Więzień labiryntu, tom 0,6. Kod gorączki

Autor:

James Dashner

Średnia: 4.6 Ilość ocen: 5
Wysyłka w
24 godziny + czas dostawy
Rok wydania
2016
Wydawnictwo
Ilość stron
450
Nasza cena: 30,10 zł 39,90 zł Taniej o: 25%

Na świecie nie pozostało już nic? Nic prócz wysuszonych rzek, jezior, spalonych lasów i? gorączki. Śmiertelna zaraza opanowała całą planetę doprowadzając do śmierci wielu osób. Ludzie walcząc o przetrwanie dopuszczają się wzajemnych mordów. "Kod gorączki" to sequel poprzednich części cyklu "Więzień Labiryntu", poznajemy w nim historię młodego Thomasa - chłopca wychowywanego przez tajemniczą organizację DRESZCZ. W wyniku rozprzestrzeniającej się na całym świecie gorączki zostaje poproszony o pomoc w wybudowaniu ogromnego labiryntu, aby w ten sposób przyczynić się do walki z pandemią i zniszczeniem. Kiedy okazuje się, że organizacja skrywa również inne zamiary, pozostawiony sam sobie Thomas nie wie już, komu tak naprawdę może zaufać? Na jaw zaczynają wychodzić jednak kolejne kłamstwa i sekrety.

"Więzień Labiryntu" to absolutny światowy bestseller, który zdobył rzeszę fanów na całym świecie, spotkał się także z pochlebną opinią krytyków literackich. "Kod gorączki" to 450 stron przepełnionych zaskakującą akcją i nieustannym napięciem! Książka z pewnością zachwyci wszystkich fanów serii. Dwie pierwsze części za sprawą wytwórni Twentieth Century Fox zostały dotychczas przeniesione na ekrany kin, natomiast w 2018 roku ma odbyć się premiera części trzeciej. Twórczość Dashnera z pewnością przypadnie do gustu fanom powieści N. K. Jemisin, autorki tytułów, takich jak: "Mroczne Słońce", "Zabójczy Księżyc" czy "Piąta pora roku.

James Smith Dashner (urodzony 26 listopada 1972) jest amerykańskim twórcą powieści science-fiction zarówno dla młodzieży, jak i dorosłych. Czytelnicy kojarzą go zapewne z niezwykle popularnej serii "Więzień Labiryntu" której pierwsza część znalazła się na liście bestsellerów New York Timesa utrzymując szczyt przez okres aż 100 tygodni. W skład cyklu wchodzą kolejno: "Więzień labiryntu" (2009), "Próby ognia" (2010), "Lek na śmierć" (2011), "Rozkaz zagłady" (2012), "Kod gorączki" (2016). Seria pisarza jest także często porównywana do równie popularnych "Igrzysk śmierci" Suzanne Collins. Oprócz tego niezwykle popularnego cyklu, James Smith Dashner w swoim dorobku posiada również między innymi tytuły, takie jak: "Reguła myśli", "W sieci umysłów" czy "Rozkaz zagłady".
Recenzje (5)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  5 z 7 osób uznało recenzję za przydatną

  Zawsze będę miała do serii Więźnia labiryntu pewien sentyment. Nie oceniałam jej jakoś wysoko, ale to była jedna z pierwszych serii, które mnie w jakiś sposób urzekły. Po skończonej trylogii zabrałam się za Rozkaz zagłady, który był osadzony w czasach po wydarzeniach z trylogii, ale teraz nastał czas Kodu gorączki, gdzie wreszcie dowiemy się jak to się wszystko zaczęło.

  Zawsze gdy polubimy jakąś serię książek, będziemy się później dopatrywać kontynuacji, ale często zdarza się i tak, w szczególności gdy w pierwszym tomie zostajemy wrzuceni do świata bez żadnych odpowiedzi, a jedynie z kłębiącymi się pytaniami, że chcemy wiedzieć co się stało wcześniej. Kod gorączki właśnie ma za zadanie zaspokoić naszą ciekawość. Czy ciekawość została tak naprawdę zaspokojona? Poniekąd tak.

  Dobrze było wrócić na stare śmieci, poznać tajniki świata stworzonego przez Jamesa Dashnera, ale nadal po skończonej lekturze tkwi we mnie pewnego rodzaju niedosyt. Książkę można traktować jako pewnego rodzaju dodatek, chociaż objętościowo wcale na to nie wskazuje. Ponownie wkraczamy w machinerię ogólnego kłamstwa i tajemnic. Jednak jeżeli już jesteście po lekturze trylogii, wiecie co będzie dalej. Dlatego tak trudno ocenić tę książkę.

  Jednak z drugiej strony pod żadnym pozorem nie powinniście czytać tej pozycji przed rozpoczęciem trylogii. Zepsuje wam taka sytuacja pogląd na ten świat. Jednak czy uważam, że jest to potrzebny dodatek? Sądze, że tak i fani Więźnia labiryntu będą zadowoleni, ponieważ zostają tu odkryte karty, które nie jednemu spędzały sen z powiek.

  Czyta się ją z zapartym tchem i nadal chce się urwać jeszcze więcej z tego świata. Można by nad tym prequelem rozwodzić się na długie zdania, ale po co, skoro wiadomo, że i tak po nią sięgniecie. Nie ma sensu przedstawiać postaci, czy danego świata, w końcu to wiecie, ale nie wiecie tego, co możecie odkryć, a uważajcie, możecie być zaskoczeni.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  3 z 4 osób uznało recenzję za przydatną

  „W jakim przerażającym świecie żył Thomas. Choroba, śmierć, zdrada. Przyjaciele poddawani okrutnym próbom, z których być może nic nie wyniknie. Spalony świat leżący w ruinie. Miesiąc wcześniej chłopak pomógł wymordować więcej niż tuzin ludzi w ciągu paru godzin. Od tamtej pory codziennie egzystował w otchłani wyrzutów sumienia oraz nienawiści do samego siebie (…)”

  Wiecie, naprawdę lubię Jamesa Dashnera i jego książki. Mam mu tylko jedną rzecz do zarzucenia… Czemu Kod gorączki powstał dopiero po całej serii? O ile Rozkaz zagłady nie był tak mocno powiązany z trzema głównymi tomami serii, tak Kod gorączki stanowi jego całkowite uzupełnienie. Wyjaśnia, jak powstał Labirynt, jak poszczególni Streferzy do niego trafiali, jaką rolę do odegrania miał Thomas i Teresa. Choć książka ta została wydana teoretycznie jako piąty tom serii, to opowiada ON wydarzenia sprzed oryginalnej trylogii. To taki prequel, który stanowi naprawdę dobre i mocne wprowadzenie.

  Jeżeli skupimy się chwilowo na Kodzie i na Więźniu labiryntu to pojawi się pewna sporna kwestia. Z jednej strony czytając Kod doskonale wiemy, jak to się zakończy, bo wiemy, co działo się w Więźniu. Choć zyskujemy odpowiedzi na wiele nurtujących nas pytań, które wyjaśniają wszelkie niedopowiedzenia z trzech tomów cyklu, to jednak brakuje tutaj chwilami takiego elementu zaskoczenia. Wiemy, co będzie dalej. Nie ma tego uczucia niepewności i wewnętrznej rozterki. Z kolei czytając najpierw Więźnia czujemy się lekko zdezorientowani, bowiem nie wiemy dokładnie skąd Labirynt się wziął i jaki był cel jego powstania. Ma to taki plus, że czytelnik wierzy w to, że pojawi się pewien element zaskoczenia . Jednakże nie da się ukryć, że najbardziej chronologiczna kolejność to Rozkaz zagłady, Kod gorączki, Więzień labiryntu, Próby Ognia i Lek na śmierć. I każdemu, kto jeszcze nie zna tej serii, polecałabym czytać ją właśnie w ten sposób. Może i lektura Więźnia po wcześniejszym przeczytaniu Kodu byłaby zbyt oczywista, ale towarzyszy mi takie dziwne wrażenie, że chyba w takiej kolejności wolałabym się z nimi zapoznawać. A może i nie? Może lepiej, że Kod pojawił się dopiero w 2016 roku i to w nim znaleźliśmy odpowiedzi na nurtujące nas pytania?

  Wiem, że wiele osób liczyło na to, że to Rozkaz zagłady wyjaśni tajemnicę Labiryntu i z tego powodu książka im się nie podobała, bowiem to historia Pożogi, a nie Thomasa. Właściwie opis jasno wskazywał na to, czego się można spodziewać, więc nie do końca rozumiem czarę goryczy. Jednakże jeżeli faktycznie chcecie zrozumieć, po co DRESZCZ stworzył Labirynt i jaką rolę w jego tworzeniu odegrali Streferzy to koniecznie powinniście się zapoznać z tą pozycją! Najlepsze jest to, że mimo tego, że wiedziałam, w jakim kierunku zmierza ta historia, to i tak czytałam ją z zapartym tchem. Bardzo mi się podobało, choć uważam, że James Dashner nie miał łatwego zadania. Trochę nie do końca udało mu się zaprezentować umysł Thomasa i Streferów jako małych dzieci, ale taki stan rzeczy miał miejsce tylko w początkowych rozdziałach. W końcu cały plan DRESZCZu to proces długotrwały.

  W pewnym sensie ta książka jest dosyć brutalna i dająca do myślenia. W końcu prezentuje historię dzieci wyrwanych z rąk rodziców, bądź tych, którzy rodzinę stracili przez Pożogę. Dzieci, które są traktowane jako obiekty doświadczalne, niezależnie od tego, jak ważną rolę mają odegrać we wdrażanym programie. To wciąż tylko króliki doświadczalne, którym robi się pranie mózgu i na siłę stara się udowodnić, że wszystkie testy i próby są koniecznie. To wizja zniszczonego świata, w którym szanse na ratunek są nikłe – cała seria utrzymana jest w takim klimacie i wypada naprawdę dobrze. Kod gorączki to idealne uzupełnienie serii, które rozwiało wszelkie moje wątpliwości. Całą serię będę wspominać jako konkretną i dobrze skonstruowaną historię, z odpowiednio wykreowanymi bohaterami, z wciągającą fabułą i zaskakującą na każdym kroku. Serdecznie polecam twórczość Jamesa Dashnera!

  [Adres usunięty]

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Początkujący Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  2 z 3 osób uznało recenzję za przydatną

  Uwielbiam Jamesa Dashnera i sposób w jaki pisze. Ponownie się nie zawiodłam, polecam serdecznie!

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzent Wybitny
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  2 z 4 osób uznało recenzję za przydatną

  Książka bardzo fajna, czyta się ją z dużym zaciekawieniem.

  Polecam każdemu fanowi trylogii "Więzień Labiryntu"

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzentus NotPospolitus
  Ocena: 3/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Kod gorączki to kolejna powieść dla młodzieży Jamesa Dashnera, autora słynnej trylogii „Więzień labiryntu”. Tym razem pisarz zabiera nas w podróż do czasów przed stworzeniem labiryntu. Książka jest więc prequelem wcześniej napisanych pozycji.

  Kilka lat temu przeczytałam trylogię „Więzień labiryntu” i byłam nią po prostu zachwycona. Gdy tylko dowiedziałam się, że w planach jest wydanie „Kodu gorączki”, stwierdziłam, że koniecznie muszę go przeczytać. Minęły jednak lata, a od tamtego czasu mój gust czytelniczy zmienił się. Coraz rzadziej sięgałam po powieści młodzieżowe, a „Kod gorączki” przestał mi się wydawać pozycją obowiązkową. Jednak jakimś sposobem książka ta wpadła w moje ręce i muszę powiedzieć, że czytając ją, przeżyłam bardzo miły „powrót do przeszłości”.

  Podobnie jak w poprzednich powieściach Jamesa Dashnera, akcja „Kodu gorączki” jest nam przedstawiana z perspektywy Thomasa. W tym tomie poznajemy przeszłość DRESZCZU i jak i samego labiryntu. Dowiadujemy się więcej o wydarzeniach będących tłem wcześniejszych powieści. Ponownie spotykamy się również z bohaterami z poprzednich części, więc wszyscy fani Minho, Newta czy Teresy powinni być usatysfakcjonowani.

  A więc jakie są moje wrażenia po przeczytaniu pozycji? Dostałam dokładnie to, czego się spodziewałam. Mimo że książka nie zaskoczyła mnie praktycznie niczym, muszę powiedzieć, że oceniam ją zdecydowanie na plus. Akcja szybko parła do przodu i łatwo mnie wciągnęła. Samą książkę pochłonęłam w bardzo krótkim czasie. Nie mogę też nic zarzucić zarówno dialogom jak i stylowi autora. Właśnie czegoś takiego potrzebowałam - przyjemnej, wciągającej, niekoniecznie wymagającej powieści.

  Ale, żeby nie było tak kolorowo, zauważyłam również kilka wad. Autor niestety zupełnie nie poradził sobie z przedstawianiem akcji z perspektywy dzieci. Przez około 1/3 książki bohaterowie mieli mniej więcej siedem lat. Ich zachowanie jednak zupełnie nie odpowiadało ich wiekowi. Siedmiolatkowie nie są w stanie odczytywać ukrytych intencji, nie rozumieją mechanizmów działania ludzkiej psychiki, nie do końca potrafią posługiwać się ironią i nie mają poczucia misji. Dzieci kapryszą, boją się, są zmęczone czy złe. Gdyby bohaterowie mieli chociażby te 12 lat, ich zachowanie aż tak by nie raziło. Niestety, czytając książkę, co chwilę miałam wrażenie, że praktycznie każda postać jest dużo starsza niż w rzeczywistości. Kolejnym zawodem jest niestety brak nowych bohaterów. Oprócz jakichś 2-3 nowych postaci, wszystkie pozostałe znamy z poprzednich powieści. Praktycznie wszyscy bohaterowie, z którymi Thomas wchodzi w jakiekolwiek interakcje w trylogii, pojawiają się również tutaj. Fabularnie wypada to dość słabo. Wychodzi bowiem na to, że mamy tu ogromny zbieg okoliczności –przyjaciele Thomasa sprzed czasów labiryntu stają się jego przyjaciółmi również później. Wszystkie wymienione tu wady, to jednak drobne niedoskonałości, które nie wpływają aż tak bardzo na odbiór książki.

  Podsumowując, „Kod gorączki” oceniam zdecydowanie pozytywnie, mimo że dostrzegam kilka mankamentów. Książka była właśnie tym, czego w czasie jej lektury potrzebowałam i czytało mi się ją naprawdę bardzo przyjemnie. Oceniam ją więc na bardzo, bardzo mocne 3 gwiazdki.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Warto zwrócić uwagę na...
Więzień labiryntu, tom 3. Lek na śmierć 0/5 Nasza cena:
31,12 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Więzień labiryntu, tom 3. Lek na śmierć

Lek na śmierć to trzeci tom serii Więzień labiryntu , amerykańskiego autora Jamesa Dashnera, która stała się światowym bestsellerem i została przeniesiona na ekran filmowy przez wytwórnię Twentieth Century Fox. Poprzednie tomy to Więzień labiryntu i Próby ognia . Przed tobą jeszcze więcej...
Harry Potter i Więzień Azkabanu. Tom 3 5/5 Nasza cena:
23,92 zł 39,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Harry Potter i Więzień Azkabanu. Tom 3

Z pilnie strzeżonego więzienia dla czarodziejów ucieka niebezpieczny przestępca. Kim jest? Co go łączy z Harrym? Dlaczego lekcje przepowiadania przyszłości stają się dla bohatera udręką? W trzecim tomie przygód Harry′ego Pottera poznajemy nowego nauczyciela obrony przed czarną magią, oglądamy...
Harry Potter i Więzień Azkabanu. Tom 3 5/5 Nasza cena:
33,14 zł 49,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Harry Potter i Więzień Azkabanu. Tom 3

Z pilnie strzeżonego więzienia dla czarodziejów ucieka niebezpieczny przestępca. Kim jest? Co go łączy z Harrym? Dlaczego lekcje przepowiadania przyszłości stają się dla bohatera udręką? W trzecim tomie przygód Harry'ego Pottera poznajemy nowego nauczyciela obrony przed czarną magią, oglądamy...
Harry Potter i Więzień Azkabanu. Tom 3. Czarna edycja 5/5 Nasza cena:
35,43 zł 49,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Harry Potter i Więzień Azkabanu. Tom 3. Czarna edycja

Trzeci tom bestsellerowego cyklu w poważnej, "dorosłej" okładce. Z pilnie strzeżonego więzienia ucieka niebezpieczny przestępca. Kim jest? Co go łączy z Harrym? Dlaczego lekcje przepowiadania przyszłości stają się dla bohatera udręką? W trzecim tomie przygód Harry`ego Pottera poznajemy nowego...
Harry Potter i Więzień Azkabanu. Tom 3. Czarna edycja 5/5 Nasza cena:
31,69 zł 42,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Harry Potter i Więzień Azkabanu. Tom 3. Czarna edycja

Trzeci tom bestsellerowego cyklu w poważnej, "dorosłej" okładce. Z pilnie strzeżonego więzienia ucieka niebezpieczny przestępca. Kim jest? Co go łączy z Harrym? Dlaczego lekcje przepowiadania przyszłości stają się dla bohatera udręką? W trzecim tomie przygód Harry`ego Pottera poznajemy nowego...
Gregor i kod Pazur. Kroniki Podziemia. Tom 5 5/5 Nasza cena:
32,11 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Gregor i kod Pazur. Kroniki Podziemia. Tom 5

Wszyscy w Podziemiu robią, co mogą, by Gregor nie poznał Przepowiedni Czasu. Chłopiec podejrzewał, że jest w niej coś strasznego, lecz nie wyobrażał sobie, do jakiego stopnia: przepowiednia zapowiada śmierć wojownika. Teraz, gdy do Regalii zbliża się armia szczurów, a w mieście pozostały mama i...
Bitwa w Labiryncie. Percy Jackson i Bogowie Olimpijscy. Tom 4 5/5 Nasza cena:
26,68 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Bitwa w Labiryncie. Percy Jackson i Bogowie Olimpijscy. Tom 4

Percy Jackson nie spodziewa się niczego dobrego po kursie przygotowawczym, ale kiedy pojawia się jego tajemnicza śmiertelna znajoma prześladowana przez demoniczne cheerleaderki, sytuacja szybko przestaje być zła... staje się dramatyczna. Percy nie ma dużo czasu. Zbliża się wojna między bogami a...
Labirynt cienia. Ulysses Moore. Tom 9 4/5 Nasza cena:
16,22 zł 22,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Labirynt cienia. Ulysses Moore. Tom 9

Anita i Jason decydują się na przekroczenie progu Wrót Czasu w Kraju, który umiera i znajdują się w świecie podziemnym, mrocznym i niegościnnym. I tak rozpoczyna się ich pełne trudu i znoju schodzenie do trzewi Ziemi, aż do samego serca wszystkich miejsc imaginacyjnych: do Labiryntu. To tu kryje...
Labirynt ognia. Apollo i boskie próby. Tom 3 0/5 Nasza cena:
34,71 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Labirynt ognia. Apollo i boskie próby. Tom 3

Wspaniały bóg Apollo strącony przez Zeusa za karę na ziemię jest teraz nieporadnym nastolatkiem Lesterem Papadopoulosem. Aby odzyskać należne miejsce na Olimpie, Lester musi przywrócić do życia pięć Wyroczni, które zamilkły. W dodatku staje do tego niemożliwego wyczynu pozbawiony boskich mocy i...
Pakiet Harry Potter. Tomy 1-7: Kamień filozoficzny, Komnata tajemnic, Więzień Azkabanu, Czara Ognia, Zakon Feniksa, Książę Półkrwi, Insygnia śmierci 5/5 Nasza cena:
194,35 zł 299,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pakiet Harry Potter. Tomy 1-7: Kamień filozoficzny, Komnata tajemnic, Więzień Azkabanu, Czara Ognia, Zakon Feniksa, Książę Półkrwi, Insygnia śmierci

Nowe wydanie serii o najsłynniejszym czarodzieju świata z okładkami Jonny`ego Duddle`a. Wszystkie siedem tomów otrzymało zupełnie nowy wygląd. Wydanie różni się od poprzednich nie tylko okładką, ale i wnętrzem - po raz pierwszy na początku każdego tomu pojawi się mapka Hogwartu i okolic, a na końcu...
Pakiet Harry Potter. Tomy 1-7: Kamień filozoficzny, Komnata tajemnic, Więzień Azkabanu, Czara Ognia, Zakon Feniksa, Książę Półkrwi, Insygnia śmierci 5/5 Nasza cena:
252,33 zł 349,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pakiet Harry Potter. Tomy 1-7: Kamień filozoficzny, Komnata tajemnic, Więzień Azkabanu, Czara Ognia, Zakon Feniksa, Książę Półkrwi, Insygnia śmierci

Nowe wydanie serii o najsłynniejszym czarodzieju świata z okładkami Jonny'ego Duddle'a. Wszystkie siedem tomów otrzymało zupełnie nowy wygląd. Wydanie różni się od poprzednich nie tylko okładką, ale i wnętrzem po raz pierwszy na początku każdego tomu pojawi się mapka Hogwartu i okolic, a na...
Chmury z keczupu 4/5 Nasza cena:
26,68 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Chmury z keczupu

Nowa powieść autorki bestsellera ?Moja siostra mieszka na kominku?!Zdobywca nagrody im. Edgara Allana Poego w kategorii ?Najlepsza powieść Young Adult?!Miłość, która rozrywa serce. Tajemnica, która spędza sen z powiek. Kłamstwa, które wszystko niszczą. Pośród tego nastoletnia Zoe, która pragnie...
Wybrane bestsellery
Barbie Color Reveal Chelsea Kolorowa syrenka Mattel 0/5 Nasza cena:
50,99 zł 59,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Barbie Color Reveal Chelsea Kolorowa syrenka Mattel

Lalka Barbie Color Reveal Chelsea Kolorowa syrenka Te zestawy Barbie Color Reveal kryją aż sześć niespodzianek! W każdym z nich jest lalka Chelsea z kolorowym syrenim ogonem, ale jej wygląd pozostaje na razie tajemnicą. Otwieranie opakowania jest częścią zabawy - pociągnij za pasek, aby usunąć...
Epoka mitu 0/5 Nasza cena:
33,35 zł 45,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Epoka mitu

Od niepamiętnych czasów ludzie czcili bogów, których zwali Fhrejami, prawdziwie odmienną rasę: niepokonanych w boju, mistrzów magii, z pozoru nieśmiertelnych. Gdy jednak jeden z bogów pada martwy pod ciosem ludzkiej broni, równowaga sił pomiędzy ludźmi a tymi, którym przypisywano boską naturę,...
Przewodnik lesbijki po katolickiej szkole 5/5 Nasza cena:
25,79 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Przewodnik lesbijki po katolickiej szkole

Niezwykle zabawna i poruszająca powieść o queerowej dziewczynie, która uczy się jak być prawdziwą sobą! Czy uda jej się ogarnąć swoje życie i przetrwać w katolickiej szkole, która nie akceptuje dyskusji o aborcji i seksualności?  Szesnastoletnia Yamilet Flores woli być znana ze swojego zabójczego...
Super Robot 31124 5/5 Nasza cena:
34,49 zł 45,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Super Robot 31124

Futurystyczna zabawa trzema zabawkami w jednej — Super Robotem do przebudowywania Fani LEGO® w wieku od siedmiu lat będą się świetnie bawić, odgrywając futurystyczne historie z zestawem Creator 3 w 1 Super Robot (31124). Model ma ruchomą głowę, nogi, stopy, ramiona i ręce, a na jego plecach...
Kąpiel dla kucyków w stajni 41696 0/5 Nasza cena:
36,79 zł 45,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Kąpiel dla kucyków w stajni 41696

Podaruj młodym miłośnikom zwierząt odrobinę zabawy dzięki zestawowi LEGO® Friends Kąpiel dla kucyków w stajni (41696). Kolorowy zestaw pomoże dzieciom w wieku od czterech lat nauczyć się budować. Pociechy mogą wcielić się w Mię i Daniela w gospodarstwie oraz opiekować się figurką kucyka. Dodatkowa...
Mega Bloks Psi Patrol Spycharko-betoniarka Rubble’a + figurka 0/5 Nasza cena:
53,99 zł 59,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Mega Bloks Psi Patrol Spycharko-betoniarka Rubble’a + figurka

Dzieci pokochają budowanie własnej Spycharko-betoniarki Rubble’a inspirowanej animacją „Psi Patrol Film”. W tym zestawie konstrukcyjnym jest 1 figurka Rubble’a do ustawiania w różnych pozach i 16 małych klocków wraz z elementami specjalnymi. Mały budowniczy może złożyć spycharko-betoniarkę z...
Mega Bloks Betoniarka Cat Pojazd do zabawy + klocki Mattel 0/5 Nasza cena:
105,90 zł 121,03 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Mega Bloks Betoniarka Cat Pojazd do zabawy + klocki Mattel

Z obracającą się betoniarką Cat® możesz zbudować własny świat zabawy! Mali budowniczowie mogą zabrać się do pracy, obracając bęben oraz wrzucając, wyrzucając i układając klocki – ta żółta betoniarka jest idealna do zabawy dla małych rączek. Przewoź klocki na plac budowy pojazdem z żółtą kabiną i...
To właśnie my 0/5 Nasza cena:
26,64 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

To właśnie my

Becky Albertalli i Adam Silvera ponownie łączą siły, aby kontynuować historię Arthura i Bena! Chłopaków, w których czytelnicy po raz pierwszy zakochali się w bestsellerowej komedii romantycznej „A jeśli to my”! Ben po pierwszym roku studiów czuje, że utknął: zajęcia są męczące, praca na pół etatu z...
Opowieści z Narnii. Wydanie dwutomowe 0/5 Nasza cena:
87,98 zł 129,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Opowieści z Narnii. Wydanie dwutomowe

Opowieści z Narnii – wydanie dwutomowe to piękna edycja cyklu C.S. Lewisa, znanego już czytelnikom z wydania siedmiotomowego. Tym razem wszystkie siedem historii kryje się w dwóch eleganckich woluminach wydanych w twardej oprawie i zapakowanych w śliczne pudełko. Wydanie to zachwyca estetyką oraz...
Czarna pieśń 0/5 Nasza cena:
36,32 zł 49,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Czarna pieśń

Toczyliśmy bitwy, po których zostawało na ziemi ponad sto trupów, ale nie napisano o nich ani słowa. Zakon walczy, ale często robi to w ciszy, bez chwały czy nagrody. Nie mamy sztandarów. Vaelin Al Sorna jest najnowszym rekrutem Szóstego Zakonu. Podczas brutalnego szkolenia uczy się wykuwać miecze,...
Niebo nad jej głową. Jedyne takie miejsce. Tom 5 5/5 Nasza cena:
27,13 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Niebo nad jej głową. Jedyne takie miejsce. Tom 5

Ostatni tom serii „Jedyne takie miejsce”! Autorka miłosnych opowieści zabierze was w kolejną śmiałą podroż! Adrian pracuje jako barman w bardzo znanym sopockim klubie. Wyrwał się z małej mieściny i ułożył sobie życie na własnych zasadach: nie chciał studiować ani godzić się na to, by ktoś decydował...
Knox 5/5 Nasza cena:
27,47 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Knox

Dla Knoxa Storm Riders MC jest rodziną. Nie potrzebuje nikogo innego. Caroline to przeszłość i to taka, do której nie chce wracać. A jednak, kiedy dziewczyna wpada w tarapaty, Knox postanawia ją ratować. Widok Caroline sprawia, że demony wracają, a on z powodów, których sam nie rozumie, zabiera ją...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula