Zabawki Pokemon

Pokémony to niezwykłe stworzenia z kultowej bajki, którą poznało już kilka pokoleń. Przechowywane w Poké Ballach, podbiły serca milionów dzieci na całym świecie. Dlatego też zabawki Pokemon pojawiły się w ofercie naszego sklepu. Zapoznaj się z naszym asortymentem i znajdź wymarzone Pokemony dla swojej pociechy!

Zabawki z serii Pokemon – figurki, puzzle, klocki i inne

Bohaterowie gry i bajki Pokemon to od lat jedne z najbardziej rozpoznawalnych postaci kreskówek. Nic więc dziwnego, że własny Pokemon do zabawy to marzenie wielu dzieci. Dlatego też w naszej ofercie pojawiło się wiele zabawek z serii Pokemon. Wśród nich znalazły się figurki Pokemonów takie jak:


  • Pokemon figurki bitewne – zestaw zawierający aż 6 różnych figurek w tym Pikachu, Treecko, Gible'a, Torchica, Mudkipa i Cubone’a.
  • Dragonite z kolekcji Battle Figure Pack – imponujących rozmiarów figurka, która liczy sobie niego ponad 30 cm.


To jednak jeszcze nie wszystko. W sprzedaży można bowiem znaleźć znacznie więcej zabawek z serii Pokemon. Wśród nich znalazły się także malowanki, gry karciane oraz puzzle 3D, w tym Kula Pokemon czarna Ravensburger, która po złożeniu zamienia się w pełnowymiarowy Pokeball. Fanom Pokemonów z pewnością do gustu przypadnie także bidon Pokemony oraz klocki.

Urocze maskotki Pokemon – wybierz ulubioną!

W kolekcji zabawek z serii Pokemon pojawiły się także maskotki. Miękkie i przyjemne w dotyku są idealne dla dzieci, które lubią się przytulać. Dużych rozmiarów Pikachu to jeden z najwierniejszych towarzyszy popołudniowej drzemki. Zabawki Pokemon to również skuteczny sposób na nocne koszmary. Wtulone w misia dziecko poczuje się bezpiecznie, dzięki czemu szybciej zaśnie. 


Co więcej, pluszaki Pokemon to także doskonały popomysłna prezent dla starszych dzieci. Przykładem tego może być m.in. maskotka interaktywna Snorlax. Pokemon ten nie tylko bardzo wiernie oddaje wygląd animowanego bohatera, ale i wydaje ponad 20 różnych dźwięków. W dodatku po naciśnięciu brzuszka Snorlax wibruje. Specjalnie z myślą o najmłodszych przygotowaliśmy również wiele innych postaci. Wśród nich znalazła się też zabawka Pokemon Jigglypuff, liczący 60 cm Charmander oraz wiecznie śpiący Bulbasaur. Wykonane z wysokiej jakości materiałów, są w 100% bezpieczne dla dzieci.