Spojrzenie w otchłań. Neuropsychiatra i tajemnice ludzkich umysłów

Autor:

Anthony David

Średnia: 4.8 Ilość ocen: 8
Wysyłka w
24 godziny + czas dostawy
Rok wydania
2020
Ilość stron
272
Wydawnictwo
Nasza cena: 33,94 zł 44,99 zł Taniej o: 25%

Odkryj tajemnice ludzkiego umysłu. Czym w życiu kieruje się człowiek? Czy można stracić nad nim całkowitą kontrolę?

W książce “Spojrzenie w otchłań. Neuropsychiatra i tajemnice ludzkich umysłów” znany neuropsychiatra prezentuje i omawia najciekawsze przypadki swoich pacjentów.

Ludzie często mają dziwne zachowania, które wpływają na jakość ich życia. Czasem są to mało istotne drobiazgi, jak konieczność wielokrotnego upewnienia się, że drzwi zostały zamknięte, jedzenie kanapek w odpowiedniej kolejności czy nieustające wrażenie zapominania czegoś. Występują też jednak znacznie poważniejsze zaburzenia, które uniemożliwiają zwyczajne funkcjonowanie w społeczeństwie. Skąd się biorą i jak można je zwalczyć?

Patrick przeżył wypadek samochodowy. Chociaż jego ciało nie doznało większych urazów i szybko doszło do siebie, to umysł zaczął odmawiać posłuszeństwa. Mężczyzna jest pewien, że ktoś podmienił jego żonę. On sam zresztą jest martwy, dlaczego ludzie w ogóle z nim rozmawiają? Czy oni też nie żyją?

Caitlin odczuwa silny jadłowstręt. Uważa, że jedzenie nie jest nikomu potrzebne, a ludzie poświęcają mu zbyt wiele uwagi. Jak związek ma to zaburzenie z pisaną pracą o zbrodniach faszystów?

Emma jest w śpiączce. Jej życiu nic nie zagraża, jej ciało jest zdrowe, wszystkie wyniki wychodzą prawidłowe. Czy jest możliwe, że to Emma nie chce się wybudzić i broni się w ten sposób przed światem zewnętrznym?

To tylko nieliczne z opisanych przez autora przykładów zaburzeń psychicznych. Jak można je zwalczać i diagnozować?


O książce

Fascynujące historie z praktyki wybitnego neuropsychiatry.

"Kirkus Review”


O autorze

Anthony David w książce "Spojrzenie w otchłań. Neuropsychiatra i tajemnice ludzkich umysłów" przedstawia najbardziej fascynujące historie. Szuka przyczyny problemów, od najmłodszych lat do czasów obecnych. Czy winna jest jakaś skrywana trauma? A może guz mózgu? Kiedy wystarczy rozmowa, a kiedy potrzebne są drastyczniejsze metody działania? Anthony David jest również autorem książki "Nieprawdopodobna przyjaźń", opisującej cud człowieczeństwa.

Recenzje (8)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  „Spojrzenie w otchłań” to niezwykle interesujący reportaż, który dotyczy naszego ciała, funkcjonowania, a przede wszystkim stanu umysłu.

  Jak funkcjonuje mózg, na pewno każdy z nas ma chociaż minimalne pojęcie, natomiast jeżeli chodzi o choroby, które najczęściej go dotykają, to już nie jest prosta sprawa.

  W tej książce dostajemy zbiór opisów różnych pacjentów leczonych, bądź w pewien sposób spotkanych przez autora-neuropsychiatrę. W każdym z poszczególnych rozdziałów jest przytoczona jedna opowieść, jeden przypadek i jedna osobowość, która jest szalenie ważna dla autora. Najbardziej zaciekawiła i jednoczesne przeraziła mnie, historia pewnej młodej kobiety, cierpiącej na pewną przypadłość umysłową – schizofrenię. Jennifer, która wcześniej opisywana jako młoda kobieta, mająca zadatki na artystkę nagle trafia do szpitala. Jej stan z dnia na dzień się pogarsza, a ona nadal w swojej głowie słyszy głosy, które ją besztają, potępiają i wyzywają od najgorszych. Ten szczególny przypadek nie bez przyczyny został przestawiony w książce „Spojrzeć w otchłań”. Autor na kartach tego rozdziału przedstawia nam, praktycznie całą historię choroby pacjentki. Pokazuje, iż w medycynie granica pomiędzy schizofrenią, a chorobą Parkinsona jest bardzo cienka i równie łatwo ją przekroczyć. W pewnym momencie, podczas lektury napotykamy bardzo zwięzłą, aczkolwiek treściwą notatkę wyjaśniającą nam nazewnictwo medyczne. Pewne nieścisłości zostają całkowicie rozwiane, a nawet na dodatek dostajemy łatwe do zrozumienia wyjaśnienie, czym tak naprawdę jest dopamina w umyśle człowieka. Wraz z posuwaniem się akcji, a raczej relacji na przód, dostajemy także informację o tym czym jest katatonia na przykładzie żywej osoby, którą jest Jennifer.

  Dalsze losy młodej kobiety są opowiedziane równie ciekawe, mamy tutaj przedstawiony problem przekroczenia, bądź niedoboru dopinamy, co skutkuje w popadanie w jeszcze gorszy stan, niż Jennifer znajdowała się dotychczas.

  „Spojrzenie w otchłań”, to coś więcej niż autentyczne relacje osób chorych, czy w jakikolwiek sposób sparaliżowanych. Opisy, które autor stosuje w tej książce sukcesywnie zachęcają czytelnika do dalszej lektury. To naprawdę pouczająca i dająca do myślenia literatura, na którą nie każdy jest gotowy. Dzięki tym krótkim opisom, przedstawieniom obrazów, bądź skutków różnych, niekiedy bardzo szczególnych przypadków, mamy szansę spojrzeć w ludzki umysł. Dowiedzieć się, co tak naprawdę kryje pod sobą czaszka i jak funkcjonuje mózg, ponieważ ten cel, jako priorytet przyświecał autorowi. Zgłębić niezbadaną dotąd otchłań umysłu, a także tym samym uświadomić czytelników jak funkcjonuje ludzkie ciało.

  Niektóre przytoczone historie w „Spojrzeniu w otchłań” niejednokrotnie chwytały mnie za serce, ilość bólu, jaki człowiek potrafi udźwignąć na swoich barkach naprawdę jest zadziwiająca, tym bardziej kiedy wszyscy bliscy opuścili chorego.

  Książka, która jak najbardziej godna jest polecenia! Dobre Recenzje

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Początkujący Recenzent
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Anthony David – „Spojrzenie w otchłań. Neuropsychiatria i tajemnice ludzkich umysłów.” Wydawnictwo Znak.

  Zbiór niecodziennych przypadków, najtrudniejszych pacjentów doktora Anthonego, jednego z najwybitniejszych ekspertów w dziedzinie psychiatrii klinicznej.

  W książce poznamy Patrica, Emme, Caitlin, oraz wielu innych pacjentów, którzy swoimi przypadkami zadziwili nie jednego eksperta.

  Dokładnie zobrazowano ich historię niemalże od najmłodszych lat, opisano także punkt widzenia rodzin oraz osób bliskich. Przedstawiono z jakimi trudnościami, przeciwnościami losu oraz smutkami i zmartwieniami musieli zmierzyć się w walce, niekiedy z zupełnie nowym, lub nieznanym im przeciwnikiem.

  Wspaniała walka doktora z sytuacjami nam zupełnie niezrozumiałymi.

  Kiedy wszyscy zaczynali się poddawać, ON szukał, szukał w miejscach do których nikt by nie zajrzał.

  Może to brzmieć jak kolejna narcystyczna opowieść chełbiąca własne dokonania.

  Nic bardziej mylnego.

  Znajdziemy tu sukcesy, ale i upadki. Historie ze szczęśliwym zakończeniem oraz takie po których będziemy płakać, lub załamywać ręce.

  Walka z czasem, z Bogiem, z systemem, z Publiczną Służbą Zdrowia, niekiedy z własnymi ograniczeniami, czy nawet z własną niewiedzą.

  Porządna książka. Niesamowicie wciągająca. Momentami odnosiłam wrażenie, że znajduje się na oddziale i biorę udział w wielkim odkryciu, wręcz zaczęłam kibicować niektórym pacjentom i trzymałam za nich kciuki.

  Książka jest podzielona na wprowadzenie, siedem rozdziałów, podziękowania i przypisy.

  Dla zafascynowanych neurologią, ale i dla psychologów oraz psychiatrów.

  Polecam, warto do niej zajrzeć.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  To, co mi się zdecydowanie podoba to fakt, że nie ma tu wielkich, długich, nudnych wykładów medycznych. Niektóre książki o ludzkiej psychice musiałem odkładać w połowie, ponieważ znajdowałem tam zbyt wielką ilość nudnych wykładów, które w żaden sposób nie były w stanie podbić mojego serca. W przypadku tej książki jest zupełnie inaczej. Już się nie dziwie, że Anthony David nazywany jest następcą Oliviera Sacksa. Jeżeli ktoś jest ciekaw tego, jak funkcjonuje ludzka psychika i na jakie otchłanie można się tam natchnąć, to musi koniecznie to dzieło przeczytać. Książka jest naprawdę genialna i wciągająca.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzentus NotPospolitus
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  To doskonała pozycja dla wszystkich, których interesują tajniki ludzkiego umysłu. Książka jest zapisem terapii, jakim poddawani byli pacjenci jednego z najbardziej znanych światowych autorytetów w dziedzinie psychiatrii klinicznej – Anthonego Davida. Mimo że zawiera dość szczegółowe opisy przypadków i chorób oraz medyczną terminologie, jest prosta w odbiorze. Dzieje się to za sprawą języka, który nie jest zbyt skomplikowany. Dlatego też pozycja nadaje się zarówno dla znawców tematyki, jak i laików. Książka jest interesująca, przypadki ciekawe, a styl sprawia, że nie sposób się nudzić.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Super Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Autor „Spojrzenia w otchłań” jest dyrektorem Instytutu Zdrowia Psychicznego Londyńskiego Uniwersytetu. Ma wieloletnie doświadczenie w pracy psychiatry w rozmaitych szpitalach i nim właśnie dzieli się z czytelnikami. A jest z czego czerpać.

  Tytułowa „otchłań” jest zaś przestrzenią dzielącą Go od umysłów pacjentów z rozmaitymi problemami psychicznymi i neurologicznymi. Sama książka to studium siedmiu różnych przypadków, z jakimi zetknął się Antygony David w swej karierze. Nie pierwszych lepszych, a starannie wybranych przez swoją nietypowość i unikalność.

  Każdy z siedmiu rozdziałów przedstawia osobnego pacjenta i zawiłości jego diagnozy. Czytanie przypomina poniekąd serial o doktorze Housie. Na początku poznajemy dany przypadek i autor wprowadza nas w drogę dedukcji, która doprowadzić ma do wyleczenia. A spektrum problemów jest ogromne.

  Czytamy więc o schizofrenii połączonej z chorobą Parkinsona, o ciężkiej depresji, zaburzeniach odżywiania, autyzmie, poważnych urazach mózgu, czy wręcz w ostatnim rozdziale o sytuacji, gdy mamy objawy i kolejne przypuszczenia i badania lekarzy spęłzają na niczym - nadal nie można znaleźć odpowiedniej diagnozy.

  W gruncie rzeczy o to właśnie chodzi - trafne zdiagnozowanie pacjenta, co w przypadku chorób psychicznych i neurologicznych jest niezwykle trudne. Wszak nie mamy do czynienia ze zwykłą grypą.

  Książka jest napisana w sposób niezwykle intrygujący. Zaciekawia momentalnie czytelnika i choć sam wstęp autora wydaje się nieco zbyt naukowy - powoduje stres, czy czytelnik-laik poradzi sobie z trudną tematyką, jednak już pierwszy rozdział rozwiewa te wątpliwości - opowieść jest zrozumiała i zajmująca. Zwłaszcza, że David okrasza historie anegdotami ze swojej pracy.

  Publikacje polecam wszystkim miłośnikom zagadnień medycznych i zainteresowanych tą sferą medycyny. Dzieło Davida czyta się szybko i z przyjemnością. Poza duchową, otrzymujemy również namacalną - piękne wydanie w twardej oprawie z wytłoczonymi literami.

  Dodatkowym atutem książki jest jej objętość, nieprzekraczająca 250 stron czystego tekstu. Większa ilość trudnych przypadków mogłaby przytłoczyć, a dzięki przemyślanemu doborowi caseów lekturę można skończyć za jednym zamachem. Oby więcej takich „medycznych” i przystępnych pozycji na rynku!

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 3 recenzje

Warto zwrócić uwagę na...
Nieprawdopodobna przyjaźń 5/5 Nasza cena:
23,70 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Nieprawdopodobna przyjaźń

Niezwykła historia sekretnej czterdziestoletniej przyjaźni między dwiema kobietami, które choć pochodziły z wrogich obozów, miały wspólną pokojową misję Ta podwójna biografia przedstawia burzliwe życie Rut Dajan – założycielki słynnego izraelskiego domu mody i Raymondy Tawil – palestyńskiej...
eBook Nieprawdopodobna przyjaźń mobi epub 0/5 Nasza cena:
22,43 zł 29,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Nieprawdopodobna przyjaźń mobi epub

Niezwykła historia sekretnej czterdziestoletniej przyjaźni między dwiema kobietami, które choć pochodziły z wrogich obozów, miały wspólną pokojową misję Ta podwójna biografia przedstawia burzliwe życie Rut Dajan - założycielki słynnego izraelskiego domu mody i Raymondy Tawil - palestyńskiej...
UFO. Wojskowi, piloci i funkcjonariusze państwowi mówią o faktach 0/5 Nasza cena:
36,89 zł 49,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

UFO. Wojskowi, piloci i funkcjonariusze państwowi mówią o faktach

Przełomowe dziennikarskie śledztwo w sprawie UFO, które oddziela prawdę od fikcji. Wiarygodne świadectwa spotkań z UFO potwierdzone rządowymi i wojskowymi raportami. Książka, która przedstawia nie tylko fakty, ale też próby ich ukrycia przez władze. Piloci i wojskowi na całym świecie co jakiś czas...
Na tropie niewyjaśnionego. Tajemnice, wobec których nauka pozostaje bezradna 3/5 Nasza cena:
33,21 zł 44,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Na tropie niewyjaśnionego. Tajemnice, wobec których nauka pozostaje bezradna

Dwadzieścia tajemnic, wobec których nauka pozostaje bezradna. Zagadki, które fascynują ludzkość od stuleci. Pytania, na które być może nigdy nie poznamy odpowiedzi. Czy faktycznie otrzymaliśmy słynny sygnał "Wow!" od obcej cywilizacji? Co się stało z załogą Mary Celeste, statku widmo, który...
Eksperyment opowieść o mrocznej godzinie w dziejach medycyny 4/5 Nasza cena:
44,91 zł 49,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Eksperyment opowieść o mrocznej godzinie w dziejach medycyny

Jedna z najważniejszych książek non-fiction ostatnich lat. Wstrząsająca opowieść o cienkiej granicy między medycznym eksperymentem a zbrodnią. „Człowiek nie jest z pewnością gorszy jako zwierzę doświadczalne, tylko dlatego że umie mówić”. Paul Bucy, amerykański neurochirurg Historia tego, jak nauka...
Korposzczury. Jak kultura korpo zrobiła z naszej pracy piekło 4/5 Nasza cena:
36,83 zł 49,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Korposzczury. Jak kultura korpo zrobiła z naszej pracy piekło

Jak managerowie z Doliny Krzemowej uczynili z naszej pracy koszmar Witaj w nowej pracy. Po pierwsze, masz szczęście, że tu jesteś. Po drugie, mamy cię gdzieś. Nie zrobisz tu kariery. Jeśli to możliwe, wolimy z ciebie zrobić podwykonawcę zamiast cię zatrudnić, żebyśmy nie musieli zapewniać ci...
Strażnik kruków moje życie wśród kruków w tower 5/5 Nasza cena:
33,16 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Strażnik kruków moje życie wśród kruków w tower

Legenda głosi, że jeśli kruki opuszczą londyńską Tower, to twierdza i królestwo upadną. Tej katastrofie ma zapobiec jedna osoba, której zadaniem jest strzec siedmiu niezwykłych ptaków i losu Wielkiej Brytanii. Oto opowieść człowieka, który wykonuje najniezwyklejszą pracę - strażnika kruków w...
Dobra zmiana. Czyli jak się rządzi światem za pomocą słów 4/5 Nasza cena:
33,94 zł 44,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dobra zmiana. Czyli jak się rządzi światem za pomocą słów

A jak antypolski, E jak element animalny, D jak demon postępu, M jak mordy zdradzieckie – brzmi niepokojąco? A może już przywykliśmy? „Dobra zmiana" to wynik wnikliwych obserwacji i badań prowadzonych przez Katarzynę Kłosińską i Michała Rusinka w latach 2015-2019 układający się w słownik języka...
Wagiel jeszcze wszystko będzie możliwe 4/5 Nasza cena:
32,38 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wagiel jeszcze wszystko będzie możliwe

Gdy podczas koncertu rozciął sobie rękę, nawet tego nie poczuł. Adrenalina sprawia, że gra, póki nie padnie. Gdy ktoś nazywa go polskim Stingiem, dostaje piany. Twierdzi, że muzyka pozwala ludziom poukładać swoje emocje. Jeden z najbardziej niezwykłych i wszechstronnych polskich artystów. Muzyk...
RockMann, czyli jak nie zostałem... 0/5 Nasza cena:
35,91 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

RockMann, czyli jak nie zostałem...

Jakimi metodami Wojciech Mann odmładzał zajechane winyle? W jaki sposób grupie nastoletnich zapaleńców udało się ściągnąć do szarego PRL-u samych Rolling Stonesów? Gdzie w Warszawie można było dostać coke? I jakie to uczucie zaśpiewać przed wielotysięczną widownią ze Stevie Wonderem? Zwłaszcza...
Klub Auschwitz i inne kluby 5/5 Nasza cena:
41,39 zł 44,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Klub Auschwitz i inne kluby

Nagroda „Newsweeka” im. Teresy Torańskiej Co się robi po wyjściu z Auschwitz? Jedzie się do domu, rodziny? A co, jeśli domu już nie ma, a nikt z rodziny nie przeżył wojny? Jak toczy się życie pięć, dziesięć, pięćdziesiąt lat później? Agnieszka Dauksza – autorka bestsellerowej, wielokrotnie...
Świat musi mieć sens ostatnia rozmowa 0/5 Nasza cena:
26,98 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Świat musi mieć sens ostatnia rozmowa

Ostatni wywiad z abp. Józefem Życińskim O świecie pustych kościołów, o tym, dlaczego Chrystus nie zszedł z krzyża, po co biskupowi niewierzący, jak nie zmilitaryzować chrześcijaństwa i dlaczego w Kościele częściej rozmawia się o ciele niż o duchu? W rozmowach z wyjątkową postacią polskiego Kościoła...
Wybrane bestsellery
Oblicza geografii 3. Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy. Szkoły ponadpodstawowe 0/5 Nasza cena:
38,68 zł 45,50 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Oblicza geografii 3. Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy. Szkoły ponadpodstawowe

Podręcznik Oblicza geografii 3 do zakresu podstawowego zawiera treści dotyczące geografii fizycznej i społeczno-ekonomicznej Polski. Został przygotowany z myślą o uczniach, którzy nie przystępują do matury z geografii. Ułatwia poznanie wielu aktualnych zagadnień dotyczących naszego kraju. Ułatwia...
Atlas geograficzny dla liceum ogólnokształcącego i technikum 0/5 Nasza cena:
50,51 zł 54,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Atlas geograficzny dla liceum ogólnokształcącego i technikum

Przedstawia najbardziej aktualne informacje na ponad 300 czytelnych mapach. Poszerza wiedzę o współczesnym świecie, wykorzystując wykresy i diagramy. Ułatwia przygotowanie do matury dzięki mapom zgodnym z wymaganiami nowej podstawy programowej. Zapewnia pełną realizację programu nauczania...
Pucio chce siusiu, czyli pożegnanie pieluszki 0/5 Nasza cena:
16,27 zł 24,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pucio chce siusiu, czyli pożegnanie pieluszki

Pucio dostał od babci najpiękniejszy nocnik na świecie – z samolotem! Teraz tylko musi pamiętać o tym, żeby na nim usiąść, kiedy chce mu się siusiu lub kupę. A to nie jest takie łatwe, zwłaszcza w czasie zabawy! Czy u Was jest podobnie? Nie martwcie się, w końcu na pewno się uda. Wystarczy trochę...
Informatyka 3. Zakres podstawowy. Podręcznik dla szkół ponadpodstawowych 0/5 Nasza cena:
43,15 zł 45,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Informatyka 3. Zakres podstawowy. Podręcznik dla szkół ponadpodstawowych

Podręcznik do informatyki. Zakres podstawowy szkoły ponadpodstawowej składa się z 4 rozdziałów: 1. Rozwiązywanie problemów z wykorzystaniem komputera w nauce i firmie 2. Linux i inne systemy operacyjne 3. Programowanie i rozwiązywanie problemów za pomocą komputera 4. Komputer pomaga w nauce...
Czarne serce 0/5 Nasza cena:
25,32 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Czarne serce

Witaj w świecie, w którym rządzą piraci. Bezduszni, bezwzględni, pozbawieni zasad moralnych ludzie, dla których liczą się tylko pieniądze i zwycięstwo w każdej walce. A wśród nich ON – najgorszy z bestii, które możesz spotkać na swojej drodze. Miguel Calva, przywódca załogi Fantasmas Negros, nie...
Geografia 3. Maturalne karty pracy. Zakres rozszerzony. Szkoły ponadpodstawowe 0/5 Nasza cena:
22,54 zł 24,50 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Geografia 3. Maturalne karty pracy. Zakres rozszerzony. Szkoły ponadpodstawowe

Geografia Maturalne Karty Pracy 3 Liceum I Technikum zakres rozszerzony.
Język Polski 3. Maturalne karty pracy. Zakres podstawowy. Szkoły ponadpodstawowe 0/5 Nasza cena:
22,54 zł 24,50 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Język Polski 3. Maturalne karty pracy. Zakres podstawowy. Szkoły ponadpodstawowe

Język Polski Maturalne Karty Pracy 3 Liceum I Technikum Zakres Podstawowy Linia I.
Billy Summers 0/5 Nasza cena:
28,87 zł 44,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Billy Summers

Najnowsza książka mistrza gatunku. Billy Summers jest najlepszy w swoim fachu. Eliminuje ludzi, ale tylko tych naprawdę złych. Był snajperem w Iraku, więc zna się na rzeczy i zawsze strzela celnie. Tym razem przyjmuje ostatnie zlecenie. Czas w końcu na zasłużoną emeryturę.  Niestety, coś idzie nie...
Wybaczam ci 5/5 Nasza cena:
26,04 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wybaczam ci

Ina Kobryn prowadzi spokojne, uporządkowane życie. Spełnia się w pracy, wraz z mężem stara się o dziecko i właściwie nie ma powodów do zmartwień. Wszystko zmienia się, gdy pewnej nocy siada przed laptopem i dostrzega, że mąż nie wylogował się ze swojego konta na Facebooku. Jej wzrok pada na krótką...
Geografia 3. Karty pracy. Zakres podstawowy. Szkoły ponadpodstawowe 0/5 Nasza cena:
20,15 zł 21,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Geografia 3. Karty pracy. Zakres podstawowy. Szkoły ponadpodstawowe

Geografia Karty Pracy Ucznia 3 Liceum I Technikum zakres podstawowy.
Srebrna łyżeczka 5/5 Nasza cena:
28,51 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Srebrna łyżeczka

Życie jest pełne niespodzianek i zwrotów akcji. Musimy tylko w to uwierzyć. Technika Kintsugi, sztuka naprawy porcelany, przypomina nam o tym, jak bardzo krucha jest miłość. Ale jeżeli bardzo się staramy, to wszystko można posklejać na nowo. Oto fragment mojej historii, kawałek świata, o którego...
Chemia 3. Maturalne karty pracy. Zakres rozszerzony. Szkoły ponadpodstawowe 0/5 Nasza cena:
22,91 zł 24,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Chemia 3. Maturalne karty pracy. Zakres rozszerzony. Szkoły ponadpodstawowe

Maturalne karty pracy. Chemia. Klasa 3. Zakres rozszerzony. Liceum i technikum.
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula