Seria mafijna - K. N. Haner

"Seria mafijna" to bestsellerowy cykl, który zdecydowanie potrafi podgrzać atmosferę.

"Seria mafijna" została napisana przez K.N. Hanera. W jej skład wchodzą dwie książki przedstawiające historię Marcusa i Nicole-pełną intryg, seksu i emocji. Czy w tym okrutnym świecie rządzącym się swoimi prawami, pełnym czarnych charakterów i mafijnych porachunków, jest miejsce na miłość?

"Zakazany układ"
Zdesperowana Nicole staje na granicy życia i śmierci, gdy chce popełnić samobójstwo. Kiedy skacze z urwiska, staje się świadkiem mafijnej egzekucji. Zamiast umrzeć, trafia prosto do domu bezlitosnego mafiosa, Marcusa Accardo, najważniejszej osoby w mafijnej hierarchii. Doskonale zdaje sobie sprawę ze swojej sytuacji i tego, co ją może czekać, ale nie boi się, wręcz przeciwnie-pragnie śmierci. Zaintrygowany gangster proponuje jej układ, na który dziewczyna przystaje. Ma pomóc wyeliminować największego wroga mafiosa, Alexandra Modano. Początkowo dziewczyna jest tylko pionkiem w grze Marcusa, jednak szybko staje się kimś więcej. Świat mafii okazuje się bezlitosny, a sprawy nieoczekiwanie się komplikują stawiając bohaterów oko w oko ze śmiercią. Nie wiedzą, czy mogą i czy chcą sobie zaufać. Rodząca się między nimi namiętnością i rozwijające się uczucie sprawią, że przestają na to zważać.

"Piekielna miłość"
Wydawałoby się, że Nicole najgorsze ma już za sobą. Niestety los nie jest dla niej łaskawy i właśnie szykuje dużą dawkę traumatycznych zdarzeń. Dziewczyna trafia do domu publicznego w Meksyku, gdzie początkowo wbrew jej woli faszerowana jest narkotykami. Odebrano jej synka, godność i nadzieję, że będzie dobrze. Jedynie myśl o dziecku trzyma ją przy życiu. Natomiast Marcus nie przestaje szukać Nicole. Poruszy niebo i ziemię, aby odnaleźć ukochaną. Wie, że za tym wszystkim stoi Alexander i nie ma zamiaru mu odpuścić. Czy w pozbawionej zasad mafijnej rzeczywistości jest miejsce na odrobinę szczęścia? Czy Nicole odnajdzie swojego syna? I najważniejsze, czy miłość tej dwójki ma szansę przetrwać w tym okrutnym świecie?
 • -38%
  Zakazany układ

  Zakazany układ

  Nowa seria Królowej dramatów! Nicole żyje w toksycznym i destrukcyjnym związku z mężczyzną, który zaopiekował się nią po śmierci jej rodziców. Pewnego dnia, gdy po raz kolejny zostaje przez niego pobita, postanawia popełnić samobójstwo. Ucieka z domu i dociera nad urwisko, żeby skoczyć prosto do...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 24,74 zł 39,90 zł
  w magazynie
 • -39%
  Piekielna miłość

  Piekielna miłość

  Zakończenie bestsellerowej serii Królowej dramatów! Nicole Czasami jedna chwila już na zawsze odmienia nasze życie. Kto powiedział jednak, że powinniśmy poddawać się temu, co przyniósł nam los? Dlaczego nie możemy się zbuntować, powiedzieć dość i zrobić wszystko po swojemu? Może dlatego, że nie...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 24,34 zł 39,90 zł
  w magazynie