Zestaw kreatywny dla 6 latki

Dziewczynka w wieku 6 lat interesuje się całym światem. Jest pełna energii i absorbuje wiele uwagi. Zestaw kreatywny dla 6-latki pomoże w ciekawy sposób zorganizować jej czas.


Pomysłowe serie dla 6-latek sprzyjają prawidłowemu kształtowaniu się sfery poznawczej, emocjonalnej oraz społecznej. Dziecko, które rozpoczyna szkołę, chętnie uczestniczy w zabawie z elementami nauki. Małą uczennicę z pewnością zainteresuje zestaw edukacyjny, który daje radość z rysowania, znajdowania wyjścia z labiryntu czy rozwiązywania innych łamigłówek. Umiejętność pisania i czytania warto kształtować przez kolorowanki, wycinaki oraz różne projekty plastyczne nadające się do wykonywania także w grupie.


Dla młodej artystki właściwy będzie zestaw rozwijający zdolności 6-latki. Ciekawa może być zabawa w projektantkę mody. "Zaprojektuj spódniczkę Anny Doh Vinci Kraina Lodu" ćwiczy umiejętności plastyczne z ulubionymi bohaterami bajek. Precyzję ruchów ręki doskonali się, lepiąc z plasteliny, wycinając oraz ucząc się szycia. "Zestaw kreatywny Uszyj Lalkę Sowa" lub "Shrek masa plastyczna" to doskonały trening małej motoryki. Pobudzanie wyobraźni i kreatywności jest bardzo ważne na tym etapie rozwoju, a zestaw kreatywny dla 6-latki jest do tego idealny.