Szef mojego serca to gorący romans biurowy, w którym nic nie jest takie, jakim się wydaje, a tajemnice są równie pociągające co nowy przystojny szef.
Ewa, przyjmując ofertę pracy, nie zakładała, że oprócz posady zyska także nowy obiekt westchnień. Nie może jednak ignorować faktu, że między nią a jej szefem zaczyna iskrzyć. Kiedy pożądanie wybucha pełnym płomieniem, szybko tłumi wyrzuty sumienia wynikające z nawiązania romansu z przełożonym. Adam zdecydowanie jest tego wart.
Okazuje się jednak, że ten idealny na pozór mężczyzna ma pewien sekret. W jego mieszkaniu są pewne białe drzwi, zawsze zamknięte na klucz. Stopniowo Ewa zyskuje pewność, że skrywa się za nimi jakaś mroczna tajemnica, do której nikt nie ma dostępu. Czy wpuszczenie Adama do jej życia aby na pewno było właściwą decyzją? I czy nie jest już za późno, aby się wycofać?
Szef mojego serca to pikantna historia pióra Alicji Sinickiej, prawdziwej mistrzyni domestic noir. Spodoba się wszystkim wielbicielkom gorących romansów i niepokojących historii, w których za fasadą normalności skrywają się mroczne historie.
Szef mojego serca to pierwszy tom Niegrzecznej Kolekcji – zbioru gorących, niezależnych historii pióra popularnych polskich autorek. Sięgnij po więcej!
O autorce
Alicja Sinicka – pisarka z Oławy, czuła i otwarta rozmówczyni, stająca przed nowymi wyzwaniami mama i wspierająca żona. Jej twórczość charakteryzuje się znakomitymi intrygami utkanymi z tajemnic i symboli. Najlepiej odnajduje się w powieściach domestic noir, które w jej wykonaniu są ekscytującą mieszanką thrillera i romansu. Znana z serii książek Oczy wilka oraz kobiecych dreszczowców „Stażystka”, „Obserwatorka” i „Służąca”.