Gry planszowe dla dorosłych

Najlepsze gry planszowe dla dorosłych to rozrywka dla każdego, kto uwielbia spędzać czas w dobrym towarzystwie. Odkryj najciekawsze propozycje gier na różne okazje i baw się doskonale, próbując swoich sił w nowych wyzwaniach!

Ciekawe gry planszowe dla dorosłych receptą na udaną imprezę towarzyską

Gry planszowe dla dorosłych, które tutaj odnajdziesz, rozkręcą każdą imprezę. Jeśli lubisz spędzać czas ze znajomymi, doskonale się przy tym bawiąc, koniecznie zaproponuj im wieczór spędzony przy najlepszych planszówkach!

Odnajdziesz tutaj najciekawsze gry na różne okazje. Wśród nich znajdują się m.in.

Planszówki dla dorosłych dla bardziej wymagających graczy

Dopracowana, wymagająca i ciekawa gra planszowa dla dorosłych to doskonały sposób na spędzenie wolnego czasu oraz zrelaksowanie się po długim dniu, po który chętnie sięgają miłośnicy rywalizacji i intrygujących przygód doświadczalnych w domowym zaciszu. Najlepsze gry planszowe dla dorosłych to takie, które w pełni angażują graczy oraz stanowią intelektualne wyzwanie, a także dostarczają prawdziwych emocji i pasjonującej rozrywki

Nasze TOP3 gier planszowych 18+

Doświadczeni gracze, którzy są wymagający względem wybieranych gier planszowych dla dorosłych z pewnością, chętnie sięgną po takie propozycje jak “Gierki małżeńskie”, “Tajniacy bez cenzury” czy “Polish biznes”.

“Gierki małżeńskie” to wciągająca gra planszowa dedykowana dorosłym uczestnikom, którzy chcą zmierzyć się ze swoim partnerem czy partnerką. W tej planszówce dla dorosłych występuje bowiem szereg losowych, pełnych humoru i ironii zadań, których wykonanie zbliża uczestników do ostatecznego zwycięstwa oraz zdobycia niesamowitej nagrody. 


“Tajniacy bez cenzury” to gra pełna wieloznacznych i zabawnych haseł, skojarzeń czy aluzji zapewniających grupie graczy pełną emocji rozgrywkę. Zasady gry są proste, jednak wymaga ona od graczy różnych umiejętności i pełnego zaangażowania, które przybliży drużynę do wyeliminowania wrogich szpiegów przy zachowaniu życia bezbronnych cywili i własnych wywiadowców. 


Kolejną propozycją dla wymagających graczy jest imprezowa gra towarzyska ”Polish biznes”, która polega na kupnie i sprzedaży nieruchomości. Wymaga ona zarówno inwestowania z głową i dokonywania mądrych transakcji, jak i wykonywania zadań alkoholowych. Wszystko to, aby wygrać i zostać prawdziwym polskim biznesmenem.

Gry dla dorosłych na motywach filmów, gier i książek

Ogromna gama gier planszowych dla dorosłych sprawia, że niemal każdy może znaleźć wśród nich propozycję idealną dla siebie. Dużą popularnością wśród miłośników popkultury cieszą się gry dla dorosłych inspirowane filmowymi i serialowymi klasykami, a także bestsellerowymi grami czy książkami. W planszowej grze dla graczy dorosłych inspirowanej światowymi hitami łączy się bowiem satysfakcjonująca rozgrywka oraz intrygujący motyw przewodni.

TOP3 planszówek dla dojrzałych graczy w popkulturowej tematyce

Do polecanych gier dla dorosłych inspirowanych motywami ze świata filmu, gier i książek można zaliczyć gry: “Stupromilowy las”, “The Lord of The Drinks. Władca Promili” i “Pięćdziesiąt rozkosznych nocy”

“Stupromilowy Las” to pełna humoru planszówka dla dorosłych graczy inspirowana przygodami Krzysia, który trafił do Stumilowego Lasu i poznał Kubusia Puchatka. Propozycja ta pozwala na przeniesienie się do niesamowitej krainy pełnej irracjonalnych zdarzeń i poznawanie intrygujących zakamarków swojej osobowości. 


Jedną z ciekawszych propozycji dla wszystkich miłośników książek i filmów z serii Władca Pierścieni jest gra planszowa dla dorosłych “The Lord of The Drinks. Władca Promili”. Z pewnością zamieni ona spotkanie ze znajomymi na pełną rywalizacji, zwrotów akcji i zaciekłości zabawę, w której pełno będzie nawiązań do wyjątkowej trylogii fantasy wzbogaconych o abstrakcyjną dawkę humoru. 


”Pięćdziesiąt rozkosznych nocy” to erotyczna gra dla dorosłych nawiązująca do przygód Anastasii Steele, na której drodze stanął intrygujący Christian Grey. Pełna niespodzianek i zachwycających zwrotów akcji gra z pewnością pozwoli na zapewnienie świetnej zabawy w sypialni.