Zabójca

Średnia: 3.7 Ilość ocen: 3
Wysyłka w
Produkt niedostępny
Format
11,40x18,30 cm
Wydawnictwo
Rok wydania
2014
Ilość stron
288
Nasza cena: 31,41 zł 34,90 zł Taniej o: 10%

Produkt niedostępny

Maria Nurowska, pisząc tę powieść, czerpała inspirację z prawdziwych historii, które zdarzyły się na Podhalu.
"Zabójca" to historia Joanny Padlewskiej, młodej dziennikarki, w drodze do Zakopanego spotykającej tajemniczego mężczyznę. Zaintrygowana zachowaniem współpasażera kobieta, pod pretekstem pisania reportażu o Polakach, którzy wrócili z Ameryki, postanawia za wszelką cenę poznać historię Adama Madeja.

Wkrótce dowiaduje się, że spędził wiele lat w więzieniu San Quentin, które jest jednym z najcięższych więzień w USA. Trafił tam za zabójstwo, ale czy na pewno?
Z czasem Joanna zaprzyjaźnia się z Adamem, pomaga mu odbudować dom i stopniowo odkrywa, dlaczego trafił do więzienia i co tam przeżył. Adam powierza jej prowadzone przez lata zapiski więzienne, których lektura pozwala jej poznać prawdę o tym wyjątkowym człowieku. Wkrótce Joanna uświadamia sobie, że to, co czuje do Adama, to nie tylko przyjaźń.

Czy będzie potrafiła przekonać go, że ktoś taki jak on jest zdolny do miłości?
Niespodziewanie jednak sprawy się komplikują, wydawca Joanny publikuje nieautoryzowany wywiad, a zraniony Adam postanawia zerwać z Joanną wszelkie kontakty.
Czy Joannie uda się go odszukać?
Czy po tym, co się stało, potrafią jeszcze być razem?

Historia miłosna, jakiej jeszcze nie było.
Recenzje (3)
 1. Recenzent Wybitny
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  17 z 29 osób uznało recenzję za przydatną

  Opowieść o tym, jak życie potrafi nas zaskoczyć. Opowieść o przyjaźni, miłości, budowaniu relacji, zaufaniu, przewrotności losu, młodości.

  To historia dwojga ludzi, których połączył przypadek.

  Joanna Padlewska- młoda dziennikarka, która podczas jednej ze swoich podróży służbowych spotyka mężczyznę, który ją intryguję.

  Adam Madej- góral, który wraca do Polski po tym jak odsiedział karę za zabójstwo w najcięższym więzieniu w USA- San Quentin.

  Ona zaciekawiona jego dziwnym zachowaniem na peronie, postanawia go śledzić i dowiedzieć się jaką tajemnice skrywa. Aby zbliżyć się do niego podejmuje się pisania artykułu o ludziach powracających do kraju.Udaje się jej nawiązać relacje z Adamem. Poznaje jego historię dzięki zapiskom więziennym, które prowadził przez długie lata odsiadki, gdyż ON sam jest raczej powściągliwy i nie chcą rozmawiać na temat swojej przeszłości.

  Wraz, z coraz częstszymi, wizytami Joanny w Zakopanem rodzi się między nimi uczucie. Jak trudno zbudować związek, gdy jedna ze stron zakłada, że nie jest zdolna do uczuć? Joanna nie rezygnuje tak łatwo.Na przeszkodzie stanie im zburzone zaufanie, a nie- jak można by się spodziewać- różnica wieku czy przeszłość. Czy znajdą w sobie siłę by przetrwać tą próbę?

  Pięknie opowiedziana historia o tym, jak ważne jest wzajemnie zaufanie w związku,o tym jak trudno wrócić do normalnego życia po wyjściu z więzienia, a także o tym, że pozory bardzo często mylę i warto zaufać podszeptom serca by znaleźć swoje miejsce na ziemi.

  Wciąga, wręcz porywa. Ciekawie skonstruowana.Treściwa i pełna emocji.Bardzo dobrze się ją czyta.Polecam :)

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzentus NotPospolitus
  Ocena: 1/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  16 z 30 osób uznało recenzję za przydatną

  Biorąc tę książkę do ręki i widząc na okładce informację o tym, że mam właśnie do czynienia z jedną z najznakomitszych polskich pisarek, której książki zostały przetłumaczone na szesnaście języków, a w tym wiele z tych powieści stało się bestsellerami... poczułam się trochę onieśmielona. Z jednej strony ucieszyłam się z faktu, że spotkałam książkę tak docenianej pisarki, a z drugiej jednak nie byłam pewna tego, co właśnie będę miała okazję przeczytać. Opis wydał mi się bardzo intrygujący. Okładka zachwycająca. Ale co z wnętrzem? Niestety, wnętrze "Zabójcy" w żaden sposób mnie nie zachwyciło.

  Joanna Padlewska to młoda, dwudziestoczteroletnia dziennikarka, która jedzie pociągiem do Zakopanego, aby przeprowadzić wywiad z panią Stasią, salową pewnego szpitala, która została niesłusznie oskarżona. W pewnym momencie do przedziału wchodzi mężczyzna, który od pierwszych chwil zaczyna Joannę intrygować. Kobieta decyduje się śledzić mężczyznę i odkryć tajemnicę, którą według niej ten człowiek skrywa.

  Zaledwie po raz drugi przez te wszystkie lata zaczytywania się w literaturze miałam tak, że musiałam szybko otworzyć jakiś zeszyt i zapisywać myśli krążące mi po głowie, uwagi dotyczące lektury, w obawie, że o nich zapomnę i nie będę w stanie wspomnieć ich w tej recenzji. Smutne jest jednak to, że wszystkie te przemyślenia są natury negatywnej, o których gdybym wcześniej wiedziała - zapewne zdecydowanie nie sięgnęłabym po tę powieść w obawie przed straconym czasem. Jakkolwiek brutalnie to zabrzmi - "Zabójca" jest w dużym stopniu stratą czasu, który mogłabym poświęcić na przeczytanie znacznie lepszej książki.

  Co najbardziej doskwierało mi podczas czytania tej książki to całkowity i niezaprzeczalny brak jakichkolwiek emocji. Cała powieść wydaje się być sucha, przez co nie przekazuje czytelnikowi żadnych wrażeń, a motywy skrywające się w głębi tej historii nie zostają w odpowiedni sposób odebrane. A wszystko to niestety przez język autorki, język bezbarwny, płaski i całkowicie pusty, który nie zostawia po sobie nawet najmniejszego echa. Narracja prowadzona jest bezpośrednio z punktu widzenia głównej bohaterki, jednak jej wynurzenia wydają się być zbyt profesjonalne i bardzo, bardzo sztywne.

  Dużym rozczarowaniem jest sama akcja, która toczy się stanowczo za szybko, a same wydarzenia sprawiają wrażenie skrótowych, jakby autorce zabrakło czasu na ich dokładne zanalizowanie i opisanie. "Zabójca" mógłby być naprawdę dobrą powieścią, ciekawą i wciągającą, gdyby tylko dodać mu więcej jakichkolwiek emocji, rozbudować fabułę i stonować akcję, która będzie tak, jakby ktoś ją gonił. Przez to ciężko jest czytelnikowi w jakiś sposób wdrożyć się w historię, a już z całą pewnością w najmniejszym chociaż stopniu zżyć z bohaterami i przeżywać ich losy.

  Uważam, że "Zabójca" to niezwykle trywialna historia. Która normalna kobieta - a już szczególnie poważna dziennikarka - zaczyna śledzić nieznanego mężczyznę opierając się jedynie na przeczuciu, że skrywa on tajemnicę godną reportażu? Cały ten pomysł wydaje mi się być absurdalny, do którego dochodzi sztampowe i stanowczo zbyt gwałtowne uczucie pomiędzy Joanną a Adamem. Z książki Marii Nurowskiej wyjawia się miałkość, brak wdrożenia w ludzką psychikę oraz naiwne posunięcia, które jedynie pogarszają całą sytuację. W wielu momentach brakowało mi logiki w zachowaniach szczególnie głównej bohaterki, która absolutnie nie wywarła na mnie pozytywnego wrażenia. "Zabójcy" nie polecam, chyba, że ktoś chce się przekonać czy ta powieść faktycznie jest aż tak kiepska.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  14 z 27 osób uznało recenzję za przydatną

  Z wielką niecierpliwością i ciekawością czekałam na kolejną książkę Marii Nurowskiej, jednej z moich ulubionych pisarek polskich. Nurowska jest kontrowersyjną pisarką, porusza trudne tematy, często spychane "pod dywan". Jej książki nie są lekkimi czytadłami, to mądre, pełne refleksji powieści, które zapadają w duszę i pamięć czytelników. Kiedy przeczytałam ostatnio biografię Autorki ( "Matka i córka" - recenzja TUTAJ ), jeszcze lepiej rozumiem jej intencje i bardziej osobiście odbieram jej książki. To niesamowita kobieta.

  "Zabójca" to chwytająca za serce opowieść przypadkowego spotkania i miłości dwojga ludzi, najeżona przeciwnościami losu. Dziennikarka, Joanna Padlewska, wyrusza do Zakopanego na spotkanie z panią Stasią, salową ze szpitala, która kilka lat spędziła w więzieniu, niesłusznie skazana. W tym samym przedziale podróżuje mężczyzna. Kiedy wysiadają z pociągu, on klęka i całuje ziemię. Joanna jest tak nim zaintrygowana, że rusza jego śladem. Do starego, zrujnowanego, położonego na uboczu domu. Po przeprowadzeniu wywiadu z salową, wraca do opuszczonego domu i poznaje tam Adama Madeja, górala poranionego przez los.

  Poznają się, Joanna wraca do domu, ale jej głowy nie opuszcza myśl o tajemniczym mężczyźnie. Postanawia wrócić, pomóc mu przy remoncie i napisać o nim artykuł. Mężczyzna początkowo jest zły za "włażenie z butami" w jego życie, ale daje dziennikarce zeszyt ze swoimi zapiskami. To historia jego życia i ...pobytu w amerykańskim więzieniu San Quentin, gdzie trafił skazany za zabójstwo brata. Pozory jednak mylą, czasem do więzienia trafiają niewinni ludzie, którzy znaleźli się w niewłaściwym miejscu i czasie. Joanna czyta kolejne zeszyty z zapiskami Adama, zaprzyjaźniają, zaczynają sobie ufać i ....tli się uczucie. Kiedy niespodziewanie, łącząca ich więź zostaje zerwana przez występek Wydawcy, który drukuje nieautoryzowany wywiad. Adam zrywa kontakt z Joanną i znika. Jak potoczą się ich dalsze losy?

  Maria Nurowska przedstawiła niesamowitą historię, wzruszającą, ale i chwilami przerażającą. Wspomnienia z więzienia sprawiają, że gęsia skórka wychodzi na rękach. Jak wiele w życiu musiał przejść Adam ....Jak trudno mu było znowu komuś zaufać.... I znowu rozczarowanie.

  Motto z lektury "Zabójcy" nasuwa się samo - nie wolno sądzić po pozorach. Trzeba ludzi poznać, dać im szansę, a nie skreślać.

  Malowniczo ukazane Podhale, górale, ich język i kultura, łapią czytelnika za serce. Kiedy doda się do tego niesamowitą historię, wychodzi porywająca powieść.

  "Zabójca" to złożona opowieść o miłości, strachu, determinacji, poczuciu winy i odkupieniu. Historia pełna ludzkich losów, uczuć i emocji. Mnie urzekła powieść pani Marii, a myśli nadal tłoczą się w mojej głowie. Niesamowita!

  Za takie opowieści cenię tę pisarkę, mocne, kontrowersyjne, ale piękne i wzruszające

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Szczegóły

Pokaż więcej

 • Tytuł: Zabójca
 • Autor: Maria Nurowska
 • Wydawnictwo Znak
 • Oprawa: Miękka, Twarda
 • Rok wydania: 2014
 • Ilość stron: 288
 • Format: 11,40x18,30 cm
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 9788324028733
 • Język: polski
 • ISBN: 9788324028733
 • EAN: 9788324028733
 • Wymiary: 11,40x18,30 cm
Warto zwrócić uwagę na...
Ślepy zabójca 0/5 Nasza cena:
32,72 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ślepy zabójca

Najsłynniejsza powieść Margaret Atwood wyróżniona nagrodą Bookera Opowieść, którą snuje Iris Chase, staruszka z bogatej acz podupadłej rodziny kanadyjskich przemysłowców, jest jak szkatułka z kilkoma ukrytymi dnami. Myśli Iris obsesyjnie krążą wokół dramatycznych losów jej siostry Laury, która...
Łabędź i Szakal. W towarzystwie zabójców. Tom 3 5/5 Nasza cena:
38,51 zł 38,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Łabędź i Szakal. W towarzystwie zabójców. Tom 3

Fredrik Gustavsson nigdy nie sądził, że mógłby się zakochać. Był przekonany, że żadna kobieta nie zaakceptuje jego okrutnej natury. Aż pewnego dnia poznał Seraphinę, kobietę tak samo brutalną i spragnioną krwi jak on. Spędzili razem dwa krótkie, ale niezapomniane lata, przepełnione pożądaniem,...
Zabić Sarai. W towarzystwie zabójców. Tom 1 5/5 Nasza cena:
38,51 zł 38,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zabić Sarai. W towarzystwie zabójców. Tom 1

Sarai miała zaledwie czternaście lat, kiedy matka uciekła z nią do Meksyku, gdzie zamieszkały ze znanym baronem narkotykowym. Z biegiem lat dziewczyna zapomniała, co to znaczy wieść normalne życie, ale nigdy nie porzuciła nadziei, że pewnego dnia ucieknie z miejsca, w którym była przetrzymywana...
Zło w zarodku. W towarzystwie zabójców. Tom 4 5/5 Nasza cena:
38,51 zł 38,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zło w zarodku. W towarzystwie zabójców. Tom 4

W podziemnym świecie płatnych morderców zło nigdy nie śpi, dlatego nowy Zakon Victora Fausta stale rośnie w siłę. Relacje pomiędzy członkami Zakonu przez ostatni rok niewiele się zmieniły. Teraz jednak, kiedy sześciu najważniejszych agentów zostanie zaatakowanych przez nieznanego wroga, zmieni się...
Requiem dla wilka 4/5 Nasza cena:
32,19 zł 37,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Requiem dla wilka

Kontynuacja głośnej powieści "Nakarmić wilki". Młoda reżyserka Joanna przyjeżdża w Bieszczady, do wsi, w której przebywała bohaterka "Nakarmić wilki", Katarzyna. Joanna chce się spotkać ze swoim idolem, starym reżyserem, który w Bieszczadach kupił dom. Z początku niechętny jej mężczyzna po jakimś...
Nakarmić wilki 0/5 Nasza cena:
35,72 zł 38,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Nakarmić wilki

Kasia, absolwentka warszawskiej SGGW, przyjeżdża w Bieszczady, by zebrać materiał do pracy doktorskiej o wilkach. W stacji naukowej przebywają już Olgierd i Marcin. Mężczyźni nie wierzą, że ich nowa towarzyszka wytrzyma trudy życia w lesie. Kasia jednak okazuje się osobą nie tylko odporną na...
Panny i wdowy. Tom 3 5/5 Nasza cena:
30,84 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Panny i wdowy. Tom 3

Kolejne pokolenia kobiet z Lechic za bezkompromisowość i wierność uczuciom płacą samotnością. Od powstania styczniowego aż do upadku komunizmu w Polsce Lechice będą świadkiem oddania i zdrady, w fascynującym splocie połączą się ze sobą wielkie namiętności i wielka historia. W 3 tomie: koniec lat...
Panny i wdowy. Tom 2 5/5 Nasza cena:
30,84 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Panny i wdowy. Tom 2

Kolejne pokolenia kobiet z Lechic za bezkompromisowość i wierność uczuciu płacą samotnością. Od powstania styczniowego aż do upadku komunizmu w Polsce Lechice będą świadkiem oddania i zdrady, w fascynującym splocie połączą się ze sobą wielkie namiętności i wielka historia. W II tomie: początek XX...
Panny i wdowy. Tom 4. Ewelina 5/5 Nasza cena:
36,54 zł 42,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Panny i wdowy. Tom 4. Ewelina

Premierowy finał kultowej, zekranizowanej sagi "Panny i wdowy". Ewelina sprzedaje mieszkanie w Warszawie i przeprowadza się do zrujnowanego pałacu w Lechicach, który po 1989 roku udaje jej się odzyskać. Uważa, że jest ostatnią z rodu, kiedy nieoczekiwanie odnajduje się Zuzanna, córka jej brata...
Panny i wdowy. Tom 1 5/5 Nasza cena:
34,71 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Panny i wdowy. Tom 1

Kolejne pokolenia kobiet z Lechic - od powstania styczniowego, aż do upadku komunizmu - za swoją bezkompromisowość i wierność sobie płacą samotnością, ale zawsze pozostaje jedno - dom rodzinny. Lechice będą świadkiem miłości i zdrady, w nierozerwalnym splocie wielkich namiętności i wielkiej...
Pamiętnik znaleziony w Katyniu 5/5 Nasza cena:
25,33 zł 38,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pamiętnik znaleziony w Katyniu

Zbeletryzowana biografia Janki Lewandowskiej, która jako jedyna kobieta była więziona w Kozielsku i została zamordowana w Katyniu. Córka generała Dowbor-Muśnickiego, głównodowodzącego w Powstaniu Wielkopolskim, wychowana w tradycji wolnościowej, wyruszyła na wojnę 3 września 1939 roku, a 17...
Bohaterowie są zmęczeni 4/5 Nasza cena:
32,72 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Bohaterowie są zmęczeni

Wybitna pisarka w szczytowej formie i prawdziwa historia, która zapiera dech w piersi Leon i Ludwik Niemczyk. Słynny aktor i legendarny kurier podziemia. Ich skomplikowane losy ukazane na tle równie skomplikowanych czasów, są niczym fascynujący film. Obydwaj bracia w czasie II wojny światowej...
Wybrane bestsellery
Idealna para 4/5 Nasza cena:
30,22 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Idealna para

Żadna z nas nie poleciała do Dubaju po miłość... Och, będziecie idealną parą, wszyscy wam uwierzą, już widzę te okladki gazet i kolejne oferty... Cierpiąca po rozstaniu Aneta Herbik otrzymuje propozycję zostania twarzą aplikacji randkowej Mytholovic. W ramach promocji miałaby udawać przed całą...
Łowca snów 5/5 Nasza cena:
37,65 zł 49,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Łowca snów

To, co dla czterech przyjaciół miało być wspaniałą przygodą, zmieni się w koszmar, po którym nic nie będzie już takie samo...Łowca snów to nie tylko opowieść o przybyszach z kosmosu, ale i o przyjaźni, która rozpoczęła się brawurowym, wspaniałomyślnym czynem czterech nastolatków i przetrwała ponad...
Świąteczne tajemnice. Tom 2 5/5 Nasza cena:
46,06 zł 49,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Świąteczne tajemnice. Tom 2

Drugi tom unikalnej antologii najlepszych świątecznych opowieści kryminalnych. Ten wyjątkowy zbiór zawiera rozmaite opowiadania kryminalne, które łączy magiczny świąteczny klimat. Czytelnicy znajdą tu zarówno klasyczne, jak i współczesne utwory, pełne kryminalnych zagadek, mrocznych tajemnic,...
Becoming. Moja historia. Dla młodych czytelniczek i czytelników 5/5 Nasza cena:
31,31 zł 46,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Becoming. Moja historia. Dla młodych czytelniczek i czytelników

Bestsellerowa autobiografia najbardziej lubianej Pierwszej Damy USA i cenionej liderki społecznej – teraz także w wersji dla młodzieży! Wspomnienia z dzieciństwa, historie sukcesów i porażek, chwil zupełnie prywatnych, jak i doświadczeń zawodowych – to wszystko składa się na obraz niesamowitej...
Znów to zrobiliśmy 5/5 Nasza cena:
23,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Znów to zrobiliśmy

„Znów to zrobiliśmy” – gorąca nowość od królowej pikantnych romansów, Laurelin Paige! Chociaż Jenny Stahl odniosła niekwestionowany sukces w modelingu, jej największym marzeniem wciąż pozostaje kariera aktorska. Dziewczyna jest gotowa na mnóstwo wyrzeczeń, by zdobyć pierwszoplanową rolę w filmie....
Diuna. Imperium 4/5 Nasza cena:
172,46 zł 229,95 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Diuna. Imperium

Diuna. Imperium to gra strategiczna, która łączy w sobie mechaniki budowani talii i rozmieszczania sił na planszy (worker placement).  To od ciebie zależy, jak rozbudujesz swoją potęgę. Poszukasz politycznych sojuszy czy stworzysz militarną przewagę? Siła ekonomii czy subtelne intrygi? Miejsce w...
Diuna. Sekrety Rodu Portal Games 0/5 Nasza cena:
97,47 zł 149,95 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Diuna. Sekrety Rodu Portal Games

Arrakis, planeta piasku i przyprawy na dalekim końcu Imperium, jest pełna intryg i wojen. Na Diunie zostaniecie wrzuceni w sam środek konfliktu między dwoma Wysokimi Rodami związanymi z tą niesławną planetą. Złowrogi ród Harkonnenów spiskuje dla władzy i zysku, podczas gdy sojusznicy rodu Atrydów...
Przepaść. Komisarz Forst. Tom 7 5/5 Nasza cena:
27,04 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Przepaść. Komisarz Forst. Tom 7

W Tatrach Zachodnich dochodzi do zaginięcia młodej kobiety z Warszawy. Ostatnim razem widziana była przez turystów w okolicy Trzydniowiańskiego Wierchu, a potem przepadła bez wieści. Był to jej pierwszy wyjazd w góry, miała zamiar spędzić w nich tylko weekend, a w Zakopanem pojawiła się sama – mimo...
CzaroMarownik 2022 5/5 Nasza cena:
23,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

CzaroMarownik 2022

To będzie rok pełen uroku! CzaroMarownik 2022 – solidna dawka magicznych inspiracji Magiczny kalendarz księżycowy CzaroMarownik to zupełnie wyjątkowe na polskim rynku połączenie wygodnego organizera z poradnikiem. Oprócz mnóstwa informacji i ciekawostek znajdziesz w nim miejsce na własne notatki,...
Pakiet Wiedźmin. Tomy 1-8: Ostatnie życzenie, Miecz przeznaczenia, Krew elfów, Czas pogardy, Chrzest ognia, Wieża Jaskółki, Pani Jeziora, Sezon burz. Wydanie serialowe 5/5 Nasza cena:
376,50 zł 499,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pakiet Wiedźmin. Tomy 1-8: Ostatnie życzenie, Miecz przeznaczenia, Krew elfów, Czas pogardy, Chrzest ognia, Wieża Jaskółki, Pani Jeziora, Sezon burz. Wydanie serialowe

Kultowy cykl fantasy Andrzeja Sapkowskiego "WIEDŹMIN" w nowym serialowym wydaniu. Tomy 1-8. Osiem tomów w nowej szcie graficznej. Pierwszt tom z obwolutą filmową. Pakiet 8 tytułów sagi Wiedźmin Sapkowskiego: 1. Sezon Burz Oto nowy Sapkowski i nowy wiedźmin. Mistrz polskiej fantastyki znowu...
Stulecie Winnych. Początek 5/5 Nasza cena:
19,62 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Stulecie Winnych. Początek

Poznaj początek historii rodu Winnych z podwarszawskiego Brwinowa. W książce Stuleciu Winnych. Początek Ałbena Grabowska ukazuje pierwsze dekady historii rodu Winnych. Zdun Antoni Winny osiedla się w Brwinowie i zakochuje w najmłodszej córce Jadwigi i Mariana Wielichnowskich – Bronisławie. Udaje mu...
Siedem życzeń 5/5 Nasza cena:
37,32 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Siedem życzeń

Jeden pensjonat, jeden wieczór, kilka opowieści. Tej zimy spadnie dużo śniegu. Zbyt dużo. Mazurska Piękna Góra została zupełnie odcięta od świata. Najstarsi mieszkańcy nie pamiętali takiej zimy. Mówiono, że może to jakiś znak. W pensjonacie Pod Kurą tego wieczoru spotka się kilku przypadkowych...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula