Zakazany układ

Autor:

K. N. Haner

Średnia: 4.7 Ilość ocen: 31
Wysyłka w
72 godziny + czas dostawy
Rok wydania
2018
Wydawnictwo
Ilość stron
336
Inne wersje (1)
Audiobooki mp3
za 33,92 zł
Nasza cena: 23,43 zł 39,90 zł Taniej o: 41%


Niebezpieczeństwo czai się na każdym kroku, choć miłość może pokonać strach. K. N. Haner pokazuje pierwszą odsłonę nowego cyklu powieściowego.

Nicole ma 22 lata. Jej rodzice zginęli, gdy była małym dzieckiem. Po ich śmierci dach nad głową, opiekę i wykształcenie zapewnił jej Paul, który stopniowo uzależnił dziewczynę od siebie. W wieku 17 lat stała się jego kochanką i trwała w toksycznym związku, pełnym przemocy i łez.

Poznajemy ją w chwili, gdy po kolejnym pobiciu postanawia popełnić samobójstwo. W tym celu udaje się na urwisko, by skoczyć do oceanu i zakończyć swoje życie. Jednakże Nicole staje się przypadkowym świadkiem egzekucji maklera, dokonanej przez miejscowych gangsterów. Ich szef, Marcus Accardo, zamiast zabić niewygodnego świadka, zabiera dziewczynę do swojej rezydencji.

Mężczyzna zafascynowany jest tym, jak bardzo Nicole pragnie śmierci. A gdy dowiaduje się, co ją spotkało, zaczyna jej współczuć. Z początkowej niechęci i strachu, rodzi się namiętność i fascynacja. Oboje przystają na układ, który ma na celu wyeliminowanie największego wroga Marcusa, którym jest Alessandro Modano. Czy rodzące się między Nicole, a Marcusem uczucie nie utrudni wszystkiego i nie doprowadzi do tragedii, której ceną będzie ludzkie życie?

"Zakazany układ" to pierwszy tom zapowiadanego nowego cyklu wydawniczego K. N. Haner. Mogą Cię zainteresować inne serie wydawnicze, np.: "Morfeusz" czy "Na szczycie".
Recenzje (31)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  3 z 4 osób uznało recenzję za przydatną

  Rozwój [rzecz.]

  «proces
  przechodzenia do stanów lub form bardziej złożonych lub pod pewnym względem doskonalszych; też: stadium tego procesu»

  To zjawisko zaobserwowałam u K.N.Haner - autorki "Snów Morfeusza". Recenzja tej pozycji pojawiła się na blogu i jako jedna z niewielu miała wydźwięk negatywny. Wzburzyłam środowisko fanowskie i nie tylko... autorzy bali się przesyłać mi książki. Z racji dosadnych słów i szczerości wywołałam popłoch wśród twórców.

  Ale do rzeczy!

  "Zakazany układ" - słyszeliście o nim? Jeżeli nie, zaraz nadrobicie zaległości.

  ŚWIADEK

  Nicole Bright przeszła piekło. Została popchnięta do czynu, który jest krzykiem bezsilności i strachu - do samobójstwa. Stojąc twarzą w twarz ze śmiercią usłyszała strzał. Na ziemię upadł człowiek. Ciało zareagowało, zanim umysł przeanalizował rozgrywające się wydarzenia.

  Marcus Accardo nie ma serca. Nie ma duszy. Za to jego ręce ociekają krwią winnych i niewinnych. Pewnej nocy wymierzał mafijną sprawiedliwość - kolejne nieoddane pieniądze, kolejna śmierć, strzał i bardzo niespodziewany krzyk. Uciekająca kobieta. Pistolet przystawiony do jej głowy. Aroganckie słowa...

  -Zabierasz dusze wszystkich, których ranisz. Obdzierasz ich z uczuć, emocji i wszystkich wartości, a to wszystko siedzi teraz w tobie. Masz odwagę zabić niewinnego człowieka, a nie masz odwagi zabić dziewczyny, która cię o to prosi? Nie masz jaj, żałosny gangsterze(...).

  Człowiek bez serca... stchórzył.

  K.N.Haner udało się skonstruować bohaterów, którzy są pozornie bardzo różni, ale w gruncie rzeczy oboje stanowią naczynia dla zagubionych, bezbronnych dusz. Zarówno Nicole, jak i Marcus poszukują ukojenia. Nie gwałtownych namiętności, dzikości czy agresji.

  Nicole jest delikatna, kobieca, uległa, a zarazem ma w sobie żyłkę wojownika. Pewną nieustępliwość, która nie pozwala jej zatracić się w rozpaczy. Jest pyskata, czasami kąśliwa, ale nie ma w sobie dziecinności.

  Szturmem zdobywa serca napotykanych mężczyzn, a robi to mimowolnie.

  Muszę porównać ją do Cassandry ze "Snów Morfeusza". Trudno tego nie zrobić, równie ciężko zignorować postęp jaki poczyniła autorka.

  Nicole straciła egoizm, infantylność, chwiejność i niesympatyczny charakter. Nabrała realności. Jest kobietą, która zdobyła moją przychylność.

  Marcus to gangster, który swoje uczucia pochował bardzo dawno temu. Nicole mimowolnie pobudziła jego serce do życia.

  Dziewczyna najpierw wzbudza w nim fascynację. Stopniowo przekształca się ona w miłość. Najważniejsza w tym procesie jest droga, którą przebywa Marcus. To, jak uczy się troskliwości i delikatności. Zasad, których przestrzegać powinien każdy mężczyzna. Zmiana, która w nim zachodzi, jest trudna do opisania oraz ciężka do przeoczenia.

  Dlatego ten niepospolity mężczyzna wywołuje u czytelnika tak silne emocje - najpierw niechęć, która stopniowo przekształca się w niepewność i wahanie, by w końcu z pełną siłą uderzyła w nas sympatia. Ciepło i tęsknota. Jednak trzeba je w sobie najpierw odnaleźć, a następnie pobudzić do życia.

  K.N.Haner połączyła antagonistyczne cechy charakteru, co dało obraz autentyczny i życiowy. Bohaterowie nie są tylko źli czy dobrzy. Jak my, ludzie, miotają się pomiędzy wyborami, błądzą, poszukują i chwytają chwile szczęścia w dłonie.

  BOSS

  Jesteście pewnie ciekawi, co powiem na temat seksu. Nie będę trzymać Was dłużej w niepewności.

  Pierwsze, co mnie uderzyło to częstotliwość scen, w których opisane są zbliżenia. Sam początek to niezaprzeczalne napięcie seksualne, trzymające w napięciu wymiany zdań. Jakby od nowa odkryta seksualność.

  Buzuje pożądanie - nie da się ukryć, że autorka świetnie manewruje słowem. Sugeruje zbliżenie, pobudza, a następnie szybko się wycofuje. To podchody, których oczekiwałam. Poznawanie swoich oczekiwań, narastanie żądzy.

  Seks pojawia się trochę później i muszę ukłonić się autorce, ponieważ opisy nie są banalne czy sztampowe. Trzymają fason, pobudzają, kuszą... spełniają wszystkie wymagania, które postawiłam powieści erotycznej. Ponadto, sceny gwałtu zostały nam oszczędzone.

  Mogę śmiało napisać, że wszystkie normy, które ustaliłam po przeczytaniu "Snów Morfeusza", zostały spełnione w "Zakazanym układzie".

  MAFIA

  Ponownie K.N. Haner świetnie poradziła sobie z kreacją świata przedstawionego. Pomysł, by wprowadzić tematykę mafijną jest obłędny. Nie znam się na życiu przeciętnego gangstera. Mogę za to powiedzieć, że ilość scen, za pomocą których Haner zaopatrzyła nas w wiedzę o codzienności mafiozów, jest wystarczająca, by powiedzieć, że w książce, prócz wątku romantycznego, króluje także sensacja.

  Czymś całkiem dla mnie niespodziewanym była ciąża głównej bohaterki. Emocje, które nadeszły wraz z tą nowiną, są nie do opisania. Równocześnie, jakby z chwilą odkrycia tego faktu, w autorce coś przeskoczyło. O ile na początku książka była dobra, to nagle zaczęła wywoływać stany przedzawałowe.

  Rozwiązanie akcji jest czymś nieoczywistym i na usta przywołuje słowa "jak mogłaś?!". Zakończenie książki w takim momencie jest zwyczajnie okrutne. Z niecierpliwością czekam na następną część.

  "Zakazany układ" to naprawdę dobry romans erotyczny - pełen zwrotów akcji, adrenaliny i niespodziewanej równowagi.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzentus NotPospolitus
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  2 z 3 osób uznało recenzję za przydatną

  Książka trzyma w napięciu. Główni bohaterowie nie pozwolą nam się nudzić. Ich życie jest niebezpieczne a zarazem interesujące.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Początkujący Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  2 z 3 osób uznało recenzję za przydatną

  To już kolejna seria książek tej autorki i również mnie nie rozczarowała. Po serii Morfeusza myślałam że drugi raz nie można napisać nic tak dobrego, a tu niespodzianka. Zarówno Zakazany układ jak i Piekielna miłość to trzymająca w napięciu opowieść o walce z przeciwnościami losu trudnych wyborach i zakazanej miłości. Miłość która nigdy nie powinna się przytrafić zwykłej dziewczynie z szefem mafii, ciągła ucieczka przed ludźmi którzy dążą do tego aby zamienić ich życie w piekło. Jak wszystkie powieści K N Haner czyta się jednym tchem i mogąc się oderwać. Miłość, seks, kryminalne wątki, wojna dwóch bossów mafi! Czego chcieć więcej!

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  2 z 3 osób uznało recenzję za przydatną

  K.N. Haner szturmem wbiła się na rynek kobiecej literatury zdobywając bardzo szybko wielu fanów, ale także i przeciwników. Nie miałam okazji poznać żadnej wcześniejszej książki autorki, ale po tylu drastycznie różnych opiniach, których się o nich naczytałam, byłam przygotowana na wszystko. Teraz, już po lekturze Zakazanego układu mogę śmiało powiedzieć, że jeśli tak będą wyglądać kolejne dzieła Haner to biorę je w ciemno.

  Nicole poznajemy, gdy postanawia zakończyć swoje życie. Dziewczyna jest w toksycznym związku z mężczyzną, który znęca się nad nią fizycznie i psychicznie. Nie widzi dla siebie już szansy na poprawę losu. Nieoczekiwane słyszy strzał i zostaje niewygodnym świadkiem mafijnych porachunków. Tak dziewczyna trafia do domu Marcusa, gdzie zostaje jego więźniem. Normalnie mężczyzna od razu pozbyłby się świadka, ale przecież Nicole tego właśnie chce. Pragnie umrzeć. Nie ma zamiaru jej tego ułatwiać. Wydaje się, że dziewczyna spadła z deszczu pod rynnę, ale czy faktycznie może być jeszcze gorzej? Jedno jest pewne - wyjście z mafijnego świata, gdy się już do niego weszło, nie będzie proste.

  Już wiem dlaczego K.N. Haner nazywana jest królową dramatów. To, co zaserwowała nam autorka w Zakazanym układzie złamie nasze serce niejednokrotnie. Ta książka to wulkan emocji. Szokująca, wstrząsająca i pełna namiętności. Pisarka zabiera nas w brutalny i niebezpieczny świat mafii. Wątek ten został ciekawie i wyraźnie nakreślony. Nie stanowi nic nieznaczącego tła dla łóżkowych scen. Nielegalne interesy, gangsterskie porachunki czy brudne, nocne życie są dosadnie ukazane. Dzięki temu powieść nabiera mrocznego, odrobinę groźnego klimatu. Warto jednak pamiętać, że Zakazany układ to przede wszystkim romans z mocnym dodatkiem erotyki. Autorka świetnie wyważyła proporcje - nie daje się odczuć, aby któryś z wątków został potraktowany po macoszemu. Ilość scen erotycznych również nie przytłacza. Często spotykam się ze stwierdzeniem, że K.N. Haner nie pisze dla grzecznych dziewczynek i o tym warto pamiętać. Dość szybko się przekonamy, że jakakolwiek subtelność tutaj nie istnieje. Sceny erotyczne są odważne, namiętne, nieraz brutalne, a wulgaryzmy na porządku dziennym. Akcja jest niesamowicie dynamiczna, fabuła wciąga nas w swoje sidła bardzo szybko i nie wypuszcza do ostatniej strony. Skoki adrenaliny gwarantowane. Pisarka pokazuje, że u niej nic nie może być za łatwe; gdy już wydaje się, że wszystko pięknie się układa, wyciąga asy z rękawa, które obracają historię o 180 stopni, a nas przyprawiają o stan bliski zawałowi. Nie pamiętam, kiedy ostatnio doznałam takich emocji, tak różnych, tak mocnych. Losy Nicole i Marcusa mną zawładnęły, żyłam tylko nimi.

  K.N. Haner postawiła na bardzo popularne ostatnio prowadzenie narracji dwutorowo. Tak więc historię poznajemy oczami Nicole, ale także i Marcusa. Taka forma narracji jest strzałem w dziesiątkę. Autorka tak świetnie oddaje uczucia, myśli, pragnienia i obawy bohaterów, że poznanie i zżycie się z nimi nie stanowi najmniejszego problemu. Niesamowite wrażenie robią złożone i niebanalne kreacje głównych postaci, ale także tych drugoplanowych. Nikt tu nie jest czarno-biały. Nawet czarne charaktery przejawiają pozytywne cechy, a ideały nie istnieją. I Marcus zdecydowanie takim ideałem nie jest. Przypadło mi do gustu, że pisarka nie starała się pod wpływem miłości, zmieniać go na siłę. Jego charakter nie został zatracony. Intrygująco wypada również sam wątek romantyczny. W świecie w którym miłość to słabość, coś niepożądanego, rodzi się uczucie, którego istnienia nie da się już negować. Schemat 'od nienawiści do miłości' prezentuje się wiarygodnie i jednocześnie niebanalnie. Romans kipi od namiętności, emocji i pikanterii, czyli zawiera wszystko to co najbardziej lubię.

  Zakazany układ to przepełniona erotyzmem i pożądaniem historia, której intensywność uczuć i wydarzeń oczaruje i zaszokuje jednocześnie. K.N. Haner pokazuje brutalne i niebezpieczne oblicze mafii - świata, w którym nigdy nie można czuć się bezpiecznie i za nikogo być pewnym. Nie jest to zdecydowanie powieść dla każdego. Jeśli poszukujesz ckliwego romansu, rażą Cię wulgaryzmy czy ostre, pieprzne sceny to nie jest to książka dla Ciebie. Pisarka nie idzie na żadne ułagodzenia, nie ma dla niej tabu. Pisze wprost i konkretnie. Zakończenie wbija w fotel powodując osłupienie i złość. Złość, że nie mam kolejnego tomu obok siebie, aby czytać dalej. Będę go zatem gorąco wyczekiwać, a Zakazany układ szczerze polecam osobom szukającym mocnych doznań.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  2 z 3 osób uznało recenzję za przydatną

  Nicole żyje w toksycznym i destrukcyjnym związku z mężczyzną, który zaopiekował się nią po śmierci jej rodziców. Pewnego dnia, gdy po raz kolejny zostaje przez niego pobita, postanawia popełnić samobójstwo. Ucieka z domu i dociera nad urwisko, żeby skoczyć prosto do oceanu.

  W tym samym momencie, w którym dziewczyna zamierza odebrać sobie życie, miejscowi gangsterzy wykonują brutalną egzekucję, której Nicole staje się przypadkowym świadkiem. Zamiast umrzeć, trafia prosto do domu mafiosa - Marcusa Accardo. Mężczyźnie imponuje to, że Nicole nad życie pragnie śmierci. Świat mafii nie jest jednak prosty, a pojawienie się kobiety w samym centrum gangsterskiego piekła nie zwiastuje niczego dobrego.

  Początkowa nienawiść i strach między Marcusem a Nicole przeradzają się w fascynację oraz namiętność. Marcus zaczyna współczuć Nicole, gdy się dowiaduje, co ją spotkało. Oboje zgadzają się na układ, który ma na celu wyeliminowanie największego wroga Marcusa - Aleksandra Modano. Brutalne zasady gangsterskiego świata są jednak niewzruszone, dlatego gdy w grę zaczynają wchodzić uczucia, wszystko się komplikuje. Niebezpieczeństwo pojawia się na każdym kroku, a jedna chwila nieuwagi może doprowadzić do tragedii, której ceną jest ludzkie życie.

  Mafia. Miłość. Zemsta. Zakazany układ.

  Po książkę sięgnęłam po namowie pewnej osoby. Właściwie nie musiała mnie długo namawiać. Poleciła mi ją, a że mamy bardzo podobny (żeby nie powiedzieć, że taki sam) gust czytelniczy skusiłam się na nią. Szczerze? Nie zawiodłam się a K.N. Haner nie bez powodu jest nazywana „Królową Dramatów". Mimo że „Zakazany układ” to moje pierwsze spotkanie z twórczością tej autorki myślę, że pozostałe lektury spod pióra tej Pani muszą być równie dobre i dramatyczne.

  Nie zbyt często sięgam po książki polskich autorów. Jednak widząc te wszystkie zachwyty (i poprzez polecenie jej przez pewną wyjątkową osobę) na instagramie i innych portalach społecznościowych stwierdziłam, że koniecznie muszę po nią sięgnąć. Po przeczytaniu tej książki było jedno wielkie „WOW! Ja chcę więcej, chcę jeszcze. Drugi tom potrzebny na już!". Na pewno też tak macie, jeśli traficie na jakąś świetną książkę, która ma kilka części.

  Autorka wykreowała naprawdę świetnych bohaterów. Byli barwni i mieli swoje wady, ale i zalety co bardzo mi się podobało. Można powiedzieć, że byli oni bardzo realistyczni. Nicole wykazała się silnym charakterem, nie użalała się nad sobą, czego początkowo się spodziewałam. Marcus natomiast to typowy gangster-silny, bogaty, pewny siebie, arogancki i bezwzględny. Myślę, że większość męskich bohaterów odznacza się podobnymi cechami, jednak tutaj jego postać została nakreślona nieco bardziej realnie.

  W „Zakazany układ” znajdziemy sporo opisów, co może nieco wydłuża czytanie. Wiadomo, dialogi w książkach czyta się dużo szybciej, ale dzięki dokładniejszym i dłuższym opisom książka była dokładniejsza. Owszem pojawiło się w niej sporo nieodpowiednich słów i wulgaryzmów. Myślę, jednak że nie będzie to zbytnio przeszkadzało, ponieważ teraz w większości książkę znajdziemy takie słownictwo. Pióro autorki jest dość lekkie i przyjemne w odbiorze.

  Kasia Haner wprowadza nas w świat, w którym rządzi mafia. Duże pieniądze, wrodzy, zakazane układy. Książka przez cały czas trzyma w napięciu. Znajdziemy w niej liczne zwroty akcji i dość mroczny klimat. Książka trzyma w napięciu, do samego końca a zakończenie zaskoczyło mnie i wmurowało w łóżko na kilka dobrych minut. Żałowałam, że nie mam pod ręką kolejnej części.

  Jeśli szukacie romansu z dużą dawką emocji możecie sięgnąć po te pozycję bez zastanowienia. Miłość, mafia, zakazany układ. Dramaty i zwroty akcji to w tej książce norma. Na pewno czytając ją, nie będziecie się nudzić tak jak przy typowym romansie. Mimo że może nie jest to lektura z górnej półki, jest zdecydowanie warta poznania. Romans z wątkiem kryminalnym nie pozwoli Wam zasnąć. Spokojnie mogę uznać ją za jedną ze swoich ulubionych pozycji i pewnie sięgnę po nią jeszcze kiedyś.

  Zaczytana Anielka

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 26 recenzji

Szczegóły

Pokaż więcej

 • Tytuł: Zakazany układ
 • Autor: K. N. Haner
 • Wydawnictwo Editio
 • Seria Mafijna, Seria Seria mafijna
 • Oprawa: Miękka
 • Rok wydania: 2018
 • Ilość stron: 336
 • Format: 140 x 208 mm
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 9788328338388
 • Język: polski
 • Nr wydania: 1
 • ISBN: 9788328338388
 • EAN: 9788328338388
 • Wymiary: 20.8x14.1x2.2 cm
Warto zwrócić uwagę na...
Układ. Off-Campus. Tom 1 5/5 Nasza cena:
23,73 zł 35,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Układ. Off-Campus. Tom 1

Najlepszy romans 2015 w iBooks StoreJedna z najchętniej czytanych powieści 2015 roku przez użytkowniczki największego portalu literackiego Goodreads Ona ma właśnie pójść na pewien układ z niegrzecznym studentem Hannah Wells w końcu znalazła chłopaka, który rozbudził jej namiętność. Wydaje się, że...
Układy prawie idealne 4/5 Nasza cena:
24,65 zł 29,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Układy prawie idealne

Beti, samotna matka po trzydziestce, boryka się z problemami dnia codziennego. Jak wychować dziecko na normalnego człowieka, kiedy sytuacja normalna wcale nie jest? Jak zmusić Romana do płacenia alimentów? I za co kupić chociażby lody dla córki, kiedy komornicy pukają do drzwi? A przede wszystkim...
Układy 0/5 Nasza cena:
54,42 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Układy

Ten facet ma talent ? pomyślałem o Waldemarze Pernachu po przeczytaniu „Wzorowego Pacjenta”. Pełna osobistych refleksji opowieść o starej Warszawie, stanie wojennym napisana przez człowieka, który przecież nie jest zawodowym literatem. Waldemar Pernach zaskoczył mnie ponownie. Napisał interesującą...
Zakazane przyjemności 5/5 Nasza cena:
25,67 zł 38,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zakazane przyjemności

Lady Hero Batten, piękna siostra księcia, ma wszystko, czego może pragnąć młoda kobieta - również narzeczonego. Markiz Mandeville jest co prawda nieco nudny i pozbawiony poczucia humoru, lecz to Hero nie przeszkadza. Przynajmniej dopóki nie pozna jego brata o wątpliwej reputacji. Griffinowi daleko...
Sny Morfeusza 4/5 Nasza cena:
25,64 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Sny Morfeusza

Cassandra Givens od zawsze nie ma szczęścia do facetów. Jej przelotne romanse za każdym razem kończą się złamanym sercem, a wybuchowy charakter, impulsywność oraz zgryźliwe poczucie humoru często wpędzają ją w kłopoty. Przeprowadzka do Miami otwiera nowy rozdział w jej życiu, a rozmowa...
Na szczycie. Tom 2. Gra o miłość 5/5 Nasza cena:
33,99 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Na szczycie. Tom 2. Gra o miłość

Kontynuacja historii szalonej i kontrowersyjnej miłości Rebeki i Sedricka. Cudowne wakacje Reb i Seda dobiegają końca. Czy powrót do rzeczywistości okaże się równie bolesny jak to, że Rebeka będzie musiała przetrwać rozstanie z ukochanym? Czy niedaleka przeszłość i wspomnienia z dzieciństwa nie...
Na szczycie. Tom 1 4/5 Nasza cena:
31,64 zł 44,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Na szczycie. Tom 1

Singielka Rebeka Staton z powodu bardzo trudnej sytuacji życiowej zarabia na utrzymanie jako striptizerka w nocnym klubie go go i dzieli mieszkanie ze swoim najlepszym przyjacielem. Pewnego dnia występuje w stroju anioła, a jej pokaz ogląda niezwykle przystojny menadżer najlepszego zespołu...
Na szczycie. Tom 3. Nieczysta gra 5/5 Nasza cena:
30,40 zł 38,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Na szczycie. Tom 3. Nieczysta gra

Ślub Rebeki i Sedricka zbliża się wielkimi krokami. Zakochana para pragnie założyć rodzinę i wieść idealne życie, ale w ich świecie nic nie jest proste. Czy ambitne plany dotyczące życia rodzinnego są możliwe do zrealizowania w związku tworzonym przez gwiazdę rocka i równie piękną, co szaloną byłą...
Na szczycie. Tom 4. Właściwy rytm 4/5 Nasza cena:
27,20 zł 38,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Na szczycie. Tom 4. Właściwy rytm

Każde uczucie niesie za sobą konsekwencje. Ten kto kocha, poświęca się dla miłości. Po dramatycznych wydarzeniach, osamotniony Sedrick próbuje ułożyć swoje życie na nowo. Opieka nad dwójką maleńkich dzieci jest jednak ogromnym wyzwaniem, a demony przeszłości nie dają mu normalnie funkcjonować....
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula