Wymarzony mężczyzna

Średnia: 4.4 Ilość ocen: 9
Wysyłka w
24 godziny + czas dostawy
Seria
Wydawnictwo
Rok wydania
2019
Ilość stron
576
Inne wersje (1)
eBook, mobi, epub
za 29,72 zł
Nasza cena: 31,56 zł 44,90 zł Taniej o: 30%


Gorąca propozycja w sam raz na wieczór z winem i wypiekami na twarzy. Mowa oczywiście o kolejnej książce z serii "Wymarzony Mężczyzna", w polskim tłumaczeniu o tym samym tytule, autorstwa Kristen Ashley.

Jeżeli masz ochotę na ognisty romans i namiętność, nie czekaj ani chwili i koniecznie sięgnij po tę książkę. Czytając o burzliwej relacji Tyry Masters i Kane'a Allena z pewnością nie raz spłoniesz rumieńcem.

Tyra ma za sobą traumatyczne przeżycia. Ma już dość emocji i mocnych wrażeń. Po długich poszukiwaniach spokoju i ukojenia z ulgą powróciła do równowagi, próbując na nowo poukładać swoje życie. Wszystko idzie zgodnie z planem, dopóki nie poznaje pewnego tajemniczego, niezwykle pociągającego mężczyzny. Kane ma wszystko, co najbardziej ją kręci - umięśniony motocyklista o ciele pokrytym tatuażami porywa ją w wir namiętności i zapomnienia. Po sporej dawce tequili i seksie, którego Tyra nigdy nie zapomni, dziewczyna ma poczucie, że za gorącą namiętnością i sporą dawką alkoholu kryje się mimo wszystko coś więcej. Mężczyzna oczarowuje ją bez reszty. Sprawa komplikuje się, kiedy okazuje się, że Kane jest jej nowym szefem.

Kane Allen z założenia nigdy nie zatrudniał u siebie dziewczyn, z którymi wcześniej spał. Bez zastanowienia zwalnia więc Tyrę z pracy, kiedy tylko dowiaduje się, że jest nową kierowniczką biura w jego firmie. Dziewczyna nie odpuszcza i walczy o swoją posadę, Kane ulega, zaznaczając, że nigdy już nie będą ich łączyły żadne namiętności. Sytuacja zagęszcza się, napięcie rośnie i pewnych rzeczy być może nie będzie się dało uniknąć.

Jeśli książka autorstwa Kristen Ashley przypadła Ci do gustu, koniecznie zapoznaj się z pozostałymi częściami serii "Wymarzony mężczyzna", warto sięgnąć po każdą z nich, gdyż wszystkie na równi skrzą się intrygą i namiętnością, są przy tym zupełnie różne. Do serii należą, takie tytuły jak: "Idealny mężczyzna", "Niepokorny mężczyzna" oraz niezwykle przewrotny i pełen zwrotów akcji "Tajemniczy mężczyzna".
Recenzje (9)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  To czwarty i ostatni tom z serii mężczyzna marzeń. O matko ale mi się dobrze czytało. Każdy z pozostałych tomów to ok. 500 stron historii o przystojnych władczych facetach i słodkich kobietkach, które zawładnęły ich sercami. Ale ten tom przebija pozostałe.

  Mamy tu sporo sensacji, akcja zmienia się szybko i coraz bardziej wychodzą różne sensacyjne rzeczy. Mamy dwójkę głównych bohaterów. Tacka (choć mam tu trochę mała nieścisłość, bo w pierwszej części miał przydomek), który jest dość specyficznym facetem i Tyrę babeczkę, która w porównaniu z pozostałymi jest dość zadziorna. Ich słowne utarczki powodowały uśmiech na twarzy. Tak dobrze się nie bawiłam przy poprzednich częściach.

  Tyra, młoda 35-letnia kobieta, która za namowa przyjaciółki trafia naprzyjcie do clubu motocyklowego. Po paru drinkach ładuję w łóżku z ...swoim szefem. Od początku oboje ścierają się ze sobą. Choć niektóre dialogi są zabawne. Typu tak -nie: "nie będziesz tu pracować"kontra"będę" czy "zwalniam się"kontra "nie zwolnisz się". To powoduje trochę takie dziecinne zachowanie. Książka pełna jest takich właśnie utarczek. Ma to swój urok.

  Historia dość przewidywalna, podobna do poprzednich ale ostatnie strony to sceny mrożące krew w żyłach. Trochę zrobiło się dość nieprzyjemnie i chyba to jest to co sprawia, że ta seria nabrała innego odcieniu. Każda książka to niby podobna, ale zupełnie inna historia. To raz. Dwa dość dużo nawiązań do poprzedniej części w przypadku tej do każdej z nich. Mimo tego, że łatwo przewidzieć zakończenie, że każda kolejna części jest bardzo schematycznie do siebie podobna tę książkę się czyta bardzo przyjemnie. Mimo swoich 500 str., mimo że czasem nudnawa, że nie pochłaniamy ja z wypiekami na twarzy i jest z tych, co można odłożyć na dłuższą chwilkę, książka ma w sobie to coś.

  Autorka m niezwykle ciekawy styl pisania. Jedni tą serię uwielbiają inni uważają za słabą. Żeby wyrobić sobie zdanie, trzeba ją przeczytać.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Tyra Masters zdecydowanie nie poszukuje grzecznego chłopca. Gdy w jej oko wpada motocyklista w górą mięśni i tatuaży dziewczyna od razu wie, że jest jej wymarzonym mężczyzną. Niestety czar pryska, gdy Tack okazuje się być jej nowym szefem, w dodatku nie tak cudownym jak to sobie wymarzyła. Choć między nimi wystąpiła upojna noc, to Tack nie zatrudnia dziewczyn, z którymi spał i dowiadując się, że Tyra jest jego nową pracownicą z miejsca ją zwalnia. Nie spodziewa się tylko tego, że panna Masters potrzebuje tej pracy i będzie o nią toczyć ciężką walką.

  Kolejna część serii Mężczyzna marzeń zachwyca masą przystojniaków, tym razem, na dodatek motocyklistów. "Wymarzony mężczyzna" porwał i zachwycił, tak jak wcześniejsze tomy, czy może coś się zmieniło?

  Książkę pochłonęłam momentalnie, praktycznie bez przerw, choć nie należy do najszczuplejszych. Pani Ashley wie jak przyciągnąć uwagę odbiorcy i zatrzymać ją aż do osttanich stron, choć tym razem nie postawiła na kreację idealnych bohaterów. Tack, a właściwie Kane Allen to mężczyzna, który ma dość ciężki charakter i wytrzymanie z nim graniczy z cudem, a jednocześnie został wykreowany w wystarczająco ciekawy sposób, by chcieć o nim czytać i czytać. Chociaż nie został moim ulubionym przystojniakiem z całej serii, to i tak z chęcią poznałabym kolejne tomy z jego udziałem, nawet pobocznym.

  Pomimo przewijającego się romansu nie można narzekać na brak akcji. Kristen Ashley wprowadziła wiele trudnych wątków, które zgrabnie połączyła w rozbudowaną fabułę z pędzącą akcją i wybuchowymi bohaterami. W "Wymarzonym mężczyźnie" dzieje się wiele, jednak nie narzekałam na przesyt wprowadzanymi wątkami. Autorka wprowadzała coś nowego, ale też dawała czytelnikom czas na oswojenie się z nową sytuacją, by później uderzyć prawdziwą bombą wydarzeń i emocji.

  Ten tom serdecznie polecam, tak samo jak i poprzednie tomy. Niepoprawne romantyczki zdecydowanie znajdą tu coś dla siebie, ale nie oznacza to idealizowania głównych bohaterów, za co jestem autorce wdzięczna. Bardziej sceptyczne osoby znajdą tu również wady Tyry i Tacka, więc można samemu ocenić ich zachowanie, nie mamy narzuconych idealnych i pięknych postaci bez wad i niedoskonałości.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Główna bohaterka - Tyra spotyka Tacka w pubie, na imprezie motocyklowej. Po udanej imprezie idą razem do łóżka. Tack myśli, iż jest to przygoda na jedną noc, lecz jakie jest jego zdziwienie, gdy się nazajutrz okazuje, że dziewczyna dostała pracę w jego firmie. Gdy bohaterka przychodzi do pracy, widzi mężczyznę obściskującego się z inną dziewczyną. Jest upokorzona, lecz postanawia nie poddać się i podjąć tę pracę. Jej nowy szef sugeruje jej, że nigdy nie pracuje z osobami z którymi sypia więc prosi aby zrezygnowała z pracy. Ona nie daje za wygraną i postanawia zawalczyć i pozostać w pracy. Z dnia na dzień relacja pomiędzy Tackiem, a Tyrą zacieśnia się....jak się to zakończy? Czy namiętność przerodzi się w miłość? Przeczytajcie sami...

  "Nie dopasujesz się do tego całego syfu, który kłębi się w moim życiu, o ile ja cię tam nie dopasuję. To wszystko co mogę ci dać, Rudzielcu, i co ty masz przyjąć. Masz wziąć to, co daję. Nie złożysz rezygnacji. Nie znikniesz. Będziesz tam, gdzie chcę, żebyś była, zrobisz, co będę chciał, żebyś robiła i będziesz słuchała tego, co mam ci do powiedzenia, a jeśli nie, to znajdę jakiś sposób, żeby cię do tego zmusić, rozumiesz?"

  Na pierwszy plan wysuwa się dwóch głównych bohaterów. Pierwszą z nich jest Tyra - młoda dziewczyna, która szuka wymarzonego mężczyzny. Jest silną kobietą, która potrafi zawalczyć o siebie i o swoje marzenia. Ma wierną przyjaciółkę, której może powierzyć wszystkie sekrety. Gdy wkracza w progi Ride zaczyna się zmieniać. Nie boi się ryzyka. Gdy ktoś zajdzie za skórę jej lub jej bliskim potrafi przeistoczyć się w "lwicę", która nie odpuści sprawcy.

  "Miałam trzydzieści pięć lat i dotąd prowadziłam spokojną, cichą, pozbawioną ryzyka egzystencję. Z rozwagą podejmowałam decyzje. Ważyłam wszystkie "za" i "przeciw". Układałam listy."

  Kane "Tack" Allen jest prezesem firmy motocyklowej Ride oraz szefem klubu motocyklowego Chaos. Ma syna Rusha i córkę Tabby. W życiu ma jedną zasadę, że nie łączy przyjemności z pracą. Jest silny, zdecydowany. Najważniejsza dla niego jest rodzina i potrafi walczyć o dobro i bezpieczeństwo ich.

  "Tack, prawda, uczciwość, wytrwałość, siła, miłość wszelkiego rodzaju i wybaczenie są czymś pięknym. Najpiękniejsze historie, jakie kiedykolwiek zostały opowiedziane, są jednocześnie tymi, które najtrudniej nam zrozumieć"

  Autorka przedstawiła historię niewiarygodną, która nie mogła by się zdarzyć w prawdziwym życiu. Bohaterowie tej książki nie są zbyt realistyczni. Nie można się z nimi utożsamić podczas czytania.

  Czytając tę książkę byłam zaskoczona postawą głównej bohaterki ponieważ w związku z Tackiem ona nie miała nic nigdy do powiedzenia. To ON zawsze jej mówił co ma robić, gdy są razem i czego ma nie robić. Z jednej strony się nie dziwię ponieważ w wyniku tych wielu wydarzeń (mafia, porwanie itd) ON boi się o jej bezpieczeństwo, natomiast z drugiej strony ON jej zabiera trochę możliwość decydowania o sobie.

  Podsumowując "Wymarzony mężczyzna" jest historią lekką, wciągającą, dobrą na upalne dni. Mimo niektórych mankamentów czyta się ją dobrze i myślę, że z chęcią przeczytam trzecią część książki, którą mam u siebie na półce.

  Moja ocena książki 7/10

  więcej na [Adres usunięty]

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Po poprzednim tomie pokładałam w tej książce ogromne nadzieje i jak się okazało Kristen Ashley mnie nie zawiodła i ponownie napisała powieść wysokich lotów. Zacznijmy od tego, że nie jest to pozycja dla osób, które lubią lektury poruszające ciężkie tematy, które wywołają w nich jakieś przemyślenia... Jest to lekka książka z dodatkiem mocnego erotyku.

  Głównym tematem jest oczywiście uczucie rodzące i rozwijające się między bohaterami. Dodatkowo mamy okazję mniej więcej poznać świat gangu motocyklowego. Oczywiście nie mogło zabraknąć też porwań i innych akcji, które dodały całości nieco dynamiczności.

  Osobiście uważam, że relacja bohaterów jest mocno naciągana, tak samo jak i ich zachowania. Wszystko jest mocno podkoloryzowane i nierealne, wątpię żeby którakolwiek kobieta na świecie zachowywała się jak Tyra. Jest niesamowicie naiwna, robi głupie rzeczy, ale jak na książkę przystało, wszystko kończy się tak jak chciała, jak powinno.

  Jeżeli chodzi o sceny łóżkowe (i nie tylko), to są dosyć mocne. Autorka zdecydowanie należy do tych, które lubią dokładne opisy, ja jednak nie uważam tego za wadę :) Jest spore grono czytelniczek, które pokochają to, a inne po chwili odłożą książkę. Przed sięgnięciem po tę powieść trzeba wiedzieć jakiego gatunku szukamy. Jest to literatura erotyczna.

  Książkę czytało mi się niesamowicie szybko i przyjemnie. Siadając z zamiarem przeczytania jednego rozdziału kończyłam po 4, zmuszając się świadomością, że mam sporo innych obowiązków :D Myślę, że przypadnie do gustu osobom lubiącym erotyki z nutką akcji i romantyczności.

  [Adres usunięty]

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  „Tack, prawda, uczciwość, wytrwałość, siła, miłość wszelkiego rodzaju i wybaczenie są czymś pięknym. Najpiękniejsze historie, jakie kiedykolwiek zostały opowiedziane, są jednocześnie tymi, które najtrudniej nam zrozumieć.”

  Tyra pragnie wrócić do równowagi i spokojnego życia. Właśnie dostała pracę, która ma jej w tym pomóc. Wkrótce jednak okazuje się, że jej szefem ma być mężczyzna z jej snów, wytatuowany motocyklista z którym spędziła ostatnio gorącą noc.

  Kane „Tack” Allen kieruje się w życiu zasadą, że nie pracuje z kobietami, z którymi sypia. Kiedy tylko orientuje się, że Tyra ma zostać nową kierowniczką jego biura, od razu chce ją zwolnić. Tyra jednak walczy o zatrzymanie posady, a wtedy Tack stawia ultimatum – nigdy więcej się ze sobą nie prześpią. Pytanie tylko czy będą w stanie trzymać się ustalonych zasad?

  „Wymarzony mężczyzna” to już czwarty tom z cyklu Mężczyzna marzeń i dopiero drugi, który miałam okazję poznać. Uwielbiam książki, w których bohaterami są seksowni motocykliści, dlatego chętnie sięgnęłam po tę książkę. Mając porównanie jedynie do tylko jednej poprzedniej książki, dla mnie ta część była zdecydowanie lepsza. Być może ze względu na główną bohaterkę, w poprzedniej części była bardzo irytująca, tutaj, choć momentami niezdecydowanie Tyry trochę mi nie pasowało, to jej zadziorność i ostry język zdecydowanie dały kilka plusów. Chemia pomiędzy Tyrą a Tackiem jest wyczuwalna już od pierwszych stron. Jesteśmy świadkami zmagań kobiety w świecie Tacka, gdzie motocykle, alkohol i kobiety są na porządku dziennym. W świecie pełnym złych chłopców i przemocy. Tack to typowy samiec alfa, ale poznajemy także jego drugą stronę – troskliwego ojca, który jest w stanie poświęcić wszystko dla swoich dzieci.

  W ani jednym momencie książka nie wydała mi się nudna, bohaterów polubiłam od razu, nie tylko główne, także poboczne, które miały swój udział w tej historii. Była akcja, nie zabrakło nieco dramatów, był humor i napięcie seksualne, więc niczego mi nie brakowało. Mam nadzieję, że znajdę w końcu chwilę aby nadrobić poprzednie tomy które już od dłuższego czasu czekają na półce i że będę miała kiedyś okazję poznać inne książki autorki.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 4 recenzje

Szczegóły

Pokaż więcej

 • Autor: Kristen Ashley
 • Wydawnictwo Muza
 • Seria Dream Man
 • Oprawa: Miękka
 • Rok wydania: 2019
 • Ilość stron: 576
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 9788328712058
 • Język: polski
 • Oryginalny tytuł: Motorcycle Man
 • Tłumacz: Lipska-Nakoniecznik Agnieszka
 • Nr wydania: 1
 • ISBN: 9788328712058
 • EAN: 9788328712058
 • Wymiary: 13x20.5 cm
Warto zwrócić uwagę na...
Niepokorny mężczyzna 5/5 Nasza cena:
28,73 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Niepokorny mężczyzna

Tessa O’Hara ustawiała właśnie świeżo upieczone babeczki na wystawie swojej cukierni, gdy zadźwięczał dzwonek przy drzwiach. Podniosła wzrok i ujrzała mężczyznę swoich marzeń. Nie minęła minuta, a on zaprosił ją na randkę. Zgodziła się bez wahania. Ale po czterech cudownych miesiącach Tess odkrywa,...
Zakazany mężczyzna 5/5 Nasza cena:
34,63 zł 39,80 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zakazany mężczyzna

Autorka bestsellerów nr 1 "New York Timesa" Noc o której ona nie potrafi zapomnieć… Pragnienie, przed którym nie potrafi uciec… Annie nigdy jeszcze nie zaznała z żadnym mężczyzną tej „iskry” – tej natychmiastowej chemii, która odbiera oddech i mąci zmysły. Aż do wieczoru z przyjaciółmi w barze, gdy...
Idealny mężczyzna 5/5 Nasza cena:
32,46 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Idealny mężczyzna

Cztery lata temu Mitch Lawson wprowadził się do mieszkania naprzeciwko Mary Hanover, a ona od pierwszego wejrzenia zakochała się w wysokim, przystojnym i świetnie ubranym detektywie. Wie, że Mitch nigdy nie odwzajemni jej uczucia, jest przecież z innej ligi. Co nie zmienia faktu, że to mężczyzna...
Tajemniczy mężczyzna 4/5 Nasza cena:
30,32 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Tajemniczy mężczyzna

Gwendolyn Kidd spotkała mężczyznę swoich marzeń. Jest przystojny, seksowny, a to, co zaczęło się od nocy wypełnionej anonimową rozkoszą, przeistoczyło się w trwający już półtora roku namiętny romans. Rzeczywiście – to dość niezwykłe, że On zjawia się wyłącznie nocą, ale Gwen ma pewność, że jest tym...
Malownicze. Wymarzony dom 5/5 Nasza cena:
25,43 zł 32,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Malownicze. Wymarzony dom

Każdy ma swój Wymarzony Dom. Miejsce, w którym może znaleźć ukojenie, szczęście i miłość. Kiedy Magda podejmuje szaloną decyzję i kupuje stary dom w Malowniczem, miasteczku u podnóża Sudetów, nie wie jeszcze, jak bardzo zmieni się jej życie. W pierwszym odruchu chce się go pozbyć, ale dom nie chce...
Malownicze. Wymarzony czas 5/5 Nasza cena:
25,43 zł 32,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Malownicze. Wymarzony czas

Każdy ma swój wymarzony czas. To czas na miłość, na szczęście. Czas radości, ale i zmian.Magda ma już swój wymarzony dom i cieszy się na myśl o tym, że już wkrótce stworzy prawdziwą rodzinę dla Marcysi i Ani. Wie jednak, ile przeszkód musi jeszcze pokonać, zanim nadejdzie ich wymarzony czas.Przed...
ACED. Wymarzony 3/5 Nasza cena:
38,30 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

ACED. Wymarzony

Hollywoodzki gwiazdor Ace Locke doskonale wie, jak działa na kobiety. Ale bardziej niż nimi interesuje się modelem z jednego z billboardów, seksownym, przystojnym i ubranym tylko w skórzaną kurtkę i niewiele pozostawiające wyobraźni białe slipki. Co prawda, minął już rok, odkąd Ace ujawnił się jako...
Fighting Temptation. Mężczyzna z honorem. Tom 1 4/5 Nasza cena:
33,52 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Fighting Temptation. Mężczyzna z honorem. Tom 1

Jaxson jest arogancki, skłonny do złości i agresji. Ale jest także wyjątkowy, silny i honorowy. Uwielbiam wszystkie jego wady bezwarunkowo i nieodwołalnie. Chociaż ON sam nie wierzy w miłość, ja zawsze będę go kochała. Julia Sinclair Julia różniła się od wszystkich ludzi, których znałem. Wcześniej...
Saga Pokolenia końca świata T.2 Mężczyzna idealny 0/5 Nasza cena:
25,45 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Saga Pokolenia końca świata T.2 Mężczyzna idealny

Pełna zaskakujących wydarzeń powieść ukazuje stany świadomości inteligentnego dorobkiewicza, który uciekł z prowincji, znalazł się na szczycie, a potem został z niego boleśnie strącony. Inteligentny i przystojny może wtopić się w luksusowe życie na XIV piętrze apartamentowca, ale czy ucieczka od...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula