Ważka. Agata Górska i Sławek Tomczyk. Tom 3

Średnia: 4.3 Ilość ocen: 8
Wysyłka w
72 godziny + czas dostawy
Rok wydania
2017
Wydawnictwo
Ilość stron
376
Inne wersje (1)
eBook, mobi, epub
za 24,41 zł
Nasza cena: 27,68 zł 36,90 zł Taniej o: 25%

Lubisz kryminały? Fascynujące, zawikłane śledztwa i poszlaki, prowadzące do rozwiązania zagadki? Pokochaj prozę polskich pisarzy i wejdź do tajemniczego świata Małgorzaty Rogali. Książka “Ważka” to zapierająca dech w piersiach historia prywatnego śledztwa starszej aspirant Agaty Górskiej. Poznaj jej przygody i zobacz, czy uda jej się odkryć, kto stoi za śmiercią jej koleżanki Leny.

Małgorzata Rogala tworzy opowieść kryminalną, w której przeplata dwa wątki. Pierwszy dotyczy sprawy prowadzonej przez Agatę Górską, która w tajemnicy przed przełożonymi stara się ustalić, kto stoi za zabójstwem jej koleżanki. Jedyną poszlaką w śledztwie jest tajemnicza broszka w kształcie ważki. Drugą sprawą jest morderstwo kontrowersyjnego dziennikarza, które prowadzi partner Agaty - Sławek Tomczyk. Czy oba śledztwa mają ze sobą coś wspólnego? Odpowiedź na to pytanie znajdziesz na stronach tego wciągającego kryminału.

Jeśli chcesz dowiedzieć się, jaki jest finał tej historii, to koniecznie sięgnij po “Ważkę”. Podejmij się śledztwa wspólnie z bohaterami powieści i poczuj się jak prawdziwy detektyw.

Recenzje (8)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  „ Ważka „ jest moim trzecim spotkaniem z sympatyczną parą Agatą i Sławkiem. Chronologia ma tu znaczącą rolę, ponieważ elementy fabuły się nierozerwalnie wiążą i stanowią ciąg dalszy. Można czytać bez znajomości poprzednich części, ale moim zdaniem trochę się na tym straci, zwłaszcza, że autorka zdradza, co nieco na temat fabuły „ Dobrej matki „. „ Ważka „ jest nie tylko oddzielną i domkniętą historią kryminalną, ale także dokończeniem śledztwa z poprzedniej części.

  Agata Górska dochodzi do siebie po napadzie i rozpoczyna prywatne śledztwo w sprawie zabójstwa koleżanki Leny Dobosz, pomimo, że powinna odpoczywać. Śledztwo toczy się mozolnie, bo trudno Agacie znaleźć punkt zaczepienia. Jedynym tropem jest piękna broszka w kształcie ważki. Sławek Tomczyk natomiast z ekipą policjantów usiłuje odnaleźć zbójcę kontrowersyjnego dziennikarza internetowego, który z upodobaniem niszczył życie innym ludziom. Miał wielu wrogów, którzy życzyli mu śmierci. Podejrzanych jest spore grono, więc poszukiwania mordercy nie będą takie proste. Sprawa się komplikuje, gdy zostaną odnalezione kolejne zwłoki.

  „ Ważka „ jest powieścią bardzo misternie skonstruowaną. Autorka myliła tropy, rozszerzała ciągle krąg podejrzanych o nowe osoby, tak skutecznie, że bardzo łatwo można było pogubić się w gąszczu domysłów. Ciekawym zabiegiem jest także napisanie książki… w książce. Odczytywanie powieści napisanej przez jednego z bohaterów będzie miało bezpośredni związek ze śledztwem. Uważnie czytająca Górska, zaczyna dostrzegać, że nie jest to do końca fikcja literacka i ma odniesienie do rzeczywistości. Małgorzata Rogala zadbała jak zwykle o wątki obyczajowe. Możemy obserwować rozwijające się uczucie dwójki głównych bohaterów, a ich relacja jest miłym dodatkiem do wątku kryminalnego. W poprzednich częściach Agata i Sławek byli w związkach, mniej lub bardziej poważnych, ale czuć było chemię pomiędzy nimi i od samego początku oczekiwałam, że tych dwoje połączy coś więcej niż praca. Z wielkim zaangażowaniem śledziłam ich coraz bliższe relacje. Ta para wyjątkowo przypadła mi do gustu, razem stanowią znakomity tandem. Uwielbiam ich specyficzny humor, zabawne dialogi obfitujące w żartobliwe docinki i riposty.

  Małgorzata Rogala trzyma poziom, chociaż tym razem wątek kryminalny trochę stracił na rzecz rozbudowanej fabuły obyczajowej. „ Dobra matka „ wydaje mi się, że była bardziej dopracowana i wciągająca. Sama intryga także była bardziej interesująca, może, dlatego dużo lepiej mi się ją czytało. Nie mniej jednak cieszę się, że wątek z poprzedniej części był kontynuowany, bo skończył się tajemniczo i nie otrzymaliśmy żadnych wskazówek, kto pozbawił życia Lenę Dobosz. Zgrabnie zapętlona intryga kryminalna prowadzi przez szeroką skalę powiązań, tajemnic i sekretów z przeszłości. Początkowo można sądzić, że są to dwie odrębne sprawy, ale w miarę odkrywania faktów okazuje się, że jest wspólny mianownik łączący wszystkie morderstwa. Śmierć Leny miała wiele wspólnego z tym, co działo się w „ Ważce „. Książkę czyta się szybko i lekko, postacie są dopracowane, całość napisana prostym, lecz plastycznym językiem, bez zbędnych opisów. Dzięki czemu akcja nie zwalnia ani na moment, a co charakterystyczne dla autorki jak zwykle porusza dylematy moralne, konsekwencje uczynków, nawet tych z przeszłości. Małgorzata Rogala napisała kolejny świetny kryminał z tłem obyczajowym.

  „ Podobno każdy z nas ma w sobie instynkt zabójcy, który może zadziałać w sprzyjających okolicznościach. Nikt nie jest wyjątkiem. „

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  [Adres usunięty]

  (...)"Ważka"
  już od pierwszych stron wciągnęła mnie w wir wydarzeń, których uczestnikami są Agata Górska i Sławek Tomczyk. Młodzi policjanci podczas prowadzonego śledztwa odkrywają, że tropy zaczynają prowadzić ich do osób, o których możemy przeczytać w "Dobrej matce". Jednakże osoby, które nie miały jeszcze możliwości przeczytania poprzedniego tomu, szybko zorientują się w wydarzeniach, gdyż autorka bardzo umiejętnie wplotła wspomnienia z poprzedniego śledztwa. Jestem pod wrażeniem jak Pani Małgorzata wodzi czytelnika za nos. Wielowątkowość powieści sprawia, że gdy już jesteśmy przekonani, że odgadliśmy kto jest zabójcą, dostajemy prztyczka w nos i po chwili przekonujemy się, że to był fałszywy trop.

  Znając już styl pisarski autorki wiedziałam, że oprócz wątku kryminalnego spotkam się też z wątkiem obyczajowym. I nie zawiodłam się. Możemy śledzić życie prywatne bohaterów, przyglądać się ich rozterkom oraz sukcesom.

  W książce został poruszony temat dziennikarstwa sensacyjnego, którego przedstawicielem był Daniel Woźnicki - dziennikarz prowadzący gazetę internetową. Ów mężczyzna lubował się w publikowaniu artykułów mających na celu niszczenie ludzi, o których pisał. Nie liczył się z ich zdaniem ani emocjami. Jego artykuły były agresywne, a zarazem pisane tak, że trudno było mu udowodnić nierzetelność. Pisał je tylko ze swojego punktu widzenia, korzystając z usług informatorów, jednak nie sprawdzając informacji czy są prawdziwe.

  I w tym momencie zachodzi pytanie czy to jest jeszcze dziennikarstwo śledcze czy już tania sensacja, która nabija licznik odsłon witryny internetowej? Jak należy w takim razie oceniać komentatorów tychże artykułów, którzy z lubością piszą obraźliwe i negatywne komentarze? Niestety żyjemy w dziwnych czasach, w których wyznacznikiem naszego dobrego samopoczucia jest ilość polubień naszych wpisów czy też zniszczenie drugiego człowieka poprzez komentarz zamieszczony w internecie (...)

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Do tej pory twórczość autorki nie była mi znana. I przyznaję, że gdyby nie intrygujący opis powieści, pewnie dalej przechodziłabym obok tej serii obojętnie. Wiadomo - nie wszystko jesteśmy w stanie przeczytać i siłą rzeczy trzeba zrobić selekcję. Cieszę się jednak, że tym razem skusiłam się na powieść autorki (choć znowu rozpoczęłam cykl w środku, bez znajomości wcześniejszych tomów), bo jak się okazało, autorka potrafi naprawdę zainteresować czytelnika.

  Bałam się, że bez wiedzy dwóch wcześniejszych tomów pogubię się trochę w fabule, ale właściwie nie odczułam tego jakoś szczególnie. Fakt faktem, seria opiera się na duecie Agata Górska i Sławek Tomczyk, którzy wypracowali już jakąś wspólną przeszłość, ale nie jest to na tyle istotne, by bez znajomości wcześniejszych tomów nie móc zacząć czytać gdzieś od środka. To dla mnie bardzo istotne, bo chociaż pilnuję się z rozpoczynaniem serii od pierwszej części, nie zawsze jest to dla mnie możliwe, a jak widzicie, może przejść przez to koło nosa całkiem ciekawa lektura.

  Małgorzata Rogala wprowadziła mnie do fabuły mieszającej ze sobą kilka gatunków. Motywem przewodnim jest oczywiście morderstwo i prowadzone w tej sprawie śledztwo, więc przede wszystkim skupiamy się tutaj na kryminale, ale nie obeszło się bez wątku obyczajowego stanowiącego dobre tło dla rozgrywanej akcji czy nawet motywu społecznego, nawiązującego do aktualnych, istotnych wydarzeń. To ważna umiejętność, jeśli chce się zatrzymać czytelnika przy swojej powieści na dłużej, a autorce się to udało - skusiła mnie ciekawą historią a zatrzymała mnóstwem wątków, od których nie dało się oderwać. Choć w końcowym rezultacie i tak okazało się, że wszystkie moje przypuszczenia nie miały znaczenia w finale.

  Dobrą zabawę w trakcie czytania gwarantuje duet Agata kontra Sławek. To sympatyczni bohaterowie, którzy lubią zagłębiać się w prowadzone sprawy bardziej niż wymaga tego śledztwo, przez co raz za razem pojawiają się intrygujące fakty niezbędne do rozwiązania danej zagadki. I choć ich przygoda na początku lektury nie wydaje się mieć wspólnego zakończenia, bo Agata bez zgody przełożonego próbuje rozwiązać zagadkę śmierci swojej przyjaciółki a Sławek angażuje się w sprawę morderstwa dziennikarza, to w końcu ich drogi zaczynają się łączyć. Po Lenie, przyjaciółce Agaty zostaje tylko tajemnicza broszka w kształcie ważki, jak się okazuje - istotna dla śledztwa. Z kolei śmierć dziennikarza to nieustanna wędrówka od jednego podejrzanego do drugiego, bo Woźnicki nie wahał się wyciągać wszelkie możliwe brudy na światło dzienne. Co w takim razie wspólnego z jego śmiercią ma Lena? Czy śmierć tej dwójki to tylko nieoczekiwany zbieg okoliczności?

  Przyznaję - "Ważka" wciągnęła mnie do swojego świata na jeden długi wieczór. Tylko tyle wystarczyło, żebym poznała całą zagadkę i skończyła lekturę, bo czyta się ją nie tylko z wielką ochotą, ale przede wszystkim błyskawicznie. To dobra lektura dla tych, którzy szukają ciekawej zbrodni i z dużą dawką różnych motywów i ślepych zaułków. Ciekawie napisana realnie oddaje prawdę o rozgrywanych wydarzeniach, więc mimowolnie ma się ochotę sięgnąć po pozostałe książki autorki. Więc jak, dacie się namówić?

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Zapoznawanie się z twórczością Małgorzaty Rogali zaczęłam od ,,Dobrej matki", czyli drugiego tomu jej kryminalnego cyklu. Następnie skusiłam się na początek, czyli ,,Zapłatę". Teraz przyszedł czas na tom trzeci - ,,Ważkę".

  Ta część jest bezpośrednio związana z tomem drugim. Agata Górska i jej policyjny partner Sławek Tomczyk prowadzą śledztwo w sprawie zabójstwa znanego dziennikarza, który lubił obsmarowywać w Internecie mieszkańców miasta. Nie zostawiał na nich suchej nitki. Ktoś w końcu się zdenerwował i go zabił. Tylko kto to był?

  Śledztwo toczy się dwutorowo, ale nie chcę wszystkiego zdradzać. Duża rolę w powieści oprócz tytułowej ważki odkrywa także książka, napisana przez zamordowanego. Pojawiają się także słowa ze znanych piosenek, które jeszcze bardziej uświetniają tę publikację. Prosty i plastyczny język autorki tylko dopełnia całości.

  Książkę co prawdę na siłę można by czytać bez znajomości poprzednich tomów, bo sprawa dziennikarza zaczyna i kończy się w tym tomie, jednak los śledczych toczy się dalej. Z tego też powodu, jeśli chcecie dokładnie rozumieć motywy bohaterów, polecam zapoznawanie się z serią od części pierwszej.

  ,,Ważka" to bardzo dobrze skonstruowany kryminał, choć w pewnym momencie można się domyślić co łączy tajemniczą bohaterkę z niektórymi postaciami. Na szczęście dzieje się to dość późno i tylko nieznacznie umniejsza radość z dalszej lektury.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Ginie mężczyzna, jednak niemal nikomu nie jest go żal... Był ON bowiem dziennikarzem, który żerował na cudzym nieszczęściu i roztrząsał je (nie zawsze szczerze) na łamach swojej gazety. Nietrudno się zatem domyślić, że ludzi chcących go zamordować było naprawdę sporo...

  Potencjalnych morderców jest sporo i wszyscy są tak samo podejrzani. Po jakimś czasie ginie jednak kolejna osoba i sprawa, zamiast nieco się rozjaśnić, jeszcze bardziej się komplikuje... Pojawiają się kolejne wątki, ale policjanci zupełnie nie wiedzą, jak poskładać kawałki układanki w logiczną całość.

  Cieszę się, że autorka zadbała o wątki obyczajowe i możemy trochę poobserwować rodzące się uczucie między Agatą i jednym z policjantów. Ich relacja jest miłym dodatkiem do prowadzonego śledztwa, które rozwija się dosyć mozolnie. Niestety, tym razem intryga zupełnie do mnie nie przemówiła, co oczywiście nie znaczy, że Wam również się nie spodoba. Dla mnie zbyt wiele jest części wspólnych między postaciami: wszyscy się ze wszystkimi w jakiś sposób łączą, co jest zupełnie nierzeczywiste. Dodatkowo bardzo szybko domyśliłam się też, kto morduje. Prawdopodobnie wynika to z tego, że zbyt wiele czytam kryminałów i trudno mnie zaskoczyć. Mam nadzieję, że Wy nie rozwiążecie zagadki tak szybko, jak ja, bo mnie zabrało to wiele radości z czytania.

  Przyznam szczerze, że Dobra matka wydaje mi się bardziej dopracowana i wciągająca. Sama intryga w tamtej książce była mi znacznie bliższa i może właśnie dlatego lepiej mi się ją czytało. Mimo wszystko jeżeli Dobra matka Wam się spodobała, to Ważka na pewno również sprawi wiele przyjemności.

  Książkę czyta się szybko i dość lekko, postacie są dopracowane i budzące sympatię, a język przyjemny w odbiorze. Gdyby nie to, że wnikliwy czytelnik szybko się domyśli rozwiązania intrygi, to nie mogłabym tej książce nic zarzucić... Nadal nie wszystkie wątki zostały rozwiązane, więc nie pozostaje mi nic innego, jak czekać na trzecią część przygód Górskiej.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 3 recenzje

Najczęściej kupowane razem
 • -25%
  Dobra matka. Agata Górska i Sławek Tomczyk. Tom 2

  Dobra matka. Agata Górska i Sławek Tomczyk. Tom 2

  Czy wiesz, co może się stać, gdy nie pilnujesz swojej prywatności? W Lesie Kabackim zostaje zastrzelona młoda kobieta, matka kilkuletniej dziewczynki. Niedługo po tym w podobnych okolicznościach ginie druga kobieta – także matka. Obie ofiary nieustannie dzieliły się prywatnością swoją i swoich...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 27,68 zł 36,90 zł
  wysyłka do 72 godzin
 • -36%
  Zastrzyk śmierci. Agata Górska i Sławek Tomczyk. Tom 4

  Zastrzyk śmierci. Agata Górska i Sławek Tomczyk. Tom 4

  Morderca już wydał wyrok. Zostało niewiele czasu. Ewa Frydrych znajduje szczelnie owinięte taśmą ciało męża – szefa portalu krytyki kulinarnej, którego opinie nie wszystkim przypadły do gustu. Dlaczego ktoś wstrzyknął mu truciznę i pozbawił życia? Czy chodziło tylko o zemstę, czy za zbrodnią kryje...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 23,71 zł 36,90 zł
  wysyłka do 72 godzin
 • -25%
  Grzech zaniechania. Agata Górska i Sławek Tomczyk. Tom 5

  Grzech zaniechania. Agata Górska i Sławek Tomczyk. Tom 5

  Jesteś chory na to, w co uwierzysz. Pracownica ośrodka terapeutycznego znajduje leżące na posadzce, zakrwawione zwłoki swojej szefowej – psychiatry Antoniny Brzozowskiej. Na miejsce zbrodni wezwani zostają starsza aspirant Agata Górska i komisarz Sławek Tomczyk. Sprawa z pozoru prosta komplikuje...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 27,68 zł 36,90 zł
  wysyłka do 72 godzin
 • -36%
  Zapłata. Agata Górska i Sławek Tomczyk. Tom 1

  Zapłata. Agata Górska i Sławek Tomczyk. Tom 1

  Pierwszy tom bestsellerowej serii mistrzyni kryminału psychologicznego! W jednym z warszawskich klubów zostaje zamordowany syn adwokata. Sprawa może mieć związek ze śmiertelnym pobiciem sprzed ośmiu lat. Śledztwo staje się łamigłówką, której początek tkwi w przeszłości. Ktoś nie chciał, żeby prawda...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 23,71 zł 36,90 zł
  wysyłka do 72 godzin
 • -37%
  Punkt widzenia. Agata Górska i Sławek Tomczyk. Tom 6

  Punkt widzenia. Agata Górska i Sławek Tomczyk. Tom 6

  Bestsellerowa kryminalna seria! Sędzia orzekający w sprawach karnych odbiera przerażającą wiadomość. Jego córka została zgwałcona i brutalnie zamordowana. Wyjaśnienie tej zbrodni staje się priorytetem dla policji, dlatego Agata Górska musi przerwać urlop i pilnie wrócić do Warszawy. Gdy śledcza...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 23,14 zł 36,90 zł
  w magazynie
 • -39%
  Cicha noc. Agata Górska i Sławek Tomczyk. Tom 7

  Cicha noc. Agata Górska i Sławek Tomczyk. Tom 7

  Show biznes, zbrodnia i śnieg skrzypiący pod butami. Podczas przyjęcia, na którym  świętowano sukces reality show „Nowe życie”, został zamordowany reżyser programu. Wszystko wskazuje na to, że zabójcą jest ktoś z uczestników imprezy. Do rozwiązania sprawy przydzielona zostaje Agata Górska, która...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 22,58 zł 36,90 zł
  w magazynie
 • -36%
  Cenny motyw

  Cenny motyw

  Celina Stefańska powraca! Aleksandra otrzymuje od swojego kochanka drogocenny pierścionek. Wkrótce zostaje zamordowana. Czy zbrodnia ma coś wspólnego z wyjątkową biżuterią? Celina Stefańska - prywatna detektyw, która przypadkowo trafia na miejsce morderstwa postanawia wszcząć dochodzenie. Śledcza...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 23,71 zł 36,90 zł
  wysyłka do 72 godzin
 • -36%
  Kopia doskonała

  Kopia doskonała

  Nowa seria polskiej mistrzyni kryminału psychologicznego! Dominika otrzymuje zlecenie wyjazdu do Lyonu w celu skopiowania jednego z obrazów. Po skończonej pracy obraz znika, a kopistka nie wraca do Polski. Gdy jej babcia otrzymuje zdjęcie wnuczki na tle słynnego lyońskiego muralu, jest przekonana,...
  Ocena: 4/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 23,71 zł 36,90 zł
  wysyłka do 72 godzin
 • -39%
  Kwestia winy. Agata Górska i Sławek Tomczyk. Tom 8

  Kwestia winy. Agata Górska i Sławek Tomczyk. Tom 8

  Jakub Drzewiecki, policjant drogówki, zostaje kilkukrotnie pchnięty nożem niedaleko swojego domu. Przy ciele sprawca zostawia figurkę Lego. Na miejsce zbrodni przyjeżdżają Tomczyk i Gniewosz, którzy rozpoczynają poszukiwania mordercy. Tydzień później w jednym z warszawskich parków Hubert Kamiński –...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 24,42 zł 39,90 zł
  w magazynie
 • -23%
  Kiedyś cię odnajdę

  Kiedyś cię odnajdę

  Czy jeden koszmar to za mało?Weronika miała dziewiętnaście lat, kiedy jej matkę brutalnie zgwałcono i zamordowano we własnym mieszkaniu. Policji nie udało się złapać zwyrodnialca, który się tego dopuścił, więc sprawę umorzono. Gdyby nie Olga, jej najlepsza przyjaciółka, Weronice trudniej byłoby się...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 28,52 zł 36,90 zł
  wysyłka w 48 godzin
Warto zwrócić uwagę na...
Grzech zaniechania. Agata Górska i Sławek Tomczyk. Tom 5 5/5 Nasza cena:
27,68 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Grzech zaniechania. Agata Górska i Sławek Tomczyk. Tom 5

Jesteś chory na to, w co uwierzysz. Pracownica ośrodka terapeutycznego znajduje leżące na posadzce, zakrwawione zwłoki swojej szefowej – psychiatry Antoniny Brzozowskiej. Na miejsce zbrodni wezwani zostają starsza aspirant Agata Górska i komisarz Sławek Tomczyk. Sprawa z pozoru prosta komplikuje...
Zapłata. Agata Górska i Sławek Tomczyk. Tom 1 5/5 Nasza cena:
23,71 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zapłata. Agata Górska i Sławek Tomczyk. Tom 1

Pierwszy tom bestsellerowej serii mistrzyni kryminału psychologicznego! W jednym z warszawskich klubów zostaje zamordowany syn adwokata. Sprawa może mieć związek ze śmiertelnym pobiciem sprzed ośmiu lat. Śledztwo staje się łamigłówką, której początek tkwi w przeszłości. Ktoś nie chciał, żeby prawda...
Punkt widzenia. Agata Górska i Sławek Tomczyk. Tom 6 5/5 Nasza cena:
23,14 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Punkt widzenia. Agata Górska i Sławek Tomczyk. Tom 6

Bestsellerowa kryminalna seria! Sędzia orzekający w sprawach karnych odbiera przerażającą wiadomość. Jego córka została zgwałcona i brutalnie zamordowana. Wyjaśnienie tej zbrodni staje się priorytetem dla policji, dlatego Agata Górska musi przerwać urlop i pilnie wrócić do Warszawy. Gdy śledcza...
Kwestia winy. Agata Górska i Sławek Tomczyk. Tom 8 5/5 Nasza cena:
24,42 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Kwestia winy. Agata Górska i Sławek Tomczyk. Tom 8

Jakub Drzewiecki, policjant drogówki, zostaje kilkukrotnie pchnięty nożem niedaleko swojego domu. Przy ciele sprawca zostawia figurkę Lego. Na miejsce zbrodni przyjeżdżają Tomczyk i Gniewosz, którzy rozpoczynają poszukiwania mordercy. Tydzień później w jednym z warszawskich parków Hubert Kamiński –...
Cicha noc. Agata Górska i Sławek Tomczyk. Tom 7 5/5 Nasza cena:
22,58 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Cicha noc. Agata Górska i Sławek Tomczyk. Tom 7

Show biznes, zbrodnia i śnieg skrzypiący pod butami. Podczas przyjęcia, na którym  świętowano sukces reality show „Nowe życie”, został zamordowany reżyser programu. Wszystko wskazuje na to, że zabójcą jest ktoś z uczestników imprezy. Do rozwiązania sprawy przydzielona zostaje Agata Górska, która...
Zastrzyk śmierci. Agata Górska i Sławek Tomczyk. Tom 4 5/5 Nasza cena:
23,71 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zastrzyk śmierci. Agata Górska i Sławek Tomczyk. Tom 4

Morderca już wydał wyrok. Zostało niewiele czasu. Ewa Frydrych znajduje szczelnie owinięte taśmą ciało męża – szefa portalu krytyki kulinarnej, którego opinie nie wszystkim przypadły do gustu. Dlaczego ktoś wstrzyknął mu truciznę i pozbawił życia? Czy chodziło tylko o zemstę, czy za zbrodnią kryje...
Dobra matka. Agata Górska i Sławek Tomczyk. Tom 2 5/5 Nasza cena:
27,68 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dobra matka. Agata Górska i Sławek Tomczyk. Tom 2

Czy wiesz, co może się stać, gdy nie pilnujesz swojej prywatności? W Lesie Kabackim zostaje zastrzelona młoda kobieta, matka kilkuletniej dziewczynki. Niedługo po tym w podobnych okolicznościach ginie druga kobieta – także matka. Obie ofiary nieustannie dzieliły się prywatnością swoją i swoich...
Awers 5/5 Nasza cena:
29,93 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Awers

Dwunastka czołowych polskich autorów kryminalnych. Dwanaście miejsc, w których króluje zbrodnia. Idealne życie jest ułudą, a najpodlejsze czyny stają się udziałem nawet najlepszych z nas. Miejski krajobraz często przeobraża się w teatr niewyobrażalnych zbrodni, a ulice polskich miast spływają krwią...
Zabójczy pocisk 5/5 Nasza cena:
26,03 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zabójczy pocisk

Takiej książki na polskim rynku jeszcze nie było! 17 kryminalnych spraw. 16 najlepszych polskich pisarzy. "Zabójczy pocisk" funduje czytelnikowi wędrówkę po najmroczniejszych zakamarkach ludzkiej duszy. Kto zabił, dlaczego, kiedy i...
Kopia doskonała 4/5 Nasza cena:
23,71 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Kopia doskonała

Nowa seria polskiej mistrzyni kryminału psychologicznego! Dominika otrzymuje zlecenie wyjazdu do Lyonu w celu skopiowania jednego z obrazów. Po skończonej pracy obraz znika, a kopistka nie wraca do Polski. Gdy jej babcia otrzymuje zdjęcie wnuczki na tle słynnego lyońskiego muralu, jest przekonana,...
Milcząc jak grób 5/5 Nasza cena:
24,42 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Milcząc jak grób

Podkomisarz Monika Gniewosz musi zerwać z przeszłością i zmienić otoczenie. Decyduje się więc na przeprowadzkę z Warszawy do sennego miasteczka Pełnia, gdzie życie płynie leniwie, a mieszkańcy wierzą, że nad jeziorem przechadza się duch topielicy. Monika zaczyna pracę w komisariacie i już...
Nic o tobie nie wiem 5/5 Nasza cena:
24,53 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Nic o tobie nie wiem

Weronika Nowacka jest szkolnym pedagogiem. Gdy wśród uczniów dochodzi do konfliktu, kobieta podejmuje się mediacji między ich rodzinami. Nie wie, że wkrótce przyjdzie jej zmierzyć się z jedną z najtrudniejszych spraw w zawodowej karierze. Tuż przed feriami dochodzi do tragedii. Śledztwo prowadzą...
Wybrane bestsellery
Polski w 4 tygodnie dla Ukraińców 5/5 Nasza cena:
26,99 zł 49,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Polski w 4 tygodnie dla Ukraińców

Kurs składa się z: podręcznika oraz plików MP3 tekstami dialogów. Każda lekcja składa się z: dialogu i jego tłumaczenia, objasnień gramatycznych, słownictwa wraz z wymową, ćwiczeń,objaśnień realioznawczych. Курс для тих,...
Obcy 5/5 Nasza cena:
25,98 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Obcy

Są ludzie, którzy twierdzą, że zło to brak dobra. A ja jestem pewny, że zło to tylko i wyłącznie człowiek. Retlowowie przyjeżdżają do polski jako repatrianci. Osiadają w spokojnej wiosce, a ich największym marzeniem jest stać się „swoimi”. Co muszą zrobić, żeby zostali zaakceptowani? Czy to w ogóle...
Szóstka wron. Tom 1 5/5 Nasza cena:
33,95 zł 45,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Szóstka wron. Tom 1

Sześcioro niebezpiecznych wyrzutków. Jeden niewykonalny skok. Przestępczy geniusz Kaz Brekker otrzymuje ofertę wzbogacenia się ponad wszelkie wyobrażenie wystarczy w tym celu wykonać zadanie, która z pozoru wydaje się niewykonalne: włamać się do niesławnego Lodowego Dworu (niezdobytej wojskowej...
Porządne dziewczyny. Zbrodnia i hańba w Indiach 5/5 Nasza cena:
28,30 zł 46,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Porządne dziewczyny. Zbrodnia i hańba w Indiach

W maju 2014 roku Sonia Faleiro zobaczyła w mediach społecznościowych zdjęcie: ciała dwóch młodych dziewczyn wiszące na drzewie. Internauci pisali, że dorastające w Indiach kuzynki, czternastoletnia Lalli i szesnastoletnia Padma, zostały zgwałcone i zamordowane przez mężczyzn z wyższej kasty....
Idealna terapeutka 4/5 Nasza cena:
27,59 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Idealna terapeutka

Jesteś jej terapeutką. Ona jest twoją klientką, ale tutaj w lesie... Nic nie jest takie, jak się wydaje. Kristina jest odnoszącą sukcesy terapeutką, która pracuje w centrum Oslo. Z chłodnym profesjonalizmem, dzięki któremu dotarła na szczyt, pomaga klientom rozwiązywać ich życiowe problemy. Ale...
Ani żadnej wyspy. Rozmowy o Rosji i Ukrainie 5/5 Nasza cena:
39,04 zł 43,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ani żadnej wyspy. Rozmowy o Rosji i Ukrainie

Książka jest cegiełką, ze sprzedaży której część dochodu przekazana zostanie Polskiej Akcji Humanitarnej na rzecz pomocy Ukrainie. Ani żadnej wyspy. Rozmowy o Rosji i Ukrainie, to – przygotowane specjalnie na potrzeby tej książki – wywiady z reporterami, pisarzami, dziennikarzami i specjalistami od...
Monster. Aileen Wuornos – zrozumieć seryjną zabójczynię 5/5 Nasza cena:
29,19 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Monster. Aileen Wuornos – zrozumieć seryjną zabójczynię

Kurtyny zostały rozsunięte, po czym naczelnik zapytał skazaną, czy chce wygłosić mowę pożegnalną do wiszącego nad jej głową mikrofonu. - Chcę jedynie powiedzieć, że pożegluję z Rockiem i wrócę jak Dzień Niepodległości z Jezusem, szóstego czerwca, jak w filmie, z tym wielkim statkiem i tak dalej. Ja...
LEGO Minecraft Walka ze strażnikami 21180 5/5 Nasza cena:
79,99 zł 99,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

LEGO Minecraft Walka ze strażnikami 21180

LEGO® Minecraft® Walka ze strażnikami 21180 - zestaw konstrukcyjny; niezapomniana podwodna przygoda; zabawka z figurkami nurka, świecącej kałamarnicy, strażników i aksolotli; fajny prezent dla dzieci i graczy od 8 lat (255 elementów) Podwodne przygody w Minecrafcie® z klocków Załóż skórę nurka,...
LEGO Marvel Spider-Man Mechaniczna zbroja Czarnej Pantery 76204 5/5 Nasza cena:
36,79 zł 45,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

LEGO Marvel Spider-Man Mechaniczna zbroja Czarnej Pantery 76204

Akcja na dużą skalę z mechem i minifigurką Iron Mana Posadź Iron Mana za sterami jego niezwykłej mechanicznej zbroi i zamień latającego geniusza w giganta walki. Naładowany miotacz klocków, ogromna tarcza energetyczna i potężne, ruchome ręce i nogi — dzięki takiemu wyposażeniu nic nie stanie na...
Skazanie. Joanna Chyłka. Tom 15 5/5 Nasza cena:
24,51 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Skazanie. Joanna Chyłka. Tom 15

Po odzyskaniu prawa do wykonywania zawodu Joanna Chyłka liczy na podjęcie głośnej obrony, która wprowadzi jej karierę z powrotem na odpowiednie tory. Otrzymuje jednak sprawę, którą nikt inny nie chciał się zająć – w dodatku po raz pierwszy to ona ma wystąpić w charakterze oskarżyciela...
Apartament w hotelu Wojna. Reportaż z Donbasu 5/5 Nasza cena:
30,40 zł 47,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Apartament w hotelu Wojna. Reportaż z Donbasu

Donieck to miasto jak każde inne – pod warunkiem że nie weźmie się pod uwagę wojny na jego przedmieściach, pustek na ulicach i strachu z tyłu głowy. Mamuka jako czternastoletni chłopiec brał udział w wojnie w Gruzji, po latach wylądował na froncie w Donbasie, gdzie strzelał do Rosjan z automatu,...
Cienie zła 5/5 Nasza cena:
30,22 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Cienie zła

Stare zbrodnie są jak drzewa. Głęboko zapuszczają korzenie. Podobno nie ma zbrodni idealnej. Niektórzy mordercy są jednak bardzo sprytni. Nie mają skrupułów, wyrzuty sumienia nie mącą im precyzji myślenia. Zdają się nie mieć ludzkich cech, a przede wszystkim słabości. Ale dla pewnego mordercy...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula