Wydawnictwo Oddk

Gdańskie wydawnictwo ODDK oferuje fachową literaturę, między innymi dla przedsiębiorców i księgowych. Merytoryczne wsparcie dla Twojego biznesu z najwyższej półki!

Wydawnictwo ODDK skupia się na publikowaniu książek i poradników dla ludzi biznesu. Jego odbiorcami są głównie księgowi, przedsiębiorcy, osoby zajmujące się rachunkowością, właściciele fundacji, małych, średnich i dużych firm. Słowem wszyscy ci, którzy szukają fachowej literatury na tematy związane z prowadzeniem rozmaitego typu działalności gospodarczej. I taka właśnie literatura ukazuje się w niniejszej oficynie. ODDK zajmuje się także prowadzeniem specjalistycznych szkoleń.

ODDK powstało w 1987 roku. Na stałe współpracuje z ponad trzema setkami autorów. Co roku ukazuje się jego nakładem około stu nowych tytułów. Siedziba wydawnictwa ODDK mieści się w Gdańsku. Jego nakładem ukazują się książki i poradniki, z zakresu takich dziedzin, jak: administracja, samorząd terytorialny, praca, rynek pracy, płace, prawo finansowe, bankowe, dewizowe, budżetowe, prawo o działalności kulturalnej i oświatowej, prawo podatkowe, prawo pracy, rachunkowość, księgowość.

Pracownicy oficyny są niezwykle otwarci na potrzeby i oczekiwania swoich odbiorców. Nakładem wydawnictwa ODDK ukazały się między innymi następujące tytuły: "Podręcznik samodzielnej nauki księgowania" (Barbara Gierusz), "Rachunkowość fundacji i stowarzyszeń" (Rafał Nawrocki), "BHP w praktyce" (Bogdan Rączkowski), "Nowe prawo oświatowe - zmiany organizacyjno-kadrowe" (Dariusz Skrzyński), "Wypadek przy pracy i co dalej?" (Aleksandra Kaźmierczak).

Bestsellery

więcej

Nowości

więcej