Zamów bony podarunkowe

Szukasz pomysłu na obdarowanie pracowników? Twoi bliscy dużo czytają i nie wiesz, co im kupić? Chcesz idealnie trafić w gust? Doskonale trafiłaś(eś)! Wręczając bon, dajesz marzenie: możliwość samodzielnego wyboru prezentu!

Na tej stronie możesz kupić bon w formie fizycznego produktu lub e-bon (voucher) prezentowy.

Przeczytaj, która wersja bonu podarunkowego jest dla Ciebie:
 Bon (karta fizyczna) 

Bon podarunkowy to wydrukowana karta z unikalnym kodem, którą dostaniesz w przesyłce. Obdarowana osoba składając zamówienie będzie musiała wybrać sposób płatności "Zapłać bonem podarunkowym i w polu bonu przepisać kod z karty. To idealny pomysł na prezent! Możesz go podarować z okazji urodzin, imienin lub... bez powodu!

Bon w formie karty sprawdzi się dla ceniących swój czas - otrzymujesz gotowy prezent do wręczenia.
 E-bon (voucher elektroniczny)

Tego produktu nie znajdziesz w przesyłce. Kupując e-bon otrzymasz kod, który po opłaceniu zamówienia znajdziesz w mailu lub w zakładce Moje Bony Podarunkowe. TanioKsiążkowy Bon Podarunkowy to znakomity pomysł na prezent dla kogoś, kto dużo czyta i nie wiesz, co już ma w swych księgozbiorach. Sprawdzi się na ostatnią chwilę.

Voucher elektroniczny sprawdzi się dla szukających prezentu na ostatnią chwilę lub osób kreatywnych.

Formularz wyboru bonów podarunkowych:


Wybierz bon:
Wpisz ilość:
Wartość bonów: 0 zł
Ilość bonów: 0

Bony Podarunkowe - regulamin i zasady działania


Wszystkie bony podarunkowe dostępne w TaniaKsiazka.pl znajdziesz tutaj. Obejrzyj nagranie o tym, jak wykorzystać otrzymany bon na książki lub inny produkt z Taniej Książki:Najnowsze promocje:


Zapisz się na newsletter

Promocje, obniżki, kody rabatowe - bądź na bieżąco!

Warto nam zaufać