Zastrzyk śmierci. Agata Górska i Sławek Tomczyk. Tom 4

Średnia: 4.7 Ilość ocen: 7
Wysyłka w
24 godziny + czas dostawy
Rok wydania
2017
Wydawnictwo
Ilość stron
352
Inne wersje (2)
Outlet, Książka, op. miękka
za 18,45 zł
eBook, mobi, epub
za 25,42 zł
Nasza cena: 23,71 zł 36,90 zł Taniej o: 36%

Powieść kryminalna, w której znalazło się miejsce na wątki obyczajowe i społeczne.

Kryminał skłaniający do refleksji i poruszający tematy obecne we współczesnych polskich realiach.

Kolejna część przygód Agaty Górskiej i Sławka Tomczyka autorstwa Małgorzaty Rogali zatytułowana "Zastrzyk śmierci".

Ewa Frydrych znajduje ciało swego męża w jego biurze. Znany właściciel portalu kulinarnego, samozwańczy krytyk, którego opinie nie wszystkim się podobały, został owinięty taśmą klejącą i przytwierdzony nią do krzesła, a życia pozbawiono go poprzez zaaplikowanie śmiertelnego zastrzyku z trucizną. Do ciała dołączona została kartka z napisem "Kara jest także rodzajem lekarstwa". Zabójca najwyraźniej inspirował się filmem z lat 90. ubiegłego stulecia zatytułowanym "Przed egzekucją".

Sprawą zajmują się policjanci stołecznego wydziału zabójstw: starsza aspirant Agata Górska oraz komisarz Sławek Tomczyk. Zabójstwo wydaje się osobistą zemstą na kontrowersyjnym właścicielu popularnej strony internetowej. Na dodatek żona denata sugeruje, że przed śmiercią wdał się ON w romans z zatrudnioną w firmie księgową. Gdy w podobny sposób giną kolejne osoby, a na jaw wychodzi coraz więcej nieprawidłowości w firmie zamordowanego, śledztwo zaczyna się mocno komplikować.

Tymczasem młodsza siostra komisarza Tomczyka, Kinga, zwierza się aspirant Górskiej, iż zawarła przez Internet znajomość z pewnym mężczyzną, który później próbował ją zgwałcić podczas randki. Od tego czasu ktoś nęka ją, wysyłając do niej anonimy. Czy prywatne problemy siostry komisarza mają jakiś związek ze sprawą? I jaką rolę w śledztwie odegra niewyjaśniona tragedia sprzed lat?

Choć "Zastrzyk śmierci" jest czwartą częścią serii powieści kryminalnych z Agatą Górską i Sławkiem Tomczykiem w rolach głównych, to można z powodzeniem sięgnąć po nią bez znajomości poprzednich tomów. Każdy z elementów cyklu opowiada o odrębnej sprawie kryminalnej, choć wszystkie łączą wspólni bohaterowie i niektóre epizodyczne wydarzenia.


O autorce

Małgorzata Rogala to polska pisarka, autorka książek kryminalnych i obyczajowych. Debiutowała w 2012 roku powieścią obyczajową "To, co najważniejsze". Popularność i rozgłos przyniosła jej seria o przygodach Agaty Górskiej i Sławka Tomczyka, którą tworzą tytuły: "Zapłata", "Dobra matka", "Ważka", "Zastrzyk śmierci", "Grzech zaniechania", "Punkt widzenia" i "Cicha noc". Na swoim koncie ma również powieść "Kiedyś cię odnajdę" oraz dobrze zapowiadający się cykl powieściowy o Celinie Stefańskiej, który tworzą "Kopia doskonała" i "Cenny motyw".

Recenzje (7)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Małgorzata Rogala trzyma poziom, napisała kolejny świetny kryminał z sympatyczną parą policjantów Górska i Tomczyk w roli głównej. Jak zwykle serwuje swoim czytelnikom ciekawą historię, nie wpada przy tym w schemat i nie powiela podobnych historii.

  We własnym biurze zostaje zamordowany samozwańczy krytyk kulinarny. Okoliczności jego śmierci, a także sposób, w jaki zginął, są bardzo dziwne. Morderca inspirując się filmem amerykańskim z lat dziewięćdziesiątych ubiegłego stulecia "Dead man walking" Tima Robbinsona, przygotował ofierze spektakl znany z filmu. Perfekcyjnie i z całą stanowczością wstrzyknął ofierze trzy zastrzyki, które pozbawiły ją życia. Tomczyk i Górska wkraczają do akcji, ale nie potrafią określić motywu zbrodni. Sprawa komplikuje się jeszcze bardziej, gdy w podobny sposób ginie kolejna osoba. Wydaje się, że motywem zbrodni mogą być nieuczciwe praktyki pracodawców zatrudniających ludzi na tzw. umowy śmieciowe. Zatrudniają i zwalniają pracowników w zależności od humoru i swoich potrzeb nie licząc się z tym, że w ten sposób pozbawiają ich jedynego źródła utrzymania. Ale czy utrata pracy może popchnąć kogoś do zbrodni? Czy być może daje o sobie znać mroczna przeszłość, która doprowadziła do serii dramatycznych zdarzeń?

  Starsza aspirant Agata Górska i komisarz Tomczyk próbując rozwiązać zagadkę nietypowych morderstw mają trudny orzech do zgryzienia, starając się, aby sprawy prywatne nie wzięły góry nad poczuciem obowiązku. Chociaż trudno bohaterom odsunąć je na bok, gdyż nastoletnia siostra Tomczyka wpada w kłopoty nierozważnie zawierając znajomość na portalu internetowym z dojrzałym mężczyzną. Człowiek poznany w sieci, wydawał się miły i romantyczny, a w rzeczywistości okazał się zwykłym draniem. Pomimo, że udało jej się szczęśliwie uciec, to problemy na tym się niestety nie zakończyły, gdyż wkrótce ktoś zaczyna wysyłać jej anonimy.

  „ Zastrzyk śmierci „ czyta się szybko i z wielką przyjemnością, bo Rogala po mistrzowsku prowadzi narrację. Rewelacyjnie buduje napięcie i zapewnia odpowiednią atmosferę. Doskonale obrazuje zbrodnię, prowadząc wydarzenia w taki sposób, by nie ułatwić czytelnikowi zadania w rozszyfrowywaniu zagadek. Autorka udowodniła kolejny raz, że doskonale czuje się w kryminalnych historiach, wzbogacając je dodatkowo o kwestie społeczne i obyczajowe.

  Nie potrafiłam oderwać się od lektury i kiedy wydawało mi się, że już mnie nic nie zaskoczy w relacjach głównych bohaterów to epilog wbił mnie dosłownie w fotel. Z każdą kolejną książką uwielbiam tę serię coraz bardziej, więc nie pozostaje mi nic innego jak sięgnąć po kontynuację.

  Fanom Małgorzaty Rogali oczywiście nie muszę rekomendować książki, natomiast pozostałym czytelnikom, którzy do tej pory nie mieli okazji zaprzyjaźnić się z Tomczykiem i Górską, a lubiących dobre historie z dreszczykiem osadzone w polskiej rzeczywistości, polecam jak najbardziej. Zagmatwana intryga oraz przejrzysty język literacki gwarantują kilka godzin solidnej rozrywki na przyzwoitym poziomie.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  „Zastrzyk śmierci” to już czwarty tom cyklu o Agacie Górskiej i Sławku Tomczyku. Książka premierę miała w październiku zeszłego roku. W moje ręce wpadła dzięki wygranej w konkursie :) wraz z dedykacją od autorki, z czego się niezmiernie cieszę.

  Wcześniejsze części cyklu bardzo mnie porwały, zatem wygrana czwartej – była niemal jak wygrana w totka :)

  Czy była tak samo porywająca jak poprzednie?

  Czy moje emocje sięgnęły zenitu?

  Morderca już wydał wyrok. Zostało niewiele czasu.

  Ewa Frydrych znajduje szczelnie owinięte taśmą ciało męża – szefa portalu krytyki kulinarnej, którego opinie nie wszystkim przypadły do gustu. Dlaczego ktoś wstrzyknął mu truciznę i pozbawił życia? Czy chodziło tylko o zemstę, czy za zbrodnią kryje się coś jeszcze? Tym bardziej że w podobny sposób giną kolejne osoby. Sprawę prowadzą starsza aspirant Agata Górska i komisarz Sławek Tomczyk, którzy próbują rozwikłać serię zagadkowych śmierci.

  Tymczasem ktoś wysyła anonimy do młodszej siostry komisarza Tomczyka. Czy ma to jakiś związek ze sprawą? Kim jest Zosia i dlaczego ktoś musi ją chronić? Nowe światło na sprawę rzuci niewyjaśniona tragedia sprzed lat, która nie pozwoli o sobie zapomnieć.

  „Zastrzyk śmierci” to świetnie napisany kryminał. Autorka używa prostego przekaźnika językowego, nie zanudza przydługimi opisami i nie komplikuje spraw niepotrzebnie. Systematycznie ujawnia za to kolejne tropy, kolejne poszlaki, tak by czytelnik mógł snuć własne wizje i wysuwać wnioski w poszukiwaniu mordercy i modus operandi. Akcja szybko biegnie po stronicach powieści, do tego stopnia, że godziny przeciekają gdzieś pomiędzy rozdziałami i dwa razy zastała mnie północ.

  Autorka niewątpliwie ma dar do tworzenia zagadek kryminalnych, intryguje, spiskuje. Podrzuca mylne tropy manipulując czytelnikiem do tego stopnia, że raz nawet zgubiłam się w śledztwie i musiałam cofnąć kilka stron do tyłu, by jeszcze raz przeanalizować fakty i dowody.

  Autorka z premedytacją wciąga w mozolne śledztwo osoby postronne, mnożąc tym samym coraz więcej pytań w głowie, które kołaczą się niemal do ostatniej strony.

  A to akurat bardzo lubię w kryminałach :)

  „Zastrzyk śmierci” nafaszerowany jest ogromnym potencjałem adrenaliny rosnącej wraz z postępującym śledztwem.

  A przy okazji porusza kilka ważnych spraw dotyczących naszej współczesności. Na wspomnienie z pewnością zasługuje sprawa umawiania się młodych dziewczyn z mężczyznami poznanymi przez internet. To zjawisko jest coraz częściej spotykane i traktowane przez zbyt wiele osób jako normalne. Autorka tymczasem poprzez ten krótki wątek niesie ostrzeżenie! Takie „randki” mogą (choć nie muszą) skończyć się tragicznie: pobiciem, próbą gwałtu a w najgorszych wypadkach samym gwałtem czy nawet śmiercią. To zjawisko zasługuje zatem na to, by głośno o nim mówić. Nie bądźmy obojętni i nie śpijmy!

  Małgorzata Rogala w „Zastrzyku śmierci” jak zawsze postarała się wykreować swoich bohaterów bardzo plastycznie. Ich realizm sprawia, że wczuwamy się w ich emocje i przeżycia. Dzięki temu z łatwością się z nimi. możemy identyfikować.

  Główni bohaterowie – Agata i Sławek – tworzą zgrany duet jako partnerzy w pracy policyjnej, jednak w tej części ich relacje wychodzą poza ramy służbowe. Małgorzata Rogala połączyła tych dwoje w ich prywatnym życiu, co dodało powieści nieco ożywczej pikanterii. Balansowanie związku na krawędzi stosunków służbowych oraz prywatnych relacji – osobiście bardzo mnie ciekawi: jak się rozwinie ten wątek w kolejnych częściach? Wszak wiadomo, nie od dziś: „nie łącz pracy z przyjemnością”. Zobaczymy co też autorka wymyśli dla Agaty i Sławka w dalszych tomach.

  „Zastrzyk śmierci” autorka kończy nie tylko rozwiązaniem prowadzonej przez policjantów sprawy, ale jak to ma w zwyczaju, dodaje również na koniec zaskakujące wydarzenie. Tym samym zaostrza apetyt czytelnika i zaprasza do sięgnięcia po kolejne swoje powieści. Ja z pewnością sięgnę po następny kryminał z cyklu Agata Górska i Sławek Tomczyk.

  Zapraszam Was również do przeczytania poprzednich części cyklu, na który składają się: „Zapłata”, „Dobra matka” oraz „Ważka”.

  Jeśli jesteście koneserami dobrej kryminalnej rozrywki, marzy Wam się prowadzenie śledztwa wraz z policjantami, uwielbiacie wszelkiego rodzaju intrygi, lubicie porządnie napisaną i nieprzekombinowaną fabułę to jest to odpowiednia książka dla Was.

  Weźcie „Zastrzyk śmierci” do ręki i zaaplikujcie sobie go w najbliższym czasie!

  Recenzja na: [Adres usunięty]

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Małgorzata Rogala to jedna z tych polskich pisarek, za których twórczością naprawdę przepadam, dlatego w ciemno sięgnęłam po trzecim tom cyklu o Agacie Górskiej i Sławku Tomczyku. Dwa poprzednie wspominam naprawdę dobrze, dlatego nie mogłam przejść obojętnie obok tej nowości wydawniczej. Zwłaszcza, że ten chwytny tytuł – Zastrzyk śmierci – krył w sobie coś niesamowicie intrygującego!

  Ewa Frydrych wraca do domu i zastaje w nim swojego męża, martwego. Jego ciało zostało szczelnie owinięte taśmą, a sprawca tego okrutnego czynu pozostawił po sobie tylko jedną wiadomość. Jej mąż, Antoni, był znanym krytykiem kulinarnym, dlatego mógł sobie z łatwością narobić wrogów w tej branży. Jednak czy naprawdę ktoś poczuł się zraniony na tyle mocno, aby wstrzyknąć mu truciznę i pozbawić go życia? Prawdopodobnie nie, bowiem wkrótce w taki sam sposób zaczynają ginąć kolejne osoby. Przed Górską i Tomczykiem zadanie rozwikłania tajemnicy seryjnych morderstw.

  W powieściach Małgorzaty Rogali podoba mi się przede wszystkim to, że potrafi ona idealnie wyważyć wszystkie elementy, które chce w nich zawrzeć. Oczywiście pierwsze skrzypce zawsze gra śledztwo, to ono stanowi motyw przewodni każdej części tego cyklu, ale Rogala nie zapomina o wielu innych aspektach swoich historii. To pełnokrwiści bohaterowie, pięknie zaprezentowane relacje, emocje. Choć rzadko zdarza mi się zżyć z postaciami wykreowanymi przez polskich autorów, tak naprawdę polubiłam Górską i Tomczyka, szczerze im kibicuje – zarówno na drodze zawodowej, jak i prywatnej.

  Po raz kolejny nie zawiodłam się, jeśli chodzi o samą intrygę i rozwikłanie tajemniczych morderstw. Autorka w bardzo umiejętny sposób wprowadza do powieści nowe fakty, nowe informacje i tropy. Stopniowo ukazuje powiązania pomiędzy bohaterami czy rozgrywającymi się sytuacjami i właśnie to uwielbiam w jej powieściach. Mało kto robi to w tak charakterystyczny sposób jak Małgorzata Rogala. Zawsze zastanawiam się, czy aktualny moment, w którym znajduję się w trakcie lektury, będzie miał znaczenie w dalszych scenach. Zawsze ciekawi mnie, w jaki sposób połączą się losy bohaterów i choć staram się wytężyć swój umysł, to nigdy nie jestem w stanie do końca przewidzieć wszystkich zagrań tej autorki.

  W przypadku Zastrzyku śmierci otrzymujemy sprawę, którą naprawdę ciężko rozwiązać. Mimo że Rogala faktycznie wyjawia krok po kroku wszystkie informacje, to tak naprawdę składają się one w logiczną całość dopiero w punkcie kulminacyjnym. Górska i Tomczyk badają każdy trop, zwłaszcza, że w pewnym momencie okazuje się, że młodsza siostra komisarza jest powiązana z prowadzoną sprawą. A wiecie jak to wygląda, gdy starszy brat wkracza do akcji. Jednak na pewno też zdajecie sobie sprawę z tego, jak troskę ze strony bliskich traktuje siedemnastoletnia dziewczyna… Trudny orzech do zgryzienia, ale Rogala naprawdę świetnie manewruje każdym wprowadzonym tutaj wątkiem. Żaden z nich nie jest przytłaczający i razem tworzą naprawdę dobrą całość, rozgrywającą się na wielu płaszczyznach.

  Z czystym sumieniem mogę polecić tę książkę każdemu, kto szuka dobrze napisanego kryminału w polskiej literaturze. Być może twórczość Małgorzaty Rogali nie jest czymś na skalę światową, ale naprawdę potrafi wzbudzić w czytelniku ogromną ciekawość, a sam fakt o tym, że z chęcią się powraca do tych bohaterów, też o czymś świadczy. Nie pozostaje mi nic innego, jak wyczekiwać kolejnej części, bo jestem przekonana, że się nie zawiodę, a chętnie stanę się świadkiem kolejnego śledztwa prowadzonego przez ten znakomity duet, jakim jest Górska i Tomczyk.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Na tę książkę czekałam okrągły rok! Powitajmy dzisiaj na panelu "Zastrzyk Śmierci". Zupełnie nowa książka Małgorzaty Rogali, trafiła do mnie w tamtym miesiącu, została od razu przeczytana i teraz czas na recenzję. A jest o czym opowiadać!

  "Morderca już wydał wyrok. Zostało niewiele czasu.

  Ewa Frydrych znajduje szczelnie owinięte taśmą ciało męża – szefa portalu krytyki kulinarnej, którego opinie nie wszystkim przypadły do gustu. Dlaczego ktoś wstrzyknął mu truciznę i pozbawił życia? Czy chodziło tylko o zemstę, czy za zbrodnią kryje się coś jeszcze? Tym bardziej że w podobny sposób giną kolejne osoby. Sprawę prowadzą starsza aspirant Agata Górska i komisarz Sławek Tomczyk, którzy próbują rozwikłać serię zagadkowych śmierci.

  Tymczasem ktoś wysyła anonimy do młodszej siostry komisarza Tomczyka. Czy ma to jakiś związek ze sprawą? Kim jest Zosia i dlaczego ktoś musi ją chronić? Nowe światło na sprawę rzuci niewyjaśniona tragedia sprzed lat, która nie pozwoli o sobie zapomnieć.

  Małgorzata Rogala kolejny raz udowadnia, że należy jej się miejsce na kryminalnym podium."

  Twórczość Małgorzaty Rogali uwielbiam. Na książki tej autorki czekam jak na szpilkach, i zawsze jestem ciekawa, co nam Pani Małgorzata przygotowała. Gdy dostałam "Zastrzyk śmierci" od razu wzięłam się za czytania. Ta książka umilała mi czas w jesiennej chorobie i złej pogodzie. Autorka jak zwykle popisała się ciekawą historią, ale i rozwinięciem całej fabuły. Idealnie potrafi zobrazować zbrodnię, oraz poprowadzić wydarzenia w taki sposób, aby wprowadzić czytelnika w ślepe zaułki i zarzucić na nas totalną bombę.

  Styl jest prosty, ale bardzo dobry. Akcja trzyma w napięciu przez co książkę przeczytałam bardzo szybko. Oczywiście tak jak poprzednich książkach tak i w tej mamy zgrabnie połączoną obyczajówkę z komedią, której w tej części jest troszkę mniej, bo zostaje ona wyparta przez powoli układający się związek Górskiej i Tomczyka. Czy mówiłam Wam jak bardzo lubię tę parę? To jest mój idealny związek książkowy tego roku. I zdecydowanie nie chcę aby kiedykolwiek się skończył.

  Jak już wspomniałam uwielbiam parkę Górska + Tomczyk. Są przebojowi i tak bardzo idealnie w siebie wpasowani, że czyta się tę historię z przyjemnością. Muszę też pochwalić autorkę za kreacje drugoplanowe, jak i samego mordercy, bo byli opisani bardzo dobrze i nadawali odpowiedniego klimatu tej powieści.

  Nie wiem jak Wy, ale dla mnie kryminały Małgorzaty Rogali są pozycją obowiązkową. Mam nadzieje, że sięgniecie i docenicie powieści tej autorki. Ja oczywiście polecam serdecznie i czekam na kolejną część! Mam nadzieje, że szybko nadejdzie, bo to czekanie, to jakaś udręka! :)

  Dziękuję za przeczytanie wydawnictwu Czwarta Strona.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Seria Małgorzaty Rogali coraz bardziej rozwija się z każdym tomem. ,,Zastrzyk śmierci" jest już 4 częścią kryminalnego cyklu autorki.

  Górska i Tomczyk znów mają pełne ręce roboty. Zostaje zamordowany człowiek, prowadzący własną firmę. Znalazła go żona. Jak by tego było mało, to nie pierwsze zabójstwo. Dodatkowo siostra Tomczyka miała niemałe kłopoty. Czy te sprawy się łączyły? Kto i dlaczego zabijał?

  Książka jest bardzo ciekawa i zainteresowała mnie już od pierwszej strony. Tajemnica zabójstw do końca pozostała tajemnicą, choć postać mordercy można było odkryć o moment za wcześnie. Wolałabym być trzymana w niepewności nieco dłużej, jednak i tak jestem bardzo zadowolona z lektury.

  Autorka posługuje się naprawdę bardzo lekkim stylem, prostym językiem. Sporo w jej twórczości urywków piosenek, co zdecydowanie jeszcze bardziej urozmaica lekturę. Rozdziały mimo wszystko są dość krótkie, jednak bardzo trzymają w napięciu. Bardzo podobało mi się niejakie włączenie do sprawy siostry Tomczyka, choć można by ją jeszcze bardziej wyeksponować.

  ,,Zastrzyk śmierci" to już czwarty tom serii, który lepiej czytać ze znajomością poprzednich części. Autorka rozwija się z każdą kolejną pozycją. Zakończenie tego tomu daje do myślenia. Jestem bardzo ciekawa, co czeka śledczych w kolejnej części.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 2 recenzje

Warto zwrócić uwagę na...
Zapłata. Agata Górska i Sławek Tomczyk. Tom 1 5/5 Nasza cena:
25,58 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zapłata. Agata Górska i Sławek Tomczyk. Tom 1

Pierwszy tom bestsellerowej serii mistrzyni kryminału psychologicznego! W jednym z warszawskich klubów zostaje zamordowany syn adwokata. Sprawa może mieć związek ze śmiertelnym pobiciem sprzed ośmiu lat. Śledztwo staje się łamigłówką, której początek tkwi w przeszłości. Ktoś nie chciał, żeby prawda...
Punkt widzenia. Agata Górska i Sławek Tomczyk. Tom 6 5/5 Nasza cena:
23,71 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Punkt widzenia. Agata Górska i Sławek Tomczyk. Tom 6

Bestsellerowa kryminalna seria! Sędzia orzekający w sprawach karnych odbiera przerażającą wiadomość. Jego córka została zgwałcona i brutalnie zamordowana. Wyjaśnienie tej zbrodni staje się priorytetem dla policji, dlatego Agata Górska musi przerwać urlop i pilnie wrócić do Warszawy. Gdy śledcza...
Dobra matka. Agata Górska i Sławek Tomczyk. Tom 2 5/5 Nasza cena:
29,89 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dobra matka. Agata Górska i Sławek Tomczyk. Tom 2

Czy wiesz, co może się stać, gdy nie pilnujesz swojej prywatności? W Lesie Kabackim zostaje zastrzelona młoda kobieta, matka kilkuletniej dziewczynki. Niedługo po tym w podobnych okolicznościach ginie druga kobieta – także matka. Obie ofiary nieustannie dzieliły się prywatnością swoją i swoich...
Cicha noc. Agata Górska i Sławek Tomczyk. Tom 7 5/5 Nasza cena:
23,15 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Cicha noc. Agata Górska i Sławek Tomczyk. Tom 7

Show biznes, zbrodnia i śnieg skrzypiący pod butami. Podczas przyjęcia, na którym  świętowano sukces reality show „Nowe życie”, został zamordowany reżyser programu. Wszystko wskazuje na to, że zabójcą jest ktoś z uczestników imprezy. Do rozwiązania sprawy przydzielona zostaje Agata Górska, która...
Ważka. Agata Górska i Sławek Tomczyk. Tom 3 4/5 Nasza cena:
29,89 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ważka. Agata Górska i Sławek Tomczyk. Tom 3

Starsza aspirant Agata Górska rozpoczyna prywatne śledztwo w tajemnicy przed przełożonymi, gdy okazuje się, że śmierć jej koleżanki, Leny, nie była przypadkowa. Jedynym tropem jest tajemnicza broszka w kształcie ważki, o której Lena wspomniała podczas ich ostatniego spotkania. Tymczasem partner...
Grzech zaniechania. Agata Górska i Sławek Tomczyk. Tom 5 5/5 Nasza cena:
25,41 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Grzech zaniechania. Agata Górska i Sławek Tomczyk. Tom 5

Jesteś chory na to, w co uwierzysz. Pracownica ośrodka terapeutycznego znajduje leżące na posadzce, zakrwawione zwłoki swojej szefowej – psychiatry Antoniny Brzozowskiej. Na miejsce zbrodni wezwani zostają starsza aspirant Agata Górska i komisarz Sławek Tomczyk. Sprawa z pozoru prosta komplikuje...
Awers 5/5 Nasza cena:
30,84 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Awers

Dwunastka czołowych polskich autorów kryminalnych. Dwanaście miejsc, w których króluje zbrodnia. Idealne życie jest ułudą, a najpodlejsze czyny stają się udziałem nawet najlepszych z nas. Miejski krajobraz często przeobraża się w teatr niewyobrażalnych zbrodni, a ulice polskich miast spływają krwią...
Kopia doskonała 4/5 Nasza cena:
23,71 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Kopia doskonała

Nowa seria polskiej mistrzyni kryminału psychologicznego! Dominika otrzymuje zlecenie wyjazdu do Lyonu w celu skopiowania jednego z obrazów. Po skończonej pracy obraz znika, a kopistka nie wraca do Polski. Gdy jej babcia otrzymuje zdjęcie wnuczki na tle słynnego lyońskiego muralu, jest przekonana,...
Ostatni skok 4/5 Nasza cena:
30,84 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ostatni skok

By odkryć prawdę, najpierw trzeba pokonać strach i swoje własne słabości. Na targach jubilerskich w Warszawie Igor Bielewicz, akrobata cyrkowy i złodziej kosztowności, wykorzystując sytuację na parkingu przed halą, kradnie jubilerowi przenośny sejf z biżuterią. Świadkiem rabunku jest świeżo...
Cenny motyw 5/5 Nasza cena:
23,71 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Cenny motyw

Celina Stefańska powraca! Aleksandra otrzymuje od swojego kochanka drogocenny pierścionek. Wkrótce zostaje zamordowana. Czy zbrodnia ma coś wspólnego z wyjątkową biżuterią? Celina Stefańska - prywatna detektyw, która przypadkowo trafia na miejsce morderstwa postanawia wszcząć dochodzenie. Śledcza...
Kiedyś cię odnajdę 5/5 Nasza cena:
23,23 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Kiedyś cię odnajdę

Czy jeden koszmar to za mało?Weronika miała dziewiętnaście lat, kiedy jej matkę brutalnie zgwałcono i zamordowano we własnym mieszkaniu. Policji nie udało się złapać zwyrodnialca, który się tego dopuścił, więc sprawę umorzono. Gdyby nie Olga, jej najlepsza przyjaciółka, Weronice trudniej byłoby się...
Balladyna 3/5 Nasza cena:
31,63 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Balladyna

Już przeszłość zamknięta W grobach... Ja sama panią tajemnicy. Juliusz Słowacki, „Balladyna”, Akt V, Scena IV Balladyna ma wiele oblicz. Raz odcina głowę, bo taki ma kaprys; innym razem potrafi zabić po cichu, a winę zrzucić na kogoś innego. Jest pełna nienawiści i nie przebiera w środkach w...
Wybrane bestsellery
Panie Czarowne 4/5 Nasza cena:
31,04 zł 44,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Panie Czarowne

Przyszedł na nie czas Zawsze są przynajmniej trzy. Może być więcej, ale nigdy mniej. Psotna dziewka, chutliwa matka i groźna, samotna starucha. Obdarzona pierwotną mocą Trójnia. Głuchołazy, małe miasteczko na polsko-czeskim pograniczu, mają w herbie kozi łeb. To miejsce, gdzie w XVII wieku wieszano...
Przewodnik dla damy po halkach i korsarstwie. Rodzeństwo Montague. Tom 2 5/5 Nasza cena:
25,14 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Przewodnik dla damy po halkach i korsarstwie. Rodzeństwo Montague. Tom 2

Przygody niepokornej buntowniczki w XVIII-wiecznej Europie! Felicity Montague ma dość udawania, że ciekawią ją towarzyskie herbatki, plotki i pudrowanie twarzy. Woli nastawiać kości, czytać książki medyczne i marzyć o zostaniu lekarką. Minął rok, od kiedy zupełnie przypadkowo wzięła udział w...
Sztuka wyrazu 1. Część 1. Starożytność, średniowiecze. Język polski. Podręcznik do liceum i technikum. Zakres podstawowy i rozszerzony 5/5 Nasza cena:
32,13 zł 37,80 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Sztuka wyrazu 1. Część 1. Starożytność, średniowiecze. Język polski. Podręcznik do liceum i technikum. Zakres podstawowy i rozszerzony

Podręcznik przygotowany do podstawy programowej obowiązującej od września 2019 roku. Sztuka wyrazu to seria podręczników do nauki języka polskiego w liceum i technikum. Składa się z siedmiu tomów obejmujących oba zakresy nauczania – podstawowy i rozszerzony. Podręczniki z serii "Sztuka wyrazu"...
Mikołajek. Psze pani, ON ściąga 5/5 Nasza cena:
31,18 zł 34,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Mikołajek. Psze pani, ON ściąga

Kiedy w domu wydało się, że wypadłem najgorzej na klasówce z matematyki, zrobiła się straszna afera! Jakby to była moja wina, że Kleofas jest chory i nie było go na klasówce! No bo co w końcu, kurczę blade, ktoś musi być najgorszy, kiedy go nie ma! Wielka kolekcja najlepszych przygód Mikołajka...
Dom pełen miłości. Przepisy na cztery pory roku 0/5 Nasza cena:
42,83 zł 59,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dom pełen miłości. Przepisy na cztery pory roku

Witaj Ukochana Przyjaciółko mojego serca! Napisałam tę książkę niemal jak list do Ciebie, w którym pragnę podzielić się dobrem i życiowym doświadczeniem. Pomysł na tę książkę zrodził się wśród moich czytelniczek i uczestniczek warsztatów. To one wymarzyły sobie książkę z przepisami na cztery pory...
Efekt pandy 5/5 Nasza cena:
34,97 zł 41,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Efekt pandy

SPA i smog, romanse i mordobicie, bździągwa w futrze oraz zaginiony trup, czyli druga część świetnie przyjętej komedii kryminalnej "Dywan z wkładką". Za namową męża Tereska Trawna raz jeszcze daje się skusić wizją świętego spokoju z widoczkami. Tym sposobem cztery kobiety i psica wyruszają na...
Pucio chce siusiu, czyli pożegnanie pieluszki 5/5 Nasza cena:
17,43 zł 24,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pucio chce siusiu, czyli pożegnanie pieluszki

Pucio dostał od babci najpiękniejszy nocnik na świecie – z samolotem! Teraz tylko musi pamiętać o tym, żeby na nim usiąść, kiedy chce mu się siusiu lub kupę. A to nie jest takie łatwe, zwłaszcza w czasie zabawy! Czy u Was jest podobnie? Nie martwcie się, w końcu na pewno się uda. Wystarczy trochę...
Smak świąt. Ponad 100 przepisów i porad 0/5 Nasza cena:
42,83 zł 59,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Smak świąt. Ponad 100 przepisów i porad

Nowe wydanie świątecznego bestsellera Agnieszki Maciąg, której książki sprzedały się w łącznym nakładzie 500 tysięcy egzemplarzy. To książka na święta, ale nie tylko. Opowiadam o tym, jak oswoić i zaczarować zimę. Co zrobić, aby ten trudny czas uczynić miłym, dobrym i pięknym. Dzielę się tutaj nie...
Odkryć fizykę 2. Podręcznik do fizyki dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy. Szkoła ponadpodstawowa 5/5 Nasza cena:
42,72 zł 46,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Odkryć fizykę 2. Podręcznik do fizyki dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy. Szkoła ponadpodstawowa

"Odkryć fizykę" dla klasy 2. to podręcznik ze zbiorem zadań przedstawiający zagadnienia fizyczne przystępnie i atrakcyjnie, z licznymi nawiązaniami do życia codziennego. Pomaga zainteresować uczniów przedmiotem i zrozumieć im kolejne zagadnienia dzięki prostemu językowi, małym porcjom wiedzy,...
Odmęty grozy 0/5 Nasza cena:
299,95 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Odmęty grozy

Parowiec Atlantica płynie do Bostonu, ale za statkiem podąża mroczny cień, skrywający się pod falami. Twoi współpracownicy wydają się dziwnie zagubieni i wpatrują się w morze z cichą, rozpaczliwą tęsknotą. Gdy zasypiasz, nękają Cię niepokojące koszmary o mrocznych głębinach. Budzi Cię krzyk - na...
Egzekucja. Joanna Chyłka. Tom 14 5/5 Nasza cena:
26,04 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Egzekucja. Joanna Chyłka. Tom 14

Minęły trzy miesiące, od kiedy Kordian Oryński zaginął. Przez cały ten czas Chyłka robiła wszystko, by go odnaleźć, ale nie natrafiła na żaden ślad. Prawniczka nie zamierza jednak się poddawać. Aby zapewnić sobie fundusze na dalsze poszukiwania, prowadzi biuro porad prawnych i mimo że nie może sama...
Ocal mnie. After. Tom 3 5/5 Nasza cena:
35,69 zł 49,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ocal mnie. After. Tom 3

Największy fenomen książkowy ostatnich lat! Bestsellerowa seria o Tessie i Hardinie. Powieść, która doczekała się miliarda odsłon w serwisie wattpad. Życie Tessy można podzielić na to, co zdarzyło się przed poznaniem Hardina, i na to, co zdarzyło się później. Tessa wybaczyła Hardinowi kłamstwo, a...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula