Try. Pokusa. Tom 1

Autor:

Ella Frank

Średnia: 4.3 Ilość ocen: 9
Darmowy fragment:
Wysyłka w
24 godziny + czas dostawy
Wydawnictwo
Rok wydania
2020
Seria
Ilość stron
488
Inne wersje (1)
eBook, mobi, epub
za 22,43 zł
Nasza cena: 31,92 zł 39,90 zł Taniej o: 20%

Szczere i pełne zrozumienia spojrzenie na miłość, która nie zna żadnych granic. Gorący romans, który rozpali czytelników i zmusi do wielu przemyśleń.

Tate Morrison jest barmanem i nie narzeka na swoje życie. Jest zadowolony, niczego mu nie brakuje. Może nawet pokusić się o stwierdzenie, że jest szczęśliwym człowiekiem – nawet mimo tego, że jest w trakcie rozwodu z żoną. Traktuje to jednak raczej jako wybawienie z niewoli niż przykre doświadczenie. Jego żona jest złą kobietą, a Tate woli prowadzić spokojne życie bez toksycznych relacji. Wśród kobiet wzbudza duże zainteresowanie i przyciąga je jak magnes. Sam nie jest jednak zainteresowany przelotnymi romansami ani spotkaniami bez zobowiązań. Jeśli ma się z kimś związać, musi to być coś poważnego i być wołaniem serca, a nie zwykłą zachcianką.

Los chciał, że Tate przykuł uwagę jednego z klientów baru. Logan Mitchell zawsze dostaje to, czego chce i nie wyobraża sobie, żeby teraz mogło być inaczej. Obserwując Tate'a, doskonale wie, że nie jest to jego ostatnia wizyta w tym miejscu. Logan chce się jedynie bawić, nie szuka stałych związków. Tate nigdy nie był z innym mężczyzną. Czy ta relacja ma szansę na przetrwanie? Czy Tate otworzy się na nowe doznania i wkroczy w ten oryginalny związek? Być może między tymi dwoma mężczyznami o zupełnie innych poglądach i pragnieniach pojawi się silniejsze uczucie niż tylko ciekawość? Jak rozwinie się romans, który może budzić skrajne uczucia?

Przeczytaj darmowy fragment


O autorze

Frank Ella tworzy intrygujące romanse, których bohaterami są homoseksualiści oraz biseksualiści. Gra na uczuciach czytelników, z pełną świadomością poruszając kontrowersyjne tematy oraz prezentując szersze spojrzenie na wybrane zagadnienia. "Try. Pokusa. Tom 1" jest początkiem cyklu, w którym Tate Morrison próbuje odnaleźć siebie i zrozumieć własne pragnienia. Drugą powieścią napisaną przez autora, jest "ACED. Wymarzony", która ukazuje obraz XXI wieku oraz problemy z jakimi muszą zmagać się osoby homoseksualne. Czy warto zaryzykować karierę, pieniądze i sławę dla wyjątkowego uczucia?

Recenzje (9)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  5 z 5 osób uznało recenzję za przydatną

  Początkowo okładka może nam zasugerować, że będzie to kolejny gorący romans. I rzeczywiście tak jest, jednak nieco się różni. Bohaterami są: Logan Mitchell, niezwykle przystojny i pewny siebie, w swoim łóżku gościł ogrom kobiet, ale i mężczyzn ; drugim bohaterem jest Tate Morrison, jest przystojnym barmanem, który jest w trakcie rozwodu, nie jest ON tak skłonny do łóżkowych zabaw, szczególnie z mężczyznami - nigdy o tym nawet nie myślał, jednak pod wpływem Logana coś w nim pęka i postanawia spróbować.

  Relacja mężczyzn nie jest łatwa, każdy z nich ma jakiś swój bagaż życiowy, co nieco komplikuje sprawy. Autorka przedstawia nam tworzenie się bliskości między nimi. Jest to bardzo długa droga. Początkowo pojawiają się małe gesty, z czasem pierwsze pocałunki, a później przechodzą na jeszcze wyższy stopień swojej relacji.

  Pojawiają się sceny łóżkowe. Autorka nie szczędzi dokładnych, szczegółowych opisów. Powiem szczerze, że nie spodziewałam się takich szczegółów... Przeżyłam niemały szok. Książka przesiąknięta jest erotyzmem. To indywidualna sprawa każdego czytelnika czy spodobają mu się opisy seksu homoseksualnego czy nie.

  Książka jest napisana bardzo dobrze. Autorka stanęła na wysokości zadania, świetnie przedstawiła relację bohaterów. Podjęła się nieco kontrowersyjnego tematu w obecnych czasach. Nie ma w tym niczego złego, ja jestem jak najbardziej za taką literaturą.

  [Adres usunięty]

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  2 z 2 osób uznało recenzję za przydatną

  Książka ta jest dla mnie nowością. Głównie przez fabułę, gdzie głównymi bohaterami są mężczyźni.

  Jak już zdążyliscie zauważyć, nie boję się wyzwań. Toteż postanowiłam sięgnąć po ten tytuł.

  Try to książka o losach dwóch mężczyzn. Jeden z nich - Logan to przystojny prawnik. Drugi- Tate jest po rozwodzie. Tych dwóch mężczyzn spotyka się przypadkiem w barze i jak się później okazuje, Tate wpada w oko Loganowi.

  Wątki pociągu seksualnego były dla mnie za obszerne. Jest ich bardzo dużo w książce. Logan stara się przekonać Tate'a , że może ON poczuć pociąg do drugiego mężczyzny. Tate wypiera to z siebie jak najdłużej i ile tylko może opiera się Loganowi.

  Chyba jestem za staroświecka na takie tematy. 😂

  Ogólnie książka dobra pod względem pióra pisarki. Wszystko napisane ładnie, składnie.

  Motyw całkiem nowy dla mnie, pewnie dla większości z Was taki będzie. Trzeba przełamać stereotypy, żeby móc poprawnie interpretować historię.

  Czy żałuję czasu poświęconego tej książce? Nie. Było to dla mnie coś nowego, nieznanego.

  To, że historia o dwóch mężczyznach nie jest dla mnie, nie oznacza że książka jest zła. Wręcz przeciwnie. Jak już wspominałam wcześniej, książka jest napisana bardzo dobrze. Dla kogoś, kto lubi taki gatunek książki i wątek fabularny, książka będzie prawdziwą perełką w swoim zbiorze. 😊

  Bohaterowie są naprawdę fajnie przedstawieni, a nawet powiem więcej: zawsze to kobiety są przedstawiane jako istoty nie wiedzące czego chcą. 🙈 Tutaj miłą odmianą było śledzenie losów jednego z mężczyzn, który był tak zagubiony w swojej orientacji, czy życiu że nie potrafił dostrzec czego naprawdę chce i kim naprawdę jest. 🙊

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  2 z 2 osób uznało recenzję za przydatną

  Logan to pewny siebie prawnik, który nigdy nie miał oporów przed tym, by sięgnąć po to czego pragnie. Nie miało dla niego znaczenia czy była to kobieta czy mężczyzna- jeśli obecnie to tą osobę pragnął mieć - robił wszystko, by osiągnąć swój cel.

  Tate to barman który kilka miesięcy wcześniej odszedł od żony i jest w trakcję finalizacji rozwodu. Pewny sobie i przystojny nie boi się flirtować z klientami pubu w którym pracuję, bo wie, że dzięki tomu może liczyć na większe napiwki.

  Logan już w momencie w którym pierwszy raz zobaczył Tate'a wiedział,że musi go mieć. To że mężczyzna był heteroseksualny nie robiło na nim większego wrażenia. Za wszelką cenę próbował przekonać do siebie mężczyznę, który od samego początku podkreślał, że nie jest nim zainteresowany.

  Jednak.. Naglę u Tate'a budzą się pragnienia, których nie rozumie i nie chce.

  Nie może zrozumieć, jak może podobać mu się mężczyzna, który do tego wszystkiego jest niezwykle arogancki, a wszystko o czym mówi sprowadza się do jednego - do seksu.

  Co zrobi Tate? Co wygra? Rozum czy serce? Czy Pokusa okażę się na tyle silna, że mężczyzna zaryzykuję i pozwoli sobie na chwilę zapomnienia?

  Każde nasze czyny niosą za sobą jakieś konsekwencję. Czasami nie wystarczy zaakceptować samego siebie, by poczuć się spełnionym. Potrzebujemy do tego, tez akceptacji innym, zwłaszcza najbliższej rodziny.

  "Try" to moje drugie spotkanie z romansem męsko-męskim. Po przeczytaniu innej książki, wiedziałam czego się spodziewać, jednak jak to z książkami bywa, zawsze znajdzie się coś, co nas zaskoczy. Jak już pisałam na blogu, zastanawiam się, dlaczego tak długo zwlekałam z literaturą tego typu. W moim przypadku potwierdza się chyba reguła, że człowiek czuję lęk przed tym, co nieznane.

  Tak jak w przypadku książki "ACED" którą napisała ta sama autorka - i ta historia wywołała u mnie dużo emocji. Nie wiem czy też tak macie, ale czasami gdy czytam książki, a zwłaszcza historię często kontrowersyjne i zaskakujące czuję się jak małe dziecko, które pozwoliło sobie na coś, czego zabronili mu rodzice. Czuje wtedy ten dreszczyk emocji, jakbym robiła coś zakazanego. Co wydaje się kompletną bzdurą, gdy mówi to trzydziestoletnia kobieta, ale tak już mam..

  Najlepszym słowem jakim opisałabym tą książkę to słowo "Gorąca"

  I nie chodzi mi tylko o sceny seksu, których swoją droga jest dość dużo, ale przede wszystkim o relację naszych bohaterów. Niezwykle mocno przeżywałam emocje jakie targały Tate'em. To w jaki sposób musiał walczyć sam ze sobą, było zaskakującym doświadczeniem.

  Trudno się wypowiedzieć na temat tego, jak czuję się osoba która nagle nie jest pewna tego kim dokładnie jest, ale można się domyśleć, że człowiek jest niezwykle zagubiony. Dla Tete'a nic w tej relacji nie przyszło łatwo. I choć obu bohaterów bardzo polubiłam, moje serce bije trochę bardziej właśnie dla niego.

  Jestem bardzo ciekawa jak ich historia potoczy się dalej, i mam nadzieje, że książka przyjmie się na naszym roku na tyle, by wydawnictwo zdecydowało się wydać kolejne tomy.

  Podsumowując: książkę uważam za naprawdę dobrą. Jeśli więc nie macie problemu z czytaniem romansu dwóch mężczyzn to gorąco wam ją polecam. Ja ciesze się, że przełamałam się i zdecydowałam na przeczytanie tych książek, bo jestem pewna, że ilość emocji w tej książce jest większa, niż w nie jednym romansie damsko-męskim.

  Za egzemplarz serdecznie dziękuję Wydawnictwu Kobiecemu.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Super Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Try to moje pierwsze spotkanie z twórczością Elli Frank. Nie miałam żadnych obaw, jednak zastanawiałam się, jak ostatecznie odbiorę tę powieść. Nigdy wcześniej nie czytałam romansu MM i byłam ciekawa, jakie to będzie doświadczenie. Żałuję? A może wręcz przeciwnie, a historia wciągnęła mnie bez reszty? O tym już za chwilę, najpierw jednak minimalnie przybliżę wam fabułę (bez obaw, spojlerów nie będzie).

  Logan Mitchell to pewny siebie prawnik i pewny siebie przystojniak, który zawsze dostaje dokładnie to, czego chce. Oczywiście dzieje się tak do czasu, aż na swojej drodze nie napotyka Tate'a. Problem jest taki, że Tate nie jest chętny na nic więcej. A może jest, tylko boi się do tego przyznać?

  Kreacja bohaterów jest tu świetna. Są wielowymiarowi, żywi, bogaci w doświadczenia, a wielobarwne tło tylko to wszystko uwiarygodnia. Wiele fajnych powieści cierpi na tym, że autorzy pomijają kompletnie drugi plan. Tutaj wszystko jest dopięte na ostatni guzik i niezależnie o który plan chodzi, jest naprawdę dobrze. Fizyczność faktycznie gra tu sporą rolę, ale nie mniejszą mają również emocje, a tych jest masa.

  Wartość edukacyjna podana w przyjemny sposób. Naprawdę tak uważam. Jaki klimat panuje w naszym kraju - wiemy wszyscy. Często najpierw widzimy jakieś etykietki, a dopiero potem widzimy człowieka, który stoi za tym wszystkim. Takie książki mogą niektórym otworzyć oczy, bo angażując się w problemu bohaterów, przeżywamy przykre doświadczenia razem z nimi. Dzięki temu niektórzy mogą zrozumieć pewne sprawy, a to wielki plus.

  Nie brak tu poczucia humoru, dramatycznych chwil, czy rozdzierających serce problemów. Wszystko to jest świetnie wyważone i przeplecione z tym koktajlem emocji, jaki towarzyszy pierwszym intymnym chwilom z ukochanym.

  Wyraźna chemia między bohaterami i przeogromne napięcie, które zabijało mnie przez pierwsze kilkadziesiąt stron. Czy to się uda? Kiedy? Kiedy?! ;)

  Czy są jakieś minusy? Spora ilość długich scen erotycznych. Jestem miłośniczką gatunku i zazwyczaj mi to nie przeszkadza, ale tu spokojnie można by wyciąć połowę, a fabuła nic by na tym nie straciła. Narracja trzecioosobowa, która czasem wprowadzała delikatny chaos. Brakowało mi tu spojrzenia w głowy bohaterów, bo jestem miłośniczką narracji pierwszoosobowej.

  To była dla mnie naprawdę zaskakująca i ciekawa lektura. Ma swoje wady jak każda książka, ale jednocześnie ma spore drugie dno. Cieszę się, że takie książki w końcu zaczynają się u nas pojawiać. Teraz nie zostaje mi nic poza nerwowym oczekiwaniem na przetłumaczenie 4 części, których u nas jeszcze nie ma. Oby szybko zleciało!

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Początkujący Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Hmm Try - Spróbuj.

  Jest to pierwsza część sześcio-tomowej powieści napisanej przez Elle Frank. Warto zwrócić uwagę, że kobieta pisze oczami mężczyzn i co najlepsze, dobrze jej to wychodzi. Autorka równie dobrze dobrała odpowiedni tytuł jak i zarówno tytuł serii. Czytając pierwszą część, towarzyszyła mi pokusa, która kusiła mnie do tego, abym odkrywał po kolei kolejne kartki.

  Muszę również przyznać, że jest to gorący romans, w którym wszystko wydaje się być zaskakujące. Kolejne kartki, odkrywają bohaterów, przez co chce się wiedzieć więcej. Jeśli szukasz dobrego romansu w klimatach MM, to muszę powiedzieć, że dobrze trafiłeś.

  Bohaterowie bywają irytujący momentami, więc książka wywołuje masę sprzecznych uczuć, które po prostu są dobre. W „ Try ” nie znajdziecie cukierkowego romansu, ale prawdziwe życiowe dylematy i ogrom seksu.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 4 recenzje

Szczegóły

Pokaż więcej

 • Autor: Ella Frank
 • Wydawnictwo Wydawnictwo Kobiece
 • Seria Pokusa
 • Oprawa: Miękka
 • Rok wydania: 2020
 • Ilość stron: 488
 • Format: 13.5 x 20.5 cm
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 9788366338340
 • Język: polski
 • Oryginalny tytuł: Try
 • Tłumacz: Gabriela Jakubowska
 • Nr wydania: 1
 • ISBN: 9788366338340
 • EAN: 9788366338340
 • Wymiary: 13.5x20.5cm
Najczęściej kupowane razem
 • -20%
  Take. Pokusa. Tom 2

  Take. Pokusa. Tom 2

  Logan i Tate są w związku, jednak wolą unikać tego określenia. Życie w lekkim niedopowiedzeniu wydaje się dla nich odpowiednim rozwiązaniem. Kiedy Diana, była Tate’a, wraz z jego siostrą odkrywają ich relację, nadchodzi czas, by zmierzyć się z nieuniknionym. Rodzina Tate’a nie przyjmuje do...
  Ocena: 4/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 31,92 zł 39,90 zł
  w magazynie
 • -20%
  Trust. Pokusa. Tom 3

  Trust. Pokusa. Tom 3

  Miłość to zawsze miłość, choćby cały świat twierdził inaczej. Logan nie miał dotąd zbyt wielu powodów, aby komukolwiek zaufać. Nauczył się żyć w przebraniu – w zbroi, której nigdy nie zdejmował. Los sprawił jednak, że na jego drodze stanął Tate, a mur dzielący Logana od świata runął. Czy związek z...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 31,92 zł 39,90 zł
  w magazynie
 • -20%
  Niegrzeczny szef. Intensywne doznania. Tom 1

  Niegrzeczny szef. Intensywne doznania. Tom 1

  Nowa powieść autorki bestsellerowej "Turbulencji" i serii Domniemanie niewinności Michael Leighton, dyrektor nowojorskiego wydawnictwa i znany playboy, szuka nowej asystentki. Dotychczasowe kandydatki nie potrafiły sprostać jego oczekiwaniom. Aż pojawiła się ona. Mya nie cierpi swojego nowego...
  Ocena: 4/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 23,92 zł 29,90 zł
  w magazynie
 • -40%
  Dom. Fallen Crest. Tom 6

  Dom. Fallen Crest. Tom 6

  Gdy przyjaciele się odwracają, wrogowie wychodzą z ukrycia… Sam i Mason wreszcie mogą spędzić ze sobą więcej czasu. Po ostatnich starciach potrzebują chwili wytchnienia. Do Fallen Crest przybywa jednak największy wróg dziewczyny - jej biologiczna matka. Wakacyjna przerwa w niczym nie przypomina...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 23,94 zł 39,90 zł
  w magazynie
 • -35%
  Locked. Wykluczony

  Locked. Wykluczony

  Romantyczny wypad do Las Vegas kończy się dla Ace`a i Dylana nieprzyjemnym spotkaniem z paparazzo. Od teraz cały świat już wie, że największy gwiazdor kina akcji jest zajęty, a w dodatku związał się z przystojnym modelem. Co prawda minął już rok od chwili, gdy Ace ujawnił swoją orientację...
  Ocena: 3/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 25,90 zł 39,90 zł
  wysyłka w 48 godzin
 • -47%
  Potentat. Manhattan. Tom 2

  Potentat. Manhattan. Tom 2

  Drugi tom gorącej serii o nieprzyzwoitej miłości wśród drapaczy chmur! Sara od lat marzy o karierze profesjonalnej tancerki, ale nieoczekiwana kontuzja kostki sprawia, że zamiast na scenie, musi stanąć za ladą recepcji w luksusowym hotelu. Ian to przystojny pracoholik, który jest w trakcie...
  Ocena: 4/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 19,60 zł 36,90 zł
  w magazynie
 • -35%
  ACED. Wymarzony

  ACED. Wymarzony

  Hollywoodzki gwiazdor Ace Locke doskonale wie, jak działa na kobiety. Ale bardziej niż nimi interesuje się modelem z jednego z billboardów, seksownym, przystojnym i ubranym tylko w skórzaną kurtkę i niewiele pozostawiające wyobraźni białe slipki. Co prawda, minął już rok, odkąd Ace ujawnił się jako...
  Ocena: 3/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 25,90 zł 39,90 zł
  wysyłka w 48 godzin
 • -47%
  Magnat. Manhattan. Tom 1

  Magnat. Manhattan. Tom 1

  Porywający romans z bajecznie bogatym biznesmenem Aaric Christos nie zawsze był tak bogaty, seksowny i nieznośny. Kiedyś był dla Bryn Kelly kimś ważnym, chciał ją chronić i być jej przyjacielem, a może nawet kimś więcej. Minęły lata, a po tamtym chłopaku zostało już tylko wspomnienie. Teraz Aaric...
  Ocena: 4/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 19,60 zł 36,90 zł
  w magazynie
 • -20%
  Na zawsze. Fallen Crest. Tom 7

  Na zawsze. Fallen Crest. Tom 7

  Ostatni z siedmiu tomów serii o mieszkańcach miasteczka Fallen Crest Bez lęku. Na dobre i na złe. Razem – na zawsze. Samantha powiedziała "tak". Jednak między nią a Masonem coś zaczyna się psuć – zwłaszcza kiedy jego kariera sportowa stoi pod znakiem zapytania, a jej się szybko rozwija. Sam i...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 31,92 zł 39,90 zł
  w magazynie
 • -47%
  Grzeszny doktor. Intensywne doznania. Tom 2

  Grzeszny doktor. Intensywne doznania. Tom 2

  Potrzebujesz solidniej dawki mocnych wrażeń? "Grzeszny doktor" chętnie zbada twoje potrzeby. Garrett Ashton jest lekarzem w prywatnej nowojorskiej klinice. Cenionym i niezwykle przystojnym - każda kobieta na jego widok czuje, że potrzebuje pilnej wizyty. Po godzinach lubi ostry seks i sprośne...
  Ocena: 4/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 15,88 zł 29,90 zł
  w magazynie
Warto zwrócić uwagę na...
Pokusa. Uwikłani. Tom 1 5/5 Nasza cena:
18,54 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pokusa. Uwikłani. Tom 1

Elektryzująca… hipnotyzująca… fascynująca… książka, o której mówią wszyscy! Ona zatraca się w swoich chorobliwych obsesjach. On skrywa mroczne tajemnice z przeszłości. Młoda, piękna i niezwykle inteligentna Alayna Withers właśnie obroniła tytuł MBA na prestiżowej nowojorskiej uczelni. Pracuje w...
Pakiet Gangsterzy. Tomy 1-4: Serce gangstera, Zemsta gangstera, Ryzyko gangstera, Pokusa gangstera 0/5 Nasza cena:
100,32 zł 155,60 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pakiet Gangsterzy. Tomy 1-4: Serce gangstera, Zemsta gangstera, Ryzyko gangstera, Pokusa gangstera

Serce gangstera Pierwszy tom nowej serii mafijnej! Ponad milion odsłon na Wattpadzie! " – Ile jestem warta? Spójrz mi w oczy i powiedz to – rozkazuję mu chłodnym tonem, na który Nick się wzdryga. – Milion – odpowiada przez zaciśnięte zęby". Dwudziestodwuletnia Chloe McCoy nigdy się nie spodziewała,...
Pokusa Gangstera. Gangsterzy. Tom 4 5/5 Nasza cena:
24,96 zł 38,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pokusa Gangstera. Gangsterzy. Tom 4

Czwarty tom serii mafijnej, która podbiła listy bestsellerów w Polsce! Wspiąłem się po szczeblach w tym światku mafijnym i nikt nie zabierze mi tego miejsca. Kuzynka Avy – Melissa Martinez – prowadzi w miarę normalne życie. Studiuje i stara się nie rzucać w oczy. Nie chce mieć nic wspólnego z...
Take. Pokusa. Tom 2 4/5 Nasza cena:
31,92 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Take. Pokusa. Tom 2

Logan i Tate są w związku, jednak wolą unikać tego określenia. Życie w lekkim niedopowiedzeniu wydaje się dla nich odpowiednim rozwiązaniem. Kiedy Diana, była Tate’a, wraz z jego siostrą odkrywają ich relację, nadchodzi czas, by zmierzyć się z nieuniknionym. Rodzina Tate’a nie przyjmuje do...
Trust. Pokusa. Tom 3 5/5 Nasza cena:
31,92 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Trust. Pokusa. Tom 3

Miłość to zawsze miłość, choćby cały świat twierdził inaczej. Logan nie miał dotąd zbyt wielu powodów, aby komukolwiek zaufać. Nauczył się żyć w przebraniu – w zbroi, której nigdy nie zdejmował. Los sprawił jednak, że na jego drodze stanął Tate, a mur dzielący Logana od świata runął. Czy związek z...
Złączeni pokusą. Born in Blood Mafia Chronicles. Tom 4 5/5 Nasza cena:
24,82 zł 38,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Złączeni pokusą. Born in Blood Mafia Chronicles. Tom 4

Czwarty tom serii okrzykniętej najlepszą zagraniczną serią mafijną! Liliana Scuderi zakochała się w Romero od pierwszego wejrzenia i mimo upływu lat jej uczucia wobec niego się nie zmieniły. Teraz, kiedy jest już w wieku, w którym według mafijnych standardów może wziąć ślub, ma nadzieję, że w...
ACED. Wymarzony 3/5 Nasza cena:
25,90 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

ACED. Wymarzony

Hollywoodzki gwiazdor Ace Locke doskonale wie, jak działa na kobiety. Ale bardziej niż nimi interesuje się modelem z jednego z billboardów, seksownym, przystojnym i ubranym tylko w skórzaną kurtkę i niewiele pozostawiające wyobraźni białe slipki. Co prawda, minął już rok, odkąd Ace ujawnił się jako...
Locked. Wykluczony 3/5 Nasza cena:
25,90 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Locked. Wykluczony

Romantyczny wypad do Las Vegas kończy się dla Ace`a i Dylana nieprzyjemnym spotkaniem z paparazzo. Od teraz cały świat już wie, że największy gwiazdor kina akcji jest zajęty, a w dodatku związał się z przystojnym modelem. Co prawda minął już rok od chwili, gdy Ace ujawnił swoją orientację...
Wedlocked Poślubiony 4/5 Nasza cena:
25,90 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wedlocked Poślubiony

Minęło kilka miesięcy, od kiedy Ace Locke, największy hollywoodzki gwiazdor kina akcji, oświadczył się w nadawanym na żywo programie Carly Wilde swojemu partnerowi Dylanowi Prescottowi. Lecz ich życie zamiast zwolnić nabrało tempa. Ace spędza długie godziny na planie nowego filmu, zaś Dylan bierze...
eBook Take. Pokusa. Tom 2 mobi epub 0/5 Nasza cena:
22,43 zł 29,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Take. Pokusa. Tom 2 mobi epub

Logan i Tate są w związku, jednak wolą unikać tego określenia. Życie w lekkim niedopowiedzeniu wydaje się dla nich odpowiednim rozwiązaniem. Kiedy Diana, była Tate’a, wraz z jego siostrą odkrywają ich relację, nadchodzi czas, by zmierzyć się z nieuniknionym. Rodzina Tate’a nie przyjmuje do...
eBook Trust. Pokusa. Tom 3 mobi epub 5/5 Nasza cena:
22,43 zł 29,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Trust. Pokusa. Tom 3 mobi epub

Miłość to zawsze miłość, choćby cały świat twierdził inaczej. Logan nie miał dotąd zbyt wielu powodów, aby komukolwiek zaufać. Nauczył się żyć w przebraniu – w zbroi, której nigdy nie zdejmował. Los sprawił jednak, że na jego drodze stanął Tate, a mur dzielący Logana od świata runął. Czy związek z...
eBook Try. Pokusa. Tom 1 mobi epub 0/5 Nasza cena:
22,43 zł 29,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Try. Pokusa. Tom 1 mobi epub

Szczere i pełne zrozumienia spojrzenie na miłość, która nie zna żadnych granic. Gorący romans, który rozpali czytelników i zmusi do wielu przemyśleń. Tate Morrison jest barmanem i nie narzeka na swoje życie. Jest zadowolony, niczego mu nie brakuje. Może nawet pokusić się o stwierdzenie, że jest...
Wybrane bestsellery
Praktyczny słownik polsko-ukraiński ukraińsko-polski 5/5 Nasza cena:
24,52 zł 29,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Praktyczny słownik polsko-ukraiński ukraińsko-polski

Niniejszy Słownik polsko-ukraiński ukraińsko-polski jest podstawowym zbiorem współczesnej polskiej i ukraińskiej leksyki. Prezentuje wyrazy stosowane w codziennej praktyce oraz nowe słowa i zwroty językowe, które pojawiły się w obu językach w ostatnich latach. W alfabetycznym zapisie haseł...
Noc na ulicy Czereśniowej 5/5 Nasza cena:
24,69 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Noc na ulicy Czereśniowej

Pełna zabawnych szczegółów, sympatycznych postaci i ujmująco codziennych sytuacji książka obrazkowa, w której nie pada ani jedno słowo. Nocna wyszukiwanka z bestsellerowej serii, która podbiła świat. Zapada noc. Ludzie i zwierzęta układają się do snu. Ale nie wszyscy spędzą tę noc w ciepłym łóżku....
Zbuduj swój dom wokół mojego ciała 5/5 Nasza cena:
34,39 zł 52,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zbuduj swój dom wokół mojego ciała

Zbuduj swój dom wokół mojego ciała Powieść „Zbuduj swój dom wokół mojego ciała” została uznana przez  „The New York Times” i „Kirkus” za jedną z najlepszych książek 2021 roku, znalazła się w finale 2021 First Novel Prize, jest określana jako „fantastyczna” („The Sunday Times”), „ robiąca ogromne...
Obcy 5/5 Nasza cena:
25,98 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Obcy

Są ludzie, którzy twierdzą, że zło to brak dobra. A ja jestem pewny, że zło to tylko i wyłącznie człowiek. Retlowowie przyjeżdżają do polski jako repatrianci. Osiadają w spokojnej wiosce, a ich największym marzeniem jest stać się „swoimi”. Co muszą zrobić, żeby zostali zaakceptowani? Czy to w ogóle...
Godzina wiedźm 5/5 Nasza cena:
32,44 zł 49,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Godzina wiedźm

„Godzina wiedźm” to porywająca powieść, w której świat fantasy przeplata się z wątkami magicznymi. To historia o zamkniętym purytańskim społeczeństwie i młodej kobiecie, która odkrywa w sobie mroczną magię. Intrygująca książka, nagrodzona Horror AND for Debut Novel (2020), Best Debut Novel (2020)...
LEGO Minecraft Walka ze strażnikami 21180 5/5 Nasza cena:
79,99 zł 99,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

LEGO Minecraft Walka ze strażnikami 21180

LEGO® Minecraft® Walka ze strażnikami 21180 - zestaw konstrukcyjny; niezapomniana podwodna przygoda; zabawka z figurkami nurka, świecącej kałamarnicy, strażników i aksolotli; fajny prezent dla dzieci i graczy od 8 lat (255 elementów) Podwodne przygody w Minecrafcie® z klocków Załóż skórę nurka,...
Baby born. Lalka Little sister 36 cm Zapf Creation 5/5 Nasza cena:
160,88 zł 167,59 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Baby born. Lalka Little sister 36 cm Zapf Creation

Młodsza siostra uwielbia chodzić do przedszkola. Dziewczynka nie mogła się doczekać swojego pierwszego dnia w grupie Misów. W końcu jest dużą dziewczynką i potrafi sama wytrzymać. Poza tym, że ma ruchome kolana, maluch jest ogólnie dość elastyczny. To sprawia, że zakładanie i zdejmowanie jej...
LEGO Minecraft Królicza farma 21181 5/5 Nasza cena:
111,99 zł 139,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

LEGO Minecraft Królicza farma 21181

LEGO® Minecraft® Królicza farma 21181 - zestaw konstrukcyjny i króliczy domek do zabawy; świetny prezent dla graczy w Minecrafta; zawiera tresera, króliki i zombie; fajny prezent dla dzieci i graczy od 8 lat (340 elementów) Przygody z gry Minecraft® w domu w kształcie ogromnego królika Zbuduj...
Pilot. Podniebne doznania. Faceci do wynajęcia. Tom 6 5/5 Nasza cena:
27,93 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pilot. Podniebne doznania. Faceci do wynajęcia. Tom 6

Do 18 maja książka dostępna wyłącznie na TaniaKsiążka.pl. Tylko na TaniaKsiążka.pl zakładka magnetyczna gratis!* Pilot. Mocno trzyma ster, wzlatuje w przestworza, zabiera w nieznane Pilotka Ida Halko traci pracę z powodu redukcji etatów. Ma na utrzymaniu dziadka, który przebywa w domu opieki, a w...
Ciężarówką przez Galaktykę 5/5 Nasza cena:
111,96 zł 139,95 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ciężarówką przez Galaktykę

Wyzysk i Spółka, międzygalaktyczny lider rozwiązań sanitarnych, zaprasza do swojego elitarnego zespołu galaktycznych kierowców! Jedyne, czego oczekujemy, to otwarty umysł i nastawienie na cel. Zbuduj statek kosmiczny swoich marzeń z naszych znamienitych rur kanalizacyjnych i poleć nim w przestrzeń....
Planeta Piołun 5/5 Nasza cena:
28,84 zł 46,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Planeta Piołun

Świat zmienia się, przekraczając jakąś fatalną granicę pisze Oksana Zabużko, patrząc na Europę trawioną toksycznymi populizmami i opadającą w intelektualną przepaść. W podzielonym świecie baniek informacyjnych jej eseje zdają się kierować czytelnika w stronę ocalenia, którym dla autorki jest...
Serce wiedźmy 5/5 Nasza cena:
32,44 zł 49,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Serce wiedźmy

„Serce wiedźmy” to czerpiąca z nordyckich legend, ponadczasowa opowieść o miłości i zdradzie, przyjaźni i lojalności. Umierają ludzie. Umierają bogowie. Ona wciąż trwa. Opowieść o Angerbodzie rozpoczyna się tam, gdzie inne historie o wiedźmach się kończą: na płonącym stosie. Ukarana przez Odyna za...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula