The Beaumont Series. Tom 1. Forever my girl

Średnia: 4.1 Ilość ocen: 14
Wysyłka w
72 godziny + czas dostawy
Rok wydania
2018
Wydawnictwo
Ilość stron
253
Inne wersje (1)
eBook, mobi, epub
za 25,19 zł
Nasza cena: 29,29 zł 38,90 zł Taniej o: 25%

Wzruszająca opowieść o przywiązaniu, wyrzeczeniach, żalu i chęci zmiany na lepsze.

Pierwszy tom fascynującego cyklu “The Beaumont Series”.

Główny bohater nie miał pojęcia, jak potoczy się jego życie. W jednej chwili był nikim, a nagle został gwiazdą rocka. Kiedyś… kiedyś stawiał sobie zupełnie inne cele. Jeszcze w college’u zależało mu na tym, by poświęcić się futbolowi, a potem zająć miejsce w drużynie z ligi zawodowej. Pragnął też z całego serca związać się na całe życie ze swoją ukochaną z liceum. Ten jeden wyjazd zaprzepaścił wszystko, każdy jego plan: mały i duży.

Kiedy obwieścił bliskim i znajomym, że opuszcza miasto, jego wybranka poczuła się odrzucona, tak po prostu podeptał jej uczucia, zostawiając samą, choć tyle obiecywał. Młodość wpłynęła na to, by podjął egoistyczną decyzję, nie myśląc zupełnie o tym, co będzie lepsze dla ich związku. Choć mężczyzna kocha muzykę i nigdy by z niej nie zrezygnował, postanowił wreszcie wrócić do rodzinnego miasta i odnaleźć dawną ukochaną. Dawne uczucia odżyły, a główny bohater uświadomił sobie, że nie może bez niej żyć. Czy jednak po tylu latach da się jeszcze wszystko poskładać? I czy ona w ogóle będzie chciała na niego spojrzeć po tym, jak bez wahania ją zostawił?

O autorce


Heidi McLaughlin to amerykańska pisarka, autorka bestsellerów, które trafiły na listy takich czasopism, jak “New York Times” oraz “Wall Street Journal”. Jej pasją od zawsze było czytanie, a z czasem postanowiła przenieść swoje zainteresowania na grunt pisarski.

Recenzje (14)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Liam i Josie dwójka bohaterów, którzy mieli być razem na zawsze. Wspólnie zaplanowana przyszłość, idealnie zgrane plany miały być ich początkiem ku lepszemu życiu razem. Jednak Liamowi to nie wystarczyło. Pewnego dnia podjął decyzję, która zaważyła na całym jego życiu. Bowiem opuścił ukochaną i wyjechał, aby spełniać swoje marzenia. Po kilku latach widzi artykuł w gazecie, z którego wynika, że jego najlepszy przyjaciel nie żyje. Mimo tego, że nie mieli ze sobą kontaktu od kilka lat postanawia pojechać na pogrzeb. Planuje również zobaczyć kobietę, która była dla niego całym światem. Mimo dzielących ich kilometrów i braku kontaktu bohater nie zapomniał o Josie i wielkim uczuciu jakim ją darzył. Jednak czy kobieta jest gotowa na spotkanie z dawnym ukochanym. Ile wydarzyło się w ciągu tych lat, które spędzili osobno?

  Książka, która już od pierwszych stron zaciekawia, a później pochłania czytelnika w całości. Bohaterowie, którzy zostali wykreowani w świetny i naturalny sposób. Podobało mi się to, że rozdziały były pisane z perspektywy dwójki osób, dzięki czemu lepiej rozumieliśmy ich odczucia i zachowanie.

  "Forever my girl" to utwór, który pokazuje, że wszystkie ustalone plany nie zawsze są tymi, na których nam najbardziej zależy. Mówi o tym, że czasami podejmujemy decyzję pod wpływem impulsu, a później przez całe życie mierzymy się z konsekwencjami. Liam bohater, który trochę w życiu pobłądził, jednak dostrzegł swoje zmarnowane szanse i w końcu postanowił wziąć się w garść. Każdy popełnia błędy, jednak najważniejsze jest aby umieć je dostrzec i spróbować je naprawić.

  Historia, która momentami wzrusza, a czasami wywołuje wiele uśmiechu na twarzy. Polecam wszystkim, którzy lubią takie połączenie.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Super Recenzent
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  "Forever my girl" to pierwszy tom serii "The Beaumont Series". Cieszę się z tego powodu, ponieważ po części jestem ciekawa dalszych wydarzeń. Mimo, że na początku książka nie wciągnęła mnie, to po kilkudziesięciu stronach nie mogłam jej odłożyć chciałam jak najszybciej poznać zakończenie książki.

  Liam Page po kilkunastu latach wraca do rodzinnej miejscowości z powodu śmierci swojego przyjaciela. Liam kilka lat temu chciał zostać muzykiem, udało mu się, ale nie bez wyrzeczeń. Przed laty podjął decyzje, których konsekwencje ponosi do teraz. Zostawił swoją dziewczynę, miłość życia - Josie, skupiając się na karierze. Nie pozwolił podjąć jej decyzji, tylko sam zadecydował za nich oboje, ponieważ chciał dobrze. Czy aby na pewno wyszło im to na lepsze ?Takich decyzji nie można podejmować za drugą osobę, każdy ma prawo ustosunkować się w danej sytuacji, żadne tłumaczenia, że to dla naszego dobra nie wchodzą w rachubę. Wracając, Liam miał nadzieję, że spotka dziewczynę, nie mylił się. Ale miał też nadzieje, że uczucia jakimi darzył i nadal darzy ją, nie obudzą się. Tak samo Josie, zaczęła układać sobie życie z innym mężczyzną, chciała zapomnieć przez wszystkie lata o Liamie, ale czy jej się to udało ? Czy jest szczęśliwa z nowym partnerem ? Jak potoczy się relacja Josie oraz Liama ? Jakie tajemnice skrywa dziewczyna przed chłopakiem ? Czy Liam będzie w stanie zrezygnować ze swojej kariery ?

  Przed przystąpieniem do lektury czytałam różne opinie, dożo było negatywnych. Po skończeniu lektury zdziwiłam się skąd tyle negatywnych słów. Ale każdy ma swoje zdanie i cieszę się, że nie boi się głośno o tym mówić. Mi osobiście książka się podobała i na pewno sięgnę po kolejne części. Uważam, że każdy z Nas powinien sam sięgnąć po daną książkę i wyrobić sobie o niej zdanie. Każdy z Nas jest inną osobą i co innego Mu się podoba.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  „Nigdy nie myślałem, że zostanę gwiazdą rocka. Będąc w college’u, planowałem grać w futbol, następnie dostać się do drużyny ligi zawodowej i poślubić ukochaną z liceum, z którą wiódłbym długie i szczęśliwe życie.

  Informacją o wyjeździe złamałem serce nie tylko jej, ale i sobie. Byłem młody. Podjąłem tę decyzję, mając na względzie swoje a nie nasze dobro. Mimo że oddałem duszę muzyce, nie zapomniałem o zapachu czy uśmiechu tej dziewczyny.

  Po dekadzie wracam pełen nadziei, że uda mi się to wszystko wyprostować. Wciąż pragnę, aby była moja na zawsze.”

  „Forever my girl” to pierwsza powieść Heidi McLaughlin wydana w Polsce, więc za bardzo nie wiedziałam, czego mogę się po niej spodziewać. To także pierwszy tom serii The Beaumont i mam nadzieję, że wydawnictwo postanowi wydać kolejne części, bo czuję, że i życiowe perypetie kolejnych bohaterów mogą być bardzo ciekawe. Jak możecie zauważyć, opis książki jest dość skąpy, a jak wiecie, ja nigdy nie lubię psuć Waszej przyjemności z czytania, więc tylko troszeczkę przybliżę Wam fabułę tej pięknej historii.

  W książce poznajemy Josie i Liama, którzy byli parą w liceum. Kochali się i myśleli, że razem spędzą życie. Jednak życiowe wybory Liama rozdzieliły ich na dekadę. Gdy kolejny raz się spotykają Josie ma już na nowo ułożone życie i nie ma w nim miejsca dla Liama. Jednak jak wiemy… stara miłość nie rdzewieje, więc możecie się domyślić, że mimo tego, iż Liam opuścił dziewczynę, ta nie będzie potrafiła o nim zapomnieć i odsunąć go od siebie. Poza tym na światło dzienne wyjdą długo skrywane tajemnice, które przewartościują życie Liama i mimo niechęci oraz obaw złączą tę dwójkę na długi czas…

  „Forever my girl” to jedna z takich książek, która wzrusza, chwyta za serce i pokazuje, jak silnym uczuciem jest miłość. Jej nie potrafią zniszczyć lata rozłąki, sekrety, czy tajemnice. I mimo tego, że próbujemy nie kochać, otaczamy się murem, to uczucie jest w stanie przetrwać wieki. Wystarczy jeden dotyk, jedno spojrzenie, by obudzić uczucia pogrzebane na dnie serca. Niestety niełatwo jest wybaczyć i zapomnieć o przeszłości, która złamała serce i pozostawiła w nim żal. Czy Jodie da kolejną szansę Liamowi? O tym musicie przekonać się sami.

  Jestem przekonana, że polubicie głównych bohaterów, gdyż autorka nie przerysowała ich, a tym bardziej nie wyidealizowała. To osoby takie jak my, które mają swoje tajemnice, popełniają błędy i nie zawsze podejmują słuszne decyzje. Zafascynowała mnie postać Liama i podziwiałam jego determinację w walce o serce ukochanej kobiety.

  „Forever my girl” to powieść, którą polecam Wam z czystym sumieniem. To słodko-gorzka opowieść o przyjaźni, o miłości i przede wszystkim o drugich szansach. Mnie autorka uwiodła i niecierpliwie czekam na kolejne tomy. Mam nadzieję, że i Wy świetnie spędzicie przy niej czas.

  Za możliwość przeczytania książki dziękuję Wydawnictwu NieZwykłe.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 3/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Forever my girl będzie dobrą lekturą dla spragnionych miłosnych wrażeń romantyczek, dla których najistotniejszy będzie emocjonalny ładunek jaki ze sobą niesie historia oraz konkretne wartości, które chce nam ukazać autorka. Bo poza wątkiem romantycznym to także w dużym stopniu książka o wybaczaniu, dawaniu sobie drugiej szansy i naprawianiu błędów przeszłości. Jeśli jednak cenisz sobie oryginalność, zaskoczenie czy wartką akcję, to nie masz tutaj czego szukać. Pisarka nie pokusiła się o szersze rozwinięcie fabuły i wątków, dlatego też lektura pozostawiła po sobie spory niedosyt.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Życie lubi stawiać nas na rozdrożu, a wybór właściwej ścieżki bywa trudny i może całkowicie zmienić naszą przyszłość . Słuchać serca, czy rozumu? Podążać za swoimi marzeniami, czy poświęcić się dla dobra innych? Liam przed laty dokonał wyboru. Postawił wszystko na jedną kartę rzucając studia i wyjeżdżając do Los Angeles, by zacząć karierę muzyczną. Ale chociaż spełnił marzenia i odniósł niebywały sukces, wcale nie czuje się szczęśliwy. Ciągle wspomina, to co poświęcił dla sławy i nieustannie tęskni za swoją pierwszą miłością- Josie. To kobieta, która nawiedza go w snach, o której śpiewa we wszystkich swoich piosenkach i którą wciąż kocha do szaleństwa mimo, że porzucił ją bez słowa wyjaśnienia dekadę temu. Kiedy Liam dowiaduje się o śmierci przyjaciela z liceum, postanawia wrócić na pewien czas do rodzinnego miasteczka. Jednak wystarczy jedno spotkanie z Josie, by zapragnął już nigdy nie wyjeżdżać. Tylko czy po tylu latach w sercu kobiety wciąż jest dla niego miejsce?

  Czy warto dać miłości drugą szansę? Czy można na nowo nauczyć się ufać osobie, która złamała ci serce? Takie pytania pojawiają się w głowie Josie i tworzą zamęt w jej pozornie poukładanym życiu. Po dekadzie samotności i odrzucenia spodziewałam się nieco bardziej burzliwego spotkania i większej ilości skrzących się między bohaterami emocji. Tymczasem emocje były, ale nie tak gwałtowne, ponieważ przez ostatnie dziesięć lat zarówno Liam jak i Josie bardzo się zmienili. Bohaterowie są niemal idealni- rozsądni, poukładani i zawsze szukający dobrego dla wszystkich rozwiązania. W realnym życiu, to cechy warte pielęgnowania, ale mam wrażenie, że ta ich perfekcja nieco stłumiła emocje, które mogły być znacznie bardziej intensywne.

  Choć autorka porusza w książce kwestie takie jak odrzucenie, samotność czy żałoba, nie była to ani smutna, ani przesadnie wzruszająca lektura. Dla mnie była po prostu przyjemna i relaksująca, bo jest coś w piórze autorki, co daje czytelnikowi pewność, że wszystkie przeciwności i dramaty, to tylko niewielkie przeszkody w drodze do szczęśliwego zakończenia. Przy „Forever my girl” można się odprężyć, rozmarzyć i przeżyć kilka romantycznych i rozczulających chwil. Bardzo miła i terapeutycznie kojąca odmiana po mocnych i szokujących książkach jakie zazwyczaj proponuje nam Wydawnictwo NieZwykłe, ale ja chyba jednak przyzwyczaiłam się do intensywniejszych i bardziej angażujących emocjonalnie pozycji.

  O CZYM? „Forever my girl”, to opowieść o miłości, której nie jest w stanie zabić ani czas, ani odległość, ani wyrządzone przed laty krzywdy. Przywraca wiarę w siłę pierwszej miłości, ale także w sens dawania ludziom drugich szans. Historia słodka, urzekająca, a chwilami poruszająca- otula niczym ciepły koc, przywołuje na usta delikatny uśmiech i na kilka chwil całkowicie kradnie z głowy wszystkie nieprzyjemne myśli. Nie jest to historia na tyle intensywna, by wypalić się na zawsze pod Waszymi powiekami, ale idealna, by zrelaksować się po ciężkim dniu. Jeśli szukacie czegoś lekkiego, przyjemnego, a za razem wartościowego, to serdecznie polecam Wam tą pozycję.

  [Adres usunięty]

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 9 recenzji

Warto zwrócić uwagę na...
Figurki My Little Pony GoH Twilight Sparkle&Changeling 0/5 Nasza cena:
59,99 zł 88,80 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Figurki My Little Pony GoH Twilight Sparkle&Changeling

Odegraj trzymające w napięciu starcie jednego z przyjaciół ze straszliwym wrogiem z tym podwójnym zestawem My Little Pony: Strażnicy Harmonii! Ten zestaw z Księżniczką Twilight Sparkle i podmieńcem jest zainspirowany serialem telewizyjnym My Little Pony: Przyjaźń to Magia. Jako Księżniczka Twilight...
Czarny Lotos. Tom 1. Bang 5/5 Nasza cena:
35,40 zł 38,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Czarny Lotos. Tom 1. Bang

Mówią, że ten, kto mści się na drugiej osobie, traci część swojej niewinności. Ale ja nie jestem niewinna. Już od dawna. Zostałam okradziona z niewinności. Odebrano mi los, który był mi pisany. Duszę, z którą przyszłam na świat. Rubinowe serce osadzone w życiu pełnym nadziei i marzeń. To wszystko...
Zaginione laleczki. Laleczki. Tom 2 5/5 Nasza cena:
35,40 zł 38,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zaginione laleczki. Laleczki. Tom 2

Czy miałeś kiedyś wrażenie, że twoja dusza łączy się z drugą duszą? Czy oddychałeś czyimś powietrzem? Czułeś, jak stajecie się jednością? Ja tak. W końcu zaczęłam żyć, czuć, a nawet kochać, pomimo chaosu, który mnie otaczał. Opuściłam gardę. Wpuściłam kogoś do swojego serca. Detektyw Jade Phillips...
Czarny Lotos. Tom 2. Echo 5/5 Nasza cena:
35,40 zł 38,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Czarny Lotos. Tom 2. Echo

Podobno najdłuższe zarejestrowane echo rozbrzmiewało siedemdziesiąt pięć sekund, ale zapewniam cię, że tym razem potrwa to o wiele dłużej. Ogłuszający huk stłumił wszystkie dźwięki i pogrążył otaczający mnie świat w ciszy, pozwalając, by echo zniszczeń przetrwało znacznie, dłużej niż było to...
Tam dokąd zmierzamy 5/5 Nasza cena:
35,40 zł 38,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Tam dokąd zmierzamy

Jak to możliwe, że ta sama sytuacja, która była udręką, okazuje się w końcu wybawieniem? Nie wierzyłam w duchy – do pewnego momentu. Sześć lat temu mrożący krew w żyłach wypadek zmienił moje życie… na zawsze. Mam na imię Charlotte, ale większość ludzi mówi do mnie Char… I mam szczególny dar....
Przełom 5/5 Nasza cena:
35,40 zł 38,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Przełom

W głębinach Morza Karaibskiego, atomowy okręt podwodny w tajemniczych okolicznościach zostaje nagle zmuszony do przerwania swojej misji. Na jaw zaczynają wychodzić niezwykłe fakty, a ich tropem śledczy John Clay dociera do niewielkiej grupy biologów morskich, która niepostrzeżenie znalazła się o...
Zabić Sarai. W towarzystwie zabójców. Tom 1 5/5 Nasza cena:
35,40 zł 38,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zabić Sarai. W towarzystwie zabójców. Tom 1

Sarai miała zaledwie czternaście lat, kiedy matka uciekła z nią do Meksyku, gdzie zamieszkały ze znanym baronem narkotykowym. Z biegiem lat dziewczyna zapomniała, co to znaczy wieść normalne życie, ale nigdy nie porzuciła nadziei, że pewnego dnia ucieknie z miejsca, w którym była przetrzymywana...
Drogi Martinie 4/5 Nasza cena:
31,76 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Drogi Martinie

„Nie możecie przegapić!” – Angie Thomas, autorka bestsellera „New York Timesa”, The Hate U Give. To surowa, fascynująca i niezaprzeczalnie prawdziwa książka. W swoim oszałamiającym debiucie, w którym odważnie mierzy się z zagadnieniem stosunków międzyrasowych w Ameryce, Nic Stone dołącza do tytanów...
Dziesięć poniżej zera 5/5 Nasza cena:
35,40 zł 38,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dziesięć poniżej zera

„– Tutaj – powiedział, naciskając nieco powyżej mojego serca – tutaj masz dziesięć poniżej zera. I jesteś bliższa śmierci niż ja”.Nazywam się Parker. Moje ciało jest oszpecone bliznami, pamiątkami ataku, którego nie pamiętam. I nie chcę pamiętać. Wolę obserwować życie, niż go doświadczać.Ludzie...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula