lej uniwersalny Czarodziejski o pojemności 1000 ml to wszechstronny produkt idealny do prac szkolnych, plastycznych, biurowych oraz kreatywnych projektów. Doskonale sprawdza się przy klejeniu papieru, kartonu, drewna, tkanin oraz wielu innych materiałów.
Dzięki odpowiedniej konsystencji klej łatwo się rozprowadza i zapewnia trwałe połączenie klejonych powierzchni. Po wyschnięciu staje się przejrzysty, co pozwala uzyskać estetyczny efekt pracy.
Duża pojemność 1000 ml sprawia, że produkt jest wyjątkowo wydajny i świetnie nadaje się do częstego użytkowania w szkołach, pracowniach plastycznych oraz w domu. Klej Czarodziejski to praktyczne rozwiązanie dla osób ceniących wygodę i uniwersalne zastosowanie.
Klej czarodziejski MONA typu CR doskonały do klejenia
- papieru
- drewna
- tektury
- skóry
- folii aluminiowej
- szkła
- ceramiki
- filcu
Klej po wyschnięciu staje się elastyczny, wytrzymały i przezroczysty, dzięki czemu jest idealny do klejenia puzzli i prac metodą decoupage.
Szukasz więcej propozycji? Zobacz nasze produkty z kategorii kleje w płynie
