Lalka Barbie Color Reveal

Barbie to bez wątpienia najpopularniejsze lalki na świecie, które stały się istotną częścią popkultury. Z czasem, produkująca je firma Mattel wprowadzała na rynek co raz to ciekawsze wersje tych zabawek. Obecnie jednymi z najbardziej popularnych stały się lalki z serii Barbie Color Reveal. 


Lalki z serii Color Reveal to prawdziwa gratka dla każdej fanki lub fana Barbie. Samo otwieranie opakowania stanowi część całej zabawy. Wszystko zaczyna się od pociągnięcia za specjalnie oznaczony pasek. Po usunięciu zewnętrznej warstwy, przed oczami dziecka ukazuje się przezroczysta tuba, w której znajduje się lalka. Barbie z serii Color Reveal jest częściowo pokryta metaliczną farbką, która jest częścią niespodzianki. Po usunięciu zewnętrznego opakowania należy napełnić tubę ciepłą wodą, włożyć lalkę do środka i zdecydowanie poruszać całością. Woda zmieni swój kolor a po wyciągnięciu zabawki dziecko odkryje nowy wygląd swojej Barbie! Dzięki użyciu chłodnej wody możliwe jest także zmienienie kolor ust, włosów, a nawet makijażu lalki.


Oprócz wodnej niespodzianki, w opakowaniu znajdują się także kolorowe torebeczki skrywające dodatki do lalki. Każdy zestaw zawiera losową wersję kolorystyczną i różni się od siebie, co sprawia, że zabawa jest znacznie bardziej zaskakująca.