Wydawnictwo SuperMemo World

“SuperMemo World” to wydawnictwo wydające podręczniki do nauki języków obcych, wykorzystujące innowacyjną naukę zapamiętywania, która usprawnia nabywanie wiedzy!

Czy słyszałeś kiedykolwiek o metodzie nauczania SuperMemo? To zupełnie nowa, ale i sprawdzona przez naukowców metoda, która usprawnia proces zapamiętywania. Wykorzystując krzywą zapominania, potrafi sprawić, że nabywanie wiedzy będzie o wiele bardziej skuteczne i efektowne. Pozycje zawierające tę metodę wydawane są przez Wydawnictwo SuperMemo.

Przede wszystkim liczy się to, aby nauczyć się jak najwięcej! Jest to szczególnie ważne przy językach. Nieużywany język obcy zaczyna powoli umykać z naszej pamięci. Kiedy nie posługujemy się nim, zapominamy o wielu zwrotach, trudnych słówkach, czy regułach gramatycznych. Trudno jest sprawić, aby nagle zacząć posługiwać się nim tak biegle, jak swoim ojczystym. Czy myślałeś kiedyś, że to wcale nie wina Twojej pamięci, a sposobu, w jaki nabywasz wiedzę? Metoda SuperMemo zostało dokładnie przebadana i zakłada, że proces zapamiętywania jest o wiele skuteczniejszy, jeśli materiał powtórzony zostanie w odpowiednich odstępach czasowych.

Dzięki książkom i podręcznikom, które wydaje Wydawnictwo SuperMemo World bez obaw przyswoisz naukę nawet najbardziej skomplikowanego dla Ciebie języka. Angielski, hiszpański, francuski, niemiecki? Nie ma sprawy! W tym przypadku zupełnie nie musisz obawiać się, że zostaniesz zalany niepotrzebną wiedzą, albo że zadania wyglądać będą podobnie do tych w szkole. Innowacyjne rozwiązania pozwalają na praktyczne ćwiczenia i nie skupiają się wyłącznie na zasadach gramatyki, jak to często bywa w systemie edukacji. Tutaj liczy się to, aby jak najszybciej posługiwać się językiem płynnie i nie bać się mówić. Oczywiście, aby tego dokonać liczy się to, żeby niczego nie zapomnieć! SuperMemo jest metodą wielokrotnie nagradzaną i wyróżnianą. Pokazuje, że tak naprawdę niezależnie od tego, w jakim wieku jesteś, możesz przyswoić nowy język bez trudu i obaw. Wystarczy wybrać odpowiedni zestaw podręczników, postępować zgodnie ze wskazówkami i poradami. Sukces gwarantowany!