Słowniki wielojęzyczne

"Słowniki wielojęzyczne" to kategoria, w której odnajdziesz rozmaite pozycje pomagające opanować słownictwo występujące w języku, który cię interesuje. Znajdują się tu obszerne tomy, zawierające ogrom słownictwa, niezbędnego w szybszej, efektywnej nauce konkretnego języka.

Wśród słowników dostępnych w tej kategorii można odnaleźć propozycje dla entuzjastów języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego, włoskiego, hiszpańskiego czy czeskiego. W zależności od swojej formuły, przydadzą się zarówno najmłodszym, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z nauką nowego języka, jak i ich starszym kolegom czy studentom przygotowującym się do testu językowego bądź chcącym po prostu wzbogacić swoje słownictwo. W porządnie zredagowany, obszerny słownik powinien się uzbroić także każdy, kto na co dzień pracuje z danym językiem obcym i potrzebuje od czasu do czasu zweryfikować swoją wiedzę lub przypomnieć sobie zapomniany wyraz.

Kategoria ta kryje w sobie także pozycje zawierające słownictwo fachowe, potrzebne osobom specjalizującym się w danej dziedzinie.  Czytelnicy znajdą tu więc duży wybór słowników technicznych, budowlanych, kompendiów terminów prawnych, medycznych czy dotyczący terminologii samochodowej. Dla dzieci, a także dla osób będących wzrokowcami, przygotowane zostały ponadto ilustrowane słowniki, dzięki którym łatwiej zapamiętać poszczególne znaczenia słów. To od Ciebie zależy, czy wybierzesz słownik zawierający wyłącznie hasła w języku obcym, tłumaczone na polski, czy taki zawierający terminy zarówno w języku obcym, jak i polskim, tłumaczone następnie na język obcy.

Bestsellery - słowniki wielojęzyczne

Nowości

więcej

Zapowiedzi

więcej