Wydawnictwo Wolters Kluwer

Wolters Kluwer Polska należy do międzynarodowego koncernu wydawniczego Wolters Kluwer. Nakładem oficyny ukazują się książki i czasopisma poświęcone prawu, ekonomii i zagadnieniom ze świata biznesu. W swojej ofercie ma jednak również publikacje związane z oświatą, ochroną zdrowia, ekologią czy budownictwem. Wydawnictwo organizuje także szkolenia i konferencje dla studentów i specjalistów zajmujących się powyższymi dziedzinami.

Wolters Kluwer – podręczniki akademickie do nauki prawa

Historia działalności koncernu Wolters Kluwer w Polsce sięga 1993 roku. Wtedy to powołano do życia Polskie Wydawnictwa Profesjonalne. Było to pięć wydawnictw: Dom Wydawniczy ABC, Wydawnictwo Prawnicze LEX, Kantor Wydawniczy Zakamycze, Wydawnictwo "KIK" Konieczny i Kruszewski oraz Oficyna Ekonomiczna. Jako spółka Wolters Kluwer Polska firma funkcjonuje od 2006 roku. Należą do niej marki wydawnicze ABC, LEX i Oficyna.

W ofercie podręczników Wolter Kluwer znajdziemy podręczniki do nauki prawa (konstytucjonalnego, karnego, cywilnego, administracyjnego), komentarze prawne, monografie czy poradniki

Wydawnictwo Wolters Kluwer – książki z wiedzą ekspercką

Publikacje Wolters Kluwer cenione są za rzetelność i profesjonalizm. Wszystkie nowości oraz wznowienia uwzględniają aktualny stan prawny, co jest wyraźnie zaznaczane na okładce. Spółka promuje ideę mediacji jako najskuteczniejszego sposobu rozwiązywania sporów prawno-biznesowych.