Szaniec

Średnia: 3.9 Ilość ocen: 24
Wysyłka w
24 godziny + czas dostawy
Ilość stron
384
Rok wydania
2020
Inne wersje (2)
eBook, mobi, epub
za 26,35 zł
Audiobooki mp3
za 35,92 zł
Nasza cena: 27,31 zł 39,90 zł Taniej o: 32%

Wciągający kryminał opowiadający historię pięknego miejsca na Warmii i Mazurach.

"Szaniec" autorstwa Agnieszki Jeż przeniesie Cię w sam środek śledztwa prowadzonego przez dwoje ludzi o zupełnie odmiennych celach.

Warmia i Mazury to niezwykle malownicze i piękne tereny, jednak naznaczone czerwienią krwi. Dla niektórych stanowią ziemie odzyskane, dla innych zaś utracone. W majątku Karlewo działał niegdyś zakład opiekuńczy, jednak podczas wojny zamordowano znajdujących się w nim pacjentów. Na ich miejscu zakwaterowała się jednostka SS, która chroniła Wilczy Szaniec - kwaterę główną Adolfa Hitlera.

Kilkadziesiąt lat później na tym historycznym miejscu powstaje Szaniec - ekskluzywny hotel, wyróżniający się programem surwiwalowym. Według reklamy jest to idealne miejsce, aby "zajrzeć w głąb siebie". Ośmioro gości, pełna izolacja i odcięcie od świata. Warunki idealne - idealne do morderstwa.

Sprawę kryminalną prowadzą sierżant Wiera Jezierska i komisarz Janusz Kosoń. Kosoń zamierza już przejść na emeryturę, Wiera - awansować i wyrwać się z Giżycka.

Okazuje się, że ofiara to szanowany ksiądz dziekan z Olsztyna. Nazwa "Szaniec" zaczyna nabierać nowego znaczenia, a zbrodnia odkrywa swoje mroczne tajemnice. Każdy ma swój cel: komendantowi zależy na dobrych statystykach, kurii na ochronie Kościoła, a sierżant Wierze Jezierskiej - na odkryciu prawdy i zdemaskowaniu mordercy.


O autorce

Agnieszka Jeż to polska autorka kryminałów, sensacji, thrillerów, literatury obyczajowej, romansów, literatury pięknej oraz książek kulinarnych. Inne znane pozycje pisarki to m.in.: "Zwyczajne cuda", "Spotkajmy się po wojnie", "Miłość warta wszystkiego", "Taka miłość się zdarza", "Za siódmą górą", "Serce z szuflady" oraz "Kuchnia dwudziestolecia. Co i jak jadano".

Recenzje (24)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  "Szaniec" to pierwsza część cyklu kryminalnego z Wierą Jezierską. Tytułowy Szaniec to ekskluzywny hotel z programem surwiwalowym, miejsce które zapewnia izolację, odcięcie od świata i możliwość zajrzenia w głąb siebie. Jakie myśli mogą się do nas zbliżyć w tak nietypowym miejscu? Kilkadziesiąt lat wcześniej w tym samym miejscu, a więc okolicach Warmii i Mazur, działał Zakład Opiekuńczy, w którym później zainstalowała się jednostka SS chroniąca Wilczy Szaniec.

  Sierżant Wiera Jezierska i komisarz Janusz Kosoń prowadzą sprawę, która rozpoczęła się od ciała pozbawionego oznak przemocy. Biblijny cytat znajdujący się tuż przy nim jest pierwszą wskazówką, jednak mroczne miejsce pełne kolejnych tajemnic i tożsamość zamordowanego okazują się komplikować dotarcie do rozwiązania tej sprawy. Możemy przyjrzeć się wnikliwie decyzjom bohaterów, za którymi często stoją podziały, polityka, czy inne motywy, które tylko rodzą kolejne komplikacje i sprawiają, że nic nie jest oczywiste i łatwe do rozwiązania.

  “Szaniec” to kryminał bardzo intrygujący, w którym nie brakuje szokujących momentów. Bohaterowie zostali wykreowani w sposób, który pozwala nam przyjrzeć się lepiej pracy, którą wykonują, ale też odkryć jak działa system i jak wiele trudności w nim narasta. Czytelnik snuje domysły, ale wychodzące na jaw fakty z życia zamordowanego i wspomniane wcześniej podziały, rozgrywki na różnych szczeblach władzy tylko odsuwają nas od rozwiązania. Zakończenie zaskakujące i nieoczywiste, udowadniające, że dobro często nie wygrywa, a niektóre kwestie zostają pomijane, bo tak wygodniej.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  ⭐RECENZJA⭐

  W trakcie
  pobytu w hotelu zostaje zamordowany jeden z uczestników. Przy ciele ofiary leży tajemnicza kartka. Sprawę dostają sierżant Jezierska oraz komisarz Kosoń. Okazuje się, że zamordowany człowiek jest księdzem, co wszystko komplikuje. Na domiar złego nic nie jest takie, na jakie wygląda. Czy uda się złapać mordercę? A może ofiar będzie więcej?  @agnieszka_jez_pisarka zachwyciła mnie swoim kunsztem pisarskim. Lekkie pióro, przyjemny styl przyciąga czytelnika, wtedy chce się więcej i więcej. Kiedyś miałam z tą autorką do czynienia, ale w innej odsłonie 😉 i chyba ta kryminalna bardziej mi się podobała 😃 Historia toczy się swoim torem, jest morderstwo, ofiara, zbrodniarz, komisarze, wiele niewiadomych. Nie ma tutaj wartkiej akcji i jej zwrotów. Wszystko "płynie" spokojnie i nie przeszkadza to kompletnie. Powiem Wam, że czuć realizm w tej powieści, tak jakby się to działo naprawdę. A bohaterowie są świetnie wykreowani i bardzo pozytywni. Polubiłam ich i ich humor oraz upartość. I to jak pisarka poprowadziła całą tę fabułę naprawdę może zachwycić 😁 Każda postać, każdy trop ma coś wspólnego ze sobą. Ja tam każdego podejrzewałam o tę zbrodnię 😅 Normalnie szok 🙊🙈 Autorka poruszyła w tej lekturze bardzo ważny temat, który jest tematem tabu w naszym społeczeństwie. Cieszę się, że nie bała się go poruszyć i tak umiejętnie go poprowadziła. Oczywiście nie zdradzę szczegółów, bo wtedy bym Wam zaspojlerowała, a tego nie chcę, dlatego w tym miejscu zachęcam Was do sięgnięcia po tę powieść. Warta jest tego czasu! A może ktoś z Was już czytał tę lekturę? A może ktoś ma w planie? Dajcie znać 😃 Miłego i zaczytanego dnia Wam życzę 😘  Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję @burdamedia 🖤

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzent Wybitny
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Książka ,,Szaniec'' to bardzo dobry debiut. Jest to lekki, spokojny kryminał z tajemnicą, zagadką w tle. Rozdziały krótkie, napisane w przystępnym języku. Akcja toczy się powoli, ale logicznie i nie męczy czytelnika. Poznajemy bardzo dużo, dobrze wykreowanych postaci, niektóre są wręcz dziwaczne w swoim zachowaniu. Narracja przedstawiona z dwóch perspektyw- śledczej i samej ofiary. Śledztwo jest prowadzone skrupulatnie, mimo dużej ilości podejrzanych, dzięki czemu zaglądamy w ich przeszłość, a na jaw wychodzą dziwne sekrety, co sprawia, że każdy z nich mógł mieć motyw, by zabić.

  Wielki szacunek w stronę autorki, że poruszyła tak trudny i kontrowersyjny temat, o którym się nie mówi i nie pisze. To wierzchołek góry lodowej, jakim jest problem pedofilii w polskim Kościele katolickim. Ta historia pozwala zdemaskować kłamstwa, którymi przez lata zasłania się kościół i zrozumieć błędne koło, ktore sprawia, że cały czas sprawy zamiatane są pod dywan. Poznajemy osoby, które dopiero jako dorosłe znalazły w sobie odwagę, by powiedzieć o tym co spotkało ich z rąk kapłana. Krzywda wyrządzona niewinnym, niszczona bezbronność i niewinność. Ciężko zmierzyć się z myslą, że tysiące osób mogą nosić w sobie taką traumę, a sprawcy pozostają bezkarni. Ja osobiście polecam Wam tę książkę

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 3/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Na Mazurach, w ekskluzywnym hotelu Szaniec, powstałym na miejscu kwatery głównej Adolfa Hitlera i oferującym niezwykle kosztowne turnusy survivalowe dochodzi do morderstwa.

  Zamordowanym okazuje się szanowany ksiądz dziekan z Olsztyna. I tylko tajemniczy cytat pozostawiony przy jego ciele może świadczyć o tym, że w śmierci ktoś mu pomógł. W turnusie bierze udział osiem osób, które w większości się nie znają i nic o sobie nie wiedzą. Nie ma możliwości, aby zbrodni dokonał ktoś spoza obiektu. Sprawę tajemniczej śmierci prowadzą sierżant Wiera Jezierska, która liczy dzięki tej sprawie na docenienie i awans, oraz komisarz Janusz Kosoń, który już myśli o zbliżającej się emeryturze. Komendantowi zależy na szybkim zamknięciu sprawy, kurii na zachowaniu dobrego imienia księdza i obronie kościoła a Wierze na odkryciu prawdy. Czy jej się to uda, czy to jednak wpływ osób trzecich będzie miał największy wpływ na rozwiązanie sprawy tego tajemniczego morderstwa?

  Książka „Szaniec” Agnieszki Jeż to pozycja dotykająca niewątpliwie delikatnego tematu, jakim jest wykorzystywanie seksualne nieletnich chłopców przez księży. Autorka próbowała pokazać nam, jak głęboko w człowieku tkwi żal i chęć zemsty za doświadczone krzywdy, a z drugiej strony, jak bardzo kuria dba o wizerunek „swoich” ludzi i nie pozwala na niszczenie ich dobrego imienia, nawet w obliczu niepodważalnych dowodów.

  Kryminał ten czytało się dobrze, jednak zabrakło mi w nim akcji i napięcia. Nie wciągnął mnie, nie pochłonął, nie czułam, że za wszelką cenę musiałam się dowiedzieć co dalej. Na dużą pochwałę natomiast zasługuje sam pomysł na fabułę. Przyznam jednak szczerze, że momentami gubiłam się, który wątek dotyczył jakiego bohatera. Autorka przytoczyła również historię miejsca, w którym powstał hotel, a także użyła retrospekcji, abyśmy mogli poznać również trochę bliżej księdza Daniela oraz jego słabości, które doprowadziły do takiego, a nie innego zakończenia.

  Zakończenie również nie wywołało we mnie jakiejś żywszej reakcji. Sprawa wyjaśniona – sprawa zakończona. Tego, czego dowiedzieliśmy się w toku śledztwa nikt nam nie zabierze, ale nie sądzę, aby ta pozycja zagościła w moich myślach na dłużej.

  Oczywiście, jak zawsze, zachęcam do zapoznania się samemu z tą pozycją, gdyż nie mogę stwierdzić, że jest ona zła czy beznadziejna. Po prostu mnie nie porwała.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  No to mamy kryminał. Znakomity.🔥

  Miejsce:

  Szaniec, jakby surwiwalowy hotel. Cicho, kameralnie, może nawet trochę ekskluzywnie. Blisko natury. Reset duszy i odcięcie się od świata zagwarantowane, przynajmniej tak napisano w folderze reklamowym.

  Zbrodnia:

  Wielka sprawa. Morderstwo w kolorze czerni. W końcu to firmowy kolor ofiary – księdza. Równanie z jedną niewiadomą. „Dziecinnie” prosta sprawa. Zaplanowane i dobrze zorganizowane zabójstwo z premedytacją. Wynik hołubionej przez lata urazy.

  Podejrzani:

  Ich troje, dwoje, tylko jeden z nich?

  Śledztwo:

  Jak to mówią, po nitce do kłębka kroczymy z sierżant Wierą Jezierską i komisarzem Januszem Kusoniem.

  Najpierw nie mieli nic. Potem zaczęły wpadać im pod nogi kamyki tropów. W tej sytuacji o potknięcie nie trudno..

  Jak się okazuje, intuicja, to istotna cecha policjanta. Nie wszystkie morderstwa maja konstrukcję cepa. A kruszyć mur można na wiele sposobów.. choć czasami, mimo posiadania markowego młotka, efektów brak..

  „Szaniec” to świetny kryminał. Nieoczywista zagadka. Trudny temat. Morderstwo z morałem. Wyraziści bohaterowie, którzy sprytnie ociosali przeszłość do tu i teraz.

  Kawał dobrej roboty.

  Polecam💙

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 19 recenzji

Warto zwrócić uwagę na...
Kto jest bez grzechu 5/5 Nasza cena:
27,31 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Kto jest bez grzechu

Nominowana do Nagrody Wielkiego Kalibru Agnieszka Jeż opowiada wciągającą, duszną i nieoczywistą historię zwykłych ludzi i niezwykłych zbrodni. Znana czytelnikom ze znakomicie przyjętych Szańca i Odpłaty sierżant Wiera Jezierska, cholernie ambitna idealistka z misją, nie zawaha się odsłonić...
Odpłata z autografem 0/5 Nasza cena:
25,32 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Odpłata z autografem

Podhale i Mazury – dwa odmienne światy, trzy różne zbrodnie. Jeden dług. Podhale, 1945. Ta zbrodnia wszystko zaczęła. Podhale, 2019. Ta zbrodnia wszystko skończyła. Mazury, 2014. Ta zbrodnia wszystko ujawni. Zwyczajne włamanie do domku letniskowego na Mazurach – sprawa, jakich wiele, która tylko...
Odpłata 4/5 Nasza cena:
27,31 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Odpłata

Podhale i Mazury – dwa odmienne światy, trzy różne zbrodnie. Jeden dług. Podhale, 1945. Ta zbrodnia wszystko zaczęła. Podhale, 2019. Ta zbrodnia wszystko skończyła. Mazury, 2014. Ta zbrodnia wszystko ujawni. Zwyczajne włamanie do domku letniskowego na Mazurach – sprawa, jakich wiele, która tylko...
Jedyny dzień w roku 0/5 Nasza cena:
24,98 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Jedyny dzień w roku

Piękna opowieść o zaglądaniu w głąb siebie, w swoje wspomnienia i pragnienia. To także historia o tym, że święta to naprawdę szansa na wszystko – gdy zechce się z tej szansy skorzystać. Świat wyhamowuje, łagodnieje, pachnie piernikiem i skrzy się śniegiem. W tej pięknej scenerii cichną spory,...
Spotkajmy się po wojnie 4/5 Nasza cena:
26,60 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Spotkajmy się po wojnie

Trzy pokolenia, dwie historie, jeden wspólny los. Piękna opowieść o miłości i wojnie. Anna Matkowska i Marcin Zieliński zaczynają nowe życie. Razem będą zapisywać czystą kartę ich przyszłości. Podczas przyjęcia zaręczynowego okazuje się jednak, że ta historia zaczęła się wiele lat wcześniej,...
Serce z szuflady dom pod trzema lipami Tom 1 5/5 Nasza cena:
26,71 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Serce z szuflady dom pod trzema lipami Tom 1

Pierwszy tom serii "Dom Pod Trzema Lipami” Na palcu błyszczał diament, w szafie wisiała piękna sukienka, a serce Klary przepełniała radość. Jeszcze chwila i zmieni marzenie w rzeczywistość – uda jej się ułożyć życie, przez które pójdzie pod ramię ze swoim idealnym mężem. Nie to co mama. I babcia. I...
Wszyscy pragnęliśmy miłości 5/5 Nasza cena:
26,51 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wszyscy pragnęliśmy miłości

Piękna opowieść o zakazanym uczuciu w mrocznych czasach. O trudnych wyborach, winie, ale przede wszystkim o wybaczaniu i wielkiej sile miłości. Przypadkowe spotkanie Emila Silversteina i Ireny Sadowińskiej wiosną 1939 roku uruchamia lawinę dramatycznych zdarzeń. Ona jest „Irką od biednych”,...
Taka miłość się zdarza 0/5 Nasza cena:
23,23 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Taka miłość się zdarza

Nowy związek powinien być piękną przyszłością – bez problemów, bez niespodzianek i tylko we dwoje. Klara przebyła długą drogę, znacznie dłuższą niż kilometry dzielące Kraków od Warszawy. Odbyła podróż w przeszłość, poznała mroczną tajemnicę swojej rodziny. Została porzucona przed ołtarzem, a potem...
Zwyczajne cuda 4/5 Nasza cena:
22,79 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zwyczajne cuda

Ogłoszenie powieszone na osiedlowej tablicy daje początek niezwykłym wydarzeniom. Pozornie niezwiązane ze sobą nitki różnych historii zaczynają się splatać w jedną opowieść o miłości, bo przecież przed świętami każdy jeszcze mocniej pragnie kochać i być kochanym. Losy bohaterów przecinają się w...
Jak przechytrzyć nieboszczyka 4/5 Nasza cena:
30,84 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Jak przechytrzyć nieboszczyka

Wakacje all-inclusive mają kilka wad. Po pierwsze – cena. Po drugie – sztuczność i rozlazła nuda pobytu. Po trzecie – średnio dwa dodatkowe kilo na tydzień. Po czwarte – wcale nie tak łatwo przestać tam być singielką… Z tych i paru innych powodów Lucyna i Elwira decydują się na urlop nad Bałtykiem....
Za siódmą górą 0/5 Nasza cena:
23,23 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Za siódmą górą

Co decyduje o naszym losie: przypadek czy przeznaczenie? Klara, porzucona przez narzeczonego tuż przed ślubem, jest przekonana, że nad jej życiem ciąży fatum. Pech, który sprawia, że od stu lat żadna Majewska nie wyszła za mąż. Wyjeżdża do Krakowa, by się zająć odziedziczonym po prababci...
Wszyscy pragnęliśmy miłości 0/5 Nasza cena:
46,61 zł 49,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wszyscy pragnęliśmy miłości

Przypadkowe spotkanie Emila Silversteina i Ireny Sadowińskiej wiosną trzydziestego dziewiątego roku kilka miesięcy później uruchomi lawinę wojennych zdarzeń. Ona jest "Irką od biednych", wrażliwą na każde nieszczęście, on - Żydem, dla którego jedynym ratunkiem jest kryjówka po aryjskiej stronie....
Wybrane bestsellery
Repetytorium maturzysty 2021. Język polski. Poziom podstawowy i rozszerzony 5/5 Nasza cena:
20,40 zł 29,80 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Repetytorium maturzysty 2021. Język polski. Poziom podstawowy i rozszerzony

Repetytorium Maturzysty język polski Wydawnictwa GREG jest książką wychodzącą naprzeciw oczekiwaniom maturzystów - zawiera całość materiału potrzebnego do przygotowania się do matury w jej aktualnej formule. Całość jest zgodna z obowiązującą podstawą programową (matura 2021) i zawiera materiał...
Chąśba 0/5 Nasza cena:
29,43 zł 43,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Chąśba

Co mają wspólnego zrzędliwy starzec z drewnianą nogą (który jest tylko zwykłym katem), niezbyt potężnej budowy chłopak (który do wszelkich przygód ma dość ambiwalentny stosunek) oraz pewna pyskata dziewczyna (która posiada, co prawda, znamię w kształcie śnieżynki, ale absolutnie nie jest ściganą...
Arabska kochanka. Arabska saga. Tom 12 0/5 Nasza cena:
25,59 zł 42,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Arabska kochanka. Arabska saga. Tom 12

Jak świat światem, podczas wojny, czy zarazy, ludzie zakochiwali się w sobie i czerpali z życia pełnymi garściami. Kiedy nie wiadomo, czy za chwilę będziemy zdrowi i żywi, oddajemy się uczuciom, dzięki którym zapominamy o otaczającym nas złu. Tak też robią bohaterowie "Arabskiej kochanki",...
CzaroMarownik 2022 5/5 Nasza cena:
25,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

CzaroMarownik 2022

To będzie rok pełen uroku! CzaroMarownik 2022 – solidna dawka magicznych inspiracji Magiczny kalendarz księżycowy CzaroMarownik to zupełnie wyjątkowe na polskim rynku połączenie wygodnego organizera z poradnikiem. Oprócz mnóstwa informacji i ciekawostek znajdziesz w nim miejsce na własne notatki,...
Zero 0/5 Nasza cena:
35,23 zł 46,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zero

Z sieci nigdy nie znikniesz. Londyn. Podczas pościgu zostaje zastrzelony młody chłopak. Cynthia Bonsanth, dziennikarka, próbuje wyjaśnić jego śmierć. Trop wiedzie do popularnej platformy internetowej Freemee, która specjalizuje się w gromadzeniu i analizowaniu danych, obiecując milionom swoich...
Boginie 4/5 Nasza cena:
33,09 zł 42,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Boginie

Nowa powieść autora bestsellerowej „Pacjentki”, thrillera, który podbił serca milionów czytelników. Edward Fosca jest mordercą. Mariana jest pewna. Ale Fosca jest nietykalny. Przystojny i charyzmatyczny profesor literatury greckiej na Uniwersytecie Cambridge jest uwielbiany zarówno przez...
Wsiąść do Pociągu. Europa 5/5 Nasza cena:
126,90 zł 199,95 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wsiąść do Pociągu. Europa

Od urwistych wzgórz Edynburga po słoneczne nabrzeża Stambułu, z dusznych alej Pampeluny do wietrznego Berlina - Wsiąść do pociągu: Europa zabierze cię w wielką podróż przez wielkie miasta Starego Kontynentu u progu zeszłego stulecia. Czy odważysz się przebyć mroczne tunele Szwajcarii? Wsiądziesz na...
Dom marionetek 5/5 Nasza cena:
27,31 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dom marionetek

Czy zemsta jest słodsza od wybaczenia? Gdy najbliższa osoba rani, można wybrać zemstę lub odpuścić. Co przyniesie upragnioną wolność? Joanna, po zdradzie partnera i zakończeniu trudnego związku, postanawia wyjechać. Praca w luksusowym domu z bajecznym ogrodem i opieka nad rezolutną pięciolatką...
Samotni 0/5 Nasza cena:
27,37 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Samotni

W 1969 roku sześcioro młodych ludzi przyjeżdża do Uppsali. Tu krzyżują się ich drogi i zawiązuje się między nimi swego rodzaju przyjaźń. Jednak pewne wydarzenie zmienia wszystko. Koniec pobytu w Uppsali oznaczać będzie koniec czegoś jeszcze… Kilkadziesiąt lat później naukowiec z uniwersytetu w Lund...
Lepszy rok 2022 z Katarzyną Miller 0/5 Nasza cena:
41,00 zł 59,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Lepszy rok 2022 z Katarzyną Miller

Rok z Katarzyną Miller - rok radości i rozwoju. Każdy nowy rok to symboliczny nowy początek. Jeśli otworzysz się na zmiany może być ON lepszy. A któż może być lepszą przewodniczką po roku 2022 niż zachwycająca mądrością i humorem Katarzyna Miller. Dzięki jej poradom przypomnisz sobie jak zająć się...
To, co najcenniejsze 5/5 Nasza cena:
29,37 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

To, co najcenniejsze

Samantha Young, mistrzyni miłosnych historii, porywa pełnym pasji, namiętności i napięcia nowym tomem swojej bestsellerowej serii. Dziewięć lat temu Emery Saunders porzuciła wygodne, ale puste i samotne życie miliarderki i przeniosła się do Hartwell, uroczego nadmorskiego miasteczka, gdzie...
Dom pełen miłości. Przepisy na cztery pory roku 0/5 Nasza cena:
38,98 zł 59,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dom pełen miłości. Przepisy na cztery pory roku

Witaj Ukochana Przyjaciółko mojego serca! Napisałam tę książkę niemal jak list do Ciebie, w którym pragnę podzielić się dobrem i życiowym doświadczeniem. Pomysł na tę książkę zrodził się wśród moich czytelniczek i uczestniczek warsztatów. To one wymarzyły sobie książkę z przepisami na cztery pory...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula