Zabić drozda

Średnia: 4.0 Ilość ocen: 6
Wysyłka w
24 godziny + czas dostawy
Wydawnictwo
Ilość stron
280
Rok wydania
2020
Nasza cena: 26,43 zł 49,90 zł Taniej o: 47%

Lata trzydzieste, południe Stanów Zjednoczonych. Wojna secesyjna dawno się skończyła, czarnoskórzy w teorii są już pełnoprawnymi obywatelami, jednak ani takimi się nie czują, ani też biała większość ich za równych sobie nie uważa.

W małym miasteczku Maycomb sześcioletnia Scout i jej starszy braciszek Jem pod troskliwą opieką ojca oraz ciemnoskórej kucharki Calpurnii dorastają i poznają nieoczywiste prawa rządzące ich światem.

Atticus, ich ojciec, jest adwokatem. Podejmuje się obrony czarnoskórego oskarżonego o gwałt na białej dziewczynie; obwinionemu grozi kara śmierci. Mieszkańcy Maycomb już wydali wyrok, „czarnuch” z pewnością jest winny. Jego obrońca ma przeciwko sobie całe miasteczko.

Dramatyczny przebieg rozprawy sądowej prowadzi do jeszcze dramatyczniejszych wydarzeń i pozwala odkryć prawdziwe oblicze prowincjonalnej społeczności. Rozjuszony motłoch przywdziewa wstrętne maski tępego rasizmu, lecz niespodziewanie objawia się też zwykła ludzka życzliwość, uczciwość, współczucie. Nieustraszony Atticus ma bowiem nie tylko śmiertelnych wrogów, może również liczyć na ciche wsparcie współobywateli oraz pomoc ze strony nieoczekiwanych sojuszników. Dla Scout i Jema jest bohaterem i wzorcem moralnym – podobnie jak dla milionów czytelników, których Harper Lee zyskała sobie od pierwszego wydania książki w roku 1960.

Po niemal sześćdziesięciu latach opowieść jest równie aktualna i tak samo poruszająca. W Fred Fordham w komiksowej wersii Zabić drozda wzbogaca ją plastycznym przedstawieniem realiów z epoki, a przede wszystkim pozostaje wyjątkowo wierny oryginałowi Harper Lee. Komiksowe wydanie Zabić drozda to wyjątkowa okazja, by powrócić do tego niezwykłego świata w nowej odsłonie, a dla najmłodszych czytelników – by zawrzeć znajomość z być może najważniejszą powieścią w historii amerykańskiej literatury. Na podstawie książki Harper Lee w 1962 powstał film nakręcony roku przez Roberta Mulligana. W roli Atticusa wystąpił Gregory Peck, który odebrał za swoją kreację Oscara (łącznie film zdobył 3 statuetki).

Recenzje (6)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: komiks
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Lata 30. XX w. i małe miasteczko Maycomb w Alabamie, gdzie mieszka prawnik o wielkim sercu, Atticus Finch, wraz z dziećmi - wygadaną i przeuroczą Smyk oraz jej mądrym starszym bratem Jemem. Konflikty na tle rasowym, bądź społecznym, obecne i dziś, narastały w tej małej społeczności i otaczały chłonące to dzieci, które pod przewodnictwem ojca uczyły się o życiu i wartości ludzi.

  "Zabić drozda" to jedna z moich ulubionych książek, którą mogę czytać i czytać bez opamiętania. Trafiła do mojego serca jeszcze gdy byłam w podstawówce, choć wtedy nie byłam aż tak świadoma tego, co czytam, jak dziś. To był jeden z głównych powodów poznania tej wspaniałej historii w wersji ilustrowanej.

  "W tym kraju wszyscy ludzie są równi pod jednym względem - istnieje jedna instytucja, wobec której nędzarz jest równy Rockefellerowi, głupiec znaczy tyle samo, co geniusz na miarę Einsteina, ignorant jest równy profesorowi uczelni. Tą instytucją [...] jest sąd."

  Cudowny klasyk pani Lee w komiksowej adaptacji Freda Fordhama, to coś, co polecam od dostania tej historii w swoje ręce i co polecać będę długo. Szczególnie w czasach, w których tak wiele mówi się o niedocenianiu innych ze względu na ich orientację czy kolor skóry, lektura ta powinna być priorytetem dla każdego człowieka, szczególnie młodych osób, które dopiero poznają życie.

  Harper Lee pokazała jak ważne jest docenianie innych, nieuwłaczanie im ze względu na błahe sprawy, takie jak na przykład kolor skóry, który jest zupełnie nieważny w ocenie tej osoby. Spojrzenie autorki skupiło się na zaglądaniu ludziom w serca i wprost do dusz, nie zaś na ubranie czy do kieszeni. Do tego warta akcja, która nie pozwala oderwać się od lektury i humor, szczególnie w wydaniu Smyka, który bawi do łez.

  Uwielbiam tę książkę i niesamowitą przyjemność sprawiło mi poznanie jej na nowo, wraz z ilustracjami zaakceptowanymi przez spadkobierców pani Lee. Cieszę się, że Wydawnictwo Jaguar postanowiło ją wydać i nie mogę się doczekać kolejnych klasyków w wersji ilustrowanej, na przykład "Folwarku zwierzęcego", który już można zakupić!

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Super Recenzent
  Ocena: 3/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: komiks
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Poznajemy tutaj historie, kilku bohaterów i co już na początku potrafiłam zauważyć, to mamy podane za dużo informacji na raz. Uwierzcie mi , że przez to musiałam książkę odłożyć na dłuższy czas. Starałam się nie wracać do poprzednich stron, ponieważ to nie miałoby sensu. Chciałam przeczytać ją tak, jak bym przeczytała normalną książkę. Możliwe, że ta książka dostanie ode mnie niższą ocenę, ponieważ nie czytałam tej pierwszej wersji. Smyk, Jem, Dziki Radley to nie wszyscy bohaterowie tej książki, ale osoby, które zdecydowanie pokazały mi problem jaki był w tamtych czasach, ale oczywiście i teraz ON jest. Lata 30. XX wieku i to właśnie wtedy pojawiły się konflikty rasowe i klasowe. Coraz częściej można było usłyszeć hipokryzje i heroizm, a to nie wszystko. Dzięki Smykowi i Jem poznałam tę historię bardzo blisko. Chociaż są wiekowo młodsi ode mnie, potrafili to w bardzo mądry sposób przedstawić. Właściwie bohaterowie byli w porządku. Było ich dużo jak na sam początek, ale z biegiem historii dało się ich odróżnić.

  Tytuł "Zabić Drozda" właściwie dowiadujemy się o tym fakcie w kilku miejscach w książce. Przyznam, że fajny tytuł, który zawiera w sobie podwójne znaczenie. Nie powiem, bo książka była na swój sposób dobra. Zresztą pierwszy raz czytałam książkę w takie wersji i bardzo mi się to spodobało. Myślę, że muszę więcej takich przeczytać. Wracając do książki, gdy czytałam ją próbowałam zauważyć powiązania, aby szybciej odnaleźć prawdę tej historii. Jednak się nie dało. Autorka napisała to w taki sposób, że byłam w szoku tego co dowiedziałam się na samym końcu. I właściwie mogłabym powiedzieć, że książka cudowna i ocenie ją 9/10 gwiazdek. Ale całą historia jakoś ogromnie na mnie nie wpłynęła. To znaczy zachęciła mnie aby czytać jeszcze więcej takich książek, bo temat bardzo mnie zainteresował. Ale Harper Lee napisała to w taki sposób, że niestety historia mnie nie porwała. Oczywiście bardzo ciekawy pomysł na napisanie książki.

  Co do wyglądu książki, jestem oczarowana. To jak pięknie i estetycznie te ilustracje wyglądają to szok. Bardzo szybko i w miarę zrozumiale książkę udało mi się przeczytać. Bardzo ciekawy pomysł na zrealizowanie książki i z miłą chęcią przeczytałam w takiej formie jakąś książkę fantasy. Może to wyglądać świetnie!

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Początkujący Recenzent
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: komiks
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  "Zabić Drozda" była jedną z pierwszych książek od dłuższego czasu, o której przed przeczytaniem, nie wiedziałam nic. Kojarzyłam, że jest to klasyk oraz, że kiedyś była to lektura ale nic ponad to. Wam także polecam takie wejście w tą historię, więc nie przytoczę tu jej opisu.

  Patrząc na wątki jakie porusza książka można by pomyśleć, że będzie to ciężka powieść o przytłaczającym klimacie. Jednak, dzięki narracji dziecka, historia jest lżejsza i prostsza, ponad to taki zabieg jeszcze bardzej uwypuklił idiotyzmy i hipokryzję zachowań dorosłych. Smyk, główna bohaterka, zostaje wrzucona do skomplikowanego świat "dojrzałych" ludzi  i stara się zrozumieć jak działają mechanizmy społeczne i co jest akceptowalne a co odtrącane.  Mimo, że osobiście za tą postacią nie przepadłam, to była ona jedynie środkiem przekazu, którego zadaniem było przestawić nam realia tamtejszej społeczności. To na dorosłych zamieszkujących Maycomb skupia się powieść, a historie Smyka, jej brata Jema i przyjaciela Billa są jedynie komentarzem i krytyka tego, co  dzieje się w dorosłym świecie.

  Mimo, że powieść czytana w współczesnym świecie nie jest niczym innowacyjnym (a przynajmniej mam taką nadzieję), to pozwala starszym czytelnikom na nowo zrozumieć mechanizmy myślenie dziecka nie skażonego jeszcze uprzedzeniami, obyczajmi i zachowaniami "normalnymi" dla przecietnego dorosłego. Dzięki temu powieść nabiera uniwersalności i daje pole do rozwinięcia własnych przemyśleń, na temat wątków porusznaych w książce "Zabić Drozda" .

  Jeśli zaś chodzi o aspekt powieści graficznej, to bardzo się cieszę że nawet klasyki są wydawane w takiej formie. Z tego co dowiedziałam się od osób czytających wcześniej orginał, komiks nie odbiega do pierwotnej wersji. Z pewnością dzięki wznowieniu ta piękna i dająca do myślnia książka znajdzie nowych czytelników (może nawet wśród osób, które na codzień nie czytają).

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: komiks
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Lubię od czasu do czasu sięgnąć po jakiś nieznany mi klasyk. Bardzo często odkrywam wtedy niesamowite historie. Powieść „Zabić drozda" już od jakiegoś czasu była na mojej liście do przeczytania. Nie wiedziałam nawet zbytnio o czym ona jest, wiedziałam tylko, że jest klasykiem, z którym warto się zapoznać. Po oryginalną historię nie udało mi się jeszcze sięgnąć, ale niedawno na rynku ukazała się jako powieść graficzna. Pomyślałam, że to będzie ciekawa forma poznania klasyki, więc zabrałam się za jej czytanie.

  Zaczynając tę powieść nie wiedziałam czego się spodziewać. Opis, który znajduje się z tyłu książki nie zdradza zbyt wiele. Sama historia również zaczyna się dosyć tajemniczo. Pomimo tego moja ciekawość została rozbudzona, a im więcej czasu spędzałam z tą książką tym było coraz lepiej. Bardzo szybko wsiąknęłam w świat tej powieści. Z chęcią poznawałam tekst, jak i przyglądałam się rysunkom spod ręki Freda Fordhama, które zdecydowanie cieszą oko.

  Jestem pod wrażeniem samej historii, jak i rysunków. Połączenie jednego z drugim sprawiło, że zapoznawanie się z tą powieścią było dla mnie niesamowitą przygodą. Przygodą pełną ciekawości, emocji i zachwytu nad tym, co dostałam. Ta pozycja tak mi się spodobała, że mam ochotę zapoznać się z oryginalną historią oraz jeszcze jakimś klasykiem w formie graficznej. Polecam!

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 3/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: komiks
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Po tylu zachwytach nad fabułą tej książki, spodziewałam się czegoś o wiele lepszego. Jednak trzeba przyznać, że pod względem wizualnym, komiks prezentuje się cudownie. Ale chodzi tutaj również o przekazaną treść i tu zaczyna robić się problem. Najbardziej irytowało mnie to, że sceny nagle urywały się w połowie i nadchodził np. nowy dzień.

  Ten komiks opowiada głównie o nierównym traktowaniu osób czarnoskórych, a także kobiet w XX w. Jednakże moim zdaniem jest dużo książek lepiej poruszających tę tematykę. Niestety przez większość historii trochę się nudziłam i nie potrafiłam wkręcić się w 100%. Tylko scena w sądzie oraz jej późniejsze konsekwencje trochę mnie zaintrygowały.

  "Zabić drozda" to historia, która mnie rozczarowała. Nie wiem, jak komiks ma się do książki, jednak po jego przeczytaniu niespecjalnie mam ochotę przyjrzeć się książce.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 1 recenzje

Warto zwrócić uwagę na...
Zabić drozda 5/5 Nasza cena:
24,81 zł 37,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zabić drozda

Międzynarodowy bestseller i laureat Nagrody Pulitzera! Zabić drozda to wstrząsająca historia o dzieciństwie i kryzysie sumienia. Poruszająca opowieść odwołuje się do tego, co o życiu człowieka najcenniejsze: miłości, współczucia i dobroci. Lata trzydzieste XX wieku, małe miasteczko na południu USA....
To Kill a Mockingbird (50th Anniversary Edition) 0/5 Nasza cena:
38,00 zł 45,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

To Kill a Mockingbird (50th Anniversary Edition)

The perennially beloved and treacly account of growing up in a small Southern town during the Depression....To read the novel is, for most, an exercise in wish-fulfillment and self-congratulation, a chance to consider thorny issues of race and prejudice from a safe distance and with the comfortable...
Audiobook CD MP3 Zabić drozda 0/5 Nasza cena:
32,97 zł 37,91 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Audiobook CD MP3 Zabić drozda

"Zabić drozda" teraz w wersji do słuchania! Lata trzydzieste XX wieku, małe miasteczko na południu USA. Atticus Finch, adwokat i głowa rodziny, broni młodego Murzyna oskarżonego o zgwałcenie biednej białej dziewczyny Mayelli Ewell. Prosta sprawa sądowa z powodu wszechpanującego rasizmu, urasta do...
eBook Zabić drozda mobi epub 0/5 Nasza cena:
27,97 zł 32,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Zabić drozda mobi epub

Międzynarodowy bestseller i laureat Nagrody Pulitzera. Lata trzydzieste XX wieku, małe miasteczko na południu USA. Atticus Finch, adwokat i głowa rodziny, broni młodego Murzyna oskarżonego o zgwałcenie biednej białej dziewczyny Mayelli Ewell. Prosta sprawa sądowa z powodu wszechpanującego rasizmu,...
Audiobook Zabić drozda mp3 5/5 Nasza cena:
32,22 zł 37,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Audiobook Zabić drozda mp3

<!-- mal, mal, mal { margin:0cm; margin-bottom:.0001pt; font-size:12.0pt; font-family:"Times New Roman"; vertical-align:sub;} -->Lata trzydzieste XX wieku, małe miasteczko na południu USA. Atticus Finch, adwokat i głowa rodziny, broni młodego Murzyna oskarżonego o zgwałcenie biednej białej...
Nowa przyjaciółka 5/5 Nasza cena:
32,72 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Nowa przyjaciółka

Inspirowane mangą ilustracje, radości i smutki współczesnych dziewczyn i odrobina magii! Dannielle jest teraz w siódmej klasie, co wiązało się ze zmianą szkoły. Jej dotychczasowe przyjaciółki trafiły do innych klas, gdzie tworzą już nowe paczki i świetnie się z tym czują. W tej sytuacji Danny czuje...
Strzeżcie się, potwory! Tom 3 0/5 Nasza cena:
25,43 zł 32,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Strzeżcie się, potwory! Tom 3

PREMIERA 2019-12-11Claudette powraca, by sprać potwory na kwaśne jabłko! Walczyła już z olbrzymami, tłukła smoki, teraz zaś musi zmierzyć się z najgroźniejszym przeciwnikiem… Z własnymi wadami! No, i przy okazji z bandą okrutnych potworów.Mont Petit Pierre gości doroczne Igrzyska Wojowników, zaś...
Ostatnie dzieciaki na Ziemi. Tom 1 0/5 Nasza cena:
23,11 zł 29,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ostatnie dzieciaki na Ziemi. Tom 1

Odkąd nad miastem zapanowała apokalipsa potworów, Jack Sullivan, zwyczajny trzynastolatek, mieszka w swoim domku na drzewie, którego bronią katapulty i fosa, nie wspominając o grach wideo i niekończącej się dostawie ciasteczek i lemoniady, Oreo i Mountain Dew, które przynosi z opuszczonych sklepów....
Komu bije dzban. Dogman. Tom 7 0/5 Nasza cena:
24,52 zł 29,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Komu bije dzban. Dogman. Tom 7

SuperKumple wyłażą ze skóry, by pomóc DogManowi wyzbyć się złych nawyków. Gdy jego obsesje przeistaczają się w lęki, nagle pojawia się całkiem nowy straszliwy wróg! Tymczasem po wyjściu z więzienia Kot Pet za sprawą Małego Peta zaczyna nowe życie, jednak gdy z otchłani dziejów wyłania się ojciec...
Prawdziwe przyjaciółki. Przyjaciółki. Tom 1 5/5 Nasza cena:
23,11 zł 29,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Prawdziwe przyjaciółki. Przyjaciółki. Tom 1

Autorka jest laureatką prestiżowej nagrody w literaturze dziecięcej Newbery Honor LeUyen Pham to bestsellerowa ilustratorka New York Timesa Graficzna opowieść o tym, jak trudno jest znaleźć swoich prawdziwych przyjaciół i dlaczego warto próbować.Gdy najlepsi przyjaciele nie są na zawsze…Shannon i...
Strzeżcie się, smoki! Tom 2 5/5 Nasza cena:
25,43 zł 32,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Strzeżcie się, smoki! Tom 2

Claudette powraca - i pakuje się w jeszcze większe kłopoty! Mont Petit Pierre atakuje horda gargulców złego czarownika Grombacha. Claudette wraz z bratem i przyjaciółką (w ślad za którą podąża siedmiu zakochanych książąt) musi jak najszybciej uratować swojego ojca, zabić smoka i odzyskać miecz,...
Rok 1984 5/5 Nasza cena:
31,95 zł 59,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Rok 1984

Graficzna adaptacja jednej z najważniejszych powieści XX w., która przyniosła Orwellowi literacką nieśmiertelność Londyn w powieści jest ponurym miastem w totalitarnym stanie Oceanii, gdzie Wielki Brat zawsze patrzy, a Policja Myśli praktycznie potrafi czytać w myślach. Winston Smith znalazł się w...
Wybrane bestsellery
Nigdy się nie bałam. Jak polskie lekarki pisały historię medycyny 4/5 Nasza cena:
25,74 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Nigdy się nie bałam. Jak polskie lekarki pisały historię medycyny

Silne, odważne, wrażliwe. Kobiety, które zmieniły oblicze polskiej medycyny. Przez dziesięciolecia odważnie zmieniały sztukę medyczną. Większość życia poświęciły leczeniu i pacjentom. Kształcąc się, praktykując i przekazując swoją wiedzę, udowodniły, że medycyna nie jest dziedziną zarezerwowaną...
Dwie lewe ręce 5/5 Nasza cena:
25,36 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dwie lewe ręce

Matylda ma dość pracy u Salomei Gwint. Odchodzi z agencji i rozpoczyna działalność na własny rachunek. Pierwsze zlecenie wydaje się proste. Ma odnaleźć eksmęża klientki. Nie byłoby w tym nic niezwykłego, gdyby nie fakt, że jej klientką została Salomea Gwint. Matylda jest pewna, że sprawa ma drugie...
Związana z mafią. Bracia Vedetti. Tom 4 5/5 Nasza cena:
23,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Związana z mafią. Bracia Vedetti. Tom 4

Władza, bogactwo, zemsta i... namiętność. Co okaże się najsilniejsze? Marcello jest synem bossa z Sycylii, Enrica. Nie został jednak uznany jako pełnoprawny członek rodziny, co sprawiło, że nosi w sercu nienawiść. Chce przejąć władzę w klanie Vedettich. Jego surowy wygląd, chłodne spojrzenie oraz...
Miłosne tajemnice. Bridgertonowie. Tom 4. Wydanie serialowe 0/5 Nasza cena:
29,17 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Miłosne tajemnice. Bridgertonowie. Tom 4. Wydanie serialowe

Kiedy największego przystojniaka w Londynie zaczyna prześladować w snach pewna znajoma dziewczyna, sytuacja wymyka się spod kontroli… Penelopa Featherington skrycie uwielbia brata przyjaciółki od... właściwie od zawsze. Po spędzeniu połowy życia na obserwacji Colina Bridgertona z daleka Penelopa...
To, co za nami 5/5 Nasza cena:
23,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

To, co za nami

„To, co za nami” – kolejna niesamowita historia prosto od bestsellerowej Vi Keeland! Zack od małego dobrze wiedział, jak potoczy się jego przyszłość. Miał wizję szczęśliwego życia u boku swojej najlepszej przyjaciółki. To właśnie ona, Emily, była dla niego wszystkim. Los jednak miał wobec niego...
Żywoty świętych 2/5 Nasza cena:
28,83 zł 39,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Żywoty świętych

Zanurzcie się w świat stworzony z epickim rozmachem przez autorkę międzynarodowych bestsellerów, Leigh Bardugo, sięgając po pięknie ilustrowaną replikę „Żywotów Świętych” – Istorii Sanktia. Zawiera ona opowieści o świętych zaczerpnięte z powszechnie uwielbianych powieści i nie tylko. Oto magiczna...
Mursz 5/5 Nasza cena:
23,78 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Mursz

Las, który odcisnął krwawe piętno na życiu okolicznych mieszkańców, przypieczętuje także jej los… Pola z trudem usiłuje wrócić do nowego życia bez męża i syna. Po zakończeniu terapii regularnie koresponduje z Kasandrą, z którą zaprzyjaźniła się podczas pobytu w szpitalu. Wkrótce w ręce Poli trafia...
Tajemnica domu w Bielinach. Klub Kwiatu Paproci. Tom 1 5/5 Nasza cena:
22,60 zł 34,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Tajemnica domu w Bielinach. Klub Kwiatu Paproci. Tom 1

Pierwsza książka dla dzieci napisana przez autorkę słowiańskich bestsellerów! "Kwiat paproci" dla młodszych czytelników. Bohaterowie słowiańscy powracają w nowej serii Katarzyny Bereniki Miszczuk, tym razem dla starszych dzieci. Bo będzie się czego bać. Czy słowiańskie demony naprawdę istnieją?...
Zło w Cmentarnej Górze 4/5 Nasza cena:
21,95 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zło w Cmentarnej Górze

Zniknął, jakby wpadł wprost do samego piekła... Cmentarna Góra – niewielka wieś ukryta pośród lasów – nie cieszy się dobrą opinią. Zagadkowe zaginięcia, seria samobójstw, konflikty sięgające jeszcze czasów Żołnierzy Wyklętych, tajemniczy kult słowiańskiej pramatki… To tylko niektóre z niezwykłych...
Top Trumps. Piotruś. Harry Potter 0/5 Nasza cena:
7,49 zł 9,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Top Trumps. Piotruś. Harry Potter

Gra karciana Top Trumps Piotruś Harry Potter to pozycja obowiązkowa dla każdego fana magicznego świata Harrego Pottera! Piotruś to nieskomplikowana gra karciana dla dzieci, która zaangażuje każdego - nie tylko najmłodszych! Na każdej karcie znajdziesz wizerunek bohaterów książkowej sagi J.K....
Pacjent. Komisarz Eryk Deryło. Tom 9 4/5 Nasza cena:
27,02 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pacjent. Komisarz Eryk Deryło. Tom 9

Telefon ze szpitala to dopiero początek. Informacja przekazana przez dyspozytorkę wzbudza niepokój komisarza Deryły. Coś się stało z jego partnerką, Tamarą Haler. Po przeprowadzeniu serii badań kobieta zniknęła ze szpitalnego oddziału i nie ma po niej śladu. Gdzie jest? Dlaczego przepadła bez...
Becoming. Moja historia. Dla młodych czytelniczek i czytelników 0/5 Nasza cena:
31,26 zł 46,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Becoming. Moja historia. Dla młodych czytelniczek i czytelników

Bestsellerowa autobiografia najbardziej lubianej Pierwszej Damy USA i cenionej liderki społecznej – teraz także w wersji dla młodzieży! Wspomnienia z dzieciństwa, historie sukcesów i porażek, chwil zupełnie prywatnych, jak i doświadczeń zawodowych – to wszystko składa się na obraz niesamowitej...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula