Stay with me. Dla ciebie wszystko

Autor:

P. D. Hutton

Średnia: 4.6 Ilość ocen: 10
Wysyłka w
24 godziny + czas dostawy
Wydawnictwo
Ilość stron
428
Rok wydania
2020
Nasza cena: 34,87 zł 37,90 zł Taniej o: 8%

On: Lewes to małe miasto. Kocham je z wielu powodów, a jednym z nich jest stabilność. Pojawienie się Alex, mojej nowej sąsiadki, nieco zaburza mój porządek dnia. Nie jest w moim typie, choć ma obłędnie długie nogi i potrafi fenomenalnie gotować. Jest za to skomplikowana i wydaje mi się, że nie do końca radzi sobie ze swoją przeszłością. Nie wiem, w którym momencie się w niej zakochałem, ale czy to ma jakiekolwiek znaczenie?
Ona: Max jest właścicielem krwiożerczego psa o imieniu Dexter. No dobra, nie jest krwiożerczy, ale jest ogromny i może człowieka przestraszyć. Mój sąsiad jest wieczną gadułą, bywa też niesamowicie wścibski, ale chyba nie ma w miasteczku osoby, która by go nie kochała. Choć wygląda na wyluzowanego gościa, widzę, jakie spustoszenie wywołała w nim ostatnia misja. Nie wiem, czemu mam do niego taką słabość. Może po prostu chodzi o jego obecność. Przy nim czuję spokój, a tego mi najbardziej brakowało w ostatnich miesiącach.
Zawierają niezobowiązujący układ. Max wyremontuje jej dom, a ona będzie dla niego gotowała i dotrzymywała mu towarzystwa. Dwa złamane serca wydają się odporne na kolejne uczucie. Jednak każde spotkanie zbliża ich do siebie. Niewinny flirt zmienia się w potrzebę zrozumienia i chronienia drugiej osoby.
Problem jest taki, że Alex nie planuje zamieszkać w Lewes na stałe. Przyjechała tu, aby pozbierać się po pewnym skandalu w Londynie. Potem wraca do swojego wydawnictwa. Max musi użyć nie tylko swojego uroku, aby zatrzymać ją przy sobie. Na szczęście wojsko nauczyło go, by nigdy się nie poddawać.
Recenzje (10)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Jak zobaczyłam okładkę od razu wiedziałam, że muszę ja przeczytać. Możecie mówić, że dziwna, że coś nie tak z głową, ale wiem, że i Wy tak czasem macie. Książka, która ma ponad 400 była dla mnie taką romantyczna przygodą w świat dwojga ludzi, którzy w swojej przeszłości mają spore rany, lecz czy losowi uda się je zakleić? Czy dwoje ludzi potrafi złączyć się w momencie, kiedy nie potrafią pogodzić się z przeszłością i nie potrafią od niej uciec? Przeczytacie, ocenicie. Książka napisana jest tak życiowo, co mnie urzekło. Bardzo podobała mi się akcja i realizm głównych bohaterów oraz zapragnęłam pojechać do takiego miasteczka, które autorka opisuje w książce, czyli Lewes.

  Gdzie sąsiedzi są mili, ale i gadatliwi, przyjacielscy, ale i uszczypliwi? Akcja czasem poważna, a czasem rozweselająca do łez oraz to tempo pomiędzy Alex i Maxem. Jego podchody i nie tylko oraz Ich docieranie się, jego starania i opieka nad Nią nawet wtedy, kiedy Ona mówi Nie! Alex delikatna, inteligenta chcąca zapomnieć o skandalu, jaki wywołała z politykiem oraz ucieczka od niesłusznej oceny. Max to były wojskowy, który na misji straciła wielu znajomych, ale i najlepszego przyjaciela, po którym została żona i dziecko.

  Historia, która gdzieś dotyczy większości z nas, a mianowicie miłość lub jej strata, żal, wyjazd i zapomnienie, złe przeczucia, trauma itd. Obraz i droga docierania się tych dwoje jest czasem komiczna, ale w większości niesie nadzieje na lepsze jutro, lepsze Ja, Ty.. Polecam z czystym sercem dla każdego, kto chciałby odreagować i przeżyć cos wspaniałego z dwojgiem zagubionych, ale zwariowanych bohaterów.

  Przyjaźń dla korzyści? Skrzywdzenie przez mężczyznę? Ucieczka w nieznane? A może kupno domu, który jest ruiną?! To i nie tylko znajdziecie w tej książce. Autorka, która trafiła do mnie na listę tych ulubionych za pióro i historie, która gdzieś wydaje mi się było potrzebna.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  STAY WITH ME. DLA CIEBIE WSZYSTKO

  Autor: P. D. Hutton

  Wydawnictwo: WasPos

  Premiera: 15.10.2020

  STAY WITH ME. DLA CIEBIE WSZYSTKO to debiutancka książka młodej, polskiej autorki, piszącej pod pseudonimem P. D. Hutton. Książka opowiada historię Maxa i Alex. Oboje z trudną przeszłością, zupełnie różni, chcą zapomnieć, odpocząć, zacząć od nowa, w nowym miejscu…

  ON: Były żołnierz, ma za sobą traumatyczne wspomnienia. Właściciel psa Dextera. Wyjeżdża z Londynu, opuszcza ukochaną i zaszywa się w małym miasteczku.

  ONA: Przez długi czas związana z żonatym mężczyzną, bardzo przeżywa bolesne rozstanie. Postanawia przeprowadzić się do Lewes i coś zmienić w swoim życiu. W Londynie prowadzi dobrze prosperujące Wydawnictwo, ale nie jest szczęśliwa. Tajemnicza, wycofana, początkowo sceptycznie nastawiona do nowego sąsiada. Ich pierwsze spotkanie nie należy do przyjemnych, a wszystko przez psa mężczyzny. Później ich kontakty wskakują na dobre tory. Max zaczyna remontować domek kobiety i próbuje się do niej zbliżyć. Co wyniknie z tej znajomości? Czy przeszłość stanie na drodze do szczęścia?

  Bardzo fajnie napisany debiut, sympatyczni bohaterowie, super dialogi, miła atmosfera, wzruszenia, czyta się lekko i dobrze. Myślę, że Autorka jest na dobrej drodze do pisania ciekawych książek i ma smykałkę do tworzenia bohaterów. STAY WITH ME. DLA CIEBIE WSZYSTKO zawiera w sobie mnóstwo fajnych sentencji, przesłanie i sporo iskierek nadziei. Jest miejsce na przyjaźń, miłość, pomocną dłoń, ale pojawia się też walka z demonami przeszłości i problemami. Jak zakończą się losy Max i Alex? Czy będzie to szczęśliwe zakończenie, a może każde z nich znów pójdzie w swoją stronę? O tym musicie przekonać się sami.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Czasem nawet kochająca rodzina i cudowna narzeczona, która jest miłością Twojego życia to za mało, aby zmniejszyć uczucie pustki po stracie przyjaciela i koszmarze wojny. Max od zawsze wiedział, że chce chronić swoją rodzinę i swój kraj. Poznany w szkole wojskowej Troy staje się jego bratnią duszą, bratem, przyjacielem, powiernikiem tajemnic. Zespół stresu pourazowego to nowa rzeczywistość, z którą przyszło zmierzyć się młodemu mężczyźnie. Zrobi wszystko, aby chronić bliskich, nawet jeśli musi ochronić ich przed samym sobą.

  Mówią, że im wyżej dojdziesz, tym upadek jest boleśniejszy. Nikt nie wie tego lepiej niż Alex. Z niezależnej, na pozór szczęśliwej, silnej, dynamicznej, odważnej kobiety, staje się cieniem samej siebie. Skandal, którego stała się częścią prześladuje ją na każdym kroku. Przyjaciele, którzy kiedyś byli oparciem, jako jedni z pierwszych odwrócili się od niej, rzucając ją na pożarcie prasie. Lewes to maleńkie miasteczko, które staje się celem ucieczki każdego z nich. Chęć ukrycia się przed światem skłoniła ich do podjęcia spontanicznych, trudnych i ryzykownych decyzji. Postawili wszystko na jedna kartę, wiedząc jak wiele mogą stracić, ale też, że jest to ich ostatnia deska ratunku. Prosty układ, remont w zamian za ciepłe, domowe posiłki. Chronienie siebie stało się integralną częścią ich codzienności, jednak należy pamiętać, że kropla drąży skałę, a cierpliwość jest cnotą. Z takiego założenia wyszedł Max i nie miał zamiaru zostawić w spokoju swojej sąsiadki.

  Tajemnice, skandal, ból, nadzieja, ciepło codzienności, romantyzm, walka o siebie i swoje szczęście wzajemnie się przeplatają i uzupełniają. Bohaterowie są postaciami bardzo mocno dotkniętymi przez los, którzy uczą się na nowo funkcjonować w otaczającym ich świecie. Książka ma wiele wątków, ciekawych, nie przytłaczających Czytelnika, które naturalnie się uzupełniają i łączą. Autorka żongluje emocjami niczym wytrwały cyrkowiec, dając odbiorcy niezapomniane wrażenia podczas czytania. Główni bohaterowie są równie charakterystyczni jak postacie drugoplanowe, jednak nie ma się uczucia, że zginęli gdzieś w tle. Książkę czyta się bardzo dobrze, z dużym zaangażowaniem i ciekawością, ponieważ akcja jest dobrze zaplanowana, a niespodzianki czekające na Czytelnika zaskakują. Mam nadzieję, że będziemy mogli przeczytać kolejne książki, gdzie głównymi bohaterami będą pozostałe postacie, których historia zapowiada się równie emocjonująco. Polecam!

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Książka jest debiutem autorki, poznajemy w niej Alex i Maxa których na pierwszy rzut oka wszystko ich różni.

  Max jest byłym żołnierzem, do niedawna zmagał się ze zespołem stresu pourazowego. Zostawił kobietę swojego życia i zaszył się w małym miasteczku Lewes, do Londynu wracał rzadko i tylko w interesach. Lewes dawało mu poczucie stabilności, razem z psem Dexem uwielbiali tam mieszkać. Alex nowa sąsiadka zaburzyła ich rutynę.

  Alex jest redaktorką wydawnictwa, piękna, mądra, odnosząca sukcesy. Źle ulokowała uczucia, wdała się w romans z żonatym mężczyzną, który przez parę lat mydlił jej oczy. Prasa przedstawiła ją, jako kobietę wyrachowaną, która chciała rozbić małżeństwo. Z tego powodu ucieka z dala od miasta. Chce poskładać swoje poharatane życie, w Lewes nikt jej nie zna, nic o niej nie wiem.

  Max jej sąsiad nie daje za wygraną, przegania jej ekipę remontową i sam mam zamiar pomóc sąsiadce. W zamian kobieta ma mu gotować i dotrzymać towarzystwa. Mężczyzna to straszny gaduła, ludzie w miasteczku go wprost uwielbiają. Uśmiechnięty i wyluzowany, twierdzi, że Alex nie jest w jego typie, choć nie ukrywa, że jej nogi są [motyla nóżka].

  Zaczynają zbliżać się do siebie. Powoli dzielą się ze sobą przeżyciami, choć oboje mają wiele tajemnic. Jednak czy Alex będzie w stanie porzucić na stałe Londyn i zamieszkać w małym miasteczku?

  Książka opowiada o miłości, przyjaźni, zaufaniu, o radzeniu i stawianiu czoła problemom. Czasem coś tak mocno nas zrani, wtedy mamy wrażenie, że już się nie podniesiemy. Potrzebujemy mieć przy sobie kogoś bliskiego, kto nam doradzi, wysłucha i przytuli. Kimś takim dla Alex okazał się Max ich przyjaźń przerodziła się w wielką miłość i to jest piękne.

  Książka fajna i dobrze mi się ją czytało, choć w pewnym momencie wydała mi się zbyt długa. Historia sama w sobie piękna i poruszająca. Serdecznie polecam 🙂

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  “Wiesz Max - zaczęła niepewnie. - czasem mam wrażenie, że jeśli przytulisz mnie wystarczająco mocno, wtedy wszystkie moje rozbite kawałki wrócą na swoje miejsce. Jakbyś tylko ty mógł złożyć mnie w całość”

  Max wraca z misji. Nie może poradzić sobie z tym co się na niej działo. Jego życie prywatne powoli zaczyna się sypać. Żeby odnaleźć siebie wyprowadza się do małego miasteczka Lewes, gdzie w końcu odnajduje spokój. Życie Alex posypało się w ciągu kilku chwil. Kobieta czuje, że nie ma już czego szukać w wielkim Londynie, pragnie odnaleźć spokój. Na chwilę przeprowadza się do Lewes. Tam wynajmuje dom obok Maxa. Zawierają umowę. On wyremontuje jej dom. Ona będzie dla niego gotowała. Każde spotkanie zbliża ich do siebie. Problem jest taki, że oboje są poobijani przez życie, a do tego Alex nie planuje długo zostać w małym miasteczku.

  “Stay with me. Dla ciebie wszystko” to kolejny debiut do którego podeszłam z dużym dystansem. P.D Hutton opowiada historię dwójki bardzo poranionych ludzi. On jest byłym żołnierzem, który na misjach przeszedł bardzo dużo, a po powrocie walczył z ZSP. Ona została skrzywdzona i pozostawiona sama, rozbita na milion kawałków. Oboje próbują poskładać się, nie wiedzą jednak jak bardzo są sobie potrzebni.

  Chwilami czułam, że to debiut - dialogi były zbyt drobiazgowe i dostawałam zbyt dużo informacji, które za bardzo nic nie wnosiły do fabuły. Jednak wszystkie minusy przykryła idealnie przemyślana fabuła. Autorka bardzo dobrze poprowadziła bohaterów zarówno pierwszo jak i drugoplanowych. Bardzo ich polubiłam i powoli dawkowałam sobie tę książkę, żeby tak szybko się nie kończyła.

  Podsumowując “Stay with me” to bardzo udany debiut P.D Hutton. Oprócz kosmetycznych niedoskonałości historia jest przemyślana i kompletna. Czekam na kolejne książki autorki i gratuluję debiutu !

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 5 recenzje

Szczegóły

Pokaż więcej

 • Autor: P. D. Hutton
 • Wydawnictwo WasPos
 • Oprawa: Miękka
 • Rok wydania: 2020
 • Ilość stron: 428
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 9788366425958
 • Język: polski
 • ISBN: 9788366425958
 • EAN: 9788366425958
 • Wymiary: 14.5x20.5x3 cm
Warto zwrócić uwagę na...
Zrobię dla ciebie wszystko 4/5 Nasza cena:
23,81 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zrobię dla ciebie wszystko

Chwytająca za serce opowieść o tym, jak los potrafi pokrzyżować ludzkie ścieżki. I o trudnych decyzjach, z których czasem żadna nie jest właściwa. Ewa jest szczęśliwą matką i żoną, prowadzi z mężem pensjonat na Podhalu i razem wychowują kilkuletnią córeczkę. Nieszczęśliwy wypadek sprawia, że...
Dla ciebie wszystko 5/5 Nasza cena:
32,10 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dla ciebie wszystko

CZY POTĘGA MIŁOŚCI WYSTARCZY,  ABY ODMIENIĆ CZYJEŚ ŻYCIE? Okaleczony, porzucony przez matkę chłopczyk i ścigany przez policję haker. Los postawi na ich drodze uroczą, młodą i bardzo wrażliwą panią doktor.  Czy tak różni ludzie, mogą w ogóle mieć ze sobą coś wspólnego?  Rudowłosa Ania Kraska, która...
Dla Ciebie wszystko 5/5 Nasza cena:
27,00 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dla Ciebie wszystko

"Dla Ciebie wszystko" to kontynuacja losów Ani Kraski, bohaterki powieści "W imię miłości". Młoda rudowłosa lekarka spotyka na swej drodze czteroletniego chłopca i za wszelką cenę pragnie odmienić jego życie. Ania Kraska jest już dorosłą kobietą, która z oddaniem poświęca się swojej pracy lekarza....
Dla ciebie wszystko 0/5 Nasza cena:
28,33 zł 37,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dla ciebie wszystko

Nigdy nie zapomnisz pierwszej miłości. Dawson Cole i Amanda Collier. Chłopak z nizin społecznych, wychowany w rodzinie cieszącej się jak najgorszą sławą w całym hrabstwie Pamlico. I dziewczyna z przeciwnego bieguna społecznego pragnąca zostać nauczycielką. Różnice wynikające z pochodzenia,...
Pięć gwiazdek dla Ciebie 0/5 Nasza cena:
32,07 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pięć gwiazdek dla Ciebie

Istnieje prosta recepta na dobre życie: Trzeba jedynie unikać wszystkiego, co złe. Konrad jest o tym przekonany, bo przeżył już wystarczająco wiele ciężkich chwil. Zarabia na życie pisząc recenzje produktów wedle życzenia zleceniodawcy. Również w życiu prywatnym wycenia wszystko liczbą gwiazdek:...
Cole. Tom 2. Tylko dla ciebie 4/5 Nasza cena:
21,92 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Cole. Tom 2. Tylko dla ciebie

Gorąca kontynuacja powieści Tylko twój. Jack i Sydney próbują zbudować prawdziwy związek. Jednak gdy Sydney otrzymuje zawodową propozycję nie do odrzucenia, postanawia z niej skorzystać. Spotyka mężczyznę, który postanawia o nią zawalczyć. Jak zareaguje na to Jack?
Dla ciebie mogę umrzeć i inne zagubione opowiadania 0/5 Nasza cena:
42,42 zł 49,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dla ciebie mogę umrzeć i inne zagubione opowiadania

Zbiór wcześniej niepublikowanych opowiadań F. Scotta Fitzgeralda, legendarnego amerykańskiego pisarza, autora Wielkiego Gatsby’ego, dziś czytywanego częściej niż kiedykolwiek przedtem. Tytuł nawiązuje do słynnego określenia Gertrude Stein, „zagubione pokolenie”, do którego zaliczany jest...
Dla niej wszystko 3/5 Nasza cena:
29,67 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dla niej wszystko

Pierwsza „pełnowymiarowa” powieść bestsellerowej autorki Alexy Riley – o tym, co się dzieje, gdy nadopiekuńczy i władczy mężczyzna spotyka kobietę swoich marzeń i dostaje na jej punkcie obsesji. Cóż, w prawdziwym życiu taki scenariusz mógłby dać początek toksycznemu związkowi, ale wygląda na to, że...
Urocza dla ciebie przypadki sióstr bradford Tom 3 5/5 Nasza cena:
34,71 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Urocza dla ciebie przypadki sióstr bradford Tom 3

Britt i Zander są najlepszymi przyjaciółmi, odkąd poznali się trzynaście lat temu. Britt nie ma pojęcia, że przez ten cały czas Zander był w niej szaleńczo zakochany. Niezależna i żądna przygód Britt Bradford ma talent do tworzenia czekoladek, które sprzedaje w Słodkiej Sztuce, swoim sklepie....
Jagodowa miłość. Tom 2. Co jeszcze mogę dla ciebie zrobić? 4/5 Nasza cena:
26,68 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Jagodowa miłość. Tom 2. Co jeszcze mogę dla ciebie zrobić?

Słodko-gorzka opowieść przepełniona emocjami. Tak pięknie i ciepło o prawdziwych dylematach potrafi pisać tylko Natalia Sońska! Nawet praca w najwspanialszej cukierni, takiej jak „Słodka”, nie uchroni Jagody przed nurtującymi ją problemami. Zbliżająca się sprawa rozwodowa i widmo odebrania...
Dla Ciebie płonę. Rosemary Beach, tom 13 4/5 Nasza cena:
29,52 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dla Ciebie płonę. Rosemary Beach, tom 13

Namiętna dziewczyna i dwóch niebezpiecznych mężczyzn... Czy w świecie mafii miłość jest możliwa? Samolubna i bogata Nan ma wszystko oprócz wytęsknionej miłości. Jedyny facet, którego naprawdę kochała, wybrał jej przyrodnią siostrę Harlow... Poznając Majora, ma nadzieję, że to miłość na całe życie....
Nie dla ciebie 4/5 Nasza cena:
23,20 zł 29,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Nie dla ciebie

Dawid to przeciętny facet o nieprzeciętnych umiejętnościach. Jak mało kto czaruje, zwodzi i wykorzystuje kobiety. Jest uwodzicielem, łowcą, dobrze zna Twoje pragnienia. Wiesz, że to nie jest grzeczny facet, ale masz nadzieję, że dla Ciebie się zmieni. Chcesz podejść bliżej, poznać go. To tylko...
Wybrane bestsellery
Zmora 5/5 Nasza cena:
23,81 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zmora

W świecie, w którym wszyscy kłamią, nikt nie słyszy prawdy Kama Kosowska, niespełniona dziennikarka, wraca do Torunia i otrzymuje propozycję udziału w programie o tajemniczym zaginięciu z 1986 roku. Wtedy też przepadł bez śladu jej kolega z dzieciństwa, siedmioletni Piotrek Janocha. Kama jest jedną...
Lilka i spółka. Lilka. Tom 1 0/5 Nasza cena:
17,94 zł 29,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Lilka i spółka. Lilka. Tom 1

Lilka i spółka w nowej odsłonie! Wakacyjne przygody, które zaskoczą każdego z was! Lilka, Wika i Matewka spędzają wakacje w Jastarni u ciotki Jadźki. A ciotka, jak to ciotka, oprócz pypcia na nosie ma swoje surowe zasady, które głównie opierają się na… sprzątaniu, sprzątaniu, sprzątaniu… Które...
Sprawa Rity 5/5 Nasza cena:
24,51 zł 38,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Sprawa Rity

Romans mafijny autorki bestsellerowych „Gangsterów” z akcją rozgrywającą się w Polsce! Jakub Wrocki (pseudonim Czarny) z pozoru jest przykładnym obywatelem, który rozkręcił intratny biznes, sprowadzając na specjalne życzenie klientów luksusowe auta z zagranicy. To jednak tylko przykrywka, bo...
Pakiet. Gerard Edling: Behawiorysta, Iluzjonista 0/5 Nasza cena:
65,94 zł 109,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pakiet. Gerard Edling: Behawiorysta, Iluzjonista

Trzymające w napięciu do ostatniego zdania połączenie thrillera z powieścią kryminalną! Potężna dawka emocji, nieustanne napięcie i fascynujący bohater! Behawiorysta to książka, której nie odłożycie do ostatniej strony! Tess Gerritsen Gerard Edling, specjalista od kinezyki, działu nauki zajmującego...
Krew i miód. Gołąb i wąż. Tom 2 5/5 Nasza cena:
23,81 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Krew i miód. Gołąb i wąż. Tom 2

Stawka jest jeszcze wyższa, czarownice bardziej zabójcze, a romans niezmiennie gorący! Z niecierpliwością wyczekiwana kontynuacja „Gołębia i węża”, która stała się natychmiastowym bestsellerem New York Timesa i IndieBound. Idealna dla fanów Sarah J. Maas! Po uniknięciu śmierci z rąk Dames Blanches,...
Mruczando na trzy rodziny i jedną kamienicę 0/5 Nasza cena:
17,94 zł 29,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Mruczando na trzy rodziny i jedną kamienicę

Kot Dzbanek tak naprawdę ma na imię zupełnie inaczej, to jedynie jego pseudonim artystyczny (z angielska „ Jug”, z francuska „la Cruche”, z niemiecka „die Kanne” – jak widać Dzbanek jest przygotowany na międzynarodową karierę). Pan Grzegorz to naprawdę pan Grzegorz. Niektóre osoby występujące w...
Chechło 5/5 Nasza cena:
22,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Chechło

Piaszczyste plaże, trawy i trzcinowiska przyciągają ludzi spragnionych wypoczynku. Oraz tych, którzy z dala od wielkomiejskiego gwaru prowadzą tu swoje ciemne interesy. Na przykład takich jak Luca. Inni, tacy jak Marcin i Paulina, woleliby pewnie zjawić się tam z własnej woli i w nieco...
Perska niepewność. Perska miłość. Tom 7 0/5 Nasza cena:
24,79 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Perska niepewność. Perska miłość. Tom 7

Czy szalona miłość w czasach zarazy potrafi uratować to, co w życiu najcenniejsze? Znana z "Perskiej kobiecości" Joanna, po kolejnym nagłym wyjeździe z Bali, gdzie planowała wspólną przyszłość z Richardem, zmuszona jest do życia z nieustannie gnębiącym ją mężem. Nagły wybuch pandemii i związane z...
Terapeutka 5/5 Nasza cena:
27,93 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Terapeutka

Nowa powieść autorki bestsellera Za zamkniętymi drzwiami. B.A. Paris w wielkim stylu powraca do gatunku thrillera psychologicznego! Budząca dreszcz grozy opowieść o wymarzonym domu, który skrywa mroczną tajemnicę… Alice i Leo wprowadzają się do świeżo wyremontowanego domu na ekskluzywnym zamkniętym...
Czuła przewodniczka. Kobieca droga do siebie 5/5 Nasza cena:
25,19 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Czuła przewodniczka. Kobieca droga do siebie

Dlaczego nie żyjemy tak, jakbyśmy chciały? Dlaczego nie robimy tego, co nam służy – chociaż wiemy, co nam służy? Dlaczego trzymamy się starych, obcych nam wzorców, jakby naszym życiem rządził jakiś złośliwy sufler? Dlaczego same od siebie odchodzimy?Ta książka jest o tym, jak znaleźć drogę powrotną...
Nagie serca 0/5 Nasza cena:
31,05 zł 44,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Nagie serca

− Nie zamierzałam kończyć tych wakacji ze złamanym sercem. Samson przechyla głowę i przygląda mi się bacznie. − Nie martw się. Serce nie kość, nie da się go naprawdę złamać. Ponure życie i nazwisko to jedyne, co rodzice dali Beyah. Resztę zawdzięcza samej sobie. Ciężko pracowała, żeby...
Zakochane Zakopane latem 5/5 Nasza cena:
26,94 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zakochane Zakopane latem

Siedem letnich historii o miłości w Zakopanem! Bo jeśli zakochać się latem, to tylko tam! Sezon letni zbliża się wielkimi krokami. Turyści masowo zjeżdżają do najsłynniejszego polskiego kurortu. Część z nich chce odpocząć, inni planują wysokogórską wspinaczkę, ale są i tacy, którzy chcą się po...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula