Zagrożeni. Wybrani. Tom 3

Średnia: 4.0 Ilość ocen: 7
Wysyłka w
Produkt niedostępny
Seria
Rok wydania
2014
Wydawnictwo
Ilość stron
384
Nasza cena: 39,50 zł

Produkt niedostępny

Uwielbiasz tajemnice i spiski? Uwielbiasz powieści detektywistyczne oraz kryminalne? Bez wątpienia seria książek “Wybrani” przypadnie Ci do gustu. Zarezerwuj kilka wolnych wieczorów, ponieważ książka “Zagrożeni” niesamowicie wciąga i nie daje chwili wytchnienia. Przeżyj razem z Allie kolejną niesamowita przygodę i rozwiąż kolejna zagadkę. Fabuła pełna szpiegów, emocji, romansów to mieszanka wybuchowa. Czego chcieć więcej?

Allie postanawia uciec z Cimmerii i odnaleźć winowajców. Bardzo cierpi po śmierci Jo. Ma już dość spisków, tajemnic oraz szpiegów. Allie wraca do szkoły. Mieszka u babki i musi zaakceptować jej warunki. To jedyny sposób, aby dopaść tych, którzy ją wcześniej skrzywdzili. Dyrektorka oraz instruktorzy Nocnej Szkoły zniknęli w tajemniczych okolicznościach. Wszystkich wokół ogarnia paranoja, każdy jest podejrzany, nie wiadomo komu można zaufać. Allie musi działać. Wraz z przyjaciółmi postanawia zająć się sprawą.

Trzeci tom trzyma wysoki poziom poprzedniczek. Powieść fascynuje i niesamowicie uzależnia uniemożliwiając odpoczynek od lektury. Nurtujące pytanie “co teraz?” nie daje ani chwili wytchnienia. Razem z Allie będziemy się starać odkryć, kto jest szpiegiem Nathaniela. Powieść  przepełniona jest emocjami. Nie zabraknie oczywiście romansów i wartkiej akcji. Czy w końcu się zemści? Co z Carterem i Sylvainem? Nie zostawiaj tych pytań bez odpowiedzi i już teraz zamów książkę.  

C.J. Daugherty to była reporterka kryminalna, a także dziennikarz śledczy oraz pisarka polityczna. Współpracowała z licznymi amerykańskimi gazetami. Seria książek “Wybrani” została przetłumaczona na 19 języków. Książka “Zagrożeni” jest trzecim tomem z tego cyklu. Jeśli nie zapoznaliście się jeszcze z serią, zachęcamy, aby rozpocząć swoją przygodę z tą serią od pierwszego tomu pt. “Wybrani.”

Recenzje (7)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  20 z 35 osób uznało recenzję za przydatną

  Uwaga uwaga! C.J. Daugherty zrobiła postęp! Skoro już miałam za sobą dwie pierwsze części, to nie wypadało nie sięgnąć po trzecią, prawda? Tym bardziej, że nie miałam złych wspomnień z historią Allie. Od momentu, gdy Allie przekroczyła próg Akademii Cimmeria wiele się zmieniło. Dowiedziała się, czym jest Nocna Szkoła i jaki cel przyświeca akademii. Budynek ten stał się dla niej domem i schronieniem, ale teraz nikt nie jest tam bezpieczny. Nie wiadomo komu ufać, a komu nie. Wciąż nie złapano osoby współpracującej z Nathanielem. Zaczyna panować chaos, a Nathanielowi tylko o to chodzi – o odwrócenie uwagi, aby mógł spełnić swój cel.

  Dlaczego twierdzę, że autorka zrobiła krok naprzód? Bo zauważyłam jedną istotną rzecz – główna bohaterka dorosła. Fakt, ciągle widać w niej tę buntowniczą nutkę, ale już zupełnie inaczej zaczyna postrzegać otaczający jej świat. Nie myśli tylko o sobie, ale troszczy się o innych – o tych, których obdarzyła przyjaźnią i zaufaniem. Jednak to, co dzieje się wewnątrz niej jest niczym szalejąca burza. Może nie zostało to przedstawione aż tak wyraźnie, ale każdy czytelnik zauważy, że wydarzenia ostatnich miesięcy sprawiły, że Allie dorosła, ale również stała się bardzo znerwicowana. Jej koszmary, chęć zemsty, próba odkrycia prawdy – to wszystko ma swój początek w strachu i lęku, które z jednej strony niszczą ją od środka, a z drugiej pobudzają do działania.

  Ilość infantylnych wypowiedzi została zredukowana – widać, że nie tylko główna bohaterka się zmienia, ale i cała reszta w obliczu nadchodzących wydarzeń. Akcja pędzi, ale czytelnik nie ma możliwości się zagubić. Cieszy mnie fakt, że książka obfituje w porywające wydarzenia, dzięki którym niweluje możliwość znużenia. W wielu momentach może nam towarzyszyć strach i niepewność, podobnie jak i bohaterom, których poznajemy coraz lepiej. Dowiadujemy się również kilku istotnych informacji o Nocnej Szkole i Akademii Cimmeria. Autorka jednak stale trzyma nas w napięciu, nie ujawnia prawdy, o której stale mówi Nathaniel, a tajemnice nadal pozostają czymś na porządku dziennym. W ten sposób pani Daugherty zachęca do sięgania po kolejne części swojego cyklu – ciekawość to nieodzowna cecha ludzka.

  Punkt kolimacyjny podobny jak w poprzednich częściach, co mnie nieco zawiodło. Nie przepadam za „powtórką z rozrywki”. Jednak to znowu podobna sytuacja, co w przypadku niezdradzania tajemnic – autorka pobudza naszą wyobraźnię, stopniowo buduje napięcie, które osiąga maksimum w ostatnich rozdziałach, a potem... lekkie rozczarowanie, a w naszej głowie pojawia się myśl „No dobra, dowiem się w kolejne części, może coś się zmieni.”. Nie wiem czy uznać to za plus czy za minus, ale osobiście skłaniałbym się ku przeczytaniu nieco odmiennego zakończenia. One wszystkie były do siebie w pewnym stopniu podobne, ale jednak coś sprawiło, że sięgałam po każdą kolejną część, a przecież spokojnie mogłam odłożyć je na półkę.

  „Zagrożeni” to mimo wszystko chyba najciekawsza i najlepsza część do tej pory. Podobnie jak poprzednie, czytało mi się ją lekko, przyjemnie i szybko. Książka, która pomaga zapomnieć o otaczającym nas świecie i przeżyć niebezpieczne przygodę wraz z Allie i jej przyjaciółmi. Ma swoje wady i zalety, które w zasadzie się równoważą, ale pomysł autorki zasługuje na uznanie – coś nowego w dobie literatury młodzieżowej. No i stała się rzecz niesłychana – zatęskniłam za szkołą! Odrabianie lekcji, nadrabianie zaległości, zdobywanie najlepszych ocen – ta książka pozwala osobom nieco starszym niż 16 czy 17 lat powrócić do czasów licealnych, do tego cudownego okresu, kiedy było się prawie dorosłym, a jednak jeszcze coś nas ograniczało. Całą sagę mogłabym ocenić póki co na ocenę 6+/10.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 3/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  18 z 33 osób uznało recenzję za przydatną

  Szkoła już od dawna stała się jednym z ulubionych miejsce dla rozwoju fabuły powieści młodzieżowych. W większości przypadkach mamy do czynienia z niezwykłymi akademiami, w których uczniami są paranormalne istoty takie jak wampiry czy czarodzieje. Inaczej sytuacja przedstawia się w serii autorstwa C.J. Daugherty. Nadprzyrodzonych stworzeń tutaj nie uraczymy, co jednak nie przeszkadza, aby cykl był na swój sposób magiczny.

  Zagrożeni to już trzecia część bestsellerowej serii Nocna Szkoła, brytyjskiej pisarki C.J. Daugherty. O ile pierwsze dwa tomy utrzymywały poziom, dzięki czemu cykl bardzo polubiłam, to z każdą kolejną częścią istnieje coraz większa obawa, że seria obniży swoje loty. I chociaż trzecia część nie zachwyca w takim stopniu jak swoje poprzedniczki, to w dalszym ciągu jest godną uwagi kontynuacją.

  Wstępując do Akademii Cimmeria, Allie nie przypuszczała, że jej życie się tak odmieni. Szkoła stała się dla niej domem, w którym poznała prawdziwych przyjaciół a także poczuła smak miłości. Jednak w akademii nie jest już bezpiecznie. Po poznaniu tajemnic Nocnej Szkoły, dziewczyna wie, że grozi im realne niebezpieczeństwo. Szpieg Nathaniela jest dalej nieuchwytny. Nie wiadomo komu można zaufać. Poszukiwanie zdrajcy prowadzi do coraz to większego chaosu, który tylko zwiększa panikę przed atakiem mężczyzny. Jak odkryć prawdę w miejscu pełnym kłamstw? Czy akademii uda się przetrwać?

  Saga Daugherty zapoczątkowana przez Wybranych reprezentuje dość mało popularny gatunek jakim jest thriller młodzieżowy. W kolejnej już odsłonie Nocnej Szkoły autorka kontynuuje wątki rozpoczęte w częściach poprzednich. Poszukiwania szpiega nieustannie trwają, co tylko podsyca naszą ciekawość kto jest tą osobą. Jednak autorka nie ułatwia nam tego. Tajemnice i niewiadome się piętrzą, a informacje, które dostarcza nam pisarka nie zaspokajają naszej ciekawości w dużym stopniu. Widać, że cała historia jest sprawnie przemyślana; wątki się ze sobą idealnie łączą, nie doszukamy się braków w fabule czy nieścisłości. I nawet, gdy mamy wrażenie, że zapanował chaos a my nie potrafimy przewidzieć kolejnych ruchów wroga, to jest to chaos nad którym autorka ma kontrolę. Akcja już od pierwszych stron przybiera dobre i płynne tempo. I chociaż wiele się dzieje to Zagrożeni są odrobinę słabsi od swoich poprzedników pod względem fabularnym. Niektórych czytelników może męczyć długość serii; nie wiem czy nie lepszą opcją byłoby stworzenie trylogii, w której wątki nie byłyby tak przeciągane. Przez tę mnogość części Zagrożeni są niejako takim tomem przejściowym, przez który trzeba przebrnąć, aby - może w następnej części - dostać odpowiedzi na nurtujące nas pytania. Jednak, mimo wszystko serii nie można zarzucić braku magicznego klimatu, pełnego tajemniczości i zagadek, co tylko potęguje w nas chęć dotarcia do końca i odkrycia wszystkich sekretów akademii.

  Ważnym elementem serii jest również wątek miłosny. Mamy tutaj do czynienia z trójkątem romantycznym, który jednak w tym tomie zeszedł trochę na drugi plan. Jest to zdecydowanie plus, gdyż, dzięki temu autorka skupia się bardziej na rozwoju fabuły, a nie dylematach Allie, którego chłopaka powinna wybrać. Oczywiście nie oznacza to, że fragmentów dotyczących tego wątku zabraknie. Główna bohaterka w dalszym ciągu będzie miała trudności z jednoznacznym określeniem swoich uczuć i jasnym stwierdzeniem kogo na prawdę kocha. Mimo to widać zmianę jaka zachodzi w Allie. Dziewczyna dorasta i zaczyna podejmować bardziej racjonalne decyzje. Nie skupia się tylko na sobie, a przede wszystkim na bliskim jej osobach. Autorka daje nam szansę również poznać innych bohaterów i zżyć się z nimi. Postacie poznane w poprzednich tomach nie straciły na swojej wyrazistości, są dalej ciekawe i barwne. Jednak, trzeba pamiętać, że są to w dalszym ciągu nastolatkowie i ich czyny są adekwatne do ich wieku.

  Zagrożeni to już trzeci spotkanie w Akademii Cimmeria wypadające niestety odrobinę słabiej od swoich poprzedników. Jednak, jest to w dalszym ciągu bardzo dobra seria po którą warto sięgnąć. Pióro autorki bez zmiennie jest lekkie i proste, dzięki czemu lekturę pochłania się bardzo szybko. Sam pomysł zasługuje na uznanie, gdyż jest to na pewno duży powiew świeżości w dobie istot paranormalnych królujących w seriach młodzieżowych. Nocna Szkoła posiada wszystko czego potrzebuje powieść młodzieżowa; nie zabraknie wartkiej akcji, intrygujących bohaterów czy nurtujących tajemnic. Do tego serii nie można zarzucić przewidywalności na którą choruje wiele książek. Więc, jeśli komuś znudziły się już nadprzyrodzone problemy i chce się zmierzyć z realnymi kłopotami, to saga C.J. Daugherty może być dla niego.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzentus NotPospolitus
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  18 z 33 osób uznało recenzję za przydatną

  Kolejna część z bestsellerowej serii ''Zagrożeni".

  Allie i przyjaciele próbują rozwikłać kto jest zdrajcą wśród nich. Pojawia się również Nathaniel. Czego chce od Allie? Kto jest zdrajcą? Jerry? Isabelle? Eloise? Raj? Tego dowiesz się czytając tą książke.

  Książka jest niesamowita, z każdą częścią wciąga coraz bardziej, że nie można się od niej oderwać. Polecam serdecznie każdemu czytelnikowi!

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Początkujący Recenzent
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  17 z 32 osób uznało recenzję za przydatną

  Bardzo fajna i wciągająca książka naprawdę polecam.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Początkujący Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Seria wybranych bardzo przypadła mi do gustu

  Książki z tej serii są bardzo wyścigające od samego początku do samego końca można poczuć co tak naprawdę się dzieje wtedy czytający przenosi się świat fantazji .

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 2 recenzje

Warto zwrócić uwagę na...
Znikające królestwo. Przewodnik po świecie zagrożonych zwierząt 5/5 Nasza cena:
39,92 zł 49,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Znikające królestwo. Przewodnik po świecie zagrożonych zwierząt

Królestwo zwierząt znika na naszych oczach. Samotny trzewikodziób, maleńki szop karłowaty, kotek cętkowany z lasów namorzynowych czy poczciwa żyrafa - im wszystkim grozi zagłada, którą jednak, jak wierzy autorka tej ważnej książki, da się jeszcze zatrzymać. Millie Marotta, znana walijska...
Milion odsłon Tash 4/5 Nasza cena:
35,91 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Milion odsłon Tash

Natasha, zwana Tash, to prawdziwa fangirl. Uwielbia czytać, a jej ukochany pisarz to Lew Tołstoj. Jej pokój wypełniają cytaty z jego książek i plakaty. Jest też vlogerką. Na jednym ze swoich kanałów na podstawie "Anny Kareniny” Tołstoja tworzy wraz z paczką przyjaciół serial internetowy...
Przekleństwo Soni 0/5 Nasza cena:
33,21 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Przekleństwo Soni

- Wierzę, że sami stanowimy o własnym losie - powiedziałam jak zawsze z uporem. Lepsze to, niż pozwolić, by serce mi pękło. - Nikt nie ma prawa dyktować nam, kim jesteśmy ani czym możemy się stać. Wydawało mi się, że też w to wierzysz, że o to właśnie walczysz. Auroczułe posiadają niezwykłą...
Oddam ci słońce 5/5 Nasza cena:
33,21 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Oddam ci słońce

Co sprawia, że człowiek mówi coś zupełnie odwrotnego, niż chciałaby powiedzieć każda komórka jego ciała?Bliźnięta Noah i Jude od zawsze stanowiły jedność. Byli utalentowani artystycznie, łączyła ich miłość do sztuki, mieli niepohamowaną wyobraźnię i... skomplikowane charaktery. Ona - zbuntowana,...
Oddam ci słońce 5/5 Nasza cena:
30,17 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Oddam ci słońce

Co sprawia, że człowiek mówi coś zupełnie odwrotnego, niż chciałaby powiedzieć każda komórka jego ciała? Bliźnięta Noah i Jude od zawsze stanowiły jedność. Byli utalentowani artystycznie, łączyła ich miłość do sztuki, mieli niepohamowaną wyobraźnię i... skomplikowane charaktery. Ona - zbuntowana,...
Wyśnione miejsca 4/5 Nasza cena:
26,33 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wyśnione miejsca

Są dwie Waverly. Pierwsza: ma nieskazitelny wygląd, popularnych przyjaciół, najlepsze oceny w szkole i świetne wyniki w sporcie. Druga: to tajemnicza dziewczyna, która zagłusza myśli bieganiem do utraty tchu. W nocy zastanawia się, jak wyglądałoby jej życie, gdyby zrzuciła maskę, którą nosi za...
Radio Silence 0/5 Nasza cena:
35,91 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Radio Silence

Frances dobrze wie, kim jest i co chce w życiu osiągnąć. Rozpoczęcie dorosłego życia oraz nauka na wymarzonej uczelni to pierwszy krok do realizacji idealnego planu. Nic i nikt nie może tego zniweczyć - ani znajomi, ani ciężar wydarzeń z przeszłości, ani tym bardziej ona sama! Niespodziewanie...
Piersi poradnik dla każdej kobiety 5/5 Nasza cena:
32,46 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Piersi poradnik dla każdej kobiety

Rak piersi to najczęstsza przyczyna śmierci kobiet w wieku 20–59 lat. Co ósma z nas w pewnym momencie będzie musiała stawić czoło tej chorobie. Nie powinnaś mieć wątpliwości, czy to książka dla ciebie. Jeśli jesteś zdrowa – dowiesz się, jak zmniejszyć ryzyko zachorowania na raka piersi. Poznasz...
Jej pierwszy błąd 4/5 Nasza cena:
35,99 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Jej pierwszy błąd

O Alice: Po śmierci pierwszego męża przeżyła załamanie, teraz życie znowu jest dla niej łaskawe. O jej drugim mężu: Pojawienie się Nathana przywróciło Alice utracone szczęście. Prowadzą udany biznes, mają dwoje dzieci i piękny dom. O jej najlepszej przyjaciółce: Razem z Beth Alice przeżywała...
Kompas dietetyczny. Jak zdrowo jeść i nie zwariować 0/5 Nasza cena:
30,10 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Kompas dietetyczny. Jak zdrowo jeść i nie zwariować

Czujesz się przytłoczony nawałem sprzecznych wytycznych żywieniowych i modnych diet? Szukasz wskazówek, co jeść, żeby być zdrowym? Ta książka jest dla ciebie! Kiedy ciało wysłało mu sygnał alarmowy (ból w piersiach), Bas Kast zaczął czytać prace naukowe i analizować wyniki badań, by znaleźć...
MotoznaFca, czyli jaki samochód wybrać, żeby się nie przejechać 5/5 Nasza cena:
37,72 zł 49,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

MotoznaFca, czyli jaki samochód wybrać, żeby się nie przejechać

Czy to prawda, że nie kupuje się samochodów na „,f“? Czy właściciele włoskich aut rzeczywiście nie mówią sobie „,dobry wieczór“, bo widzieli się już rano u mechanika? Czy Niemiec naprawdę płakał, kiedy sprzedawał? Sebastian Kraszewski, znany jako Kickster, prowadzi kanał motoryzacyjny na YouTube....
Ostatnie zlecenie 4/5 Nasza cena:
30,23 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ostatnie zlecenie

Zdrada to tylko kwestia czasu. Okoliczności. Starań. A ty, jak bardzo jesteś pewna swojego partnera? Dominika jest zawodową uwodzicielką. Żaden mężczyzna nie potrafi się jej oprzeć. Sukces mierzy pozwami rozwodowymi i rozbitymi małżeństwami. Kiedy otrzymuje zlecenie zniszczenia idealnego związku...
Wybrane bestsellery
Pakiet Harry Potter i Komnata Tajemnic. Wydanie Jubileuszowe. Edycja Domów: Gryffindor, Ravenclaw, Hufflepuff, Slytherin 0/5 Nasza cena:
104,01 zł 156,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pakiet Harry Potter i Komnata Tajemnic. Wydanie Jubileuszowe. Edycja Domów: Gryffindor, Ravenclaw, Hufflepuff, Slytherin

To niesamowita okazja, by na nowo przeżyć ważne momenty w historii domu Puchonów, Gryfonów i Krukonów. Ta edycja zawiera dodatkowe materiały dla fanów tych szlachetnych domów, takie jak fakty na temat skrzatów domowych czy drobiazgowy opis godła domu. Noś barwy swojego domu z dumą! Jubileuszowe...
Kusicielka. Ventura Devils. Tom 1 5/5 Nasza cena:
21,01 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Kusicielka. Ventura Devils. Tom 1

Kiedy nie możesz mieć tego, czego pragniesz, pragniesz tego jeszcze bardziej... „Kusicielka” to pełna sprzecznych emocji, elektryzująca powieść Emilii Szelest. Michael Banks jest nowym zawodnikiem sławnej drużyny hokejowej Ventura Devils. To utalentowany outsider, który całkowicie koncentruje się...
Wyhoduj sobie wolność. Reportaże z Urugwaju 5/5 Nasza cena:
26,68 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wyhoduj sobie wolność. Reportaże z Urugwaju

Urugwajczycy kochają długie weekendy tak samo jak wolność mówi o rodakach Jos Mujica, były prezydent i najskromniejszy celebryta świata, który do pracy jeździł 20-letnim garbusem, a lwią część pensji oddawał na cele charytatywne. Urugwaj jest jak puzzel z innej układanki, który nie pasuje do reszty...
Neokora. Thorgal. Tom 39 0/5 Nasza cena:
16,76 zł 24,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Neokora. Thorgal. Tom 39

Najnowszy tom bestsellerowej opowieści fantasy o wikingu Thorgalu Aegirssonie. Seria została wymyślona przez słynnego scenarzystę Jeana Van Hamme'a i wybitnego polskiego rysownika Grzegorza Rosińskiego.Główny bohater wraca do domu z wyprawy, podczas której uratował porwaną przez wyspiarzy córkę....
Ja tu jestem szefem 5/5 Nasza cena:
23,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ja tu jestem szefem

„Ja tu jestem szefem”, gorący romans biurowy z motywem hate-love, to opowieść o prawdziwym starciu charakterów. Jaki będzie jej finał? Przekonaj się sama! Diana, bohaterka najnowszej powieści Ady Tulińskiej – „Ja tu jestem szefem”, nigdy nie sądziła, że będzie musiała martwić się o swoją...
Wampirze cesarstwo. Tom 1 5/5 Nasza cena:
45,10 zł 59,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wampirze cesarstwo. Tom 1

Wampirze cesarstwo to pierwszy tom niewiarygodnej nowej serii dark fantasy Jaya Kristoffa, autora bestsellerów z listy "New York Timesa". Ze świętego kielicha blask święty się sączy. Ład na świecie wyjdzie spod wiernego ręki, a przed obliczem męczeńskiej siódemki szary człowiek noc bezkresną...
Dokąd biegnie kupa? Książka z okienkami. Ważne pytania 0/5 Nasza cena:
29,71 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dokąd biegnie kupa? Książka z okienkami. Ważne pytania

Niesamowite ciekawostki o… kupie, podane w zabawny i przystępny sposób. Co się dzieje z kupą po opuszczeniu przez nią toalety? Jakie kupy robią zwierzęta i dlaczego nie takie same? Czy kupa może być źródłem cennych informacji? Odpowiedzi na te pytania i na wiele innych dociekliwe dzieci znajdą w...
Czarny telefon. Wydanie filmowe 0/5 Nasza cena:
34,63 zł 45,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Czarny telefon. Wydanie filmowe

Nowe wydanie książki "Upiory XX wieku", zbioru opowiadań, który przyniósł Joemu Hillowi sławę. Wśród nich znajduje się "Czarny telefon" którego ekranizacja wejdzie do kin już w lutym 2022 r. Jack Finney ma trzynaście lat i poważne kłopoty. W ciągu dwóch lat w tajemniczych okolicznościach zaginęło...
Wzburzone fale. Saga rodu Quinnów. Tom 1 0/5 Nasza cena:
33,08 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wzburzone fale. Saga rodu Quinnów. Tom 1

Pierwsza część wzruszającej „Sagi rodu Quinnów”, autorstwa niekwestionowanej królowej romansów – Nory Roberts. Cameron, Ethan i Philip mają za sobą trudne dzieciństwo. Bici i wykorzystywani przez biologicznych rodziców, znaleźli prawdziwy dom u Stelli i Raymonda Quinnów. Cameron został kierowcą...
Mala M. Tom 2 3/5 Nasza cena:
28,11 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Mala M. Tom 2

Pogłoski, że w tym tomie wszystko się wyjaśni, okazały się grubo przesadzone. Na szczęście. Wielka miłość to wspaniała rzecz, ale czasem wiążą się z nią wielkie kłopoty, zwłaszcza jeśli bóg seksu okazuje się także być bogiem wojny… Mala może i znalazła mężczyznę marzeń – a raczej to ON ją znalazł –...
Też tak mam! 4/5 Nasza cena:
35,99 zł 44,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Też tak mam!

„Tampony? Ja nie używałam i żyję”, „A w tej czapeczce to nie będzie córce za ciepło?”, „Depresja? Jaka depresja? Ludziom się nudzi, to wymyślają”, „Za bardzo boli? To okres, musi boleć”. Z takimi pytaniami polskie kobiety mierzą się każdego dnia. A problemów, które spotykają na swojej drodze, jest...
Hiacynt. PRL wobec homoseksualistów 4/5 Nasza cena:
27,81 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Hiacynt. PRL wobec homoseksualistów

PRL w latach osiemdziesiątych chwieje się w posadach. Najlepszym narzędziem do utrzymania kontroli jest zburzenie poczucia bezpieczeństwa i znalezienie wspólnego wroga, przeciwko któremu zwróci się społeczeństwo. Tak narodziła się akcja „Hiacynt” – trzy operacje milicji wymierzone w homoseksualnych...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula