Kalendarz szkolny

Kalendarz szkolny powinien być towarzyszem każdego ucznia oraz nauczyciela. To pozycja, która pomoże w organizacji czasu, nauki, zajęć dodatkowych czy przygotowań do egzaminów. Dostępna jest w różnorodnych wydaniach, zarówno dedykowanych uczniom, jak i nauczycielom.

Kalendarz dla ucznia

Szkolny kalendarz dla uczniów przybiera często formę plannera dziennego lub tygodniowego. To tu uczniowie mogą zapisywać ważne informacje o sprawdzianach, spotkaniach z przyjaciółmi czy wycieczkach. Jest miejsce na notatki, cenne wskazówki albo zabawne historyjki. Można też wybrać "Kalendarz ósmoklasisty" lub "Kalendarz maturzysty" z wybranych przedmiotów, który jest już nieco inną publikacją - pomagającą w przygotowaniach do tych ważnych egzaminów. Popularne są również kalendarze tematyczne, na przykład dla wielbicieli postaci z bajek czy horrorów.

Kalendarz nauczyciela

Oferta szkolnych kalendarzy obejmuje także propozycje dla nauczycieli, które mogą ułatwić organizację pracy z uczniami. Kalendarz nauczyciela w układzie roku szkolnego jest znacznie wygodniejszy niż standardowe rocznikowe kalendarze. Posiada najczęściej dodatkowe strony na plany lekcji, informacje o uczniach, arkusze ocen. Wariantami kalendarza nauczyciela są te przeznaczone dla dyrektora czy pedagoga. Najczęstszą formą agendy jest książka, ale dostępne są także propozycje kalendarzy biurkowych i innych. Sprawdź, jaki wariant odpowiada Ci najlepiej, i wybierz swój kalendarz idealny.

Może zainteresują Cię również