World of Warcraft: Jaina Proudmoore. Wichry wojny

Średnia: 5.0 Ilość ocen: 4
Wysyłka w
48 godzin + czas dostawy
Rok wydania
2021
Wydawnictwo
Ilość stron
396
Inne wersje (1)
eBook, mobi, epub
za 31,49 zł
Nasza cena: 30,79 zł 39,99 zł Taniej o: 23%

Azeroth ponownie staje w obliczu wojny. Kiedy armia Hordy zamierza zająć Theramore, pokojowa polityka przestaje mieć rację bytu.

"World of Warcraft: Jaina Proudmoore. Wichry wojny" stanowi fabularny pomost między dodatkami "The Cataclysm" i "Mists of Pandaria" do gry WoW.

Kraina Azeroth powoli podnosi się po Kataklizmie. Po wygranej walce z Aspektem Śmierci nadszedł czas na odbudowę. Czarodziejka Jaina Proudmoore robi wszystko, by utrzymać dobre relacje między Przymierzem i Hordą, ale wojna i tak wisi na włosku. Sytuacji nie poprawia również kradzież legendarnego artefaktu - Źrenicy Światła. Dyplomatka łączy więc siły z Kalegosem, by wspólnie odzyskać magiczny przedmiot. Podczas wspólnej podróży były smoczy Aspekt mocno zbliży się do Jainy.

W tym czasie Horda prowadzona przez okrutnego Garosza Piekłorycza przymierza się do ataku na Theramore, a dzięki siatce szpiegowskiej odnosi kolejne sukcesy w boju. W obozie wodza pojawiają się pierwsze głosy sprzeciwu, tauren Baine Krwawe Kopyto obawia się agresywnej ekspansji swych braci i jej konsekwencji. Nie znajduje jednak uznania w oczach wojowników Hordy, zwraca za to uwagę przywódcy, a dla Garosza niesubordynacja może okazać się równa zdradzie.


O autorce

Christie Golden jest amerykańską pisarką znaną z dzieł fantasy, science fiction oraz horrorów należących do takich uniwersów, jak Assassin's Creed czy Star Trek. Jest autorką licznych powieści nawiązujących do gry World of Warcraft, w tym takich tytułów jak: "Bieżywiatr. Trzy Siostry", "Cisza przed burzą", "Arthas. Przebudzenie Króla Lisza" czy "Zbrodnie wojenne".

Recenzje (4)
 1. Recenzent Wybitny
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Zdecydowanie książka skierowana jest przede wszystkim do fanów uniwersum Warcrafta. Tym samym, jeśli gracie w grę, wydarzenia z tej pozycji będą miały dla was większy sens i znaczenie. Myślę jednak, że osoby, które szukają po prostu dobrej powieści fantasy, też znajdą tu coś dla siebie. Książka, napisana jest całkiem dobrze pod względem stylistycznym, dialogi mają sens, nie są wymuszone. A nie zawsze jest to oczywiste, o czym z pewnością wiecie, jeśli śledzicie moje recenzje książek, związanych z WoW.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Świat World of Warcraft nie ma przed nami tajemnic, a wszystko za sprawa gier, filmu oraz szeregu książek, które z zapartym tchem są wypatrywane przez fanów. Christie Golden jest świetnym autorem World of Warcraft. Pojmuje, rozumie scenerię i naprawdę rozwija w niej postacie w wiarygodnym stopniu. Przedstawiona przeze mnie książka i jej akcja zostały osadzone w uniwersum Warcrafta i przenosi czytelnika w czasy po kataklizmie królestwa Azeroth. Jak wygląda sytuacja? Czy dla królestwa jest nadzieja na pokój?

  W książce „Jaina Proudmoore. Wichry Wojny” Jaina Proudmoore jest jednym z najpotężniejszych magów Azeroth, które aktywnie walczy o pokój pomiędzy Hordą, a Przymierzem. Zmaga się z decyzją Thralla o pozostawieniu Garrosha Hellscreama Wodzem Wojennej Hordy. Spotyka się z nim, aby przekonać go, jak niestabilny jest to ork, jednak Thrall wyjaśnia, że jego ścieżka jest inna i nie wróci do Hordy, ani nie poskromi Garrosha. Garrosh Hellscream jest więc przywódcą Orków i Wodzem Wojennym Hordy, wybrał znacznie mroczniejszą ścieżkę niż jego poprzednik Thrall. Odpowiedzialność za całkowite zniszczenie Theramore, podobnie jak wiele innych strasznych działań w tej powieści, jest ogromna. Mimo to nie wszyscy w Hordzie podzielają jego poglądy, co zaowocowało wyraźnym podziałem wewnątrz frakcji. Jaki będzie finał tego podziału? Co zrobi Janina?

  Christie Golden doskonale uchwyciła frustracje inteligentnej, utalentowanej kobiety, która jest rozdarta między ideałami, a rzeczywistością polityczną.W rzeczywistości najlepszą częścią książki był opis emocji Jainy, jej żalu, cierpienia, poczucia winy i wściekłości. Chociaż jej pragnienie zemsty było przerażające i straszne, współczułam jej i część mnie faktycznie zakorzeniła się w jej desperackiej potrzebie zemsty. Zauważyłem nawet, że lubię bohaterkę bardziej, gdy była bezwzględna i zimna, ponieważ wtedy poczułam, że zaczyna ujawniać się prawdziwa osobowość. To sprawiło, że stała się bardziej realna, co również sprawia, że przynajmniej w moich oczach jest bardziej lubiana. „Jaina Proudmoore. Wichry Wojny” to także historia orka, który wszystkich złych lekcji nauczył się od swojego ojca, to historia Hordy rozdzieranej jego decyzjami. To historia przywódcy, który stanął na rozdrożu potencjału i postanowił kierować się groźbami i strachem, a nie zrozumieniem i współczuciem. To opowieść o stracie, żalu, który jest tak przytłaczający, że grozi pochłonięciem duszy. Smutek przywódcy, którego królestwo zostało zniszczone w jednej chwili, smutek kobiety, która z surową pewnością dostrzega bezsensowność wybranej przez siebie ścieżki.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Popioły Kataklizmu ciągle przypominają o tragedii, jaka dotknęła królestwo Azeroth. Świat powoli zaczyna się jednak odbudowywać, licząc na znacznie lepszą przyszłość. Myśli o tym również tytułowa Jaina Proudmoore, wielka i potężna czarodziejka, która stara się za wszelką cenę poprawić relacje pomiędzy Hordą i Przymierzem. Różnice pomiędzy frakcjami są jednak ciągle bardzo duże i wystarczy tylko mała iskra, aby na nowo rozbuchać ogień wojny. Poważnym zagrożeniem kruchej stabilizacji staje się kradzież jednego z najpotężniejszych artefaktów błękitnych smoków – Źrenicy Światła. Jaina musi zrobić wszystko, aby odnaleźć przedmiot, łącząc tym samym siły z Kalegosem. Ich wspólne działanie może doprowadzić do uratowania pokoju lub ponownie zanurzyć świat w mrokach wyniszczającego konfliktu.

  Pochłaniając kolejne rozdziały książki, jesteśmy świadkami rozwoju niepokojów w Hordzie, które dążą do wybuchu kolejnego konfliktu. Główni bohaterowie (na czele z tytułową czarodziejką), muszą zrobić wszystko, aby temu zapobiec, nawet kosztem rodzących się więzi emocjonalnych. Nie zabraknie więc tutaj dramatyzmu, emocji, zapierających dech w piersiach scen batalistycznych (na lądzie i wodzie), potężnej magii, tajemnic czy zdrad. Każda strona powieści wypełniona jest więc bogatą i złożoną treścią, która nie pozwoli czytelnikowi na nudę. Nieźle prezentuje się również wątek związany z czarodziejką, która dość mocno poczuwa się do swojego obowiązku ratowania świata, nawet kosztem własnego dobra. Dodatkowo cała przedstawiona historia zostaje ukazana z kilku różnych perspektyw (Przymierze, Horda, smoki), dzięki czemu powieść doskonale oddaje wielkość uniwersum WoW.

  Niczego złego nie można również napisać na temat stylu autorki, która stawia na kwiecisty i łatwo przyswajalny język. Umiejętnie łączy ona wspomnianą widowiskowość z dobrym oddaniem dramaturgii konkretnych scen.

  Mamy tutaj do czynienia z dziełem, które największą czytelnicza przyjemność zapewni komuś, kto obeznany jest ze światem gry. To, czy uznamy to za zaletę, czy wadę tytułu, to już sprawa mocno indywidualna. Na pewno trzeba docenić starania autorki, która od samego początku próbuje nakreślić historię, która będzie zrozumiała dla każdego miłośnika fantasy. Niestety, ale pewnych złożoności powieści nie da się przeskoczyć. Znajdzie się więc tutaj sporo wątków, zależności pomiędzy postaciami czy odniesienia do pewnych wydarzeń, które zrozumieją i docenią tylko wielcy fani World of Warcraft.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Jeżeli ktoś chce sięgnąć po tą książkę, to po pierwsze - musi bardzo mocno skupić się podczas czytania, po drugie - lubić fantastykę, a po trzecie - poznać poprzednie tomy tej serii. Wszystkie warunki spełniam, więc mogłam zabrać się za Jaina Proudmoore. Czy mi się podoba? Tak. Czy mogę polecić tą książkę i całą serię innym osobom? Jak najbardziej tak. Myślę, że jeżeli ktoś naprawdę docenia fantastykę, to World of Warcraft bardzo mocno mi się spodoba. Akcja ani na moment nie ustaje. Cały czas coś się dzieje. Bohaterowie ciągle dbają o to, aby czytelnik zawsze był w pełnym skupieniu podczas czytania.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Szczegóły

Pokaż więcej

 • Autor: Christie Golden
 • Wydawnictwo Insignis
 • Seria World of Warcraft
 • Oprawa: Miękka
 • Rok wydania: 2021
 • Ilość stron: 396
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 9788366575967
 • Język: polski
 • Oryginalny tytuł: World od Warcraft Jaina Proudmoore: Tides of War
 • Tłumacz: Majcher Karolina
 • ISBN: 9788366575967
 • EAN: 9788366575967
 • Wymiary: 14x21 cm
Najczęściej kupowane razem
 • -25%
  Malfurion. World of Warcraft

  Malfurion. World of Warcraft

  Kiedy świat Azeroth był młody, podobni bogom tytani zaprowadzili w nim ład, kształtując jego lądy i morza. Ich wysiłki sprawiły, że Azeroth stała się wspaniałą krainą - taką, jaką ją sobie wyobrazili. I mimo że tytani już dawno odeszli, ich wizja przetrwała. Zwie się Szmaragdowym Snem - jest bujną,...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 33,94 zł 44,99 zł
  wysyłka w 48 godzin
 • -23%
  Zbrodnie wojenne. World of Warcraft

  Zbrodnie wojenne. World of Warcraft

  Wyjątkowa opowieść o magii, sztuce wojennej i bohaterstwie, oparta na bestsellerowej, wielokrotnie nagradzanej serii gier firmy Blizzard Entertainment. Krwawe oblężenie Orgimmaru dobiegło kresu. Zjednoczone siły Przymierza i Hordy pozbawiły Garrosha Hellscreama, jednego z najbardziej...
  Ocena: 0/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 30,69 zł 39,99 zł
  wysyłka w 48 godzin
 • -23%
  Fale ciemności. World of Warcraft

  Fale ciemności. World of Warcraft

  Wyjątkowa opowieść o magii, wojnie i bohaterstwie, oparta na bestsellerowej, wielokrotnie nagradzanej serii gier firmy Blizzard Entertainment. Orgrim Zgładziciel pokonał niegodziwego Czarnorękiego i natychmiast przejął po nim władzę nad Hordą orków. Teraz niestrudzenie dąży do podbicia całego...
  Ocena: 4/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 30,61 zł 39,99 zł
  wysyłka w 48 godzin
 • -23%
  Vol`jin: Cienie hordy. World of Warcraft

  Vol`jin: Cienie hordy. World of Warcraft

  Nasłani przez Garosza mordercy dokonują zamachu na życie przywódcy Mrocznych Włóczni – Vol’jina. Szczęśliwym zrządzeniem losu rannego odnajduje znany pandareński gorzelnik Czen Gromowar i zabiera go do ustronnego klasztoru w górach. Pod troskliwą opieką Vol’jin powraca do zdrowia, ale nie jest...
  Ocena: 4/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 30,81 zł 39,99 zł
  wysyłka w 48 godzin
 • -25%
  Ostatni Strażnik. World of Warcraft

  Ostatni Strażnik. World of Warcraft

  Spowity mgłą prehistorii świat Azeroth był miejscem, w którym panował pokój. Ludzkie plemiona i magiczne istoty żyły w zgodzie i harmonii. Tak było aż do czasów, kiedy zawitały tam demony Płonącego Legionu i jego twórcy Sargerasa – mrocznego boga magii chaosu. Teraz smoki, krasnoludy, gobliny,...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 30,17 zł 39,99 zł
  wysyłka w 48 godzin
 • -25%
  Przez mroczny portal. World of Warcraft

  Przez mroczny portal. World of Warcraft

  Pod koniec Drugiej Wojny Przymierze zmusiło do odwrotu Hordę i zniszczyło Mroczny Portal, zrywając tym samym połączenie między Azeroth a rodzinnym światem orków Draenorem. Lecz dwa lata później Horda powraca. Starzejący się szaman Ner'zhul przejmuje kontrolę nad Hordą i ponownie otwiera Mroczny...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 30,17 zł 39,99 zł
  wysyłka w 48 godzin
 • -23%
  World of Warcraft. Podróż przez Azeroth. Wschodnie królestwa

  World of Warcraft. Podróż przez Azeroth. Wschodnie królestwa

  Dołącz do mistrza szpiegów Matiasa Shawa i kapitana Flynna Fairwinda, którzy w służbie króla i kraju wyruszają na ekspedycję przez Wschodnie Królestwa, by spisać ich historię oraz skatalogować oręż, zbroje i nieznane dotąd moce, rozproszone po tej przepastnej krainie.
  Ocena: 5/5
  Książka, op. twarda
  Oprawa:twarda
  Cena: Nasza cena: 57,74 zł 74,99 zł
  wysyłka w 48 godzin
 • -23%
  Przebudzenie cieni. World of Warcraft

  Przebudzenie cieni. World of Warcraft

  Nowa oficjalna powieść w uniwersum legendarnej gry online World of Warcraft firmy Blizzard Entertainment, prequel dodatku Shadowlands. „Horda jest niczym!”. Wypowiadając te haniebne słowa, Sylwana Bieżywiatr zdradziła i porzuciła Hordę, której przysięgała służyć. Mroczna Pani i jej poplecznicy...
  Ocena: 3/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 30,91 zł 39,99 zł
  w magazynie
 • -25%
  Kronika. Tom 1. World of Warcraft

  Kronika. Tom 1. World of Warcraft

  World of Warcraft: Kronika Tom I to przepięknie ilustrowane kompendium wiedzy o świecie Warcrafta. Zebrawszy wszystkie historie uniwersum, autorzy książki uporządkowali je i zaktualizowali, aby w sposób ciągły i przyjazny dla czytelnika opisać dzieje świata Azeroth, od jego stworzenia aż po obecne...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:twarda
  Cena: Nasza cena: 67,90 zł 89,99 zł
  wysyłka w 48 godzin
 • -23%
  Illidan. World of Warcraft

  Illidan. World of Warcraft

  NIE JESTEŚ GOTOWY Illidan Stormrage jest jedną z najpotężniejszych istot, jakie kiedykolwiek przemierzały ziemie Azeroth. Pozostaje też z pewnością najmniej rozumianym z wielkich tego świata. Za jego legendą i tajemniczymi poczynaniami kryje się bowiem błyskotliwy umysł, którego plany i machinacje...
  Ocena: 4/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 30,61 zł 39,99 zł
  wysyłka w 48 godzin
Warto zwrócić uwagę na...
STAR WARS Battlefront 2. Oddział Inferno 0/5 Nasza cena:
17,39 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

STAR WARS Battlefront 2. Oddział Inferno

Rebelia ma swoich bohaterów, takich jak Jyn Erso i Luke Skywalker, ale Imperium ma? Inferno Squad. Po tym, jak skradziono plany Gwiazdy Śmierci, Imperium zaczęło słabnąć. Ale nie na długo. Imperialny elitarny oddział Inferno Squad został wezwany na misję w celu infiltracji i eliminacji Partyzantów...
eBook World of Warcraft: Jaina Proudmoore. Wichry wojny mobi epub 0/5 Nasza cena:
31,49 zł 34,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook World of Warcraft: Jaina Proudmoore. Wichry wojny mobi epub

Popioły Kataklizmu opadły na królestwa Azeroth. Kiedy zniszczony świat podnosi się z upadku, słynna czarodziejka Jaina Proudmoore nie ustaje w wysiłkach, by naprawiać wzajemne relacje Hordy z Przymierzem. Niestety, napięcia między obiema frakcjami grożą otwartą wojną i kolejną destabilizacją. Do...
eBook Zbrodnie wojenne. World of Warcraft mobi epub 0/5 Nasza cena:
26,02 zł 28,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Zbrodnie wojenne. World of Warcraft mobi epub

KRWAWE OBLĘŻENIE ORGRIMMARU DOBIEGŁO KRESU Zjednoczone siły Przymierza i Hordy pozbawiły Garrosha Hellscreama, jednego z najbardziej znienawidzonych mieszkańców Azeroth, tytułu wodza. Jego żądza podbojów obróciła miasta w ruinę, niemal podzieliła Hordę i unicestwiła niezliczone istnienia. Teraz w...
eBook Początek. World of Warcraft mobi epub 0/5 Nasza cena:
22,42 zł 24,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Początek. World of Warcraft mobi epub

Oficjalna powieść filmu Warcraft: Początek W Azeroth dotychczas panował pokój, lecz teraz kraina ta stoi na skraju wojny - jej cywilizacja musi stawić czoła przerażającej rasie najeźdźców: wojowniczych orków, którzy uciekają ze swego konającego świata i zamierzają podbić inny. Kiedy otwiera się...
eBook Narodziny hordy. World of Warcraft mobi epub 0/5 Nasza cena:
26,92 zł 29,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Narodziny hordy. World of Warcraft mobi epub

Wyjątkowa opowieść o magii, sztuce wojennej i bohaterstwie, oparta na bestsellerowej, wielokrotnie nagradzanej serii gier firmy Blizzard Entertainment. Choć młody wódz Thrall położył kres przekleństwu demonów, które przez pokolenia nękało jego lud, orkowie nadal zmagają się z grzechami swej krwawej...
eBook World of Warcraft: Arthas. Przebudzenie Króla Lisza mobi epub 0/5 Nasza cena:
26,92 zł 29,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook World of Warcraft: Arthas. Przebudzenie Króla Lisza mobi epub

Jest ucieleśnieniem zła, władcą Plagi nieumarłych, panem runicznego Ostrza Mrozu, wrogiem wszystkich wolnych ludów, istotą o niezmierzonej potędze i niegodziwości. Cała jego lodowata jaźń jest skupiona na knowaniach, jak zniszczyć wszelkie życie w świecie World of WarCraft. Nie zawsze tak jednak...
eBook Cisza przed burzą. Wolrd of Warcraft mobi epub 0/5 Nasza cena:
26,92 zł 29,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Cisza przed burzą. Wolrd of Warcraft mobi epub

NADSZEDŁ SĄDNY CZAS DLA AZEROTH! Azeroth umiera. Siły Hordy i Przymierza odniosły zwycięstwo nad zastępami Płonącego Legionu, ale pod powierzchnią świata czyha widmo prawdziwej katastrofy. W sercu Azeroth zieje śmiercionośna rana, otwarta ciosem miecza upadłego tytana Sargerasa w jego ostatnim...
Vol`jin: Cienie hordy. World of Warcraft 4/5 Nasza cena:
30,81 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Vol`jin: Cienie hordy. World of Warcraft

Nasłani przez Garosza mordercy dokonują zamachu na życie przywódcy Mrocznych Włóczni – Vol’jina. Szczęśliwym zrządzeniem losu rannego odnajduje znany pandareński gorzelnik Czen Gromowar i zabiera go do ustronnego klasztoru w górach. Pod troskliwą opieką Vol’jin powraca do zdrowia, ale nie jest...
Przebudzenie cieni. World of Warcraft 3/5 Nasza cena:
30,91 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Przebudzenie cieni. World of Warcraft

Nowa oficjalna powieść w uniwersum legendarnej gry online World of Warcraft firmy Blizzard Entertainment, prequel dodatku Shadowlands. „Horda jest niczym!”. Wypowiadając te haniebne słowa, Sylwana Bieżywiatr zdradziła i porzuciła Hordę, której przysięgała służyć. Mroczna Pani i jej poplecznicy...
Outpost 5/5 Nasza cena:
33,94 zł 44,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Outpost

Mroczna, zaskakująca, wartka i kipiąca od emocji postapokalipsa mistrza gatunku – podtrzymująca najlepsze tradycje kultowego „Metra 2033”, a jednocześnie zupełnie inna! – A co jest tam, po drugiej stronie mostu? Historia Rosji praktycznie dobiegła kresu. Choć niektórzy usiłują nieporadnie dopisywać...
Szachy Karmadonta. Droga Szamana. Tom 5 5/5 Nasza cena:
30,17 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Szachy Karmadonta. Droga Szamana. Tom 5

Barliona. Wirtualny świat przygód i tajemnic. Świat, w którym gracze spragnieni tego, czego w prawdziwym życiu nigdy nie zaznają, realizują swoje najśmielsze marzenia. Przebywasz tu online całymi miesiącami. Zamknięty w kapsule podtrzymującej funkcje życiowe, ścigasz się z innymi w levelowaniu...
Outpost 2 4/5 Nasza cena:
33,14 zł 44,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Outpost 2

Chroniona ze wszystkich stron przez posterunki obronne i wojska kozaków, stoi tysiącletnia Moskwa. Wewnątrz trzech pierścieni moskiewskiej obrony - i za murami Kremla - wznosi się pałac. W pałacu Jego Wysokość Imperator nagradza najlepszych z najlepszych, najdzielniejszych z dzielnych, kwiat...
Wybrane bestsellery
Ukryci 5/5 Nasza cena:
24,18 zł 47,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ukryci

Marcie Sygit wali się świat, kiedy jej niepełnosprawny syn zostaje uprowadzony. Okazuje się, że Piotrek nie jest jedyny, a porywacz działa już od roku. Zniechęcona brakiem postępów w śledztwie samotna matka znajduje nieoczekiwanie sprzymierzeńca w osobie Marka Bielawskiego, lokalnego przedsiębiorcy...
To właśnie my 0/5 Nasza cena:
26,64 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

To właśnie my

Becky Albertalli i Adam Silvera ponownie łączą siły, aby kontynuować historię Arthura i Bena! Chłopaków, w których czytelnicy po raz pierwszy zakochali się w bestsellerowej komedii romantycznej „A jeśli to my”! Ben po pierwszym roku studiów czuje, że utknął: zajęcia są męczące, praca na pół etatu z...
Cryptonomicon 0/5 Nasza cena:
51,14 zł 69,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Cryptonomicon

W roku 1942 Lawrence Pritchard Waterhouse - geniusz matematyczny i młody kapitan Marynarki Wojennej USA - zostaje przydzielony do Jednostki 2702. Ta formacja jest tak tajna, że o jej istnieniu wie zaledwie garstka ludzi; niektórzy z nich noszą nazwiska w rodzaju Roosevelt czy Churchill. Misja...
Password Reset A2+/B1. Książka ucznia i zeszyt ćwiczeń 0/5 Nasza cena:
137,54 zł 149,50 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Password Reset A2+/B1. Książka ucznia i zeszyt ćwiczeń

Password Reset A2+/B1. Książka ucznia papierowa + książka cyfrowa Nowe wydanie uwielbianego przez nauczycieli podręcznika Password, autorstwa Marty Rosińskiej, realizuje wszystkie założenia i jest dostosowane do nowej, trudniejszej podstawy programowej, która zacznie obowiązywać w szkołach...
Barbie Kabriolet Mattel 0/5 Nasza cena:
85,24 zł 99,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Barbie Kabriolet Mattel

Udaj się w podróż kabrioletem Barbie(R) i przeżyj bezkresne przygody! Ten charakterystyczny dla stylu Barbie(R) dwumiejscowy samochód zaprojektowano w różowym kolorze, a jego maskę ozdobiono dodatkowo symbolem Barbie(R). To słodkie sportowe autko posiada dodatkowo tylny spojler i koła z...
Checkpoint. Zeszyt ćwiczeń. Język angielski. Poziom B1+ 5/5 Nasza cena:
58,69 zł 60,50 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Checkpoint. Zeszyt ćwiczeń. Język angielski. Poziom B1+

Czteropoziomowa seria podręczników Checkpoint, której współautorką jest dr Monika Cichmińska, jest dostosowana do nowej, trudniejszej podstawy programowej. Uczniowie krok po kroku rozwijają nowe umiejętności i regularnie powtarzają poznany materiał, rozwiązując zadania w formacie egzaminacyjnym....
Fisher-Price Ucz się i śmiej! Poziomy nauki. Siostrzyczka Szczeniaczka. Edukacyjna zabawka interaktywna dla dzieci 0/5 Nasza cena:
136,75 zł 160,88 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Fisher-Price Ucz się i śmiej! Poziomy nauki. Siostrzyczka Szczeniaczka. Edukacyjna zabawka interaktywna dla dzieci

Siostrzyczka Szczeniaczka jest mięciutka, uwielbia się tulić i jest gotowa udowodnić, że nauka to świetna zabawa! Reaguje na dotyk Twojego dziecka radosnymi piosenkami i wypowiedziami, które uczą ponad 100 pierwszych słów, nazw części ciała, kolorów, kształtów i nie tylko! A ponieważ każde dziecko...
Armagedon. Expeditionary Force. Tom 8 0/5 Nasza cena:
36,84 zł 54,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Armagedon. Expeditionary Force. Tom 8

Kiedy renegaci z załogi „Latającego Holendra” wrócili z pomyślnie ukończonej misji, Siły Ekspedycyjne ONZ sądziły, że Ziemia będzie bezpieczna przez co najmniej kilkaset lat. Teraz SEONZ znowu potrzebują pomocy Wesołej Bandy Piratów. „Holender” wylatuje na prostą misję rozpoznawczą… Jednak w...
Urth Nowego słońca 0/5 Nasza cena:
33,35 zł 45,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Urth Nowego słońca

Naprawdę mam na imię Severian. Przyjaciele, których nigdy nie miałem zbyt wielu, nazwali mnie Severianem Kulawym. Żołnierze, których niegdyś miałem mnóstwo, choć nie aż tak wielu, jakbym chciał, nazywali mnie Severianem Wielkim. Nieprzyjaciele, którzy mnożyli się jak muchy na bitewnych polach...
Losing Hope 4/5 Nasza cena:
32,93 zł 44,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Losing Hope

Czasami, aby pójść naprzód, trzeba najpierw sięgnąć głęboko w przeszłość. Przekonał się o tym również Dean Holder. Po tym gdy utracił swoją przyjaciółkę z dzieciństwa, przez wiele lat zmagał się z poczuciem winy. Mógł wówczas zareagować i nie pozwolić jej odejść, ale nie odważył się na ten krok. Od...
Bugs Team Starter. Karty pracy do zerówki. Język angielski 5/5 Nasza cena:
43,17 zł 44,50 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Bugs Team Starter. Karty pracy do zerówki. Język angielski

Bugs Team Starter to pierwsza część czteropoziomowego kursu dla klas 0‒3. Poziom Starter przeznaczony jest dla zerówek i stanowi idealne wprowadzenie do nauki języka angielskiego w szkole podstawowej. Książka ucznia to zbiór kolorowych kart pracy, które pełne są różnorodnych zadań typu:...
Teraz matura. Matematyka. Zbiór zadań i zestawów maturalnych. Poziom podstawowy 5/5 Nasza cena:
35,06 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Teraz matura. Matematyka. Zbiór zadań i zestawów maturalnych. Poziom podstawowy

Teraz matura. Zbiór zadań i zestawów maturalnych z matematyki na poziomie podstawowym to publikacja przygotowująca do egzaminu maturalnego, pozwalająca na przećwiczenie wszystkich umiejętności sprawdzanych na maturze:– umożliwia zapoznanie się z zadaniami typu maturalnego dzięki pogrupowanym...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula