We krwi

Książka
33,99 zł
Outlet
20,99 zł
eBook
18,99 zł
Audiobook
33,25 zł

Informacje szczegółowe Pokaż wszystkie

Wydawnictwo: Bm Design
Oprawa: Miękka
Rok wydania: 2020
Opis
Nieodwzajemniona miłość jest bardzo bolesna, trudno jest jednak o niej zapomnieć. Agata Czykierda-Grabowska, w swojej książce "We krwi" zabierze Cię w miłosną podróż, śladem dwojga młodych ludzi, którzy muszą zmierzyć się z własnymi uczuciami.

Adrian i Hania - dwoje młodych ludzi, których drogi krzyżują się na wakacyjnym wyjeździe. Chłopak liczył na wakacyjny romans, jednak dziewczyna zdawała się być odporna na jego urok i nie uległa. Wraz z końcem wakacji ich drogi rozchodzą się, oboje wiedzą, że już nigdy więcej się nie spotkają. Adrian wraca do Wrocławia, gdzie zamierza maksymalnie korzystać ze studenckiego życia, aby zapomnieć o dziewczynie, która tak bardzo zawróciła mu w głowie i rozpaliła jego zmysły. W konsekwencji swoich poczynań wikła się w romans bez zobowiązań.

Chłopak nie zdaje sobie sprawy z tego, że jego wakacyjna miłość ukrywa swoje prawdziwe uczucia, ze strachu przed zranieniem i odrzuceniem. Hania stara się zapomnieć o Adrianie, w związku z czym niemal całkowicie oddaje się swojej pracy i ma głęboką nadzieję, że szybko wyrzuci ze swojej głowy niepokornego Adriana. Los bywa jednak przewrotny, niedługo na jej drodze znów pojawia się poznany na wakacjach chłopak. Czy iskra, która nieśmiało rozpaliła się w wakacje, jest w stanie zamienić się w prawdziwy pożar uczuć? Czy warto walczyć z uczuciami, a może zaryzykować i posłuchać serca?

Agata Czykierda-Grabowska to polska autorka literatury obyczajowej, romansów i literatury pięknej. Inne znane książki pisarki to m.in.: "Fale i echa", "Słońce, wiatr i księżyc", "Kiedyś po ciebie wrócę", "Sezon na lisa", "Stand By Me", "Adam", "Pierwszy raz", "Wszystkie twoje marzenia", "Pod skórą", "Jak powietrze" oraz "Kiedy na mnie patrzysz".

Szukasz więcej propozycji? Zobacz nasze tytuły z kategorii obyczajowa

Szczegóły
  • Autor: Agata Czykierda-Grabowska
  • Wydawnictwo Bm Design
  • Oprawa: Miękka
  • Rok wydania: 2020
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 9788394850234
  • Nr wydania: 1
  • ISBN: 9788394850234
  • EAN: 9788394850234
  • Dane producenta: BM DESIGN BEATA KOCIMSKA-CZYKIERDA, Górczewska 224 lok. 98, 01-460 Warszawa, Polska, KOCIMSKA@GMAIL.COM, tel.
Recenzje książki We krwi (4)
  1. taniaksiazka.pl
    Super Recenzent
    Ocena:
    5/5
    Opinia potwierdzona zakupem
    Autor opinii z tym oznaczeniem jest naszym Klientem i kupił ten produkt w naszym sklepie.
    Dodana przez Małgorzata S. w dniu 2020-12-08
    Recenzja dotyczy produktu typu: książka
    0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

    Bardzo wspaniała książka. Miłość może zmienić każdego

    Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
    Napisz pierwszy komentarz
  2. taniaksiazka.pl
    Recenzenckie Mistrzostwo Świata
    Ocena:
    4/5
    Opinia użytkownika sklepu
    Autor opinii z tym oznaczeniem jest zarejestrowanym użytkownikiem sklepu. Nie możemy potwierdzić, że produkt został kupiony w naszym sklepie.
    Dodana przez Grażyna W. w dniu 2021-05-31
    Recenzja dotyczy produktu typu: książka
    0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

    Adrian poznając Hanię myślał że to będzie ognisty wakacyjny romans. Kończą się wakacje, a ich drogi się rozchodzą. Adrian jednak nie może zapomnieć o dziewczynie, więc czerpie z życia pełnymi garściami i wikła się w romans bez zobowiązań.

    Hania tak naprawdę również nie może zapomnieć o chłopaku, więc wpada w wir pracy.

    Los ponownie stawia ich na swojej drodze. Czy zatem tym razem będzie inaczej? Czy oboje dają się porwać uczuciu?

    Agata Czykierda-Grabowska stworzyła lekką i przyjemną w odbiorze powieść o miłości, którą czyta się szybciutko. Podobało mi się to, jak bohaterowie potrafili wzajemnie się przekomarzać udając, że w ogóle nic do siebie nie czują. Jednak miłość to podstępne uczucie, którego tak naprawdę nie można długo trzymać w ukryciu. Czasem przebyte wydarzenia zmuszają nas do zachowania dystansu, gdyż obawiamy się ponownego zranienia. Czasem oceniamy kogoś przez pryzmat innej osoby, co potrafi być krzywdzące. Bywa i tak, żeby komuś zaufać potrzebny jest czas. Nie zawsze wszystko to, co sobie wmawiamy okazuje się prawdą.

    „Rozstaliśmy się trzy godziny temu, a ja już za nim tęskniłam i wcale nie czułam potrzeby zaprzeczania temu faktowi. Tak było. Miałam go już we krwi. Krążył w niej jak niezbędny do życia tlen. Potrzebowałam go.”

    Bohaterowie wykreowani przez autorkę są wyraziści, namacalni, a jednak mimo to przez pierwszą połowę książki kompletnie nie czułam emocji bohaterów, które w drugiej połowie pokazały się z nawiązką. Tego zdecydowanie mi tutaj zabrakło i to jest jak dla mnie lekki minusik tej powieści, gdyż ja muszę czuć emocje bohaterów na własnej skórze. Pod koniec powieści pojawił się dreszczyk grozy, który był największym atutem tej książki.

    Adrian pod wpływem Hani zmienia się. Staje się dojrzalszy praz zaczyna dostrzegać inne, ważniejsze priorytety w życiu. Zależy mu na tej dziewczynie, dlatego angażuje się w to całym sercem.

    Hania najpierw zdystansowana z każdym kolejnym spotkaniem Adriana zaczyna wierzyć, że jego intencje są czyste. Powoli otwiera się przed nim, ukazując mu rąbek swojej przeszłości.

    „To wszystko stworzyło idealny obraz, który ścisnął mnie za serce. To jej małe mieszkanko, te skromne pragnienia i plany na przyszłość… jej strach przed zaangażowaniem i walka z samą sobą, żeby mnie do siebie dopuścić. To wszystko uderzyło we mnie nagle i bez ostrzeżenia. Zrozumiałem, że nie tylko byłem w niej zakochany. Ja chciałem być częścią tego wszystkiego.”

    Jeśli wierzycie w miłość od pierwszego wejrzenia, ta pozycja jest zdecydowanie dla was. Taka w sam raz na jeden wieczór, który możecie miło spędzić czytając tę historię. Nie jest to lektura wymagająca, wnosząca do naszego życia coś szczególnego. Taka po prostu miła lektura.

    "We krwi" to historia i miłości, która ma przed sobą wyboistą drogę. Zapracowanie na zaufanie, zdobycie serca drugiej połówki, odrobina intrygi oraz niebezpieczeństwa, tego możecie się tutaj spodziewać.

    Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
    Napisz pierwszy komentarz
  3. taniaksiazka.pl
    Recenzenckie Mistrzostwo Świata
    Ocena:
    5/5
    Opinia użytkownika sklepu
    Autor opinii z tym oznaczeniem jest zarejestrowanym użytkownikiem sklepu. Nie możemy potwierdzić, że produkt został kupiony w naszym sklepie.
    Dodana przez Małgorzata B. w dniu 2020-12-23
    Recenzja dotyczy produktu typu: książka
    0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

    Ostatnio sięgnęłam po książkę Agaty Czykierda - Grabowskiej "We krwi". Nie znałam wcześniej twórczości tej autorki, dlatego z pewnymi obawami wzięłam tę powieść do ręki. Nie wiedziałam, czego się spodziewać, ale muszę przyznać, że książka zaskoczyła mnie pozytywnie. Dawno nie czytałam tak udanego romansu, który sprawił, że przez cały wieczór nie mogłam oderwać się od czytania. Fabuła jest przemyślana, bohaterowie świetnie wykreowani, a do tego powieść wzbudza emocje, a to jest najważniejsze w dobrej książce. Jedynym minusem było niestety zakończenie, które wydaje się, że zostało napisane trochę na szybko, bez większego pomysłu. Mimo to książka jest dobra, warto po nią sięgnąć.

    Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
    Napisz pierwszy komentarz
  4. taniaksiazka.pl
    Recenzenckie Mistrzostwo Świata
    Ocena:
    5/5
    Opinia użytkownika sklepu
    Autor opinii z tym oznaczeniem jest zarejestrowanym użytkownikiem sklepu. Nie możemy potwierdzić, że produkt został kupiony w naszym sklepie.
    Dodana przez Marta K. w dniu 2020-12-07
    Recenzja dotyczy produktu typu: książka
    0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

    "Nie odwróciłam wzroku gdy to mówiłam. Chciałam, żeby wiedział, z kim i z czym mam do czynienia. Nie byłam jedną z jego psiapś z imprez czy uczelni. Pochodziłam z patologicznej rodziny. Nie miałam życia usłanego różami, ale dawałam sobie radę. I właśnie dlatego musialam trzymać się od niego z daleka. Adrian nigdy by mnie nie zrozumiał. Nigdy nie pojmie, przez co przeszlam i kim się przez to stałam."

    Jeżeli czytaliście "Pod skórą" to nie muszę wam przedstawiać Adriana i Hani, bo ta dwójka bohaterów, mimo, że drugoplanowa, niewątpliwie zapada w pamięć. Po wydarzeniach z poprzedniej części, para rozstała się, a teraz przypadkiem spotykają się ponownie i okazuje się, że wciąż nie są sobie obojętni. Jak już pisałam kiedyś, mam ogromną słabość do książek tej autorki, które za każdym razem kradną moje serce (wiem brzmi to trochę tandetnie, ale tak jest), podobnie jest i tym razem. "We krwi" to nieskomplikowana i ciepła opowieść o dwojgu ludzi, którzy próbują z powrotem znaleźć drogę do siebie, poza tym znajdziemy w niej dużo humoru, parę pikantnych scen, a także odrobinę akcji. Nie wiem jak @agataczykierdagrabowska to robi, że za każdym razem tworzy tak genialne postacie, prostych, prawdziwych ludzi, z którymi człowiek ma ochotę się zaprzyjaźnić, tym razem oprócz pary głównych bohaterów, moje serce niewątpliwie skradł Kamil i bardzo chętnie poznałabym jego dalszą historię. Nie każda książka musi być wielka i zmieniać świat, czasami wystraczy zwykła historia, ktora sprawi nam po prostu przyjemność i właśnie takie jest "We krwi". Tę część można czytać, jako odzielną całość, ale polecam przeczytać również "Pod skórą", nie będziecie żałować.

    Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
    Napisz pierwszy komentarz
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

taniaksiazka.pl

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula