TanioKsiążkowe Gadżety

Sprawdź bestsellerowe gadżety
TanioKsiążkowe skarpetki:
Skarpetki Idę BOOK wie gdzie
Podnieś swoją stopę życiową! A nawet dwie, nakładając na stopy urocze, TanioKsiążkowe skarpety. A następnie weź pod pachę książkę i oznajmij wszystkim w pomieszczeniu: „Idę BOOK wie gdzie!”
wybierz rozmiar:
36-40
41-46
TanioKsiążkowy kubek
Mój eliksir czytelniczy
TanioKsiążkowy kubek Mój eliksir czytelniczy to naczynie niezwykłe. Posiada bowiem wyjątkowe właściwości, które odkrywa tylko przed osobą, która kocha czytać i wierzy w magię. Mowa o Tobie? Zatem planując relaks z książką, wlej do niego ulubioną kawę lub herbatę, a ta w kontakcie z jego ściankami zamieni się w zaczarowaną miksturę.
pojemność: 250ml
Herbata zielona China Sencha
Herby End
HERBY END to w 100% klasyczna zielona herbata China Sencha, z wczesnych zbiorów. Zrywane wiosną w Chinach młodsze listki krzewów herbacianych zawierają większe stężenie substancji odpowiedzialnych za jej przyjemny, ale zdecydowany smak. Wystarczy zatem jeden łyk, by nabrać apetytu na jeszcze więcej książek.
gramatura: 50g
Torba
Books are great
TanioKsiążkowa torba Books Are Great to zdecydowany “must-have” zdeklarowanego miłośnika literatury. Chcesz wysyłać w świat jasny sygnał na temat swojej czytelniczej pasji? Przewieś ją przez ramię i dumnie krocz przed siebie! Nie zdziw się, jeśli podczas przechadzki usłyszysz westchnięcia zazdrosnych przechodniów. Bo któż nie chciałby właśnie tak transportować swoje skarby?
wymiary: 40x8x8x40 cm
W zestawie taniej
Pakiet 1:
Planer Książkary, Kawa ziarnista świeżo palona
69,80 zł 84,80 zł
Pakiet 2:
Planer Książkary,
TanioKsiążkowy kubek
74,80 zł 84,80 zł