Władczyni mroku

Średnia: 4.5 Ilość ocen: 12
Darmowy fragment:
Wysyłka w
24 godziny + czas dostawy
Wydawnictwo
Inne wersje (1)
eBook, mobi, epub
za 24,90 zł
Nasza cena: 19,20 zł 34,90 zł Taniej o: 45%

“Władczyni Mroku” to wciągająca powieść fantasy, w której zwykła i niewyróżniająca się niczym Megan okazuje się być kimś zupełnie innym, niż myślała przez całe swoje życie!

Czy jesteś pewien tego, kim właściwie jesteś? Główna bohaterka powieści fantastycznej “Władczyni Mroku” nigdy nie spodziewała się, że jej życie odmieni się w tak nieoczekiwany sposób!

Megan Rivers. Przeciętna kobieta z San Francisco. Ma trzydzieści lat i jedyne, co może ją wyróżnić z tłumu, to niezwykły tatuaż na plecach. Poza tym wiedzie nudne i dość przewidywalne życie, w którym brakuje zaskoczeń. Do czasu. Wszystko zmienia się w dniu, gdy niechcąco oblewa swego szefa kawą. Nie wiedząc czemu, napój nieoczekiwanie zmienia się we wrzątek. Z powodu tego wydarzenia Megan została natychmiast zwolniona. To jednak dopiero początek trudnych do wyjaśnienia zdarzeń.

Ludzie z jej otoczenia umierają, a na świecie dzieją się rzeczy, które trudno jest wytłumaczyć w normalny sposób. No i nowo poznany Nicholas, którego Megan ma wrażenie, że zna całą wieczność! Co tak naprawdę skrywa ta niepozorna kobieta? Jakie jest jej przeznaczenie i kim jest Nicholas? Dowiemy się tego sięgając po książkę “Władczyni Mroku”, która zabierze nas w zupełnie nowy świat, łączący magię ze współczesnością. Megan nigdy nie pomyślałaby, co w niej drzemie!


Przeczytaj darmowy fragment


Opinie o książce

Władczyni mroku to piękna i porywająca opowieść o miłości, która przetrwała całe stulecia. Złamie Was, podepcze, a na końcu sklei na now. Dla tej miłości upadają niebiosa oraz piekło.

Emilia Krawczyk, Emczytelnik

Moje mroczne serce i dusza rwą się do Wladczyni mroku.

Katarzyna Ewa Górka, Katherine the Book worm

Świetne opisy i niesamowita akcja... Na taką fantastykę czeka się z niecierpliwością! Będzie drastycznie, erotycznie, mocno i niebanalnie. Polecam!

Agnieszka Rybska, Blonderka

Władczyni mroku opowiada fascynującą, elektryzującą i porywającą historię o niezwykłej miłości oraz walce dobra ze złem. Serdecznie polecam!

Hanna Smarzewska, Nie oceniam po okładkach


O autorce

K. C. Hiddenstorm jest pisarką pochodzącą z Białegostoku. Urodziła się w 1987 roku. Jej debiutem literackim była książka z gatunku fantasy "Władczyni Mroku". Jej cechą rozpoznawalną jest prosty, chwytliwy język i duże poczucie humoru

Recenzje (12)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Jak świat światem stoi, od zawsze intrygowały nas opowieści o walce dobra ze złem, jasności z ciemnością, tego co piękne, z tym co przerażające... Legendy, podania, powieści i filmy wciąż podejmowały i podejmują te temat, oferując nam barwne i emocjonujące narracje o najbardziej uniwersalnej prawdzie życia, jaką to jest wiara w to, że mimo wszystko dobro zawsze zwycięży. I właśnie dziś chciałabym opowiedzieć o kolejnym literackim ujęciu tego zagadnienia, a mianowicie intrygującej powieści K. C. Hiddenstorm pt. "Władczyni mroku", która to ukazała się w naszym kraju nakładem Wydawnictwa Kobiece.

  Główną bohaterką książki jest trzydziestoletnia kobieta o imieniu Megan, która wiedzie spokojne i monotonne życie w San Francisco. Jednak oto pewnego dnia, za sprawą niefortunnego wypadku w biurze, jak i też całej lawiny pechowych i zaskakujących wydarzeń z jej udziałem, jej życie, a dokładniej postrzeganie samej siebie, ulega wielkiej zmianie. Zmianie, którą potęguje także pojawienie się tajemniczego mężczyzny - Nicholasa, który wydaje się znać Megan lepiej, niż ktokolwiek inny. Prawda, jaką przyjdzie wkrótce jej odkryć, okaże się przerażającą i trudną do zaakceptowania, gdyż wiążącą osobę Megan z najprawdziwszym piekłem...

  Najnowsze dzieło K. C. Hiddenstorm wpisuje się swoim charakterem w klasyczne ujęcie mrocznej fantastyki z elementami gorącego romansu, oferując nam tym samym inteligentne i barwne połączenie tych dwóch literackich światów. Oto z jednej strony poznajemy ciekawą, wypełnioną akcją i wydarzeniami o nadprzyrodzonym charakterze relację o losach głównej bohaterki, które wiążą się z odwieczną walka światła i ciemności oraz pewnym spiskiem na najwyższych szczeblach piekielnej władzy. Z drugiej zaś dane jest nam poznać tu wspaniałą historię o zakazanej miłości, pożądaniu i odkrywaniu swojej prawdziwej natury, która okazuje się bardzo zaskakującą. I najważniejszym wydaje się to, że oba te wątki prezentują się równie barwnie i spektakularnie.

  Fabuła książki niesie nam sobą wspaniałą, widowiskową i pędzącą do przodku akcję, która obejmuje wydarzenia rozgrywające się zarówno w naszym ludzkim świecie, jak i sceny ze świata piekła, demonów i władców tej mrocznej krainy. Główna oś wydarzeń wiąże się oczywiście z osobą Megan i towarzyszącego jej Nicholasa, ale wiele uwagi poświęcono tu także nie mniej barwnym wątkom pobocznym, jak i też chociażby retrospekcjom. Co ciekawe, autorka podzieliła tą opowieść na dwa tory narracyjne - pierwszy, obrazujący wydarzenia z perspektywy Megan, jak i drugi, który ukazuje losy rozgrywając się na innych płaszczyznach, w którym to naszym narratorem jest poboczny obserwator. To interesujące rozwiązanie, które dodaje tej historii jeszcze większej dynamiki, jak i też potęguje napięcie.

  Bardzo dobrze wypadają bohaterowie, wśród których pierwsze skrzypce odgrywają Megan i Nicholas. Ona jest niezwykle wrażliwą, dobrą z natury i na wskroś zwyczajną kobietą, która to jednak za sprawą przedziwnych wydarzeń dookoła odkrywa z każdą kolejną chwilą swoją prawdziwą, skrywaną dotąd i chyba wcale nie tak piękną twarz. Twarz zupełnie kogoś innego, kierującego się innymi zasadami i normami, jak i też piekielnie niebezpiecznego. I nie będzie chyba nazbyt wielkim nadużyciem stwierdzenie, iż ta zachodząca na naszych oczach przemiana, czyni tą postać fascynującą. Jeśli chodzi zaś o Nicka, to jawi się ON nam początkowo jako bardzo tajemniczy, nieodgadniony i skrywający swoje prawdziwe oblicze mężczyzna, który tyleż nas fascynuje, co i przeraża. Po tym, gdy wreszcie wszystkie karty zostają rzucone na stół, okazuje się ON jeszcze bardziej ciekawą i niejednoznaczną postacią, która budzi w nas bardzo ambiwalentne odczucia... Co by nie powiedzieć, to para wspaniałych bohaterów!

  Nie można nic zarzucić również kreacji tej literackiej rzeczywistości, którą poznajemy w postaci dwóch planów - tego ludzkiego i znanego nam wszystkim, jak i tego o charakterze nadprzyrodzonym, czyli w postaci piekła i odwiecznej walki dobra ze złem. Oczywiście, ten drugi obraz działa na naszą wyobraźnię z o wiele większą siłą, oferując nam odważną, w jakimś stopniu zaskakującą względem wyobrażeń i niezwykle intrygującą wizję tego, czym jest piekło, niebo i prawa obowiązujące w tych miejscach, które gwarantują także [Adres usunięty]. względną równowagę sił... To piękna, niezwykle wyrazista i porywająca nas swoim rozmachem wizja...

  Kogo porwie sobą w największym stopniu ta książka...? Myślę, że przede wszystkim miłośników literatury dark fantasy w nowoczesnej, efektownej i wypełnionej akcją formie. To oni znajdą tu bowiem to, co w tym gatunku jest najlepsze, a więc potężną dawkę fantazji, przygodę i wspaniałych bohaterów, wobec których nie można przejść obojętnym. Jednocześnie powieść ta zaintryguje sobą także sympatyków literatury spod znaku barwnego romansu, który to co prawda przyjmuje tu specyficzna formę, ale mimo wszystko oferuje sobą także naprawdę wielkie emocje, namiętności i gorące porywy serca. Wreszcie dzieło K. C. Hiddenstorm zaciekawi także i tych sympatyków literatury, którym blisko do ciekawej, zaskakującej i nieszablonowej opowieści z najwyższej, pisarskiej półki.

  Lektura powieści "Władczyni mroku", oferuje nam sobą wielką przyjemność, wspaniałą rozrywkę i moc niezwykłych emocji, które pozostają na długo w naszej pamięci. Oczywiście, to pozycja spod znaku fantastyki, którą trzeba lubić, choćby w pewnym stopniu, by móc czerpać pełnię radości ze spotkanie z tym tytułem. Jeśli jednak ten gatunek jest nam bliski, a przynajmniej nie obcy, to bez wahania sięgajmy po najnowsze dzieło K. C. Hiddenstorm, które ma nam sobą naprawdę wiele do zaoferowania.

  Ten, jak i znacznie więcej literackich bestsellerów w dobrej cenie, znajdziecie na stronie Księgarni Tania Książka!

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Super Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Megan Rivers jest zwyczajną dziewczyną z San Francisco, wyróżnia ją jedynie niezwykły tatuaż na plecach. Prowadzi przeciętne życie, ma nudną pracę i faceta którego właściwie nie lubi. Pewnego dnia gdy zostaje zwolniona z pracy oblewa swojego szefa kawą, która w jakichś dziwnych okolicznościach zamienia się we wrzątek, dookoła niej giną ludzie którzy sprawili jej przykrość a na jej drodze staje niebiańsko przystojny i diabolicznie pociągający Nick .. Jej życie nabiera barw, tępa a ona odkrywa powoli w sobie drugie Ja, co oczywiście bagatelizuje wmawiając sobie guza mózgu. Niezwykłe zdolności które u siebie odkrywa, nowa miłość która wydaje się być tak znajoma sprawiają, że Megan zaczyna szukać odpowiedzi ..

  Książka jest niezwykle wciągająca, autorka w fantastyczny sposób przenosi nas w świat demonów, aniołów i cudownie w tym wszystkim balansuje między ziemią .Bohaterowie są tak świetnie wykreowani, że nie sposób ich nie pokochać mimo iż są .. demonami. Historia władców piekła, którzy na nowo w sobie się zakochują, pokazuje iż każdy może kochać! Miłością tak wielką, że jest w stanie spalić cały świat aby ją odnaleźć i chronić. I tako to nie wszystko co wydaje się złe musi takie być, aniołowie nie są wcale tacy dobrzy a demony pozbawione uczuć ..

  Wałka dobra ze złęm wydaje się być oklepana jednak Władczyni mroku potrafi zaskoczyć i wnieść nowe elementy do jej postrzegania. Warte zaznaczenia jest również pokazanie Megan i Lilith,jak delikatnie między sobą balansują a jednocześnie są tak wyraziste, że niesposób wybrać między nimi.

  To było moje pierwsze spotkanie z autorką i mam ogromna nadzieję, że nie ostatnie. Tej historii chce się więcej i więcej i człowiek nie chce aby się już kończyła jednocześnie pożera się ją w całości aby poznać zakończenie. Przeniosłam się w magiczny świat, który ma się wrażenie że znajduję się na wyciągnięcie ręki.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzent Wybitny
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Niesamowita historia!

  Dawno
  nie czytałam czegoś co by aż tak mocno mnie wciągnęło! Pochłonęłam ją praktycznie na raz, a kiedy zauważyłam, że zbliżam się do końca zaczęłam czytać wolniej aby choć trochę się nacieszyć tą historią.

  Może parę słów o samej historii.

  Książka opowiada piękną historię o miłości.

  Megan żyje jak zwykła trzydziestolatka, sprawy zaczynają się komplikować kiedy oblewa swojego szefa wrzącą kawą i od tej pory zaczynają przytrafiać jej się kolejne dziwne rzeczy.

  Strasznie mi się podobało pisanie z tylu perspektyw, bo dzięki temu miałam szerszy obraz na wszystko. A ten wątek z poszukiwaniami Lilith? No mistrzostwo! Przepadłam gdy czytałam o ponownym zakochiwaniu się! Karina świetnie to opisała! Każda jedna scena, tak bardzo i dokładnie przemyślana.

  Książka ocieka erotyzmem, ale nie ma w niej nudnych, monotonnych czy wyuzdanych scen seksu, nie tutaj skupiamy się na czymś innym co jest zdecydowanie na plus! Cały czas trzymała mnie w napięciu. Jedyny minus? To, to że była zdecydowanie za krótka! Ja chcę więcej! Chciałabym poczytać trochę więcej, może o Azazelu?

  Świetna fantastyka, dawno takiej nie czytałam :)

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Super Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Wyobraźmy sobie miłość, nie jest to trudne bo większość z Nas kocha, kochała czy tęskni za tym uczuciem. Teraz pomnóżmy to razy 3000 i może przybliżymy się do uczucia jakie łączy Lucyfera i Lilith. Władczyni mroku, pierwsza kobieta, czyli jakby nie patrzeć samo zło 😉 podstępem oszukana przez anioła Gabriela, trafia w ludzkiej postaci Megan na ziemię. Piekło stało się no hmm piekłem, bo furia Lucyfera nie miała granic, poleciały głowy a widmo wojny z Niebem wisi w powietrzu. Tymczasem Megan jest bardzo specyficzną osobą, poznaje Nicka i wie że ten mężczyzna jest jej przeznaczony, nie wie jak ale jest tego pewna.

  ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀

  ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀

  Nie da się ukryć, że uwielbiam książki fantasy, i pomimo mojej ogromnej sympatii dla autorki i szacunku do jej pracy, muszę stwierdzić – to jest bardzo dobrze napisana książka 😉 Duży plus to budowa postaci, w świecie fantasy stworzenie świata i bohaterów, który zaciekawi czytelnika, szczególnie, gdy mówimy o dość oklepanym temacie piekła jest trudne, ale tu stwierdzam że da się. Kolejnym plusem są sceny walk i bitwy, można się poczuć nie tylko widzem, ale i uczestnikiem akcji. Książka pięknie opisuje miłość, z perspektywy upadłych aniołów, głębokiej, intensywnej i bezgranicznej. Do czego się doczepię spytacie? Jest jedna rzecz, która drażniła mnie dość mocno, mianowicie częste nawiązania do popkultury, istny miszmasz, muzyczny, filmowy czy książkowym. Prawdopodobnie były to zabiegi komediowe, ale po kilku stały się męczące i wytrącane z całej otoczki fantasy.

  ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀

  Była to moja pierwsza przygoda z twórczością Kariny i zdecydowanie nie ostatnia, miałam wielką frajdę czytając te książkę, koniec końców mogę ją Wam śmiało polecić.

  .

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  "Nie zna ni Bóg, ni człowiek większej siły niż miłość i biada temu, kto stanie jej na drodze."

  W wyniku pewnych zdarzeń piekielne podziemie zostaje częściowo pozbawione władzy, natomiast Lucyfer - partnerki. Książę Ciemności nie spocznie, póki nie odzyska Lilith, kobiety, którą kocha nad wszystko inne. Tymczasem na Ziemi, a dokładnie w San Francisco niejaka Megan Rivers wiedzie nad wyraz nudne życie u boku chłopaka, który coraz bardziej działa jej na nerwy. W pracy również nie może liczyć na chwilę wytchnienia, więc... pewnego dnia pod wpływem głębokiej frustracji oblewa swojego szefa kawą. Na domiar złego, w jednej chwili kawa zamienia się we wrzątek, a Megan zostaje zwolniona. Pozbawiona pracy kobieta postanawia zrealizować swoje głęboko skrywane marzenie, jakim jest napisanie własnej książki. Niepokojącym staje się fakt, że z otoczenia Megan zaczynają ginąć ludzie, a i z nią samą dzieje się coś, czego sama nie jest w stanie wytłumaczyć. Tymczasem w otoczeniu trzydziestolatki pojawia się intrygujący, piekielnie przystojny mężczyzna Nicholas Marlowe. Mimo tego, że Megan widzi go po raz pierwszy w życiu, ma nieodparte wrażenie, jakby znali się całą wieczność...

  "Władczyni mroku" to debiutancka powieść Kariny Hiddenstorm, której to wznowienie miałam okazję przeczytać. W swoim życiu pochłonęłam wiele książek, więc jest w stanie mnie zaskoczyć jedynie coś niebanalnego, wyróżniającego się na tle innych historii. Uwierzcie, czegoś takiego jeszcze nie czytałam! Walka między Piekłem a Niebem, dobrem a złem (chociaż w tym wypadku dobro i zło to pojęcie względne :)). Miłość, która jest w stanie przetrwać największe tortury. Przeczytałam tę książkę kilka dni temu, a w mojej głowie panuje chaos, nie potrafię zebrać myśli. Autorka wykreowała mężczyznę, który stawia swoją miłość na piedestale, a bez niej świat przestaje istnieć. Jest w stanie zrobić naprawdę wszystko by ocalić swoją ukochaną. Poruszy Niebo i Ziemię (dosłownie). Miłość, która nigdy nie ustaje - coś pięknego, i to właśnie ona jest motywem przewodnim tej powieści. "Władczyni mroku" wciąga już od pierwszych stron, choć na początku rozdziały były dla mnie nieco za krótkie i wybijały mnie z rytmu. Książka była dla mnie nieodkładalna, gdybym miała taką możliwość to odłożyłabym ją dopiero po zapoznaniu się z epilogiem. Niestety, musiałam ją sobie dawkować ;). Niebywały klimat powieści zachwyca już od pierwszych stron! Świetna kreacja bohaterów, szczegółowe i zabierające dech w piersiach opisy walk, których tu nie brakuje - chapeau bas! Chylę czoła! Jest taki jeden moment, gdzie aż przecierałam oczy ze zdziwienia. Dla tych, co lubią w książkach flaki na wierzchu (czyt. ja :P), będziecie usatysfakcjonowani ;). Co do minusów... przeszkadzały mi liczne wtrącenia, porównania danej sytuacji do wydarzeń z filmów czy książek. Przytaczanie utworów muzycznych było naprawdę okej, jednak filmy i książki... Jak dla mnie trochę za dużo. Ten zabieg często odwracał moją uwagę od wątku, który został poruszony. Dziwiło mnie nieco nagłe zwracanie się głównej bohaterki bezpośrednio do czytelnika. Mimo tych kilku minusów jestem zadowolona z lektury. Niebywała historia Władczyni Mroku i Księcia Ciemności skradła moje serce. Polecam fanom fantastyki, gdzie to siła miłości gra istotną rolę. To moja pierwsza książka Autorki, ale na pewno nie ostatnia.

  "Ten mężczyzna zdawał się kochać mnie miłością tak wielką, że w jej imię gotów był zniszczyć cały świat. Zrobiłby wszystko, absolutnie wszystko, byleby tylko zobaczyć cień uśmiechu na mojej twarzy, a z powodu jednej przelanej przeze mnie łzy skłonny był spalić samo słońce.

  Któż powiedział, że diabeł jest zły?

  Okrutny - owszem, ale nie zły.

  Jak może być zły ktoś potrafiący tak kochać?"

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 7 recenzji

Warto zwrócić uwagę na...
Władca mroku 0/5 Nasza cena:
31,90 zł 38,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Władca mroku

Godric St.John pozostaje w cieniu, przemierzając jako zamaskowany mściciel mroczne zaułki St.Giles, by chronić niewinnych. Do czasu, aż pewnej nocy musi stawić czoło nieustraszonej młodej damie, celującej do niego z pistoletu – i uświadamia sobie, że jest nią jego żona. Lady Margaret Reading...
Światło kryje się w mroku 0/5 Nasza cena:
30,60 zł 36,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Światło kryje się w mroku

Czy związek pięćdziesięciopięcioletniej kobiety i czterdziestoczteroletniego mężczyzny jest możliwy? Gdyby mówić o odwrotnej relacji, nikt nie miałby żadnych zastrzeżeń. A tak? Czy to jest związek? Czy raczej romans, przelotna, przypadkowa przygoda? Lara jest atrakcyjną kobietą, wzbudzającą...
Mrok 5/5 Nasza cena:
26,39 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Mrok

Nadchodzi mrok i nikt się przed nim nie ukryje!Laureen miała wszystko, czego tylko mogła zapragnąć: kochającą rodzinę, wymarzoną pracę i wspaniałą przyszłość. Miała, do chwili kiedy w jej życiu pojawił się tajemniczy Sigarr. W mgnieniu oka otaczający ją perfekcyjnie uporządkowany świat wypełnił...
Mroki Łowisk 0/5 Nasza cena:
17,45 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Mroki Łowisk

Miłość i czas nie zawsze leczą zadane rany... Majka podejmuje wyzwanie, jakie rzuca jej los. Z wrodzonym sobie zapałem próbuje budować szczęśliwe życie w cieniu malowniczych pejzaży Łowisk. Spełnia marzenia o własnej poradni, miłości wymarzonego mężczyzny. Wydawać by się mogło, że jej historia jest...
Lekkie jak kamień, jasne jak mrok 0/5 Nasza cena:
25,42 zł 29,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Lekkie jak kamień, jasne jak mrok

Rzeczywistość bywa lekka jak kamień i jasna jak mrok ? zarówno dla subtelnych czarodziejek spoglądających z nadzieją w gwiazdy, jak i dla stąpających twardo po ziemi silnych kobiet. Fela jest delikatna jak porcelanowa lalka. Rozpaczliwie broni się przed ponurym światem „dojrzałości”, uciekając w...
Światło i mrok 0/5 Nasza cena:
36,47 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Światło i mrok

Tokio, rok 1916. Onobu i Yoshio Tsuda, młodzi małżonkowie, którzy tylko pozornie wiodą przeciętne, codzienne życie, toczą miedzy sobą niedostrzegalną dla pobocznych obserwatorów wojnę. Gra pozorów opanowana przez obojga do perfekcji usypia czujność krewnych, ale za zamkniętymi drzwiami toczy się...
Krwawy księżyc 4/5 Nasza cena:
31,76 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Krwawy księżyc

Mroczna i niepokojąca powieść o małżeństwie pisarzy. Thomas postanawia napisać serię kryminałów o seryjnym mordercy, który w brutalny sposób zabija swoje ofiary podczas pełni Czerwonego Księżyca. Książka staje się bestsellerem. Victoria zauważa, że mąż się zmienia i zaczyna się go bać. Ku jej...
eBook Krwawy księżyc mobi epub 0/5 Nasza cena:
18,68 zł 24,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Krwawy księżyc mobi epub

Każde marzenie może stać się koszmarem. Każdy człowiek może stać się potworem. Victoria Page i Thomas Wilde są małżeństwem światowej sławy pisarzy. Gdy Thomas oznajmia żonie, że zamierza wydać swój pierwszy kryminał, kobietę ogarnia nieuzasadniony niepokój. „Księżycowy zabójca” szybko staje się...
eBook Po złej stronie lustra pdf mobi epub 5/5 Nasza cena:
11,52 zł 16,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Po złej stronie lustra pdf mobi epub

Lisa Johnson ma wszystko, o czym marzą przeciętni ludzie: urodę, sławę, bogactwo. Sielanka jednak kończy się w dniu, w ktorym ulega tajemniczemu wypadkowi na planie swojego najnowszego filmu. Po wyjściu ze szpitala doświadcza coraz częstszych omdleń oraz szeregu innych dolegliwości... jak choćby...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula