W twoją stronę

Średnia: 4.5 Ilość ocen: 33
Wysyłka w
72 godziny + czas dostawy
Ilość stron
344
Rok wydania
2021
Inne wersje (1)
eBook, mobi, epub
za 23,36 zł
Nasza cena: 25,04 zł 39,90 zł Taniej o: 37%

Sięgnij po książkę pod tytułem "W twoją stronę" napisaną przez Karolinę Winiarską i przekonaj się, czy dwie siostry, które różni właściwie wszystko, będą w stanie wreszcie się do siebie zbliżyć!

Z rodziną łączą nas więzy krwi. Nie zawsze są one jednak wystarczającym czynnikiem gwarantującym cieszenie się stabilną, bliską relacją stanowiącą wzajemne oparcie w trudnych chwilach.

Łucja i Felicja to siostry, które nigdy nie były ze sobą zbyt blisko. Ich dzieciństwo dalekie było od bajki, gdyż dziewczynki zostały porzucone przez matkę, która zrezygnowała z domowych obowiązków, aby robić karierę. To trudne doświadczenie ukształtowało je, tworząc z nich silne i niezależne kobiety.

Felicja straciła narzeczonego w dramatycznych okolicznościach i choć uchodzi za realizującą się zawodowo kobietę sukcesu, wciąż nie czuje się w pełni szczęśliwa. Z kolei Łucja wychowuje dwójkę dzieci wraz z mężem, który skupia się na pracy do tego stopnia, że zapomina o domowym ognisku. Ich małżeństwo wisi na włosku. Czy wspólny wyjazd Łucji i Felicji w rodzinne strony sprawi, że kobiety wreszcie odnajdą w sobie bratnie dusze?


O autorce

Karolina Winiarska to polska pisarka, która sympatię czytelników zaskarbiła sobie dzięki historiom z takich gatunków literackich, jak: romans, literatura kobieca oraz literatura obyczajowa. Słynie z opowiadania o uczuciach i zawiłościach relacji międzyludzkich w wyjątkowo przystępny sposób. Inspiracje do tworzenia czerpie przede wszystkim z podróży, które uwielbia. Dotychczas opublikowała następujące tytuły: "Następnym razem", "Na zawsze" oraz "Nic więcej".

Recenzje (33)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  5 z 6 osób uznało recenzję za przydatną

  Siostry Łucję i Felicję dzieli wszystko od podejścia do życia zaczynając. Każda z nich niesie swój bagaż doświadczeń, a ich stosunki są dalekie od ideału. Łucja jest matką i żoną na pełen etat. Jej małżeństwo przechodzi kryzys choć mąż Cezary wydaje się tego nie dostrzegać. Jest samotna, a Cezary będący w ciągłych rozjazdach zdecydowanie nie ma dla niej i dla rodziny czasu. Felicja jest niezależna i spełniona zawodowa jednak praca to nie wszystko. W jej życiu zdecydowanie brakuje miłości. Od śmierci swojego narzeczonego nie potrafi zaangażować się w żaden związek. Pewnego dnia Łucja otrzymuje telefon od sąsiadki babci Michaliny, z prośbą aby wnuczki przyjechały do niej na wieś. Czy wyjazd pomoże im wybaczyć sobie nawzajem oraz pomoże odbudować relacje.

  "W twoją stronę" to świetna powieść obyczajowa pełna emocji i tajemnic nie tylko z przeszłości. Bohaterowie są wyraziści, popełniają błędy, czy dokonują nie zawsze dobre decyzje tak samo jak każdy z nas. To niezwykle wartościowa i mądra książka w której każdy z nas znajdzie coś dla siebie. Wspomnienia z czasów wojny których akcja zaczyna się w 1930 roku są niezwykle wciągające. Poznajemy dzięki temu historię rodziny ale i opowieść trudach II wojny światowej, wyborach oraz strachu o najbliższych.

  "W twoją stronę " to przede wszystkim książka o trudnych relacjach rodzinnych, niespełnionej miłości, poszukiwaniu szczęścia i trudnej drodze do niego ale i o pragnieniu zrozumienia własnych uczuć. Zdecydowanie polecam

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  4 z 4 osób uznało recenzję za przydatną

  "W twoją stronę" to opowieść o dwóch kobietach. Poznajemy je, kiedy znajdują się w trudnym momencie życia. Felicja - odeszła z dobrze płatnej pracy. Łucja - jej małżeństwo przechodzi kryzys.

  Decyzja ich matki zdecydowała, kim teraz są. Chociaż obie nie do końca sobie to jeszcze uświadomiły, wszelkie wybory są spowodowane tym, że dorastały bez niej, a w dzieciństwie musiały zmierzyć się z samotnością i opuszczeniem. Wyjazd do babci ma pomóc im rozprawić się z przeszłością i teraźniejszością. Wyznaczyć priorytety, odpowiedzieć, czym jest dla nich miłość i co może dać im szczęście. Być może to także okazja do tego, by wybaczyć sobie nawzajem i odbudować relacje.

  Akcja rozgrywa się na dwóch planach czasowych. Felicja ma okazję przeczytać pamiętnik, którego akcja zaczyna się w 1930 roku. To historia jej rodziny. Opowieść o czasach II wojny światowej, trudnych wyborach oraz strachu o siebie i dziecko, którym była wtedy babcia Michalina. Opisana historia urywa się nagle w momencie, kiedy dwie kobiety stają przed tragicznym wyborem.

  Wokół przeszłości do dzisiaj roztacza się aura tajemnicy. Autorka ukazywała to we fragmentach, które nawiązywały do dawnych czasów lub w których brały udział bohaterki w podeszłym wieku. Tu nic nie jest oczywiste ani do końca osadzone w realnym świecie.

  Z tej książki każda czytelniczka wyciągnie coś innego dla siebie.

  W twoją stronę może być opowieścią o miłości oraz o tym, czym ona jest dla człowieka. To opowieść o tym, jakie role odgrywamy w życiu. To historia rodziny oraz prawie stuletnia historia niespełnionej miłości. A może główną rolę gra tutaj walka o uczucie – matki, męża, siostry, ukochanej kobiety, mężczyzny.

  A może ta powieść porusza jeszcze jakiś temat, którego ja nie dostrzegam. W każdym razie, czytając W twoją stronę nie mogłam się od książki oderwać. Pochłonęłam ją w bardzo krótkim czasie, a świat zewnętrzny dla mnie nie istniał. Kiedy dotarłam do kropki po ostatnim zdaniu zdziwiłam się: “Ale to już?”

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  3 z 3 osób uznało recenzję za przydatną

  Autorka najwięcej miejsca w swojej powieści poświęciła rodzinnym relacjom. Nie od dziś wiadomo, że rodzina daje siłę, ale i niekiedy na jej idealnym obrazku mogą pojawić się rysy. Karolina Winiarska ukazuje więzi na linii siostra-siostra i matka-córka, w które wkradły się wzajemne pretensje, żale i niespełnione oczekiwania. Wszystko to wypada bardzo wiarygodnie. Jednocześnie nie sposób przejść obok tego bez emocjonalnego zaangażowania.

  Mamy tu również motyw pamiętnika z 1930 roku. Zarówno współczesność, jak i tamten okres spaja rodzinna tajemnica. Wątek wojenny, choć spotykany przeze mnie często w książkach, wzbudził spore emocje. To wciąż szokujące i przejmujące wydarzenia.

  Oprócz tego autorka porusza szereg innych ważnych tematów, problemów i myśli - przemijanie, odrzucenie, samotność, akceptacja, prawda, nadzieja, szczęście, pojęcie prawdziwej miłości, wpływ wychowania na dorosłe życie, dopasowywanie się do narzucanych ról czy wielozadaniowość. W zasadzie każdy z tych aspektów nas dotyczy lub prędzej czy później będzie dotyczył.

  Bohaterowie stanowią ciekawy przekrój osobowości. Jednych polubimy bardziej, innych mniej. Każdy ma tu swoje miejsce i znaczenie dla fabuły. Każdy z innym bagażem doświadczeń i problemow, spojrzeniem na świat i podejściem do wartości rodzinnych. Szczególnie widać to na trzech kobietach: siostrach i matce. I niby wszystko byłoby w porządku, gdyby nie to, że każda z nich na siłę próbuje przekonać pozostałe do swojej racji.

  Postaci męskie stanowią tu tło, jednak i oni są nie bez znaczenia. Mamy tu interesująco przedstawiony wątek małżeństwa, które chyli się ku rozpadowi. Małżonkowie nie potrafią się porozumieć, w ich życie wkrada się rutyna, obojętność i marazm.

  Autorka nie ocenia zachowania i wyborów swoich bohaterów. Zasiewa za to w czytelniku ziarno niepewności, pozwalając mu na ich własną ocenę.

  Historia pokazuje jak wiele razy człowiek musi w życiu upaść, by odnaleźć to, na czym mu zależy, czego szuka. Nic bowiem w życiu nie dzieje się bez przyczyny, ale walczyć zawsze warto i trzeba.

  Jedynym minusem, jaki tu dostrzegam był brak podziału na rozdziały. Taka jednostajna proza niekiedy potrafi zmęczyć. Jednak nie miało to jakiegoś większego znaczenia podczas lektury.

  "W twoją stronę" to obraz zagmatwanych relacji rodzinnych z tajemnicą z przeszłości do odkrycia. To powieść prawdziwa, nostalgiczna, sentymentalna, zmuszająca do wielu życiowych i egzystencjalnych przemyśleń. Czy siostry zakopią topór wojenny i odnajdą szczęście? Sprawdźcie! Uwielbiam tę historię i Wam również ją polecam!

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzent Wybitny
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  2 z 2 osób uznało recenzję za przydatną

  Łucja i Felicja to siostry, które poza więzami krwi nic nie łączy. Gdy były małe matka zostawiła je dla kariery. To nie był dla nich łatwy czas. Gdy dorosły stały się silnymi kobietami, jednak nadal nie pałają do siebie sympatią. Felicja, mimo młodego wieku wiele przeszła. Była zakochana. Myślała, że szczęście będzie trwać wiecznie, jednakże los jej nie sprzyjał. Jej narzeczony zmarł po wypadku. Po przejściu żałoby Łucja stara się na nowo odnaleźć szczęście.

  Felicja jest o dziewięć lat starsza od Łucji. Ma męża i dzieci, ale ich małżeństwo nie układa się. Mąż nie ma dla niej czasu, jest ciągle w służbowych wyjazdach, a Łucja całymi dniami przesiaduje samotnie w domu i zajmuje się dziećmi. Gdy myśli, że już na zawsze tak pozostanie, na horyzoncie pojawia się ktoś inny…

  Karolina Winiarska zaczyna powieść „małymi kroczkami”. Najpierw wprowadza czytelnika w akcję, a dopiero potem skupia się na rozwijaniu wątku. Na początku trochę przeszkadzał mi taki zabieg. Jednak z czasem zauważyłam, że dzięki temu lepiej poznaję bohaterki. Ich cechy charakteru, otoczenie w jakim żyją oraz problemy z jakimi się zmagają. To też w dalszej części pozwoliło mi rozumieć poczynania Felicji i Łucji.

  „W twoją stronę ” to przede wszystkim powieść o relacjach między siostrami. Można powiedzieć, że jest to książka o naprawianiu więzi oraz odnajdywaniu samego siebie. W książce obserwujemy jak zmienia się nastawienie bohaterek do siebie nawzajem, ale także ich przemyślenia na temat życia. Jednak nie wszystko jest takie łatwe. Bohaterki uczą się także na swoich błędach, które są bolesne, bo nieprzemyślane i popełnione pod wpływem impulsu. A skutki okazują się o wiele większe niż się spodziewały.

  Oprócz historii Łucji i Felicji, poznajemy też historie ich przodków z pamiętnika, który czyta Felicja. Jest to także niezwykle fascynujący wątek, ponieważ przenosi nas ON w zupełnie inne czasy oraz pokazuje, że każdy w pewnym momencie swojego życia musi wrócić do korzeni i poszukać swojej drogi życiowej. To że akcja rozgrywa się w 1930 nie ma znaczenia, bo widać że ludzie mierzą się z podobnymi problemami w każdych czasach.

  Ocena 8⭐️/10

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Książka zaczyna się bardzo leniwie. Czasem nawet miałam wrażenie, że zbyt leniwie i zaczyna być ciut nudno. Na szczęście w tym momencie akcja zaczęła przyspieszać, więc jestem w stanie wybaczyć to pani Winiarskiej. Potem możemy poznać lepiej obydwie siostry i łączące ich relacje, które nie należą do najłatwiejszych. Plus, że bohaterki chcą dać sobie szansę. W końcu to rodzina jest najważniejsza w naszym życiu i chociażby nie wiadomo co się działo, warto z nimi utrzymywać dobre stosunki. Dobra powieść obyczajowa, którą można szybko i sprawnie przeczytać. Chętnie sięgnę po inne książki tej autorki.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 28 recenzji

Najczęściej kupowane razem
 • -30%
  Po drugiej stronie T.2 Na zawsze

  Po drugiej stronie T.2 Na zawsze

  Ile razy można się zakochać? Olga rozpoczyna nowy etap w życiu i wyrusza na drugi koniec świata. Zostawiając pensjonat w Bieszczadach, daje się ponieść egzotyce odległej Sri Lanki. Czy odnajdzie to, czego szuka?Na zawsze jest nie tylko kontynuacją powieści Następnym razem - historii Olgi i Michała....
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 27,41 zł 38,90 zł
  wysyłka w 48 godzin
 • -30%
  Po drugiej stronie T.1 Następnym razem

  Po drugiej stronie T.1 Następnym razem

  Niezwykła opowieść o przewrotnych kolejach losu. Zaskakuje i porusza. Od pierwszych stron zabiera nas w fascynującą podróż pokazującą jak ważne w życiu są czas, miejsce i właściwa decyzja. Tomasz Kieres Ile razy można nie dostrzec miłości zanim będzie za późno? Pod włoskim słońcem, między Olgą a...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 27,41 zł 38,90 zł
  wysyłka w 48 godzin
 • -36%
  Chechło

  Chechło

  Piaszczyste plaże, trawy i trzcinowiska przyciągają ludzi spragnionych wypoczynku. Oraz tych, którzy z dala od wielkomiejskiego gwaru prowadzą tu swoje ciemne interesy. Na przykład takich jak Luca. Inni, tacy jak Marcin i Paulina, woleliby pewnie zjawić się tam z własnej woli i w nieco...
  Ocena: 4/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 25,73 zł 39,90 zł
  wysyłka w 48 godzin
 • -38%
  Gdyby miało nie być jutra

  Gdyby miało nie być jutra

  Dilerka Emocji w gęstej od uczuć opowieści o ludziach, którzy nie mają nic do stracenia – poza miłością życia. Kiedy Milena odeszła bez słowa, Igor obiecał sobie, że już nigdy nie da się zranić. Tylko w ten sposób mógł sobie poradzić z bólem. By przetrwać, postanowił żyć tak, jakby nie miał nic do...
  Ocena: 4/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 24,74 zł 39,90 zł
  w magazynie
 • -37%
  Zatańczmy w słońcu

  Zatańczmy w słońcu

  Gdy odchodzi ktoś, kogo kochasz, zabiera kawałek Twojego serca. Jezioro, letnia beztroska, romantyczne chwile na pomoście – tamten dzień sprzed sześciu lat miał zapisać się w pamięci Ady jako jeden z najpiękniejszych w życiu. Los chce jednak inaczej. Ada traci cząstkę swojego serca. I choć ma przy...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 25,23 zł 39,90 zł
  wysyłka w 48 godzin
 • -44%
  Matka roku

  Matka roku

  Najnowsza powieść autorki książek uwielbianych przez polskie czytelniczki! Tatiana ma trzydzieści dziewięć lat. No dobra, prawie czterdzieści, do czego niechętnie się przyznaje. Stara się być najlepszą matką i żoną, ale wiadomo... chcieć, a móc to jednak wielka różnica. Życie – jak to życie –...
  Ocena: 4/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 24,08 zł 42,90 zł
  w magazynie
 • -42%
  Warkocz spleciony z kwiatów

  Warkocz spleciony z kwiatów

  Pełna emocji i uczuć opowieść o tych, którzy się zagubili i muszą odnaleźć swoje miejsce na ziemi. A szczęście jest blisko i czeka. Trzeba tylko szeroko otworzyć oczy, żeby je dostrzec i schwytać. Zośka Wichocka próbuje wrócić do równowagi po wypadku samochodowym. Nie potrafi odnaleźć się wśród...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 24,68 zł 42,90 zł
  w magazynie
 • -33%
  Anna. Gorzki smak miodu

  Anna. Gorzki smak miodu

  Skończyła się wojna. Anna ma prawie 13 lat. Mieszka w Tilsti z rodziną biologicznego ojca, która nadała jej imię Elise. Jest dobrze traktowana. Mimo prób całkowitego zniemczenia i przekonania, że matka nie żyje, Hoffenbergom nie udało się do końca wyprzeć z pamięci dziecka polskiej przeszłości....
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 26,78 zł 39,99 zł
  w magazynie
 • -39%
  Przyjdę, gdy zaśniesz

  Przyjdę, gdy zaśniesz

  Mroczny, wciągający thriller z niespodziewanym zakończeniem – Agnieszka Lingas-Łoniewska tworzy przerażającą psychopatyczną rzeczywistość, od której nie można się oderwać. Znana z poruszających, pełnych wielkich uczuć i pasjonujących opowieści Dilerka Emocji świetnie odnalazła się w nowym gatunku....
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 24,53 zł 39,90 zł
  w magazynie
 • -34%
  Kiedy nadejdziesz

  Kiedy nadejdziesz

  Czy warto poświęcić spokojne życie dla pełni szczęścia i realizacji największego marzenia? Aleksandra i Jan przez wiele lat bezowocnie starają się o dziecko. Lekarze, mimo szczerych chęci, są bezradni. Maria i Władek są rodzicami Kaliny, która po wypadku porusza się na wózku. Pewnego dnia pojawia...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 27,67 zł 42,00 zł
  w magazynie
Warto zwrócić uwagę na...
W tę samą stronę 4/5 Nasza cena:
25,64 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

W tę samą stronę

Czy kochać zawsze oznacza patrzeć w tę samą stronę? Nina i Adrian nie przepadają za sobą. Ich pierwsze spotkanie zakończyło się kłótnią i obydwoje mieli nadzieję, że już nigdy się nie spotkają. Życie napisało dla nich jednak zupełnie inny scenariusz. Kiedy muszą przez kilka dni dzielić ten sam...
W stronę Swanna 0/5 Nasza cena:
29,74 zł 34,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

W stronę Swanna

W stronę Swanna jest quasi-autobiograficzną powieścią francuskiego pisarza Marcela Prousta, uważanego przez wielu znawców literatury za najwybitniejszego pisarza wszech czasów. Powieść wpisała się do ścisłego kanonu arcydzieł literatury światowej. Należy ona do szerszego, siedmiotomowego cyklu...
W stronę przyszłości 0/5 Nasza cena:
35,72 zł 45,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

W stronę przyszłości

Augsburg, rok 1923. Wojna dobiegła końca i po niezbyt sprzyjających dla bohaterów okolicznościach szczęście znów zaczyna gościć w posiadłości Melzerów. Do domu wraca wreszcie Paul Melzer i teraz to ON przejmuje odpowiedzialność za losy rodzinnego przedsiębiorstwa. Wspólnie z Ernstem von...
Pakiet: Baśnik, Moja twoja wina, Zapisane w chmurze 0/5 Nasza cena:
59,25 zł 79,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pakiet: Baśnik, Moja twoja wina, Zapisane w chmurze

Idealny prezent dla wszystkich miłośniczek powieści obyczajowej. 3 książki w eleganckim etui: Baśnik, Moja twoja wina, Zapisane w chmurze. Baśnik Trzydziestokilkuletnia Barbara mocno przeżywa niedawny rozwód. Nie poddaje się jednak i próbuje na nowo ułożyć sobie życie. Za namową przyjaciółki...
Znam twoją tajemnicę 5/5 Nasza cena:
28,11 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Znam twoją tajemnicę

Mroczna miłość, kłamstwa i samotność. Czy nienawiść może być lekiem na traumy przeszłości? Leo zdaje się mieć idealne życie: luksusowy apartament, najdroższe auta, garnitury szyte na miarę i niezwykle intratną pracę w roli profesjonalnego uwodziciela. Potrzebę bliskości i ciepła zastępuje mu seks...
Temat na pierwszą stronę 0/5 Nasza cena:
28,70 zł 35,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Temat na pierwszą stronę

„Kraj groteskowy, zdeformowany, niepotrafiący nawet godnie przyjąć swojego tragicznego losu. Takie właśnie są Włochy opisywane przez Umberto Eco w jego najnowszej powieści i taka jest rzeczywistość, która – zdaje się mówić autor – wykroczyła już poza wszelkie granice wyobraźni. Jednak skoro prawda...
Dziewczyna, która patrzyła w słońce. Między stronami życia. Tom 1 4/5 Nasza cena:
21,95 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dziewczyna, która patrzyła w słońce. Między stronami życia. Tom 1

Nowa powieść autorki Sztuki dawania prezentów! Czy dwoje bestsellerowych pisarzy zdecyduje się na to, aby zacząć zupełnie nowy rozdział w swoim życiu? Michał Tarkowski – pisarz, autor popularnych horrorów – przeprowadza się do nowo zakupionego mieszkania w toruńskiej kamienicy. Przed nim niewielki,...
Pakiet Kobiecość w zamyśle Bożym. Tomy 1-3: Najpiękniejsza córka Boga, Kult miłości, Twoje piękne serce 0/5 Nasza cena:
57,75 zł 75,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pakiet Kobiecość w zamyśle Bożym. Tomy 1-3: Najpiękniejsza córka Boga, Kult miłości, Twoje piękne serce

Te książki, adresowane do kobiet w różnym wieku, pomogą odpowiedzieć na pytanie, jak być chrześcijanką w świecie, który narzuca kobietom wiele sprzecznych oczekiwań. Czy Bóg się pomylił, dając Ci jednocześnie wielką siłę i wielką wrażliwość? Czy może mylą się współczesne trendy, sprowadzając...
Strona Guermantes 0/5 Nasza cena:
43,41 zł 49,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Strona Guermantes

Rodzina bohatera zamieszkuje w skrzydle pałacu rodu de Guermantes. Marcel natychmiast zakochuje się w pani domu (a właściwie w pani na zamku). Czyni starania, żeby się do niej zbliżyć wykorzystując jej licznych krewnych i znajomych. Pisarz jak zwykle łączy subtelna analizę psychologiczną i...
Tęskniąc w obie strony 0/5 Nasza cena:
31,32 zł 36,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Tęskniąc w obie strony

Anna jest poznanianką. Po ukończeniu studiów medycznych poszukuje swojej drogi zarówno tej zawodowej jak i uczuciowej. Jako pełnoletnia osoba, dowiaduje się, że jej matka jest córką oficera SS, zastrzelonego pod koniec wojny podczas akcji. Alexander Langer był oficerem, który podczas wojny zajmował...
Byłam Twoja 2/5 Nasza cena:
29,66 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Byłam Twoja

Trzy kobiety, jeden mężczyzna i wspólna historia."Byłam Twoja" to nie opowieść dla grzecznych dziewczynek.Jest ostro, pieprznie i wulgarnie. Wielu bohaterów i różne perspektywy.Poznaj historię Adrianny i jej rodziny. Zobacz, jakie skrywa demony, komu może ufać i czy podąży za swoimi pragnieniami.Co...
Twoja wina 5/5 Nasza cena:
26,28 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Twoja wina

Od przyjaciół do kochanków, od kochanków do śmiertelnych wrogów – Samantha Young porywa wielowarstwową, hipnotyzującą powieścią o miłości, która pali za sobą wszystkie mosty. Jane Doe tuła się po rodzinach zastępczych, rozpaczliwie szukając odrobiny ciepła. Gdy poznaje Lornę i jej przystojnego...
Wybrane bestsellery
She Drives Me Crazy 4/5 Nasza cena:
26,49 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

She Drives Me Crazy

Queerowa komedia romantyczna o miłości licealnych nemezis – koszykarki i czirliderki! Dziewczyna spotyka dziewczynę i… chociaż się nie cierpią, powszechnie wiadomo, że od miłości do nienawiści tylko jeden krok. Po krępującej porażce w meczu koszykówki przeciwko drużynie swojej byłej dziewczyny,...
Mega Bloks Radiowóz patrolowy Chase’a Mattel 0/5 Nasza cena:
38,24 zł 44,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Mega Bloks Radiowóz patrolowy Chase’a Mattel

Mali konstruktorzy mogą ruszyć do akcji z zestawem konstrukcyjnym Psi Patrol Radiowóz patrolowy Chase’a, w którym jest 1 figurka Chase’a do ustawiania w różnych pozach i 9 miniklocków oraz elementów specjalnych. Zbuduj radiowóz Chase’a i posadź figurkę za kierownicą, aby wyruszyć na patrol. Potem...
Myszy i ludzie 5/5 Nasza cena:
26,49 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Myszy i ludzie

Niezapomniana opowieść o sile przyjaźni, ludzkich tęsknotach i marzeniach! George Milton i Lennie Small to niezwykły tandem przyjaciół. George jest silnym mężczyzną, a podążający w ślad za nim Lennie - upośledzonym gigantem o umysłowości małego dziecka. Niezdarny i nieświadomy własnej siły...
Arka odkupienia. Przestrzeń objawienia. Tom 2 0/5 Nasza cena:
49,67 zł 59,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Arka odkupienia. Przestrzeń objawienia. Tom 2

Pięćdziesiąt lat temu interwencja ludzi obudziła obcą, uśpioną od wieków strukturę, stworzoną dawno temu po to, by ostrzegała o pojawieniu się istot inteligentnych w tym rejonie galaktyki. Teraz nastąpi reakcja. Kiedyś Clavain uciekł, by walczyć po stronie Hybrydowców - pewnego odłamu ludzi,...
Mój ostatni miesiąc 5/5 Nasza cena:
25,07 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Mój ostatni miesiąc

WZRUSZAJĄCA POWIEŚĆ YA O WIELKIEJ PRZYJAŹNI I PRAWDZIWEJ MIŁOŚCI autora bestsellerów o LICEUM FREUDA. Nagła śmierć matki wywraca do góry nogami życie nastoletniego Sebastiana. Pogrążony w depresji chłopak oddala się od bliskich i wpada w podejrzane towarzystwo. Gdy pewnego dnia pod wpływem używek...
Password Reset B2+. Książka ucznia i zeszyt ćwiczeń 0/5 Nasza cena:
145,02 zł 149,50 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Password Reset B2+. Książka ucznia i zeszyt ćwiczeń

Dostęp do cyfrowej wersji Książki ucznia oraz odzwierciedlenia cyfrowego dodanych do Zestawu jest ważny przez 24 miesiące od dnia aktywacji kodu. Nowe wydanie uwielbianego przez nauczycieli podręcznika Password, autorstwa Marty Rosińskiej, realizuje wszystkie założenia i jest dostosowane do nowej,...
Knox 5/5 Nasza cena:
27,35 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Knox

Dla Knoxa Storm Riders MC jest rodziną. Nie potrzebuje nikogo innego. Caroline to przeszłość i to taka, do której nie chce wracać. A jednak, kiedy dziewczyna wpada w tarapaty, Knox postanawia ją ratować. Widok Caroline sprawia, że demony wracają, a on z powodów, których sam nie rozumie, zabiera ją...
Epoka mitu 0/5 Nasza cena:
33,35 zł 45,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Epoka mitu

Od niepamiętnych czasów ludzie czcili bogów, których zwali Fhrejami, prawdziwie odmienną rasę: niepokonanych w boju, mistrzów magii, z pozoru nieśmiertelnych. Gdy jednak jeden z bogów pada martwy pod ciosem ludzkiej broni, równowaga sił pomiędzy ludźmi a tymi, którym przypisywano boską naturę,...
Armagedon. Expeditionary Force. Tom 8 0/5 Nasza cena:
36,84 zł 54,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Armagedon. Expeditionary Force. Tom 8

Kiedy renegaci z załogi „Latającego Holendra” wrócili z pomyślnie ukończonej misji, Siły Ekspedycyjne ONZ sądziły, że Ziemia będzie bezpieczna przez co najmniej kilkaset lat. Teraz SEONZ znowu potrzebują pomocy Wesołej Bandy Piratów. „Holender” wylatuje na prostą misję rozpoznawczą… Jednak w...
Przetaina 4/5 Nasza cena:
34,47 zł 49,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Przetaina

Wędrujemy, by odnaleźć siebie. Żeby po tragicznych chwilach poskładać strzaskaną duszę. W odległej krainie, na brzegu nieznanego morza żyją Plemiona. Czczą Boga o Stu Twarzach i jego kociogłową córkę Nefem i prowadzą proste, spokojne życie. Wszystko wskazuje jednak na to, że już niedługo przyjdzie...
Reminders of Him. Cząstka ciebie, którą znam 5/5 Nasza cena:
33,37 zł 49,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Reminders of Him. Cząstka ciebie, którą znam

Po pięciu latach pobytu w więzieniu Kenna Rowan wraca tam, gdzie wszystko się zaczęło. Chce zmierzyć się z przeszłością i odzyskać córkę. Niestety, okazuje się, że mostów, które spaliła, nie da się odbudować. Bez względu na to, jak ciężko pracuje, wciąż są ludzie, którzy wykluczają ją z życia jej...
Teraz matura. Matematyka. Zbiór zadań i zestawów maturalnych. Poziom podstawowy 5/5 Nasza cena:
35,06 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Teraz matura. Matematyka. Zbiór zadań i zestawów maturalnych. Poziom podstawowy

Teraz matura. Zbiór zadań i zestawów maturalnych z matematyki na poziomie podstawowym to publikacja przygotowująca do egzaminu maturalnego, pozwalająca na przećwiczenie wszystkich umiejętności sprawdzanych na maturze:– umożliwia zapoznanie się z zadaniami typu maturalnego dzięki pogrupowanym...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula