Storm

Książka
29,99 zł
Książka
14,99 zł
Outlet
8,49 zł

Informacje szczegółowe Pokaż wszystkie

Seria: Storm Riders MC
Oprawa: Miękka
Wydawnictwo: Akurat
Rok wydania: 2021
Ilość stron: 320
Opis

Oto "Storm" - pikantna powieść, w której spotkasz mężczyzn lubiących ryzyko, odważne kobiety i nieposkromione motocykle... Czy odważysz się ruszyć na kolejną przejażdżkę wraz z Anną Wolf?

Summer to młoda matka, która samotnie wychowuje swojego ukochanego synka. Gdy szef złożył jej niestosowną propozycję, kobieta sprzeciwiła mu się i w konsekwencji straciła pracę. Teraz, by na nowo zyskać źródło zarobku, Summer postanawia poprosić o pomoc swoją krewną. Zostało jej niewiele osób, na które może liczyć, wierzy jednak, że Connie znajdzie jakieś rozwiązanie i pomoże jej na nowo zyskać finansową równowagę.

W Jackson Summer spotyka mężczyznę, o którym zdecydowanie wolałaby nie pamiętać. To ojciec jej syna - atrakcyjny Storm, który obecnie zarządza słynnym klubem motocyklowym i nie w głowie mu poświęcanie życia na stałe związki czy wielkie uczucia. Kobieta nie chce, by dawny kochanek poznał jej sekrety. Nie jest gotowa, by przekonać się, jak Storm zareaguje na wieść o synu ani jak inni motocykliści przyjmą nowe gorące plotki.

Czy niespodziewane spotkanie zmieni życie Summer? A może Storm nie wybaczy jej tego, co przed nim ukrywała?


O autorce

Anna Wolf jest polską pisarką, która umiejętnie łączy sceny pełne emocji i zwrotów akcji z poruszającymi opowieściami miłosnymi. Znana jest m.in. z brawurowego cyklu "Gangsterzy". "Storm" jest drugim tomem gorącego cyklu "Storm Riders MC" - opowieści o buntowniczych mężczyznach i niepokornych kobietach, które całkowicie zawróciły im w głowach.

Szukasz więcej propozycji? Zobacz nasze tytuły z kategorii romans lub z serii Storm Riders MC

Czy powieść "Storm" można czytać bez znajomości pierwszego tomu serii Storm Riders MC?

Zaleca się czytanie tej książki z zachowaniem chronologii serii, ponieważ fabuła ściśle nawiązuje do wydarzeń z poprzedniej części. Powieść kontynuuje skomplikowane wątki związane z funkcjonowaniem klubu motocyklowego oraz relacjami między bohaterami znanymi z debiutanckiego tomu. Znajomość wcześniejszych losów postaci pozwala w pełni zrozumieć motywacje Storma i dynamikę panującą wewnątrz grupy. Lektura w odpowiedniej kolejności gwarantuje płynność odbioru i pozwala uniknąć dezorientacji przy odwołaniach do przeszłości. Jest to kluczowe dla pełnego doświadczenia emocjonalnego, jakie przygotowała autorka.

Jaki klimat dominuje w drugim tomie serii autorstwa Anny Wolf?

Książka utrzymana jest w mrocznym i intensywnym klimacie romansu typu Motorcycle Club (MC), przeznaczonego dla dorosłych czytelników. Odbiorcy odnajdą tutaj brutalne realia życia członków gangu, walkę o lojalność oraz namiętność przeplataną realnym niebezpieczeństwem. Autorka skupia się na surowym, męskim świecie, w którym zasady są twarde, a błędy kosztują bardzo wiele. To lektura pełna napięcia, nagłych zwrotów akcji i odważnych scen obyczajowych. Całość tworzy dduszną i wciągającą atmosferę charakterystyczną dla nurtu dark romance.

Kim jest tytułowy bohater i jaką rolę odgrywa w hierarchii klubu?

Storm to charyzmatyczny i bezwzględny członek Storm Riders MC, który w tej części staje przed trudnymi wyborami osobistymi. Jako postać o silnym charakterze reprezentuje on kluczowe wartości klubu, takie jak braterstwo oraz bezgraniczne oddanie barwom gangu. W tej odsłonie serii jego lojalność zostaje wystawiona na ciężką próbę w obliczu zagrożenia bliskiej mu kobiety. Postać ta idealnie uosabia archetyp niebezpiecznego mężczyzny, który dla ochrony własnego terytorium nie cofnie się przed niczym. Jego rozwój stanowi główną oś fabularną tej publikacji.

Dla kogo książka "Storm" może okazać się nieodpowiednim wyborem?

Powieść nie jest wskazana dla osób unikających w literaturze wulgaryzmów, dosłownej brutalności oraz bardzo odważnych scen erotycznych. Ze względu na tematykę poruszającą wątki przestępcze i przemoc, treść jest dedykowana wyłącznie pełnoletnim czytelnikom o dużej tolerancji na mocne wrażenia. Osoby szukające lekkiego, sielankowego romansu lub delikatnej literatury obyczajowej mogą poczuć się przytłoczone surowością przedstawionego świata. Jest to pozycja specyficzna, skierowana do fanów mrocznych historii, w których granica między dobrem a złem jest zatarta. Buduje to autentyczność gatunkową, ale wymaga odpowiedniego nastawienia odbiorcy.

Czy historia skupia się wyłącznie na romansie, czy zawiera też wątki sensacyjne?

Fabuła harmonijnie łączy intensywny wątek miłosny z elementami thrillera oraz literatury sensacyjnej. Motyw rodzącego się uczucia rozwija się na tle porachunków między gangami, intryg i walki o przetrwanie w niebezpiecznym środowisku. Czytelnik śledzi nie tylko emocjonalną przemianę protagonistów, ale również dynamiczne akcje związane z obroną interesów klubu motocyklowego. Takie połączenie gatunkowe zapewnia szybkie tempo akcji i nie pozwala na nudę podczas lektury. Każdy rozdział dostarcza nowych informacji o zagrożeniach czyhających na bohaterów.

Szczegóły
  • Tytuł: Storm
  • Autor: Anna Wolf
  • Wydawnictwo Akurat
  • Seria Storm Riders MC
  • Oprawa: Miękka
  • Rok wydania: 2021
  • Ilość stron: 320
  • Format: 13.0 x 20.5 cm
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 9788328719347
  • Język: polski
  • Nr wydania: 1
  • ISBN: 9788328719347
  • EAN: 9788328719347
  • Wymiary: 13x20.5 cm
  • Dane producenta: Wydawnictwo MUZA SA, Sienna 73, 00-833 Warszawa, Polska, muza@muza.com.pl, tel. 22 621 17 75
Recenzje książki Storm (44)
  1. taniaksiazka.pl
    Początkujący Recenzent
    Ocena:
    5/5
    Opinia potwierdzona zakupem
    Autor opinii z tym oznaczeniem jest naszym Klientem i kupił ten produkt w naszym sklepie.
    Dodana przez Adela D. w dniu 2022-05-04
    Recenzja dotyczy produktu typu: książka
    7 z 14 osób uznało recenzję za przydatną

    Super książka,, fajnie się czyta, polecam,mile spędzony czas

    Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
    Napisz pierwszy komentarz
  2. taniaksiazka.pl
    Początkujący Recenzent
    Ocena:
    5/5
    Opinia potwierdzona zakupem
    Autor opinii z tym oznaczeniem jest naszym Klientem i kupił ten produkt w naszym sklepie.
    Dodana przez Agnieszka S. w dniu 2022-04-06
    Recenzja dotyczy produktu typu: książka
    4 z 9 osób uznało recenzję za przydatną

    Świetny klimat książki.Dominujacy facet i pyskata drobna kobietka pojawia się powtórnie w jego życiu. Wzajemne niedomówienia .Super akcja .Polecam

    Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
    Napisz pierwszy komentarz
  3. taniaksiazka.pl
    Recenzenckie Mistrzostwo Świata
    Ocena:
    5/5
    Opinia użytkownika sklepu
    Autor opinii z tym oznaczeniem jest zarejestrowanym użytkownikiem sklepu. Nie możemy potwierdzić, że produkt został kupiony w naszym sklepie.
    Dodana przez Edyta B. w dniu 2022-10-25
    Recenzja dotyczy produktu typu: książka
    6 z 8 osób uznało recenzję za przydatną

    Jest to kolejna część serii "Storm Riders MC".

    Summer to kobieta z bolesną przeszłością. Samotna matka 4-letniego chłopca. Po utracie pracy musiała szukać wsparcia u kuzynki - Connie. Niespodziewanie, już na samym początku pobytu u niej, Summer musi zmierzyć się z przeszłością w postaci ojca swojego dziecka, z którym nie miała żadnego kontaktu od 5 lat. 

    Storm to prezes klubu motocyklowego. Silny, stanowczy i pewny siebie mężczyzna, który podobnie jak jego klubowi bracia, preferuje życie bez zobowiązań i szybkie numerki z przelotnymi kobietami. 

    Przypadkowe spotkanie tej dwójki przybrało nieoczekiwany obrót. Storm, czując się oszukanym, nie chce znać i widzieć Summer. Kobieta z kolei za wszelką cenę chce ukryć przed nim swój sekret. 

    Czy summer zdoła ukryć synka? Czy Storm odkryje prawdę? Jak mężczyzna zareaguje na bliską relację swojej byłej dziewczyny z innym bikerem? Jak ułoży się życie Summer i Storma?

    Słowne przepychanki, kłótnie, robienie sobie na złość. Strach, niepewność, obawa. Próba zatajenia prawdy. Uczucie, które mimo ran i upływu lat, nie wygasło. Odpowiedzialność za swoje czyny. Wybaczenie, druga szansa, nowy początek. Bardzo dużo naprawdę gorących scen, które czytałam z dużą przyjemnością. 

    Ponownie poznajemy naprawdę fajnie wykreowanych bohaterów. Mężczyzna, samiec alfa, który słynie z dominacji, zmienia się, gdy na jego drodze staje kobieta, które umie zawładnąć jego sercem. Kobieta, która pokazuje pazury i nie daje się stłamsić.

    Każda kolejna część tej serii coraz bardziej mi się podoba i odnoszę wrażenie, że coraz więcej się w nich dzieje. Naprawdę polubiłam świat silnych bikerów. Podoba mi się ich z pozoru szorstki tryb bycia. Obowiązki, imprezy, dziwki. Do momentu, aż na ich drodze staje odpowiednia kobieta, która potrafi ustawić ich do pionu. 

    Książka napisana jest standardowo naprawdę przyjemnym stylem i czyta się ją lekko i szybko. Jest też mocno wciągająca.

    Po takie książki sięgam z ogromną chęcią. Szczerze polecam ją przeczytać.

    Dziękuję Wydawnictwu Muza za egzemplarz :)

    Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
    Napisz pierwszy komentarz
  4. taniaksiazka.pl
    Recenzenckie Mistrzostwo Świata
    Ocena:
    4/5
    Opinia użytkownika sklepu
    Autor opinii z tym oznaczeniem jest zarejestrowanym użytkownikiem sklepu. Nie możemy potwierdzić, że produkt został kupiony w naszym sklepie.
    Dodana przez Wioleta K. w dniu 2021-11-16
    Recenzja dotyczy produktu typu: książka
    9 z 16 osób uznało recenzję za przydatną

    Mieli się już nigdy nie spotkać. Summer uciekła od apodyktycznego mężczyzny, który zranił ją bardzo głęboko. Czy będą mieli szansę na to, aby odbudować coś, co dawniej zrodziło się między nimi ? Czy szczera rozmowa wystarczy, aby zaakceptować to, co się wydarzyło i dać sobie szansę na wspólną przyszłość?

    Storm jest prezesem klubu motocyklowego. Dla niego kobieta jest tylko na chwilę i więcej niczego od życia nie oczekuje. Ma swoich braci, względy pokój i swój motocykl. Jednak pojawienie się kobiety w jego życiu, szczególnie tej która znaczyła dla niego wiele zmienia jego priorytety szczególnie, że jego była kobieta ma dziecko, które jest jego.

    „Ona jak żadna inna zasługuje na wszystko.”

    Storm nie podda się łatwo, będzie walczył o kobietę, jednak ponowne zaufanie, po zranieniu nie następuje szybko. Szczególnie, że klimat klubu nie za bardzo wpływa odbudowaniu relacji. Dodatkowo, na drodze Summer pojawia się ktoś nowy. Kogo wybierze kobieta ? Czy dawne zauroczenie zwycięży ?

    Szczerze powiedziawszy szykowałam się na coś naprawdę dobrego w stylu Ani, jednak zabrakło mi czegoś naprawdę wybuchowego. Ciągłe przepychanki, niezdecydowanie troszkę było jednak dla mnie dla czytelnika nużące. Brakowało mi jakiegoś dobrego zwrotu akcji, który zaskoczy, a niestety tego tutaj nie znalazłam. Książka, która nie wyróżnia się aż tak bardzo na tle innych, które się pojawiły. Chyba widziałam w niej zbyt duże podobieństwo do poprzedniej części.

    Czuję ogromny niedosyt, bo wiem, że Anie stać na dużo. Niestety okładka również całkowicie jest tutaj nietrafiona i nie oddaje charakteru książki. Ja jako czytelnik wymagam czegoś więcej od Autora, który już kilka książek wydał. Potrzebuje zaskoczenia i zarazem powiewu świeżości. Niestety tego tutaj nie znalazłam, a szkoda. Coś jednak chyba tutaj nie wypaliło.

    Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
    Napisz pierwszy komentarz
  5. taniaksiazka.pl
    Recenzenckie Mistrzostwo Świata
    Ocena:
    5/5
    Opinia użytkownika sklepu
    Autor opinii z tym oznaczeniem jest zarejestrowanym użytkownikiem sklepu. Nie możemy potwierdzić, że produkt został kupiony w naszym sklepie.
    Dodana przez Marta W. w dniu 2022-01-13
    Recenzja dotyczy produktu typu: książka
    8 z 15 osób uznało recenzję za przydatną

    ,,Storm" to nie tylko historia o niebezpiecznych motocyklistach, to książka, która pokazuje miłość matki, która zawsze jest bezwarunkowa.

    Summer to kobieta, która jest twarda, po każdym upadku podnosi się z kolan, by iść dalej na przód z uniesioną głową, a napędza ją miłość do syna, dla którego jest w stanie znieść wszystkie upokorzenia.

    Storm prezes klubu motocyklowego, który jest bezwzględny, nie da sobie w kaszę dmuchać, a dla rodziny jest w stanie zrobić wszystko!

    Summer i Storma wiąże przeszłość, która pozostawiła ślad o sobie! Co takiego skrywa Summer? Czy Storm pozna prawdę? Tego Wam nie zdradzę, ale koniecznie zajrzyjcie do książki!

    ,,Storm" to jak dla mnie rewelacyjna książka, od której nie mogłam się oderwać! Jak to ja zawsze zakręcona i gdzieś po drodze, zgubiłam pierwszy tom, ale wiecie, o czym to świadczy, że spokojnie można czytać ,,Storma" bez znajomości pierwszego tomu. Summer to postać, którą podziwiam, jestem pod wielkim wrażeniem jej determinacji i tego, jak silną jest kobietą, mimo że los nie był dla niej łaskawy! Storm to dopiero postać, która we mnie wywołała masę sprzecznych emocji, byłam zła na niego, wściekała, by za chwilę kibicować mu!

    Książka już od pierwszych stron wciągnęła mnie i muszę się przyznać, że jak zaczęłam czytać, to już nie odpuściłam, póki nie zobaczyłam ostatniej strony książki. Dokładnie pamiętam emocje, jakie czułam podczas czytania debiutu autorki i tutaj dostałam to samo, uważam, że to jest jedna z lepszych książek autorki! Polecam!!!

    Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
    Napisz pierwszy komentarz
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

taniaksiazka.pl

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula