Tessa Kelly każdą komórką ciała czuje, jak mocno zranił ją Luke Evans. Dla niej ten chłopak jest już jedynie bezwzględnym łamaczem kobiecych serc. Nie może darować sobie, że tak łatwo przyszło mu złamać także i jej serce. A przecież oddanie mu go było rzeczą najprostszą na świecie i Kelly doskonale zdaje sobie sprawę, że zakochałaby się w nim nawet na odległość.
Tymczasem Luke myśli o Kelly, jak o modliszce. Bo przecież wystarczyło, że spojrzała mu w oczy, a on już poczuł, że z miejsca pożarła nie tylko jego serce, ale i duszę. Wierzy, że to, co zdarzyło się między nimi było spełnieniem wszelkich marzeń. A ona to zniszczyła i dlatego Luke tak bardzo chciałby znienawidzić ją. Choć oboje czują to samo, to jednak mijają się i coraz bardziej oddalają od siebie. Czy ich drogi znów się zejdą?
Oto druga część bestsellerowej serii romansów, która przyniosła autorce międzynarodową sławę. Z zapartym tchem śledzimy losy dwojga bohaterów poznanych już w poprzednim tomie. To opowieść o tym, jak łatwo pogubić się we własnych oraz wzajemnych uczuciach i pragnieniach. Bo przecież potrzeba miłości i namiętność przepełniają każde z nich. Oboje wiedzą, że nie potrafią żyć bez siebie, choć tak bardzo pragnęliby się nienawidzić. Czy odnajdą się w tej plątaninie obaw i nadziei? Jest tylko jeden sposób, żeby się o tym przekonać.
J. Daniels (czyli Jessica Daniels) to amerykańska pisarka, która dorastała w Baltimore, a obecnie mieszka wraz z rodziną w Maryland. Jej książki niejednokrotnie gościły na listach bestsellerów "New York Times" i "USA Today". Uwielbia spędzać czas z dobrą książką, pić niewyobrażalne ilości kawy i pisać opowieści, których jej dzieci raczej nigdy nie będą czytać.
W serii "Alabama summer" ukazały się, jak dotąd następujące powieści: "Moje miejsce na ziemi", "Wszystko, czego pragnę", "Gdy upadnę", "Nasze miejsce na ziemi".
Szukasz więcej propozycji? Zobacz nasze tytuły z kategorii obyczajowa lub z serii Alabama Summer
