To wszystko dla ciebie

Autor:

Louise Jensen

Średnia: 4.4 Ilość ocen: 9
Wysyłka w
24 godziny + czas dostawy
Ilość stron
412
Rok wydania
2021
Inne wersje (2)
eBook, mobi, epub
za 27,12 zł
Audiobooki mp3
za 35,92 zł
Nasza cena: 26,35 zł 42,90 zł Taniej o: 39%

Louise Jensen jest mistrzynią psychologicznego suspensu. Przygotowuje scenę, zaprasza czytelnika i rozpoczyna wyjątkowy spektakl, który przyprawia o dreszcze i zawroty głowy. Gdy przedstawienie się kończy, jesteś kompletnie skołowany, absolutnie zachwycony – i całkowicie przerażony!

Oto Walshowie, przykładna rodzina z przedmieść. Ale za drzwiami ich idealnego domu toczy się prawdziwy dramat.

Kieron, młodszy syn, jest poważnie chory. Wisząca nad nim groźba śmierci wprowadza napięcie we wszystkie rodzinne relacje.

Connor, starszy, zrobił coś, o czym nie może nikomu powiedzieć. Konsekwencje jego czynu są przerażające i chłopak czuje, że wreszcie go dopadną.

Ellen, matka, jest na krawędzi załamania. By zajmować się Kieronem, porzuciła dobrze zapowiadającą się karierę chirurżki. Choć nigdy nie przyzna tego na głos, czasem żałuje swojej decyzji.

Aiden, ojciec, to kłamca. Rodzina pozornie jest dla niego najważniejsza. Dlaczego więc tak bardzo chce od niej uciec?

Wszystkich zżera poczucie winy. Wszyscy chcą osłonić pozostałych. Jakby dręczył ich ten sam mroczny sekret.

Co starają się chronić? I co się stanie, gdy tajemnica wyjdzie na jaw? Wkrótce jest jasne, że Walshowie i ich przyjaciele mogą być w niebezpieczeństwie, a każdy członek rodziny musi zrobić wszystko, co w jego mocy, aby ocalić siebie i innych...

Recenzje (9)
 1. Początkujący Recenzent
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Ellen i Aiden Walshowie wraz z synami są pozornie jedną z wielu przykładnych rodzin, których nie brakuje w żadnym mieście. Jednak za zamkniętymi drzwiami ich pięknego domu pozory znikają, ustępując miejsca tajemnicom, kłamstwom, wyrzutom sumienia oraz poważnej chorobie jednego z nich, która zdaje się trawić od wewnątrz całą rodzinę. Wszystko to sprawia, że Walshowie niepostrzeżenie brną do punktu, z którego nie będzie już odwrotu, a każda podjęta przez nich decyzja może okazać się tragiczna w skutkach.

  „To wszystko dla ciebie” to thriller psychologiczny autorstwa Louise Jensen, w którym od samego początku wyczuwalna jest mroczna atmosfera piętrzących się tajemnic. Autorka, jak to ma w zwyczaju uraczyła mnie historią opowiedzianą z różnych perspektyw, wodząc mnie przy tym za nos, raz po raz zmieniając tropy. Oczywiście zrobiła to w miłym dla oka stylu, serwując przy tym krótkie rozdziały, co nie jest bez znaczenia przy końcowej ocenie książki. Całość okazała się na tyle ciekawa, że książkę pochłonąłem praktycznie na raz, zatracając się w losach jej bohaterów.

  Louise Jensem przez wielu czytelników uważana jest za mistrzynię thrillera psychologicznego i trudno się z tą opinią nie zgodzić. Jej książki bowiem nacechowane są sporą dawką rozmaitych emocji, które nieustannie atakują czytelnika w trakcie czytania. Nie inaczej jest także w tym przypadku. „To wszystko dla ciebie” to w mojej opinii przede wszystkim na nowo zdefiniowana miłość w stosunku do ukochanej osoby. To próba pokazania czytelnikowi nieistniejących granic, kiedy mowa o ratowaniu najbliższych naszemu sercu. To wreszcie świadectwo najwyższego poświęcenia względem drugiej osoby.

  „To wszystko dla ciebie” to z pewnością thriller wart uwagi, który pokochają miłośnicy gatunku. Historię doceni również każdy czytelnik chcący spędzić czas w towarzystwie naprawdę dobrej książki. Mnie się podobało, Louise Jensen po raz kolejny udowodniła, że stawianie na książki spod jej pióra to zdecydowanie trafiony wybór. Serdecznie Wam wszystkich polecam, a wydawnictwu Słowne dziękuję za przesłany mi egzemplarz do recenzji. Była to dla mnie wielka przyjemność.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  "Louise Jensen jest mistrzynią psychologicznego suspensu. Przygotowuje scenę, zaprasza czytelnika i rozpoczyna wyjątkowy spektakl, który przyprawia o dreszcze i zawroty głowy. Gdy przedstawienie się kończy, jesteś kompletnie skołowany, absolutnie zachwycony – i całkowicie przerażony!"- śmiało mogę się z tym zgodzić. Czytałam wszystkie książki Louise Jensen i jeszcze nigdy się nie zawiodłam. Tym razem było podobnie.

  Ellen i Aiden Walshowie wychowują dwóch synów. Młodszy, Kieran cierpi na nieuleczalną chorobę. Ciągłe wizyty w szpitalu i u specjalistów, sprawiły że Ellen porzuciła swoją pracę i całą sobą poświęciła się młodszemu synowi, zapominając przy tym o mężu i starszym synu. Przez brak zainteresowania ze strony rodziców, Connor wpada w kłopty i obawia się, że wszystko wyjdzie na jaw. A Aiden ? Niby kochający mąż i ojciec, jednak ON również skrywa swoje tajemnice..

  Każda z tych osób coś ukrywa, co powoli niszczy z pozoru szczęśliwa rodzinę..

  "To wszystko dla Ciebie" to idealny przykład thriller psychologicznego, w którym zagadka goni zagadkę a ogrom kłamstw i tajemnic tworzy mroczną i duszną atmosferę. To jedna z tych książek, od której ciężko się oderwać, trzyma w napięciu do ostatnich stron. Historia przedstawiona jest z perspektywy kilku bohaterów, dzięki temu możemy spojrzeć na sprawę z kilku stron i szczegółowej przyjrzeć się problemom rodziny. Louise Jensen poraz kolejny pokazała jak potrafi manipulować swoimi czytelnikami. Tu nic nie jest pewne, a czytelnik do końca nie wie, co takiego jeszcze może się wydarzyć. W książce nie zabraknie emocji, będziecie współczuć, złościć się, może nawet doznacie szoku.. Będziecie niedowierzać, może śmiać się z obrotu sprawy, jednak zakończenie na pewno Was zaskoczy.

  "To wszystko dla Ciebie" to pełen zwrotów akcji mroczny i emocjonujący thriller, który naprawdę warto przeczytać. Louise Jensen jest autorką,  której książki możecie brać w ciemno i na pewno będziecie zadowoleni z lektury. Ja polecam, czytajcie!!!

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  "TO WSZYSTKO DLA CIEBIE" LOUISE JENSEN

  Słowne #towszystkodlaciebie #louisejensen #towszystkodlaciebielouisejensen #wydawnictwoslowne

  Po raz kolejny autorka mnie nie zawiodła, jej historia jest zawiła, zagadkowa i ekscytująca, bohaterowie muszą zmagać się z poczuciem winy i moralnością, wkraczamy w świat kłamstw i niedomówień, barku zaufania, lojalności i bezsilności. Każdy robi to dla rodziny, by ich chronić, ale czy jest to rozsądne? Czy nie lepiej być szczerym i pomocnym?

  Na pozór wszystko wygląda bardzo dobrze, kochająca się rodzina i chore dziecko Kieron, dla którego robią wszystko by był szczęśliwy. Z czasem pojawia się mała rysa, bo starszy syn Connor był zamieszany w dziwne wydarzenie o którym mówi cała szkoła i wraz z dwójką kolegów został wyobcowany i naznaczony. Od razu widać, że chłopaki coś ukrywają i nie potrafią o tym zapomnieć. Connor również oddala się od rodziców czuje się odtrącony i samotny, bo rodzice więcej czasu poświęcają młodszemu bratu. Lucy działa jak automat chodzi na wszystkie badania z Kieronem, chce być wsparciem, ale od środka marnieje widać, że dręczy ją depresja i jest roztargniona, była dobrym lekarzem, a teraz musi siedzieć i zajmować się domem, w dodatku Aiden coraz później wraca z pracy czyżby miał romans?

  Każdy z nich coś ukrywa i ich zachowanie staje się nie naturalne, zaczyna brakować wspólnych rozmów i wyjść ich relacje stają się napięte, bo od środka zżera ich niepewność, brak zrozumienia, nie ułatwi sprawy choroba, Kierona bo jego stan jest coraz gorszy. Każdy z osobna opowiada swoją historię, jego punkt widzenia, poznajemy myśli i odczucia, niby sytuacje są różne, ale jednak są ze sobą umiejętnie połączone, przyczyna i skutek...

  Końcówka? Och... jak ja kocham takie rozwiązanie sytuacji, gdzie nic nie jest oczywiste, a argumenty i doznania zaskakują. Jestem tym faktem nieco przerażona, ale za to kocham tą autorkę. Dylemat nad, którym stoi cała rodzina może doprowadzić do żarliwej dyskusji. Jak ja bym postąpiła na ich miejscu? Czy postąpiłabym tak samo? Czy jest wśród nich osoba racjonalna? Rozum...? Czy Serce...?

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Przez ostatni czas jakoś tak wychodziło, że pod ręką miałam albo reportaże, albo książki obyczajowe i zaniedbałam mój ulubiony gatunek, jakim jest thriller. Teraz nadganiam „stracony” czas i jestem właśnie po lekturze kolejnej książki. To był strzał w dziesiątkę!

  Mama, tata i dwóch synów. Ot, przeciętna rodzina. Rodzina ta jednak tylko z pozoru wyglądała na jedną z wielu jaką można minąć na spacerach z psem czy robiąc zakupy w sklepie. Każdy z nich miał tajemnicę, każdy z nich miał coś na sumieniu i próbował to ukryć przed światem. Każdy z wyjątkiem najmłodszego z synów. Kieron zmaga się z bardzo ciężką chorobą i ani mu w głowie intrygi. Walczy o przetrwanie i marzy, by mieć szansę na dorosłość. Reszta rodziny otoczona kłamstwem jak kokonem bezradnie się wszystkiemu przygląda i z niecierpliwością czeka na kolejne wieści od lekarzy. Sekrety i niedomówienia powoli zaczynają rzutować na ich codzienność. Tymczasem ktoś ich bacznie obserwuje, próbuje osaczyć, zastraszyć… W jakim celu? Kto z nich aż tak bardzo komuś podpadł? Co się stanie, gdy prawda wyjdzie na jaw?

  Oj, jakie to było dobre! Petarda! Ta historia jest już siódmą w dorobku Louise Jensen, ale według mnie najlepszą. Mroczna atmosfera, wielkie sekrety i małe kłamstewka. Całe mnóstwo zagadek i cała masa niedomówień, podana w sposób, w jaki najbardziej lubię, czyli przez przedstawienie historii z perspektywy paru osób. Po raz kolejny Jensen wyraziście wykreowała swoich bohaterów. Można było poczuć ich emocje i targające nimi rozterki. Obserwować ich niekiedy zawiłe relacje i krok po kroczku odkrywać tajemnice, które skrywają. Autorce udało się nie zapętlić w swojej historii i wszystko było spójne, logiczne i zapięte na ostatni guzik. Krótkie, ale bardzo treściwe rozdziały i umiejętnie dawkowane emocje to duże atuty tej właśnie historii. Nie byłam w stanie odłożyć książki nawet na kilka minut. Chłonęłam rozdział po rozdziale i o dziwo byłam zaskakiwana aż do samego końca. Nic nie było takie, jakie wydawało się na początku. Jak można żyć ze zżerającymi wyrzutami sumienia? Jak daleko człowiek może się posunąć, by uratować bliską mu osobę? Przeczytałam w tempie ekspresowym. Takie thrillery zawsze będą miały u mnie zielone światło.

  Za możliwość zapoznania się z treścią książki dziękuję Wydawnictwu Słowne.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Poznajemy małżeństwo Ellen i Aidena, którzy mają dwóch synów, Kierona i Connora. Młodszy syn choruje na poważną chorobę. Starszy syn Connor zrobił coś o czym nie może nikomu powiedzieć, a konsekwencje jego czynu są przerażające. Ellen zrezygnowała z kariery chirurga, by opiekować się chorym synem. Nigdy nie przyzna się, że czasem żałuje swojej decyzji. Natomiast jej mąż Aiden to kłamca, ktory zdradza żonę i chce uciec od rodziny.

  Wszystkich zżera poczucie winy.

  Jakie tajemnice skrywa ta idealna rodzina?

  Co się stanie gdy tajemnice wyjdą na wierzch?

  Jestem zachwycona tą historią, w której każdy coś ukrywa. Cała rodzina ma przed sobą sekrety i tajemnice. Idealna rodzina okazuje się być nią tylko na pozór. Za zamkniętymi drzwiami Walshów nic nie jest takie jak na zewnątrz domu.

  Autorka genialnie buduje napięcie, które towarzyszyło mi do samego końca powieści.

  Powieść jest pełna kłamstw, tajemnic i intryg. Historia ta zapewniła mi mnóstwo emocji, a rozwiązywanie tajemnic tej rodziny sprawiło, że czytałam tę książkę z ogromnym zainteresowaniem.

  Zakończenie powieści zaskoczyło mnie.

  Ta historia zmusza do refleksji nad tym, czy sami mamy czyste sumienie i czy czegoś żałujemy.

  Jeśli chcecie dowiedzieć się do czego zdolny jest człowiek, by ratować rodzinę to ta książka będzie pod tym względem idealna. Zapewniam Was, że ta historia zachwyci Was i jednocześnie przerazi.

  Bohaterowie tej powieści zrobią wszystko, by ocalić siebie i innych.

  Fani thrillerów psychologicznych będą tą książką zachwyceni.

  Bardzo lubię styl tej autorki więc będę czekała z niecierpliwością na kolejne powieści. Uwielbiam autorkę za ten mroczny klimat.

  Polecam gorąco!

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 4 recenzje

Warto zwrócić uwagę na...
Pakiet: Pięć gwiazdek dla Ciebie, Wszystko skończy się dobrze 0/5 Nasza cena:
54,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pakiet: Pięć gwiazdek dla Ciebie, Wszystko skończy się dobrze

Istnieje prosta recepta na dobre życie: trzeba jedynie unikać tego, co złe.Konrad jest o tym przekonany, bo spotkało go już wystarczająco wiele ciężkich chwil. Zarabia, pisząc recenzje produktów. W życiu prywatnym również ocenia wszystko liczbą gwiazdek: sprawną kasjerkę, letnią kawę i Pię nową...
Audiobook CD MP3 To wszystko przez ciebie 0/5 Nasza cena:
26,06 zł 29,95 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Audiobook CD MP3 To wszystko przez ciebie

Julia prowadzi stateczne życie kobiety przed czterdziestką. Nie narzeka na brak pieniędzy, ma wymarzony apartament na Kabatach, a o kilku nieudanych związkach bardzo szybko zapomniała. Pozornie szczęśliwe życie przerywa wypadek samochodowy, w którym giną jej rodzice. Musi zaopiekować się młodszą...
Kwiaty dla Ciebie CD 0/5 Nasza cena:
35,72 zł 38,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Kwiaty dla Ciebie CD

Album "Kwiaty dla Ciebie" to muzyczny bukiet, który nigdy nie zwiędnie -najwyżej może się znudzić ;)Repertuar:1. Miłość na dwa fortepiany2. Kwiatki dla Matki3. Nim zakwitnie tysiąc róż4. Kaziu, zakochaj się5. Zielono mi6. Polskie kwiaty7. Zakochana stokrotka8. Najpiękniejsza z róż9. Kwiat jednej...
Dla mnie to samo 0/5 Nasza cena:
21,75 zł 25,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dla mnie to samo

W prozie Agnieszki Drotkiewicz ludzie ciągną ku sobie, ale też manipulują innymi, ranią się bardzo boleśnie i cierpią, nie dorastając do swych marzeń. Tę bolesność międzyludzkich relacji autorka przedstawia z namacalną nieledwie ostrością i godnym uwagi stylistycznym kunsztem. Naprawdę warto tę...
Audiobook CD MP3 Miłość to wszystko, co jest 1/5 Nasza cena:
29,05 zł 29,95 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Audiobook CD MP3 Miłość to wszystko, co jest

„Nie wiem, jak to jest możliwe, nie wiem, kiedy to się stało. Trzymam cię teraz w ramionach i zastanawiam się, jak to było cię nie kochać. (...) Zupełnie jakbym czekał całe życie na ciebie.”Ona, Sonia, jest dwudziestopięcioletnią absolwentką prawa. On, Łukasz, czterdziestoletnim dziennikarzem...
eBook Kara to nie wszystko mobi epub 0/5 Nasza cena:
33,99 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Kara to nie wszystko mobi epub

Kolejny po „Zemsta to za mało” tytuł z cyklu Śledztwa nadkomisarz Anny Wilk. Śledcza przypatruje się aspirantce Poli. Dziewczyna jest stalkowana, a jej osobowość pod wpływem przemocy psychicznej powoli się rozpada. Nie ona jedna będzie ofiarą męskiej frustracji, która szuka ujścia. Anna musi...
Magnes na lodówkę - Wszystko mogę w tym łaty 0/5 Nasza cena:
6,22 zł 6,41 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Magnes na lodówkę - Wszystko mogę w tym łaty

Magnes na lodówkę w rozmiarze 5,5 x 8 cm.Tekst na magnesie:Wszystko mogę w tym, który mnie umacnia w Chrystusie. Flp 4,13Grubość magnesu idealnie trzyma materiały, które chcemy mieć zawieszone na lodówce.
Prezent 5/5 Nasza cena:
29,52 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Prezent

Uważaj, o co prosisz, bo możesz to otrzymać... Nigdy nie pozwolę ci odejść... Callie ginie w wypadku samochodowym, a niewyjaśnione okoliczności jej śmierci dodatkowo pogłębiają rozpacz zdruzgotanych rodziców... Tymczasem jej serce zostaje przeszczepione Jennie, która dostaje od życia drugą szansę....
Surogatka 5/5 Nasza cena:
28,85 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Surogatka

Genialny thriller. Trzyma w napięciu do ostatniej strony Znasz to uczucie? Kiedy zależy ci na czymś tak bardzo, że prawie byłabyś gotowa za to zabić? Ona może dać ci wszystko, czego pragniesz. Ale czy warto? Kat i jej mąż Nick próbowali wszystkiego, żeby zostać rodzicami, i po kolejnej porażce są...
Randka 5/5 Nasza cena:
30,10 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Randka

Zaskakujący thriller psychologiczny, od którego nie można się oderwać. Uzależnia! Jedna noc może zmienić wszystko... Przekonana przez przyjaciół, że powinna pogodzić się z rozpadem małżeństwa i niedawną separacją, Ali umawia się przez portal randkowy na spotkanie z nowym mężczyzną. Sobotni wieczór...
Rodzina 5/5 Nasza cena:
28,11 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Rodzina

Louise Jensen, mistrzyni thrillerów psychologicznych, zabiera czytelników w mroczną podróż do zamkniętej społeczności, w której nic nie jest takie, jak się wydaje. Czy nowe więzy w ramach wspólnoty okażą się silniejsze niż więzy krwi? Po tragicznej śmierci męża cały świat Laury legł w gruzach. I to...
Trzecia siostra 4/5 Nasza cena:
30,84 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Trzecia siostra

Bestsellerowa autorka Siostry i Surogatki znowu przyprawi cię o dreszcze. Lepiej przygotuj się na zarwaną noc, bo od tej książki nie można się oderwać. Więzy krwi je połączyły. Trauma je naznaczyła. Razem dorastały. Do prawdy muszą dojść osobno. Oto siostry Sinclair – porwane jako dzieci przeżyły...
Wybrane bestsellery
Siedem życzeń 5/5 Nasza cena:
37,32 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Siedem życzeń

Jeden pensjonat, jeden wieczór, kilka opowieści. Tej zimy spadnie dużo śniegu. Zbyt dużo. Mazurska Piękna Góra została zupełnie odcięta od świata. Najstarsi mieszkańcy nie pamiętali takiej zimy. Mówiono, że może to jakiś znak. W pensjonacie Pod Kurą tego wieczoru spotka się kilku przypadkowych...
Diuna. Sekrety Rodu Portal Games 5/5 Nasza cena:
97,47 zł 149,96 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Diuna. Sekrety Rodu Portal Games

Arrakis, planeta piasku i przyprawy na dalekim końcu Imperium, jest pełna intryg i wojen. Na Diunie zostaniecie wrzuceni w sam środek konfliktu między dwoma Wysokimi Rodami związanymi z tą niesławną planetą. Złowrogi ród Harkonnenów spiskuje dla władzy i zysku, podczas gdy sojusznicy rodu Atrydów...
Stulecie Winnych. Początek 5/5 Nasza cena:
19,62 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Stulecie Winnych. Początek

Poznaj początek historii rodu Winnych z podwarszawskiego Brwinowa. W książce Stuleciu Winnych. Początek Ałbena Grabowska ukazuje pierwsze dekady historii rodu Winnych. Zdun Antoni Winny osiedla się w Brwinowie i zakochuje w najmłodszej córce Jadwigi i Mariana Wielichnowskich – Bronisławie. Udaje mu...
Pan Lodowego Ogrodu. Tom 4 0/5 Nasza cena:
46,92 zł 64,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pan Lodowego Ogrodu. Tom 4

Pan Lodowego Ogrodu - finałowy, czwarty tom cyklu, ozdobionego kompletem nagród przyznawanych w polskiej fantastyce. Sztandarowe dzieło pisarza z legendarnego "Klubu tfurcuff", grupy której prace złożyły fundament pod współczesną polską fantastykę. Kontynuacja historii uznanej przez portal Onet za...
Żywoty świętych 4/5 Nasza cena:
28,83 zł 39,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Żywoty świętych

Zanurzcie się w świat stworzony z epickim rozmachem przez autorkę międzynarodowych bestsellerów, Leigh Bardugo, sięgając po pięknie ilustrowaną replikę „Żywotów Świętych” – Istorii Sanktia. Zawiera ona opowieści o świętych zaczerpnięte z powszechnie uwielbianych powieści i nie tylko. Oto magiczna...
Drzewko szczęścia 5/5 Nasza cena:
24,57 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Drzewko szczęścia

Tej zimy zejdzie lawina... śmiechu! Kornelia Trzpiot, dość leciwa dama, podczas wieczerzy wigilijnej oznajmia rodzinie, że do szczęścia, zarówno doczesnego, jak i wiekuistego, potrzebny jest jej wyłącznie herb. Nikt z osób zebranych przy stole nie zdaje sobie sprawy, że jest to głęboko przemyślana...
Pakiet Wiedźmin. Tomy 1-8: Ostatnie życzenie, Miecz przeznaczenia, Krew elfów, Czas pogardy, Chrzest ognia, Wieża Jaskółki, Pani Jeziora, Sezon burz. Wydanie serialowe 5/5 Nasza cena:
376,50 zł 499,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pakiet Wiedźmin. Tomy 1-8: Ostatnie życzenie, Miecz przeznaczenia, Krew elfów, Czas pogardy, Chrzest ognia, Wieża Jaskółki, Pani Jeziora, Sezon burz. Wydanie serialowe

Kultowy cykl fantasy Andrzeja Sapkowskiego "WIEDŹMIN" w nowym serialowym wydaniu. Tomy 1-8. Osiem tomów w nowej szcie graficznej. Pierwszt tom z obwolutą filmową. Pakiet 8 tytułów sagi Wiedźmin Sapkowskiego: 1. Sezon Burz Oto nowy Sapkowski i nowy wiedźmin. Mistrz polskiej fantastyki znowu...
Becoming. Moja historia. Dla młodych czytelniczek i czytelników 5/5 Nasza cena:
31,31 zł 46,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Becoming. Moja historia. Dla młodych czytelniczek i czytelników

Bestsellerowa autobiografia najbardziej lubianej Pierwszej Damy USA i cenionej liderki społecznej – teraz także w wersji dla młodzieży! Wspomnienia z dzieciństwa, historie sukcesów i porażek, chwil zupełnie prywatnych, jak i doświadczeń zawodowych – to wszystko składa się na obraz niesamowitej...
Missoula. Gwałty w amerykańskim miasteczku uniwersyteckim 5/5 Nasza cena:
36,82 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Missoula. Gwałty w amerykańskim miasteczku uniwersyteckim

Missoula w Montanie tylko z pozoru jest sielskim miasteczkiem uniwersyteckim, zamieszkanym przez zżytą społeczność dumną ze swojej drużyny futbolowej. Tak naprawdę ta przyjemna fasada skrywa poważny problem, jakim są liczne przypadki przemocy, której ofiarami padają studentki tutejszego...
Wampirze cesarstwo. Tom 1 0/5 Nasza cena:
41,57 zł 59,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wampirze cesarstwo. Tom 1

Wampirze cesarstwo to pierwszy tom niewiarygodnej nowej serii dark fantasy Jaya Kristoffa, autora bestsellerów z listy "New York Timesa". Ze świętego kielicha blask święty się sączy. Ład na świecie wyjdzie spod wiernego ręki, a przed obliczem męczeńskiej siódemki szary człowiek noc bezkresną...
Dwie lewe ręce 5/5 Nasza cena:
25,25 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dwie lewe ręce

Matylda ma dość pracy u Salomei Gwint. Odchodzi z agencji i rozpoczyna działalność na własny rachunek. Pierwsze zlecenie wydaje się proste. Ma odnaleźć eksmęża klientki. Nie byłoby w tym nic niezwykłego, gdyby nie fakt, że jej klientką została Salomea Gwint. Matylda jest pewna, że sprawa ma drugie...
Top Trumps. Piotruś. Harry Potter 5/5 Nasza cena:
6,27 zł 6,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Top Trumps. Piotruś. Harry Potter

Gra karciana Top Trumps Piotruś Harry Potter to pozycja obowiązkowa dla każdego fana magicznego świata Harrego Pottera! Piotruś to nieskomplikowana gra karciana dla dzieci, która zaangażuje każdego - nie tylko najmłodszych! Na każdej karcie znajdziesz wizerunek bohaterów książkowej sagi J.K....
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula