Zakazany układ

Autor:

K. N. Haner

Średnia: 4.6 Ilość ocen: 34
Wysyłka w
24 godziny + czas dostawy
Rok wydania
2018
Wydawnictwo
Ilość stron
336
Inne wersje (1)
Audiobooki mp3
za 34,00 zł
Nasza cena: 25,59 zł 39,90 zł Taniej o: 36%


Niebezpieczeństwo czai się na każdym kroku, choć miłość może pokonać strach. K. N. Haner pokazuje pierwszą odsłonę nowego cyklu powieściowego.

Nicole ma 22 lata. Jej rodzice zginęli, gdy była małym dzieckiem. Po ich śmierci dach nad głową, opiekę i wykształcenie zapewnił jej Paul, który stopniowo uzależnił dziewczynę od siebie. W wieku 17 lat stała się jego kochanką i trwała w toksycznym związku, pełnym przemocy i łez.

Poznajemy ją w chwili, gdy po kolejnym pobiciu postanawia popełnić samobójstwo. W tym celu udaje się na urwisko, by skoczyć do oceanu i zakończyć swoje życie. Jednakże Nicole staje się przypadkowym świadkiem egzekucji maklera, dokonanej przez miejscowych gangsterów. Ich szef, Marcus Accardo, zamiast zabić niewygodnego świadka, zabiera dziewczynę do swojej rezydencji.

Mężczyzna zafascynowany jest tym, jak bardzo Nicole pragnie śmierci. A gdy dowiaduje się, co ją spotkało, zaczyna jej współczuć. Z początkowej niechęci i strachu, rodzi się namiętność i fascynacja. Oboje przystają na układ, który ma na celu wyeliminowanie największego wroga Marcusa, którym jest Alessandro Modano. Czy rodzące się między Nicole, a Marcusem uczucie nie utrudni wszystkiego i nie doprowadzi do tragedii, której ceną będzie ludzkie życie?

"Zakazany układ" to pierwszy tom zapowiadanego nowego cyklu wydawniczego K. N. Haner. Mogą Cię zainteresować inne serie wydawnicze, np.: "Morfeusz" czy "Na szczycie".
Recenzje (34)
 1. Początkujący Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  4 z 5 osób uznało recenzję za przydatną

  To już kolejna seria książek tej autorki i również mnie nie rozczarowała. Po serii Morfeusza myślałam że drugi raz nie można napisać nic tak dobrego, a tu niespodzianka. Zarówno Zakazany układ jak i Piekielna miłość to trzymająca w napięciu opowieść o walce z przeciwnościami losu trudnych wyborach i zakazanej miłości. Miłość która nigdy nie powinna się przytrafić zwykłej dziewczynie z szefem mafii, ciągła ucieczka przed ludźmi którzy dążą do tego aby zamienić ich życie w piekło. Jak wszystkie powieści K N Haner czyta się jednym tchem i mogąc się oderwać. Miłość, seks, kryminalne wątki, wojna dwóch bossów mafi! Czego chcieć więcej!

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Początkujący Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  3 z 4 osób uznało recenzję za przydatną

  Jedyną drogą, która prowadzi do życia i szczęścia jest miłość. W razie jej braku pojawia się tylko śmierć i nieszczęście.

  Dwudziestodwuletnia Nicole Bright od pięciu lat tkwi w toksycznym, groźnym i destrukcyjnym dla życia związku z Paulem Bilerno – mężczyzną który zaopiekował się nią po śmierci jej rodziców. Nie jest kochana, żyje poza miłością. Stała się niewolnicą własnego życia i ciała – wyrzekając się samej siebie, skazując się na niepewność, na niewygodę, na cierpienia, na upokorzenia. Okaleczona fizycznie, psychicznie, moralnie i duchowo, szuka jedynego rozsądnego wyjścia z tej patowej sytuacji, w jakiej się znalazła. Jej rozpaczliwy bunt ostatecznie doprowadza ją do całkowitej autodestrukcji, popycha ją do najbardziej dramatycznej formy rozpaczy, czyli do popełnienia samobójstwa.

  ❝ Biegnę przez las, by jak najszybciej dotrzeć do urwiska. Nie mogę powstrzymać płynących po moich policzkach łez. To ostatnie łzy. Ostatnie cierpienie i ból. Nikt nigdy więcej mnie nie skrzywdzi. Z tą myślą przyśpieszam kroku, by dotrzeć tam i skoczyć. Skończyć ze sobą. On i tak nie będzie mnie szukał.

  Jest ciemno, więc biegnę na oślep. Moje ciało nie czuje już zupełnie nic. Odczuwam jedynie dyskomfort psychiczny, bo do fizycznego przyzwyczaiłam się dawno temu. To wszystko, co ON mi robił, zarzekając się, że mnie kocha. Ja go kocham, i właśnie dlatego muszę to zakończyć. Ostatecznie. Inaczej nigdy się od niego nie uwolnię. Moja miłość do niego to przekleństwo. Nie mogę go kochać, ale nie potrafię go znienawidzić. Muszę więc umrzeć, by się uwolnić. ❞

  Niestety albo stety, desperacki plan Nicole spala jednak na panewce. W chwili, która miała być ostatnią chwilą w jej życiu, dochodzi do brutalnej mafijnej egzekucji, której staje się mimowolnym świadkiem, a nawet uczestnikiem. Kiedy przerażona podejmuje próbę ucieczki z miejsca zdarzenia, wszystko, co wydawało się oczywiste, traci swoją jednoznaczność, sprawy przybierają zupełnie nieoczekiwany obrót a atmosfera zaczyna coraz bardziej się zagęszczać.

  ❝ — Strzelaj, Marcus, nie mamy czasu! — to głos jednego z tych trzech, którzy mnie gonili. W myślach powtarzam: Strzelaj, Marcus. Strzelaj! Chcę, by to zrobił. Chcę, by mnie zabił. Po to właśnie tu przyszłam. Niczego już się nie boję. Rozchylam usta, by nabrać ostatniego w swoim życiu oddechu.

  — Strzelaj... — wyduszam z siebie. Przerażenie, strach, ból, żal, nienawiść opuszczają moje ciało. — Zabij mnie, proszę — dodaję błagalnie i otwieram oczy. Chcę poznać twarz człowieka, który tym bezlitosnym gestem uwalnia mnie od mojego [motyla nóżka] życia. Dla mnie jest wybawcą, nie mordercą, ale mężczyzna nagle opuszcza broń. Nasze spojrzenia spotykają się na jedną sekundę. Dla mnie to cała wieczność. Wpatruję się w jego oczy. Nic poza nimi nie widzę. Bezgłośnie powtarzam, by strzelił, ale ON robi krok w tył. ❞

  Za­miast pozbawić życia również świadka zbrodni, z niewiadomych dla siebie przyczyn – co kłóci się z jego morderczymi instynktami – mafioso porywa dziewczynę. Urzeczony jej osobą i ogromną determinacją z jaką dąży ona do śmierci, Marcus Accardo staje się panem życia i śmierci Nicole.

  ❝ — Dlaczego tego nie zrobiłeś? — Dyszy ciężko, wpatrując się we mnie. Krzywię się, bo ona chyba bredzi.

  — Czego? — Zwalniam blokadę i uwalniam jej dłonie z metalu kajdanek. Dziewczyna rozciera nadgarstki i zamyka oczy w grymasie bólu. Tak jak myślałem, wybiła sobie prawy nadgarstek. Nie wydaje z siebie jednak żadnego odgłosu cierpienia. Jej klatka unosi się tak szybko, że mam wrażenie, że serce zaraz rozerwie jej pierś. Przyglądam się jej. Ile ona może mieć lat? Dwadzieścia? Cholera ją wie. W tych czasach trudno poznać. Równie dobrze może jeszcze nie osiągnęła pełnoletności. Wygląda na ofiarę przemocy domowej. Doskonale znam ten widok. Wiem, jak wyglądają siniaki po biciu czy podduszaniu. Ona ma ślady na całym ciele. Nie nabiła ich sobie przecież w tym momencie. Jej życie sprzed kilku godzin najwidoczniej było takim samym pierdolonym koszmarem, jaki przeżywa tutaj. Przechodzi mi przez myśl, że tutaj nawet będzie jej lepiej. Wbrew sobie postanawiam, że oszczędzę ją. Jeśli nie będzie się ciskała i pyskowała, to może nawet mi się do czegoś przyda.

  — Nie strzeliłeś, nie zabiłeś mnie — wydusza z trudem.

  — Za bardzo chcesz umrzeć, żebym ci na to pozwolił — odpowiadam i chcę ująć jej brodę, ale ona cofa się i kuli pod ścianą na łóżku. — Nie zrobię ci krzywdy, jeśli na to nie zasłużysz — dodaję zaskakująco spokojnie.

  — Chcę zasłużyć. Zabij mnie... — Głos jej drży. Spoglądam na jej dłonie, które również drgają wbrew jej woli. Jest przerażona, roztrzęsiona i kompletnie pozbawiona chęci do życia.

  — Nie ty o tym decydujesz. — Odsuwam się, by zwiększyć dystans między nami. Jej wielkie brązowe oczy bardzo przypominają mi moje. Są wręcz identyczne, ale w jej oczach dostrzec można emocje. Ona się mnie nie boi. To przerażenie jest wynikiem koszmaru, który śnił jej się chwilę wcześniej.

  — Więc ty zdecyduj i mnie zabij. Nie chcę tu być. — Jej głos się uspokaja. Ton popada w obojętność, a oddech się wyrównuje.

  (...)

  — Im bardziej będziesz tego pragnęła, tym bardziej ci to utrudnię. ❞

  Obydwoje coraz bardziej zdają sobie sprawę z jałowości dotychczasowego życia. Przełom w ich myśleniu powoduje nie tylko zmianę w egzystencji dziewczyny, lecz także prowadzi do zanikania zasłony ciemności spowijającej serce mężczyzny. Chaotyczny do tej pory świat odsłania wreszcie ukryty porządek.

  ❝ Marcus jest jedynym człowiekiem, przy którym czuję się całkiem dobrze. Ufam mu, a jednocześnie się go boję. Miał mnie zabić, gdy tylko mnie tu przywieziono. Nie zrobił tego. Nie pobił mnie. Nie zgwałcił. Przyszedł, gdy trzeci dzień nie miałam nic w ustach, i podstępem zmusił mnie do jedzenia. Wykąpał mnie. Ubrał. Tyle ludzkich gestów, a przecież Marcus to bestia. Bezwzględny, zimny i okrutny mafioso, który ma na rękach ludzką krew. Gdzieś w głębi boję się go. Gardzę nim. Nienawidzę go. A mimo wszystko teraz chcę go zobaczyć. ❞

  Dalszy bieg historii to iście wybuchowa mieszanka adrenaliny, strachu, nienawiści, fascynacji, namiętności i pożądania, która towarzyszy interakcjom pomiędzy nimi. Ten wybuchowy koktajl emocji przynosi błyskawiczne zmiany w życiu obojga. Z jednej strony rodzące się uczucie (miłość – silniejsza niż śmierć), które jest dla nich swoistą zagadką, a zarazem nową i trudną do zaakceptowania próbą. Z drugiej zaś przemożne pragnienie zemsty, dla której wspólnie podejmują niebezpieczną grę z największym wrogiem Marcusa – Aleksandrem Modano.

  ❝ Zemsta za śmierć mojego ojca to najważniejsze, co interesuje mnie od lat. Ostatnio mniej o tym myślałem, ale to cały czas tkwi we mnie. Honor nie pozwala mi odpuścić. ❞

  Od tego momentu nie ma już miejsca na indywidualizm, na wątpliwości, na błędy. Jeden fałszywy ruch może rozpętać prawdziwe "piekło na ziemi".

  Sądzisz, że już nic nie jest w stanie Cię zdziwić, zaskoczyć, czy zachwycić? Oznacza to tylko jedno – pora nadrobić zaległości! W dobie zalewu literackiej galanterii – mam na myśli czytadła dominujące w nurcie tzw. literatury kobiecej, gdzie wszystko miodem płynące – pokazywanie przez tę autorkę złożoności fabuły stanowi szczególną wartość.

  K.N. Haner – bo o niej tu mowa – niczego nie ułatwia, nie oszczędza ani bohaterów, ani śledzących ich losy odbiorców. Nie bez powodu została okrzyknięta "Królową Dramatów". A najlepszym tego potwierdzeniem jest Zakazany Układ. Najnowsza, ósma z kolei powieść w jej bogatym dorobku twórczym. Ósma, a zarazem pierwsza, bowiem właśnie ta pozycja rozpoczęła nową serię wydawniczą – Seria Mafijna.

  Osadzona w tętniącym życiem Nowym Jorku akcja zaczyna się z przytupem – przypadkowym spotkaniem dwóch zagubionych istot – i to tupanie właściwie nie ustaje do samego jej końca. Tym początkiem autorka uruchamia swoją niebezpieczną zabawę w "kotka i myszkę" z czytelnikiem. Nikt nie może być tutaj niczego pewien. Nawet tego, co za chwilę przyniosą ze sobą kolejne słowa, zdania, akapity, strony. Istny emocjonalny rollercoaster!

  By opowiadana historia stała się bardziej wiarygodna, K.N. Haner zdecydowała się na ukazanie jej z dwóch różnych perspektyw – Nicole i Marcusa. Zastosowany zabieg pozwala na bliższe poznanie ich przeszłości, obaw, pragnień, w następstwie czego książka wciąga, a odbiorca szybko zżywa się z jego uczestnikami.

  Wraz z biegiem fabuły, nietrudno zauważyć, że Zakazany Układ do grzecznych lektur nie należy. I to nie tylko za sprawą opisywanego świata gangsterskiego, ale również pojawiających się gorących i pikantnych, pobudzających zmysły scen erotycznych oraz słownictwa bohaterów okraszonego wulgaryzmami, dzięki czemu ich przekaz jest jeszcze bardziej autentyczny, a oni sami bardziej wyraziści.

  Skoro już o bohaterach mowa, zaskakujące jest przede wszystkim odmienne od utartego schematu przedstawienie postaci męskich. Nie są one jednowymiarowe, odznaczają się złożoną osobowością (i tak na przykład Marcus pod wpływem rodzącego się uczucia do Nicole nie zmienia się w ciepłe kluchy, wciąż pozostaje sobą – twardym i bezwzględnym facetem, ale cały jego wewnętrzny spokój zostaje zburzony) – a to już rzadkość w literaturze kobiecej. Szkoda tylko, że w podobny sposób nie postąpiono z kreacją protagonistki – jej trzpiotowatość niejednokrotnie przyprawić może o ból głowy. Ogólnie bohaterowie zostali wykreowani z pomysłem oraz bardzo różnorodnie.

  Podsumowując: Zakazany Układ to przede wszystkim ciekawa, z gatunku dramatu erotyczno-sensacyjnego, opowieść o mafii, miłości, zdradzie i zemście, opowiedziana oryginalnie i z niezwykłym wyczuciem. Pokazuje, jak świat, którym rządzą nienawiść, pieniądze i zemsta, może zostać rozsadzony od wewnątrz, i to wbrew wszelkiej logice, przez prawdziwe uczucie, przez miłość, która ocala. Zaskakujące zakończenie, po którym trudno się otrząsnąć, wzmaga apetyt na kolejną część.

  TYNKA ([Adres usunięty]

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Początkujący Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  3 z 4 osób uznało recenzję za przydatną

  RECENZJA I ROZDANIE (DO 01.03.18) JUŻ NA KANALE! :D --->

  [Adres usunięty]

  Zakazany Układ to książka, której nie zamkniesz, dopóki nie poznasz zakończenia. Zaskoczy Cię, poruszy i sprawi, że Twoje serce zabije mocniej! Pełna osobistych dramatów, mafijnych porachunków, zmysłowości i pożądania. Jestem zdecydowanie na tak!

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzent Wybitny
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  3 z 4 osób uznało recenzję za przydatną

  Nietrudno zgadnąć, że okładka zapowiada romansową powieść dla kobiet. W istocie tak jest. Ale trzeba wiedzieć, że ten okładkowy przystojniak to gangster... To jeszcze lepiej, prawda? No właśnie.

  Przecież chcemy poczytać o takich związkach, bo w mafii też się kochają. Nie tylko romantycznie. Dobra książka. Nikogo nie zastawi bez emocji. A raczej tak wciągnie, że stanie się groźna. Czy nie chcemy czuć się trochę zagrożone? No właśnie. Nic, tylko czytać i przeżywać.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzentus NotPospolitus
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  2 z 3 osób uznało recenzję za przydatną

  Książka trzyma w napięciu. Główni bohaterowie nie pozwolą nam się nudzić. Ich życie jest niebezpieczne a zarazem interesujące.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 29 recenzji

Szczegóły

Pokaż więcej

Warto zwrócić uwagę na...
Piekielny układ 4/5 Nasza cena:
23,94 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Piekielny układ

Pikantna historia miłości z piekła rodem. By ochronić swoją młodszą siostrę, Nicole jest gotowa na wiele, a może nawet na więcej. Gdy ojciec dziewcząt oferuje wierzycielowi jedną z córek, starsza z nich wyrusza do klubu go-go, aby negocjować z właścicielem. Spodziewa się wszystkiego, tylko nie...
Świąteczny układ. Opowiadania 5/5 Nasza cena:
26,07 zł 37,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Świąteczny układ. Opowiadania

Autorki bestsellerów New York Timesa przedstawiają cztery seksowne opowiadania pod choinkę! "Świąteczny Uber" Była najpaskudniejsza Wigilia, jaką można sobie wyobrazić. Meredith musiała jechać do sądu. Raczej nie miała szans na pomyślne zakończenie sprawy. Aby zaoszczędzić, zamówiła dzielony...
Nowy układ 5/5 Nasza cena:
18,86 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Nowy układ

GDY DIABEŁ ODKRYWA, ŻE MA SERCE, MOŻE ZROBIĆ SIĘ NIEBEZPIECZNIE. Wydaje się, że życie Jess nabiera sensu. W domu Liama O`Dire`a odnalazła coś, czego przez całe życie jej brakowało. Oddała serce diabłu i sprawiła, że ON odkrył dla niej istnienie swojego. Jednak czy będzie potrafił zaakceptować stan,...
Prosty układ. Rozchwiani. Tom 1 (pocket) 0/5 Nasza cena:
14,24 zł 14,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Prosty układ. Rozchwiani. Tom 1 (pocket)

Ekscytująca, pełna namiętności historia niedoświadczonej dziewczyny i zabójczo przystojnego, bogatego mężczyzny! Prosty układ to skrząca dzikim erotyzmem opowieść o dwojgu ludzi z zupełnie innych światów – Łucji Zarzyckiej, która kończy trzeci rok studiów i wchodzi w dorosłe życie, oraz Dymitra...
Układ trójmiejski 0/5 Nasza cena:
34,71 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Układ trójmiejski

Kto jest najważniejszym gangsterem w Trójmieście?                     Latkowski odpowiada wprost – Tygrys i ujawnia kulisy tajnego śledztwa wobec legendy trójmiejskiego świata przestępczego.                     Co dzieje się dzisiaj z do niedawna najbogatszym Polakiem, Ryszardem Krauze? Czy...
Prosty układ. Tom 1 3/5 Nasza cena:
27,91 zł 36,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Prosty układ. Tom 1

Ekscytująca, pełna namiętności historia niedoświadczonej dziewczyny i zabójczo przystojnego, bogatego mężczyzny! Prosty układ to skrząca dzikim erotyzmem opowieść o dwojgu ludzi z zupełnie innych światów – Łucji Zarzyckiej, która kończy trzeci rok studiów i wchodzi w dorosłe życie, oraz Dymitra...
Układ z milionerem 4/5 Nasza cena:
28,85 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Układ z milionerem

Dziewiętnastoletnia Ivon dobrze wie, czym jest bieda i co naprawdę można kupić za pieniądze. Gdyby musiała się martwić tylko o siebie, z pewnością jakoś poradziłaby sobie w świecie, w którym głód jest przygnębiającą codziennością. Jednak dziewczyna ma jeszcze pod opieką młodsze rodzeństwo. Niestety...
Potrójny układ 0/5 Nasza cena:
39,15 zł 45,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Potrójny układ

Ryszard Wójtowicz (ur. 1953) – autor książek o trudnych wyborach, których bohater jest zmuszony dokonywać w życiu zaplątanym między miłością, pracą i rodziną. Nie zawsze udaje mu się pogodzić te trzy rzeczy i mimo olbrzymich starań często wychodzi z nich okaleczony na zawsze. Ukazuje, że życie bywa...
Zakazany owoc w.angielska + słownik A2/B1 0/5 Nasza cena:
26,68 zł 29,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zakazany owoc w.angielska + słownik A2/B1

Ta klasyczna wiktoriańska powieść erotyczna po raz pierwszy została wydana w 1898 roku i - jak zwykle przy publikacjach opowiadających o życiu seksualnym – wywołała niemałe poruszenie. Tym bardziej, że nie stroniła od obrazowych opisów… Jakżeby jednak mogło być inaczej, skoro książka mówi o tym, co...
Układy 0/5 Nasza cena:
56,21 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Układy

Ten facet ma talent ? pomyślałem o Waldemarze Pernachu po przeczytaniu „Wzorowego Pacjenta”. Pełna osobistych refleksji opowieść o starej Warszawie, stanie wojennym napisana przez człowieka, który przecież nie jest zawodowym literatem. Waldemar Pernach zaskoczył mnie ponownie. Napisał interesującą...
Porozmawiajmy o pierwszej miłości 5/5 Nasza cena:
26,65 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Porozmawiajmy o pierwszej miłości

Pierwsza miłość. To coś więcej niż uczucie. To siła. To coś, co siedzi głęboko w nas. Czasami zainteresowanie jest jednostronne, dusząco nieodwzajemnione. Zauroczenie, które nie przeradza się w nic więcej. Ale gdy nadchodzi dzień, w którym zainteresowanie jest obustronne, wyczekiwane i...
Piekielna miłość 5/5 Nasza cena:
28,11 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Piekielna miłość

Zakończenie bestsellerowej serii Królowej dramatów! Nicole Czasami jedna chwila już na zawsze odmienia nasze życie. Kto powiedział jednak, że powinniśmy poddawać się temu, co przyniósł nam los? Dlaczego nie możemy się zbuntować, powiedzieć dość i zrobić wszystko po swojemu? Może dlatego, że nie...
Wybrane bestsellery
Język Polski 3. Maturalne karty pracy. Zakres podstawowy. Szkoły ponadpodstawowe 0/5 Nasza cena:
22,54 zł 24,50 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Język Polski 3. Maturalne karty pracy. Zakres podstawowy. Szkoły ponadpodstawowe

Język Polski Maturalne Karty Pracy 3 Liceum I Technikum Zakres Podstawowy Linia I.
W centrum uwagi 2. Podręcznik do wiedzy o społeczeństwie dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy. Szkoły ponadpodstawowe 5/5 Nasza cena:
41,86 zł 45,50 zł
Do koszyka dodaj do schowka

W centrum uwagi 2. Podręcznik do wiedzy o społeczeństwie dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy. Szkoły ponadpodstawowe

Podręcznik „W centrum uwagi 2” dla liceum ogólnokształcącego i technikum do zakresu podstawowego w nowoczesny sposób przedstawia zagadnienia dotyczące prawa, praw człowieka oraz spraw międzynarodowych. Ułatwia realizację podstawy programowej dzięki uporządkowanemu układowi treści oraz licznym...
Chemia. Podręcznik. Liceum i technikum. Klasa 3. Zakres podstawowy. Szkoły ponadpodstawowe 0/5 Nasza cena:
46,83 zł 50,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Chemia. Podręcznik. Liceum i technikum. Klasa 3. Zakres podstawowy. Szkoły ponadpodstawowe

Chemia. Podręcznik. Liceum i technikum. Klasa 3. Zakres podstawowy został opracowany z myślą o wszystkich uczniach, którzy kontynuują poznawanie tej dziedziny wiedzy. Podstawy te ułatwiają poznawanie świata, zrozumienie wielu zjawisk, procesów oraz pozwalają lepiej i bezpieczniej żyć. Podręcznik do...
Krok w przedsiębiorczość. Podręcznik do podstaw przedsiębiorczości dla szkół ponadpodstawowych 5/5 Nasza cena:
37,63 zł 40,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Krok w przedsiębiorczość. Podręcznik do podstaw przedsiębiorczości dla szkół ponadpodstawowych

W czytelny i przyjazny sposób kształci wiele kluczowych, przydatnych w życiu codziennym kompetencji z zakresu przedsiębiorczości za pomocą elementu W praktyce. Ułatwia zastosowanie zdobytej wiedzy w praktyce dzięki takiemu elementowi, jak Przykład. Kształci krok po kroku umiejętność wykonywania...
Matematyka z plusem 3. Podręcznik do liceum i technikum. Zakres rozszerzony 0/5 Nasza cena:
40,66 zł 44,20 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Matematyka z plusem 3. Podręcznik do liceum i technikum. Zakres rozszerzony

Podręcznik ściśle dopasowaliśmy do wiedzy i umiejętności absolwentów 8-letniej szkoły podstawowej. Dawkujemy w nim wiedzę tak, żeby uczniowie mieli wystarczająco czasu na jej przyswojenie. Po każdym fragmencie teorii mogą sprawdzić jej zrozumienie, rozwiązując specjalnie dobrane zadania. Książka...
Ponad słowami. Język polski. Podręcznik do 2 klasy liceum ogólnokształcącego i technikum. Część 1. Zakres podstawowy i rozszerzony. Szkoły ponadpodstawowe 5/5 Nasza cena:
34,87 zł 37,91 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ponad słowami. Język polski. Podręcznik do 2 klasy liceum ogólnokształcącego i technikum. Część 1. Zakres podstawowy i rozszerzony. Szkoły ponadpodstawowe

Podręcznik "Ponad słowami" dla klasy 2 część 1, obejmujący romantyzm, w przystępny sposób przedstawia obraz epoki literackiej. Pozwala harmonijnie łączyć treści literackie, kulturowe oraz językowe. Charakteryzuje się uporządkowaniem poszczególnych obszarów nauczania w czytelnie oznaczonych blokach....
Język Polski 3. Zakres podstawowy i rozszerzony. Podręcznik dla szkół ponadpodstawowych 0/5 Nasza cena:
51,98 zł 56,50 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Język Polski 3. Zakres podstawowy i rozszerzony. Podręcznik dla szkół ponadpodstawowych

Podręcznik do języka polskiego, zakres podstawowy i rozszerzony dla szkół ponadpodstawowych składa się z 3 działów: 1. Młoda Polska 2. Dwudziestolecie międzywojenne 3. Literatura wojenna Podręcznik Język polski 3 został przygotowany dla uczniów klasy 3 liceów ogólnokształcących i techników i...
Informatyka 3. Zakres podstawowy. Podręcznik dla szkół ponadpodstawowych 0/5 Nasza cena:
42,23 zł 45,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Informatyka 3. Zakres podstawowy. Podręcznik dla szkół ponadpodstawowych

Podręcznik do informatyki. Zakres podstawowy szkoły ponadpodstawowej składa się z 4 rozdziałów: 1. Rozwiązywanie problemów z wykorzystaniem komputera w nauce i firmie 2. Linux i inne systemy operacyjne 3. Programowanie i rozwiązywanie problemów za pomocą komputera 4. Komputer pomaga w nauce...
Biologia na czasie 2. Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy 0/5 Nasza cena:
38,68 zł 45,50 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Biologia na czasie 2. Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy

Biologia na czasie 2. Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy: Zawiera treści dotyczące budowy i funkcjonowania organizmu człowieka zilustrowane atrakcyjnymi infografikami, dzięki którym łatwiej jest je zrozumieć. Pozwala łatwo zapamiętać objawy, sposoby diagnostyki...
Oblicza geografii 3. Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres rozszerzony. Szkoły ponadpodstawowe 0/5 Nasza cena:
46,46 zł 50,51 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Oblicza geografii 3. Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres rozszerzony. Szkoły ponadpodstawowe

Podręcznik Oblicza geografii 3 do zakresu rozszerzonego zawiera treści dotyczące geografii fizycznej i społeczno-ekonomicznej Polski. Został wzbogacony o nowe rozwiązania dydaktyczne i skutecznie przygotowuje ucznia do matury. Ułatwia przygotowanie do matury dzięki elementowi Sposób na zadania...
Zazdrość 0/5 Nasza cena:
25,12 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zazdrość

Śledczy z Aten zostaje wezwany do zbadania sprawy zaginięcia niemieckiego turysty na wyspie Kalimnos. W swojej karierze policjanta zyskał renomę, analizując zabójstwa pod kątem motywu zazdrości. Czy i tym razem intuicja go nie zawiedzie? Kierowca taksówki znajduje na tylnym siedzeniu auta kolczyk....
Poznać przeszłość 2. Podręcznik do historii dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy - Szkoła ponadpodstawowa 5/5 Nasza cena:
41,86 zł 45,50 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Poznać przeszłość 2. Podręcznik do historii dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy - Szkoła ponadpodstawowa

Obejmuje materiał z zakresu epoki nowożytnej. Prezentuje treści z historii powszechnej i Polski w przejrzysty, łatwy do przyswojenia sposób poprzez ciekawe fotografie, infografiki oraz ilustracje. Kształci umiejętności historyczne, takie jak praca z tekstem źródłowym, mapą czy danymi...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula