. W jego spojrzeniu nie ma niczego ludzkiego....
Złączeni honorem. Born in Blood Mafia Chronicles. Tom 1 (pocket) 5/5 Nasza cena:
10,26 zł 14,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Złączeni honorem. Born in Blood Mafia Chronicles. Tom 1 (pocket)

Nawet w piersi zimnego drania bije serce. Ona zamierza wślizgnąć się do jego. Aria Scuderi, pochodząca z jednej z najbardziej wpływowych rodzin mafijnych w Chicago, walczy o niezależność, mimo że dziewczyny w jej świecie nie mają prawa decydować o sobie. W wieku zaledwie piętnastu lat rodzice...
Złamane więzi 5/5 Nasza cena:
31,63 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Złamane więzi

Czwarty tom nowej serii autorki słynnych „Złączonych”! Kiara i Nino ze Złamanych emocji powracają! Kiara zawsze marzyła o kochającej się rodzinie. Nigdy nie sądziła, że stworzy ją z jednym z braci Falcone. Teraz ma coś, o co warto walczyć. Nino i Kiara zostali naznaczeni przez traumatyczne...
Złamane emocje. The Camorra Chronicles. Tom 2 5/5 Nasza cena:
28,11 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Złamane emocje. The Camorra Chronicles. Tom 2

Drugi tom nowej serii autorki słynnych „Złączonych”! Nino Falcone jest człowiekiem pozbawionym jakichkolwiek emocji. To idealna cecha dla brata oraz prawej ręki capo Camorry. W jego świecie bezduszność zdecydowanie jest błogosławieństwem, a nie przekleństwem. Kiara Vitiello, kuzynka Luki, musi...
Złamana duma. The Camorra Chronicles. Tom 3 5/5 Nasza cena:
31,08 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Złamana duma. The Camorra Chronicles. Tom 3

Trzeci tom nowej serii autorki słynnych „Złączonych""! Dwie rodziny mafijne, które nigdy nie będą już takie same. Remo Falcone – capo Camorry – jest spragniony zemsty. Chce zadać cios oddziałowi z Chicago tam, gdzie zaboli najbardziej. Ma zamiar porwać pannę młodą w dniu jej ślubu. Naruszyć to, co...
Pakiet The Camorra Chronicles. Tomy 1-3: Złamana lojalność, Złamane emocje, Złamana duma 0/5 Nasza cena:
86,50 zł 124,70 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pakiet The Camorra Chronicles. Tomy 1-3: Złamana lojalność, Złamane emocje, Złamana duma

Złamana lojalność. The Camorra Chronicles. Tom 1 Nowa seria autorki słynnych „Złączonych"! Fabiano od najmłodszych lat był wychowywany z myślą o tym, że pójdzie w ślady ojca i podobnie jak ON zostanie consigliere w chicagowskim oddziale. Jednak tak się nie dzieje. Skazany na śmierć, ledwo żywy...
Złamana lojalność. The Camorra Chronicles. Tom 1 5/5 Nasza cena:
27,31 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Złamana lojalność. The Camorra Chronicles. Tom 1

Nowa seria autorki słynnych „Złączonych"! Fabiano od najmłodszych lat był wychowywany z myślą o tym, że pójdzie w ślady ojca i podobnie jak ON zostanie consigliere w chicagowskim oddziale. Jednak tak się nie dzieje. Skazany na śmierć, ledwo żywy czternastoletni chłopak walczy o przetrwanie. Mafijny...
Wybrane bestsellery
Krwawnik, mniszek, ułudka 5/5 Nasza cena:
26,66 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Krwawnik, mniszek, ułudka

Krwawnik, mniszek, ułudka to zapis poetyckiej drogi, którą podąża od lat Natalia de Barbaro, coraz wyraźniej, pewniej moszcząc się w języku, w którym wypowiada swoje liryczne „ja”. Zbiór, na który składają się wznowienia tomów, wydanej w 2010 roku Ciemni i Tkanki z 2017 roku, wzbogacają...
Wigilia z nieznajomym 5/5 Nasza cena:
25,86 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wigilia z nieznajomym

Odkryj magię świątecznej bliskości Antonina i Marcel od dawna czują, że ich uczucie się wypaliło. I choć nadal mieszkają pod jednym dachem, z roku na rok stają się sobie coraz bardziej obcy. Tegoroczne święta okażą się dla nich prawdziwą próbą, bo choć nie podjęli decyzji o rozstaniu, oboje...
Almond 5/5 Nasza cena:
23,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Almond

Wielokrotnie nagradzany koreański bestseller, rekomendowany przez BTS – najpopularniejszy boys band na świecie. „Almond” to powieść uznana przez krytyków za wybitną historię o dorastaniu pośród rozmaitych trudności. Yunjae urodził się z aleksytymią, która utrudnia mu odczuwanie takich emocji jak...
Siedem życzeń 5/5 Nasza cena:
37,32 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Siedem życzeń

Jeden pensjonat, jeden wieczór, kilka opowieści. Tej zimy spadnie dużo śniegu. Zbyt dużo. Mazurska Piękna Góra została zupełnie odcięta od świata. Najstarsi mieszkańcy nie pamiętali takiej zimy. Mówiono, że może to jakiś znak. W pensjonacie Pod Kurą tego wieczoru spotka się kilku przypadkowych...
Precedens. Joanna Chyłka. Tom 12 5/5 Nasza cena:
21,87 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Precedens. Joanna Chyłka. Tom 12

Do Joanny Chyłki z nietypową sprawą zgłasza się jedna z najpopularniejszych polskich aktorek. Twierdzi, że za moment popełni przestępstwo, i chce, by to właśnie prawniczka z Żelaznego & McVaya ją broniła. Zanim Chyłka ma okazję zastanowić się, jak zapobiec tragedii, jest już za późno. Kobieta...
Diuna. Sekrety Rodu Portal Games 5/5 Nasza cena:
97,47 zł 149,96 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Diuna. Sekrety Rodu Portal Games

Arrakis, planeta piasku i przyprawy na dalekim końcu Imperium, jest pełna intryg i wojen. Na Diunie zostaniecie wrzuceni w sam środek konfliktu między dwoma Wysokimi Rodami związanymi z tą niesławną planetą. Złowrogi ród Harkonnenów spiskuje dla władzy i zysku, podczas gdy sojusznicy rodu Atrydów...
Dwór srebrnych płomieni. Dwór cierni i róż. Tom 4. Część 1 4/5 Nasza cena:
39,88 zł 49,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dwór srebrnych płomieni. Dwór cierni i róż. Tom 4. Część 1

Niezgłębiona potęga. Dwa żywioły. Jedna walka. Nesta Archeron zawsze była arogancka, łatwo wpadała w złość i nigdy nie wybaczała. A odkąd została wepchnięta do Kotła i wbrew woli stała się jedną z fae, nie potrafi odnaleźć się w tym nowym, zabójczym świecie. Co gorsza, nie umie sobie poradzić z...
Gomora. Władza, strach i pieniądze w polskim Kościele 5/5 Nasza cena:
27,15 zł 44,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Gomora. Władza, strach i pieniądze w polskim Kościele

Zmieniają się księża, zmieniają się biskupi, a patologie w polskim Kościele pozostają. Nierozliczone przestępstwa, w tym pedofilia, brak kontroli nad finansami, arbitralność awansów, wykluczenie kobiet, feudalny model władzy, afery seksualne, skorumpowani biskupi, rozpusta, kolesiostwo, cynizm,...
Pakiet Harry Potter. Tomy 1-7: Kamień filozoficzny, Komnata tajemnic, Więzień Azkabanu, Czara Ognia, Zakon Feniksa, Książę Półkrwi, Insygnia śmierci 5/5 Nasza cena:
180,44 zł 289,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pakiet Harry Potter. Tomy 1-7: Kamień filozoficzny, Komnata tajemnic, Więzień Azkabanu, Czara Ognia, Zakon Feniksa, Książę Półkrwi, Insygnia śmierci

Siedmiopak zawierający wszystkie tomy w nowych, czarnych - "dorosłych" okładkach w oprawie broszurowej. Harry Potter i kamień filozoficzny Harry Potter i komnata tajemnic Harry Potter i więzień Azkabanu Harry Potter i czara ognia Harry Potter i zakon Feniksa Harry Potter i książę półkrwi Harry...
Becoming. Moja historia. Dla młodych czytelniczek i czytelników 5/5 Nasza cena:
31,31 zł 46,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Becoming. Moja historia. Dla młodych czytelniczek i czytelników

Bestsellerowa autobiografia najbardziej lubianej Pierwszej Damy USA i cenionej liderki społecznej – teraz także w wersji dla młodzieży! Wspomnienia z dzieciństwa, historie sukcesów i porażek, chwil zupełnie prywatnych, jak i doświadczeń zawodowych – to wszystko składa się na obraz niesamowitej...
Idealna para 4/5 Nasza cena:
30,22 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Idealna para

Żadna z nas nie poleciała do Dubaju po miłość... Och, będziecie idealną parą, wszyscy wam uwierzą, już widzę te okladki gazet i kolejne oferty... Cierpiąca po rozstaniu Aneta Herbik otrzymuje propozycję zostania twarzą aplikacji randkowej Mytholovic. W ramach promocji miałaby udawać przed całą...
Sekretny klucz do sukcesu i szczęścia 5/5 Nasza cena:
26,14 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Sekretny klucz do sukcesu i szczęścia

To naturalne, że każdy pragnie być szczęśliwy, bogaty, żyć pełnią życia i doświadczać wszystkich wspaniałości świata. Joseph Murphy, twórca bestsellerowej „Potęgi podświadomości”, w przystępny sposób wyjaśnia, jak tego dokonać, nie pomijając zjawisk, które mogą nas w tym ograniczać. Murphy oferuje...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula