Triumf chaosu. Koło Czasu. Tom 6

Średnia: 4.8 Ilość ocen: 4
Wysyłka w
24 godziny + czas dostawy
Wydawnictwo
Ilość stron
1262
Rok wydania
2021
Inne wersje (1)
eBook, mobi, epub
za 47,60 zł
Nasza cena: 50,27 zł 69,90 zł Taniej o: 28%

To już szósty tom "Koła czasu", który przez wielu uważany jest za najbardziej udany i to nie przypadkiem. Cała seria od początku jest niezwykle ciekawa i epicka, jednak to właśnie tutaj wspina się na swoje wyżyny zarówno pod względem fabularnym, jak i sztuki literackiej. Nadchodzi Ostatnia Bitwa, a to oznacza przygotowania, emocje i wielkie pragnienia, które czeka największy test życia. Jak poradzi sobie nasz główny bohater, gdy tak blisko o "Triumf chaosu"?

Rand al'Thor walczy o zjednoczenie narodów, zanim nastąpi Ostatnia Bitwa, jednak nie jest to proste zadanie. Nieprzychylność łączy się z walką z pułapkami zastawionymi przez nieśmiertelnych Przeklętych na całkowicie nieświadomą ludzkość. Wszystko psuje też Biała Wieża, która pod wodzą Elaidy, Zasiadającej na Tronie Amyrlin, pragnie za wszelką cenę zdobyć pełną kontrolę nad Randem, niezależnie od ceny, jaką będzie trzeba za to zapłacić.

W ręce Białych Płaszczy wpadają Nynaeve i Elayne, które próbowały znaleźć legendarny ter'angreal. W międzyczasie okazuje się, że pierwszy raz od tysiąca lat łucznik z Dwu Rzek pomaszeruje na wojnę. Jak potoczą się losy naszych bohaterów i co przyniesie Ostatnia Bitwa?


O książce

Prawdziwie epicki rozmach na miarę najwybitniejszych dokonań gatunku.

Sunday Times

Powieści Jordana na trwałe zapiszą się wśród klasyki fantasy.

SFX


O autorze

Autorem tej książki, jak i całego cyklu "Koło czasu", jest Robert Jordan, który dzięki tej serii wzbił się na wyżyny literackie i jest wymieniany wśród największych twórców fantasy wraz z Tolkienem i innymi mistrzami. Jego niezwykle ciekawe fabuły, które łączą wielowątkowość i głębokość postaci, sprawiły, że został doceniony zarówno przez czytelników, jak i krytyków.

Recenzje (4)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Przyszedł czas na powrót do cyklu, który jest dość obszerny i ciekawy, mowa tutaj o Kole Czasu Roberta Jordana. Nie można mu złożoności, ciekawych rozwiązań, wykreowania wspaniałych bohaterów w niezwykle barwnym uniwersum. To wydanie jest niezwykłe, posiada piękną obwolutę, a pod nią twardą okładkę. „Triumf Chaosu” jest już szóstym tomem cyklu, który trafił w moje dłonie. Jesteście ciekawi, co tym razem się podziało? Czy Smok Odrodzony opanuje wszystkie trudności?

  Głównym bohaterem cyklu Koło Czasu jest Rand al’Thor, Smok Odrodzony. Jest tym wybranym, który mierzy się z wieloma trudami. Jego moc mu zagraża, musi zrobić wszystko, aby nie stracić kontroli, nie zwariować. To nie należy do łatwych spraw na jego liście. Ostatnia Bitwa się zbliża, a ON musi wszystkich zjednoczyć, aby szala się przechyliła na ich korzyść. Jego bliskim nie może się nic stać, stara się ich chronić, czy mu się to powiedzie? Zło rośnie w siłę, nic nie dzieje się przypadkiem, a Biała Wieża ma własne plany. W powieści dzieje się na prawdę wiele, a tytuł idealnie odzwierciedla mnogość tematów i próby przygotowania się do bitwy, która może zmienić wszystko.

  „Triumf Chaosu” to szósty tom Koła Czasu, zostało nam do zapoznania jeszcze osiem. Akcja książki rozgrywa się bardzo powoli, a autor jest jednym z tych, którzy bardzo szczegółowo opisują otaczającą rzeczywistość. Piękno fantastycznego świata zasługuje przecież na literacką ucztę i przecudną oprawę każdego dobrze dobranego słowa. Robert Jordan zdawał sobie sprawę, czego są spragnieni czytelnicy. Jego styl jest bardzo przyjemny w odbiorze, podtrzymuje zaciekawienie w historię i losy pozostałych bohaterów. Chociaż wielu czytelników zakłada, że dotychczas wydane książki mają plusy i minusy, jedne są lepsze inne słabsze to jedno jest pewne, nie można się oderwać od tego cyklu i go porzucić. Robert Jordan stworzył cykl, który posiada wielu bohaterów i każdemu stara się poświęcić odpowiedni czas.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Z ogromnym podekscytowaniem sięgnęłam po szósty tom świetnej serii Roberta Jordana. Niektórzy skarżą się na grubość - osobiście nie odczułam, jakoby książka ciągnęła się w nieskończoność, a słyszałam takie opinie. Bitwa pod Studiami, o której czytamy prawie na samym końcu fascynuje tak bardzo, że nie sposób oderwać wzroku od kartek! Świetnie opisane relacje między bohaterami to ogromny plus dla autora - pozwala to na lepsze poznanie ich, a więc zrozumienie ich działań. Sam autor zasługuje na podziw dzięki swojej kreatywności, umiejętności stworzenia całkiem nowego świata, do którego prowadzi swoich czytelników. Z ogromną niecierpliwością czekam na kontynuację.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 2 osób uznało recenzję za przydatną

  Triumf Chaosu to już szósty tom jednego z najbardziej znanych cykli fantasy w literaturze. Nie da się ukryć, że Robert Jordan stworzył monumentalną sagę, która potrafi zachwycić pod wieloma względami i nie ma co się przerażać jej długością - w trakcie lektury w ogóle nie odczuwa się, że poszczególne tomy serii mają po ponad 1000 stron. Triumf Chaosu nie jest pod tym względem wyjątkiem. Co prawda przez większość czasu brak tutaj jednego większego wydarzenia, wokół którego skupiałaby się fabuła, ale w niczym to nie przeszkadza. Czytałem tę książkę ponad tydzień, ale spędziłem z nią czas i czekam na więcej!

  W szóstym tomie, a dokładniej pod koniec czeka na nas epicka i spektakularna bitwa pod Studniami Dumaii, której lektura jest prawdziwą przyjemnością. Co więcej, po tym wydarzeniu zmieni się bardzo dużo, więc już się nie mogę doczekać kolejnych tomów! Jednocześnie w trakcie całej książki zobaczymy jak Rand umacnia swoją władzę, poznaje swoje moce, a także dowiemy się wielu informacji na temat świata, magii, czy Przeklętych. Robert Jordan poświęca również dużo czasu na relacje między bohaterami, dzięki czemu mamy okazję lepiej ich poznać, oraz jakie uczucia nimi targają.

  Triumf chaosu to kolejny, bardzo dobry tom cyklu fantasy Koło Czasu. Zło rośnie w siłę, a Rand umacnia swoją władzę i przygotowuje się do Ostatniej Bitwy. Polecam!

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  2 z 4 osób uznało recenzję za przydatną

  NADCIĄGA OSTATNIA BITWA

  Ten tom „Koła czasu” uważany jest za jeden z najlepszych w serii i nie przypadkiem. Bo chociaż seria ta od samego początku jest nie tylko epicka, ale i bardzo udana, nawet jeśli w pierwszym tomie mocno tolkienowska w swym wykonaniu, tu rzeczywiście wspina się na swoje wyżyny. A dzięki temu w ręce czytelników trafia tysiąc trzysta stron wyśmienitej fantasy, którą absolutnie warto – i trzeba – jest poznać.

  Przygotujcie się na Ostatnią Bitwę! Gdy zło rośnie w siłę, Rand al’Thor, mimo trudności, stara się zjednoczyć narody, zanim nadejdzie moment starcia. Biała Wieża ma jednak co do niego własne plany. A na tym tle dzieje się wiele wydarzeń, które będą miały kluczowe znaczenia dla tego, co nadciąga…

  Ta saga jest epicka i to jeszcze jak. To już szósty tom, przed nami jeszcze osiem, a z tych sześciu wydanych najmniej imponują objętościowo miał niespełna osiemset stron. A te bardziej rozbudowane, sporo przekraczają tysiąc i nie są to bynajmniej pojedyncze przypadki. Po tym widać więc, jak rozległe, rozbudowane i imponujące rozmachem jest to dzieło. Epickie, jak się patrzy od samego początku, jednak ten tom pokazuje, że autor cyklu, Robert Jordan, wcale nie powiedział w temacie ostatniego słowa. „Triumf chaosu” bowiem serwuje nam naprawdę imponującą walkę, uważaną za najlepszą w cyklu i chociaż nie wszystko wyszło tu tak idealnie, jakby mogło, zabawa jest przednia.

  Owszem, trzeba jednak być czytelnikiem nawykłym do czegoś innego, niż tylko łatwo przyswajalna literatura rozrywkowa. Akcja powieści rozwija się bowiem powoli, leniwie wręcz. Autor rozpływa się wręcz nad opisami, smakuje każde słowo, na wszystko poświęca nie kilka słów a zdań, akapitów, rozdziałów wręcz. Można to było skrócić, można było wyciąć kilka dialogów, parę scen, można też było zmienić to i owo, ale taka już urok prozy Jordana. Niektórych to znuży, w to nie wątpię, ale ci ceniący dobrą literaturę i rozmiłowanie się w pisarstwie, będą bardzo zadowoleni. Bo fantasy to nie tylko questy i walki, ale też piękne oddanie świata i jego mechaniki, a w tym Jordan świetnie sobie radzi, nawet jeśli cierpią przy okazji niektóre wątki czy postacie.

  Tym bardziej, że wszystko to podane jest stylem naprawdę przyjemnym w odbiorze. Do tego mamy tu naprawdę udaną treść i akcję, świetny klimat i to, za co kocha się epicką fantastykę: to poczucie, że oto zaczynamy nową wielką przygodę. Że wyruszamy na wyprawę, podczas której wiele nas czeka. Czasem się zmęczymy, w końcu czeka nas długa droga, najczęściej jednak będziemy zadowoleni i usatysfakcjonowani. I będziemy chcieli więcej, bo na takie wyprawy chce się ruszać. Tym bardziej w takim towarzystwie.

  I myślę, że to mówi już wszystko. „Koło czasu” (które, gdy piszę to słowa, doczekało się niedawno pierwszego zwiastuna serialowej adaptacji) to świetna seria, jedna z najlepszych w swojej kategorii, a jej szósty tom to jeden z najlepszych jej momentów. I nic więcej dodawać nie trzeba.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Szczegóły

Pokaż więcej

 • Tytuł: Triumf chaosu
 • Autor: Robert Jordan
 • Wydawnictwo Zysk i S-ka
 • Seria Koło Czasu
 • Oprawa: Twarda
 • Rok wydania: 2021
 • Ilość stron: 1262
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 9788382023183
 • Język: polski
 • Oryginalny tytuł: Lord of Chaos
 • Tłumacz: Karłowska Katarzyna
 • Nr wydania: 1
 • ISBN: 9788382023183
 • EAN: 9788382023183
 • Wymiary: 14.0x21.0x7 cm
Najczęściej kupowane razem
 • -28%
  Ognie niebios. Koło Czasu. Tom 5

  Ognie niebios. Koło Czasu. Tom 5

  Porównywany do Władcy Pierścieni monumentalny cykl fantasy, który pokochało ponad 40 milionów czytelników na całym świecie. Wybrani uwalniają się i już planują Dzień Powrotu, kiedy Czarny będzie znowu wędrował po Ziemi. Rand al′Thor, obecnie Smok Odrodzony, ukrywa się w zakazanym mieście...
  Ocena: 4/5
  Książka, op. twarda
  Oprawa:twarda
  Cena: Nasza cena: 50,54 zł 69,90 zł
  w magazynie
 • -28%
  Wschodzący cień. Koło Czasu. Tom 4

  Wschodzący cień. Koło Czasu. Tom 4

  Porównywany do Władcy Pierścieni monumentalny cykl fantasy, który pokochało ponad 40 milionów czytelników na całym świeci. Kamień Łzy, legendarna forteca, zostaje zdobyty. Callandor trafia do rąk tego, który jest godny nim władać. To zaledwie początek dla Randa al'Thora, pasterza, który stał...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. twarda
  Oprawa:twarda
  Cena: Nasza cena: 50,54 zł 69,90 zł
  w magazynie
 • -31%
  Smok odrodzony. Koło Czasu. Tom 3

  Smok odrodzony. Koło Czasu. Tom 3

  Smok Odrodzony jest dawno już przepowiadanym przywódcą, który uratuje świat (choć jednocześnie zniszczy go), zbawcą, który oszaleje i zabije wszystkich mu bliskich. Teraz rozpoczyna bieg ku swemu przeznaczeniu. Tylko ON jest zdolny do dotknięcia Jedynej Mocy, ale nie potrafi jej kontrolować, nie ma...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. twarda
  Oprawa:twarda
  Cena: Nasza cena: 41,33 zł 59,90 zł
  w magazynie
 • -28%
  Wielkie polowanie. Koło Czasu. Tom 2

  Wielkie polowanie. Koło Czasu. Tom 2

  Porównywany do "Władcy Pierścieni" monumentalny cykl fantasy, który pokochało ponad 40 milionów czytelników na całym świecie. Rand al'Thor i jego przyjaciele wyruszają na Wielkie Polowanie, by zdobyć upragniony Róg Valere, a wraz z nim sławę i władzę nad światem. Szlak wyprawy wiedzie przez...
  Ocena: 4/5
  Książka, op. twarda
  Oprawa:twarda
  Cena: Nasza cena: 43,31 zł 59,90 zł
  w magazynie
 • -28%
  Korona mieczy. Koło Czasu. Tom 7

  Korona mieczy. Koło Czasu. Tom 7

  Porównywany do Władcy Pierścieni monumentalny cykl fantasy, który pokochało ponad 40 milionów czytelników na całym świecie Mroki gromadzą się nad światem. Wprawdzie nigdy nie był ON doskonały, ale Czarny po przebudzeniu zmieni go w piekło. Zło próbują powstrzymać władające magicznymi mocami Aes...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. twarda
  Oprawa:twarda
  Cena: Nasza cena: 50,54 zł 69,90 zł
  w magazynie
 • -28%
  Korona mieczy. Koło Czasu. Tom 7

  Korona mieczy. Koło Czasu. Tom 7

  Mroki gromadzą się nad światem. Wprawdzie nigdy nie był ON doskonały, ale Czarny po przebudzeniu zmieni go w piekło. Zło próbują powstrzymać władające magicznymi mocami Aes Sedai, dbające o to, by magii nie używano do niegodziwych celów. Są jednak zbyt słabe wobec sił sprzymierzeńców ciemności....
  Ocena: 0/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 35,43 zł 49,00 zł
  w magazynie
 • -23%
  Oko świata. Koło Czasu. Tom 1

  Oko świata. Koło Czasu. Tom 1

  Rand, Mat i Perrin mieszkają w Polu Emonda, sennej wiosce gdzieś na końcu świata. Chłopcy wiodą monotonne życie, nieświadomi, że dni ich beztroski dobiegają końca. Oto do wioski przybywa tajemnicza kobieta imieniem Moraine. Jest ona członkinią potężnego zakonu kobiet władających Jedyną Mocą - Aes...
  Ocena: 0/5
  Książka, op. twarda
  Oprawa:twarda
  Cena: Nasza cena: 50,17 zł 64,90 zł
  w magazynie
 • -28%
  Dech zimy. Koło Czasu. Tom 9

  Dech zimy. Koło Czasu. Tom 9

  Koło Czasu obraca się, a wieki nadchodzą i przemijają. Przeszłość, teraźniejszość i przyszłość wciąż jeszcze mogą stać się łupem Cienia. Rand al'Thor przemierza świat razem z Min, jednak cel jego wędrówki pozostaje tajemnicą nawet dla Cadsuane. Mazrim Taim, pan Czarnej Wieży okazuje się kłamcą,...
  Ocena: 0/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 35,43 zł 49,00 zł
  w magazynie
 • Outlet
  -50%
  Pomruki burzy. Koło Czasu. Tom 12

  Pomruki burzy. Koło Czasu. Tom 12 Outlet

  Wielkimi krokami zbliża się Tarmon Gai`don, Ostatnia Bitwa. A ludzkość nie jest gotowa... Rand al`Thor prowadzi polityczne i militarne działania, mające na celu zjednoczenie rozdrobnionych królestw i odnowienie sojuszy na czas Ostatniej Bitwy. Kiedy ON za wszelką cenę próbuje powstrzymać pochód...
  Ocena: 0/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 24,50 zł 49,00 zł
  w magazynie
 • Outlet
  -50%
  Ognie niebios. Koło Czasu. Tom 5

  Ognie niebios. Koło Czasu. Tom 5 Outlet

  Piąty tom cyklu "Koło Czasu". Koło Czasu obraca się, a wieki nadchodzą i mijają, pozostawiając wspomnienia, które stają się legendą. Legenda zmienia się w mit, który ginie w mrokach zapomnienia, gdy znowu nadciąga wiek, który go zrodził. Wybrani uwalniają się i już planują Dzień Powrotu, kiedy...
  Ocena: 0/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 24,50 zł 49,00 zł
  w magazynie
Warto zwrócić uwagę na...
Wschodzący cień. Koło Czasu. Tom 4 5/5 Nasza cena:
50,54 zł 69,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wschodzący cień. Koło Czasu. Tom 4

Porównywany do Władcy Pierścieni monumentalny cykl fantasy, który pokochało ponad 40 milionów czytelników na całym świeci. Kamień Łzy, legendarna forteca, zostaje zdobyty. Callandor trafia do rąk tego, który jest godny nim władać. To zaledwie początek dla Randa al'Thora, pasterza, który stał...
Ognie niebios. Koło Czasu. Tom 5 4/5 Nasza cena:
50,54 zł 69,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ognie niebios. Koło Czasu. Tom 5

Porównywany do Władcy Pierścieni monumentalny cykl fantasy, który pokochało ponad 40 milionów czytelników na całym świecie. Wybrani uwalniają się i już planują Dzień Powrotu, kiedy Czarny będzie znowu wędrował po Ziemi. Rand al′Thor, obecnie Smok Odrodzony, ukrywa się w zakazanym mieście...
Wielkie polowanie. Koło Czasu. Tom 2 4/5 Nasza cena:
43,31 zł 59,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wielkie polowanie. Koło Czasu. Tom 2

Porównywany do "Władcy Pierścieni" monumentalny cykl fantasy, który pokochało ponad 40 milionów czytelników na całym świecie. Rand al'Thor i jego przyjaciele wyruszają na Wielkie Polowanie, by zdobyć upragniony Róg Valere, a wraz z nim sławę i władzę nad światem. Szlak wyprawy wiedzie przez...
Wojownik Altaii 4/5 Nasza cena:
37,65 zł 49,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wojownik Altaii

Błyskotliwa powieść fantasty, w której wojownik Wulfgar niczym legendarny Conan ściera się ze złem, które zawładnęło światem. Pierwsza powieść autora kultowego cyklu "Koło Czasu", porównywanego z sagą Tolkiena. Epicka opowieść o barbarzyńskim plemieniu Altaii, którego przywódca Wulfgar, żeby ocalić...
Smok odrodzony. Koło Czasu. Tom 3 5/5 Nasza cena:
41,33 zł 59,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Smok odrodzony. Koło Czasu. Tom 3

Smok Odrodzony jest dawno już przepowiadanym przywódcą, który uratuje świat (choć jednocześnie zniszczy go), zbawcą, który oszaleje i zabije wszystkich mu bliskich. Teraz rozpoczyna bieg ku swemu przeznaczeniu. Tylko ON jest zdolny do dotknięcia Jedynej Mocy, ale nie potrafi jej kontrolować, nie ma...
Korona mieczy. Koło Czasu. Tom 7 0/5 Nasza cena:
35,43 zł 49,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Korona mieczy. Koło Czasu. Tom 7

Mroki gromadzą się nad światem. Wprawdzie nigdy nie był ON doskonały, ale Czarny po przebudzeniu zmieni go w piekło. Zło próbują powstrzymać władające magicznymi mocami Aes Sedai, dbające o to, by magii nie używano do niegodziwych celów. Są jednak zbyt słabe wobec sił sprzymierzeńców ciemności....
Dech zimy. Koło Czasu. Tom 9 0/5 Nasza cena:
35,43 zł 49,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dech zimy. Koło Czasu. Tom 9

Koło Czasu obraca się, a wieki nadchodzą i przemijają. Przeszłość, teraźniejszość i przyszłość wciąż jeszcze mogą stać się łupem Cienia. Rand al'Thor przemierza świat razem z Min, jednak cel jego wędrówki pozostaje tajemnicą nawet dla Cadsuane. Mazrim Taim, pan Czarnej Wieży okazuje się kłamcą,...
Rozstaje zmierzchu. Koło Czasu. Tom 10 0/5 Nasza cena:
35,43 zł 49,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Rozstaje zmierzchu. Koło Czasu. Tom 10

Mat Cauthon ucieka z Ebou Dar wraz z porwaną przez siebie Córką Dziewięciu Księżyców, którą przeznaczono mu na żonę, jednak wciąż grozi im niebezpieczeństwo, ściga ich bowiem zarówno Cień, jak i mordercza potęga seanchańskiego Imperium. Perrin Aybara stara się uwolnić swą żonę, Faile, którą...
Gilotyna marzeń. Koło Czasu. Tom 11 0/5 Nasza cena:
35,43 zł 49,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Gilotyna marzeń. Koło Czasu. Tom 11

Nieuchronnie nadciąga Tarmon Gai'don, Ostatnia Bitwa, armia Czarnego rośnie w siłę... W Gilotynie marzeń umarli zmartwychwstają, ludzie giną w niesamowity sposób, rozpada się, z pozoru niewzruszona, podstawa rzeczywistości: wszystko to są znaki zapowiadające bliskość Tarmon Gai'don, czyli...
eBook Smok odrodzony mobi epub 0/5 Nasza cena:
40,80 zł 48,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Smok odrodzony mobi epub

PORÓWNYWANY DO WŁADCY PIERŚCIENI MONUMENTALNY CYKL FANTASY, KTÓRY POKOCHAŁO PONAD 40 MILIONÓW CZYTELNIKÓW NA CAŁYM ŚWIECIE Smok Odrodzony jest dawno już przepowiadanym przywódcą, który uratuje świat (choć jednocześnie zniszczy go), zbawcą, który oszaleje i zabije wszystkich mu bliskich. Teraz...
eBook Pamięć Światłości mobi epub 0/5 Nasza cena:
39,95 zł 47,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Pamięć Światłości mobi epub

Zwieńczenie monumentalnego cyklu fantasy, który pokochało ponad 40 milionów czytelników na świecie Na Polu Merrilora gromadzą się władcy narodów, żeby zdecydować o swoim poparciu dla planów Smoka Odrodzonego, który zdecydował się zerwać pieczęcie strzegące więzienie Czarnego – w oczach jednych jest...
eBook Wschodzący cień mobi epub 0/5 Nasza cena:
47,60 zł 56,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Wschodzący cień mobi epub

Porównywany do Władcy Pierścieni monumentalny cykl fantasy, który pokochało ponad 40 milionów czytelników na całym świecie Kamień Łzy, legendarna forteca, zostaje zdobyty. Callandor trafia do rąk tego, który jest godny nim władać. To zaledwie początek dla Randa al'Thora, pasterza, który stał się...
Wybrane bestsellery
Mega Bloks Betoniarka Cat Pojazd do zabawy + klocki Mattel 0/5 Nasza cena:
105,90 zł 121,03 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Mega Bloks Betoniarka Cat Pojazd do zabawy + klocki Mattel

Z obracającą się betoniarką Cat® możesz zbudować własny świat zabawy! Mali budowniczowie mogą zabrać się do pracy, obracając bęben oraz wrzucając, wyrzucając i układając klocki – ta żółta betoniarka jest idealna do zabawy dla małych rączek. Przewoź klocki na plac budowy pojazdem z żółtą kabiną i...
The Outrage 0/5 Nasza cena:
26,17 zł 42,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

The Outrage

Witajcie w Protektoracie, miejscu, gdzie miłość może być przestępstwem. Nieodległa przyszłość, małe miasteczko w Protektoracie (niegdyś Wielka Brytania), totalitarnym, zamkniętym państwie rządzonym przez Lorda Protektora, w którym zakazane jest wszystko, co odstaje od ogólnie uznanej przez państwo...
Super Robot 31124 5/5 Nasza cena:
34,49 zł 45,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Super Robot 31124

Futurystyczna zabawa trzema zabawkami w jednej — Super Robotem do przebudowywania Fani LEGO® w wieku od siedmiu lat będą się świetnie bawić, odgrywając futurystyczne historie z zestawem Creator 3 w 1 Super Robot (31124). Model ma ruchomą głowę, nogi, stopy, ramiona i ręce, a na jego plecach...
Arka odkupienia. Przestrzeń objawienia. Tom 2 0/5 Nasza cena:
49,67 zł 59,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Arka odkupienia. Przestrzeń objawienia. Tom 2

Pięćdziesiąt lat temu interwencja ludzi obudziła obcą, uśpioną od wieków strukturę, stworzoną dawno temu po to, by ostrzegała o pojawieniu się istot inteligentnych w tym rejonie galaktyki. Teraz nastąpi reakcja. Kiedyś Clavain uciekł, by walczyć po stronie Hybrydowców - pewnego odłamu ludzi,...
She Drives Me Crazy 4/5 Nasza cena:
26,49 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

She Drives Me Crazy

Queerowa komedia romantyczna o miłości licealnych nemezis – koszykarki i czirliderki! Dziewczyna spotyka dziewczynę i… chociaż się nie cierpią, powszechnie wiadomo, że od miłości do nienawiści tylko jeden krok. Po krępującej porażce w meczu koszykówki przeciwko drużynie swojej byłej dziewczyny,...
Armagedon. Expeditionary Force. Tom 8 0/5 Nasza cena:
36,84 zł 54,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Armagedon. Expeditionary Force. Tom 8

Kiedy renegaci z załogi „Latającego Holendra” wrócili z pomyślnie ukończonej misji, Siły Ekspedycyjne ONZ sądziły, że Ziemia będzie bezpieczna przez co najmniej kilkaset lat. Teraz SEONZ znowu potrzebują pomocy Wesołej Bandy Piratów. „Holender” wylatuje na prostą misję rozpoznawczą… Jednak w...
Między ustami a brzegiem pucharu 0/5 Nasza cena:
36,98 zł 49,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Między ustami a brzegiem pucharu

Berlin przełomu XIX i XX wieku. Młody, przystojny i niezwykle próżny hrabia Wentzel Croy-Dulmen prowadzi hulaszczy tryb życia, otaczając się wieloma kobietami. Nie przyznaje się do polskiego pochodzenia, ba – gardzi wszystkim, co polskie. Kiedy jednak zakochuje się w pięknej Jadwidze...
Agla. Alef 0/5 Nasza cena:
39,60 zł 59,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Agla. Alef

Długo wyczekiwana książka Radka Raka – laureata Nagrody Literackiej Nike Agla to brawurowa historia przygodowa, ale też wnikliwa i wzruszająca powieść psychologiczna o dojrzewaniu i przemianie, o miłości i odkrywaniu swej cielesności, o zawiedzionych przyjaźniach, wykluczeniu i samotności, o...
Łazik księżycowy 60348 0/5 Nasza cena:
103,99 zł 129,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Łazik księżycowy 60348

Badanie kosmosu dla dzieci Młodym wielbicielom podróży kosmicznych spodoba się inspirowany pracą NASA zestaw LEGO® City Łazik księżycowy (60348). Łazik ma 12 kół i można nim kierować w każdą stronę. Ma też dwa wysięgniki badawcze, a w jego środku zmieszczą się trzy minifigurki astronautów. Zabawę...
Barbie Kabriolet Mattel 0/5 Nasza cena:
85,24 zł 99,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Barbie Kabriolet Mattel

Udaj się w podróż kabrioletem Barbie(R) i przeżyj bezkresne przygody! Ten charakterystyczny dla stylu Barbie(R) dwumiejscowy samochód zaprojektowano w różowym kolorze, a jego maskę ozdobiono dodatkowo symbolem Barbie(R). To słodkie sportowe autko posiada dodatkowo tylny spojler i koła z...
Reminders of Him. Cząstka ciebie, którą znam 5/5 Nasza cena:
33,37 zł 49,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Reminders of Him. Cząstka ciebie, którą znam

Po pięciu latach pobytu w więzieniu Kenna Rowan wraca tam, gdzie wszystko się zaczęło. Chce zmierzyć się z przeszłością i odzyskać córkę. Niestety, okazuje się, że mostów, które spaliła, nie da się odbudować. Bez względu na to, jak ciężko pracuje, wciąż są ludzie, którzy wykluczają ją z życia jej...
Teraz matura. Matematyka. Zbiór zadań i zestawów maturalnych. Poziom podstawowy 5/5 Nasza cena:
35,79 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Teraz matura. Matematyka. Zbiór zadań i zestawów maturalnych. Poziom podstawowy

Teraz matura. Zbiór zadań i zestawów maturalnych z matematyki na poziomie podstawowym to publikacja przygotowująca do egzaminu maturalnego, pozwalająca na przećwiczenie wszystkich umiejętności sprawdzanych na maturze:– umożliwia zapoznanie się z zadaniami typu maturalnego dzięki pogrupowanym...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula