Słaby punkt. Oszukany czas. Tom 2

Książka
42,99 zł
eBook
26,21 zł

Informacje szczegółowe Pokaż wszystkie

Seria:Oszukany czas
Wydawnictwo:JakBook
Oprawa:Miękka
Rok wydania:2022
Ilość stron:292
Opis

Marti i Wilku ponownie wkraczają do gry... Sięgnij po "Słaby punkt" i zanurz się w porywającej opowieści o wielkiej namiętności, gangsterskich intrygach i zaskakujących podstępach!

Gdy Urbaniak został aresztowany, przed Marti stanęło kolejne wyzwanie. Teraz musiała zawalczyć o samą siebie oraz Kamila i odzyskać kontrolę nad własnym życiem. Razem starają się przygotować na narodziny pierwszego dziecka, wyjaśniają sobie dawne nieporozumienia i dbają o to, by ich mieszkanie stało się przytulnym schronieniem. Długo jednak nie mogą cieszyć się spokojem. Kamil nadal angażuje się w sprawy półświatka, przez co ściąga na siebie uwagę Olega, gangstera z Rosji.

Gdy Marta natrafia na ślad nowych kłopotów swojego ukochanego, stara się zrozumieć, w co tym razem się wpakował. To tak spotyka Daniela, mężczyznę, który kieruje jednostką specjalną i postanawia złożyć jej nietypową propozycję. Dzięki jej poświęceniu wiele kobiet może zyskać nową szansę... Czy Marta znajdzie w sobie siłę, by zaryzykować wszystko, co ma? I jak zareaguje Wilku, gdy dowie się, że Marta ma udawać ukochaną niebezpiecznego człowieka? Czy Marti nadal będzie mogła na niego liczyć, gdy intryga się skończy? A może gangsterskie porachunki i tajemnice na zawsze przekreślą ich szczęście?


O autorce

Kinga Tatkowska jest polską powieściopisarką. Znana jest z książki "Szukając tego". Powyższa powieść jest drugą częścią cyklu sensacyjnego pt. "Oszukany czas".

Szukasz więcej propozycji? Zobacz nasze tytuły z kategorii romans lub z serii Oszukany czas

Szczegóły
  • Tytuł: Słaby punkt
  • Autor: Kinga Tatkowska
  • Wydawnictwo JakBook
  • Seria Oszukany czas
  • Oprawa: Miękka
  • Rok wydania: 2022
  • Ilość stron: 292
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 9788396343055
  • Język: polski
  • ISBN: 9788396343055
  • EAN: 9788396343055
  • Wymiary: 14.5x20.5 cm
  • Dane producenta: JakBook Jakub Łoniewski, ul. Lipowa 61, 55-020 Mnichowice, Polska, wydawnictwo.jakbook@gmail.com, tel. +48 731 145 731
Recenzje książki Słaby punkt. Oszukany czas. Tom 2 (9)
  1. taniaksiazka.pl
    Recenzenckie Mistrzostwo Świata
    Ocena:
    4/5
    Opinia użytkownika sklepu
    Autor opinii z tym oznaczeniem jest zarejestrowanym użytkownikiem sklepu. Nie możemy potwierdzić, że produkt został kupiony w naszym sklepie.
    Dodana przez Monika T. w dniu 2022-05-31
    Recenzja dotyczy produktu typu: książka
    0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

    Na tapecie „Słaby punkt” czyli drugi tom serii Oszukany czas Kingi Tatkowskiej. W tym miejscu czuję, że muszę zadać wam jeszcze jedno pytanie. Wolicie czytać serie książkowe czy preferujecie raczej jednotomówki? Bo u mnie to jest tak pół na pół. Lubię powieści zamknięte w jednym tomie ale jak historia jest naprawdę wciągająca i jak zdążę zżyć się z bohaterami to żal mi kończyć z nimi przygodę zbyt szybko. Wiecie o co mi chodzi? Często zdarza się też tak, że pierwszy tom serii jest ok, ale tyłka nie urywa, a drugi okazuje się genialny. Zdarzyło się wam trafić na taką serię. Czasem warto dać szansę kolejnym częściom i cieszę się przeogromnie, że sięgnęłam po „Słaby punkt”, pomimo, że poprzednia część podobała mi się tak na 3+/5. Tym razem dostałam wszytko czego oczekiwałam. Jest dynamiczna, zaskakująca i porywająca akcja. Są rewelacyjnie wykreowane postacie. No i są te emocje, których zabrakło mi w „Oszukanym czasie”. Jednym słowem dostałam w ręce powieść kompletną, do której absolutnie nie mogę się o nic przyczepić.

    W skrócie o fabule.

    Po aresztowaniu Roberta Marti i Wilku próbują ułożyć sobie życie na nowo. Szykowanie wspólnego gniazdka i oczekiwanie na „małego wilczka” pochłaniają całą ich uwagę. Niestety sielanka nie może trwać wiecznie. Wilku dostaje nowe zlecenie... Działając pod przykrywką zbliża się do rosyjskiego gangstera handlującego żywym towarem. Niczego nieświadomy Oleg dopuszcza do siebie Kamila. Sprawa posuwa się powoli, ale zgodnie z planem dopóki... Olegowi wpada w oko Marta, którą Wilku przedstawił mu jako swoją siostrę. Policja widzi w tym wszystkim szansę na przyśpieszenie całej akcji. Proszą Martę o pomoc. Dziewczyna ma zbliżyć się do gangstera, zdobyć jego zaufanie i wyciągnąć jak najwięcej informacji, które pomogą władzom w rozbiciu tej grupy. Ale co jeśli Oleg przejrzy jej zamiary?

    To co podobało mi się najbardziej to napięcie jakie autorka od początku budowała. Praktycznie do samego końca trzymała czytelnika w niepewności. Nie było wiadomo w którym momencie wszystko pierdyknie, bo w końcu kiedyś ten moment musiał nadejść. Kilka razy miałam wrażenie, że już za chwilę, za momencik Oleg domyśli się wszystkiego i zemści się na Marcie, że tak perfidnie zagrała na jego uczuciach. Swoją drogą bardzo podoba mi się to w jaki sposób Kinga nakreśliła postać Olega. Intrygował mnie. Nieprzewidywalny gangster, który był niczym bomba. Nie wiadomo było kiedy wybuchnie i rozpiepszy wszystko dookoła. Mimo wszystko dał się podejść jak małe dziecko. Otworzył się dla Marty i wpuścił ją do swojego czarnego serca. A potem bummm...💥

    O nie nie nie☝️ Nie zdradzę nic więcej. Zachęcam do sięgnięcia po tę serię bo naprawdę warto. 👌

    Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
    Napisz pierwszy komentarz
  2. taniaksiazka.pl
    Super Recenzent
    Ocena:
    5/5
    Opinia użytkownika sklepu
    Autor opinii z tym oznaczeniem jest zarejestrowanym użytkownikiem sklepu. Nie możemy potwierdzić, że produkt został kupiony w naszym sklepie.
    Dodana przez Marta R. w dniu 2022-05-26
    Recenzja dotyczy produktu typu: książka
    0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

    KINGA TATKOWSKA 

     ⚜️
    Słaby punkt ⚜️ 

    Druga część książki Oszukany czas. 

    Przyznam się, że wciągłam się mocno w świat Marty i Wilka, dlatego od razu sięgłam po drugą część nieodpoczywając od bohaterów nawet dnia. 

     W tej części autorka porusza kontrowersyjny temat handlu kobietami,  oczywiście nie mamy tu przedstawionych bardzo wielu szczegółów, ale tym razem śledztwo Wilka dotyczy jednego z handlarzy kobietami do domów publicznych. I tak się dzieje, że nasza bohaterka wpada temu gangsterowi w oko i tylko ona może pomóc w usadzeniu go w w celi... oczywiście się zgadza. 

     Marta nie zmieniła się nic. No może bardziej wie czego chce, ale nadal jest dobrą osobą próbującą dostrzec we wszystkich chociaż cień dobroci. 

     Wilku jak zwykle ma kilka tajemnic w rękawie, i rozwikłujemy je razem z Martą pomału acz kolwiek w zadawalającym czasie. 

     W książce znajdziemy oczywiście miłość - jest jej pełno. Do tego dochodzi nutka niebezpieczeństwa wraz z intrygami, no i mafia...

     Relacja między Marta o Wilkiem nabiera coraz poważniejszych rumieńców, a ich chemia jest jeszcze bardziej wyczuwalna. To jak sobie radzą z całym swoim szalonym życiem jest doskonałym przykładem jak można świetnie napisać historie z zmieniająca się akcją. W książce nie brak tempa, z rozdziału na rozdział zwiększa się i mimo kilku scen jakby zwalniających, to tempo jest utrzymane.  Kinga nie pozostawiła nas bez emocji w tej książce. Emocje były, są i będą.  Więc sielankowego życia nasi bohaterowie nie mają. 

     Szczerze mówiąc nasz gangster Oleg wzbudził we mnie kilka uczuć - odrazę, współczucie, i podziw. Tak podziw, do tego jak można chcieć się zmienić by zdobyć coś co jest nam zakazane. Czy byli mi żal tego jak skończył? Cóż myślę że po tym co przeżył byłby jeszcze gorszą szują i skrzywdził jeszcze więcej osób. 

     

    Zakończenie...Oj tu autorka pograła z nami po całości,  nie dość że happy endu nie było do końca, to jeszcze zaserwowała nam taką tajemnice że głową pęka. Chciałoby się wziąść do ręki 3 tom jak najszybciej.

    Pamiętajcie by zrozumieć tą część musicie przeczytać pierwsza. Bez tego ani rusz.

    Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
    Napisz pierwszy komentarz
  3. taniaksiazka.pl
    Recenzenckie Mistrzostwo Świata
    Ocena:
    5/5
    Opinia użytkownika sklepu
    Autor opinii z tym oznaczeniem jest zarejestrowanym użytkownikiem sklepu. Nie możemy potwierdzić, że produkt został kupiony w naszym sklepie.
    Dodana przez Weronika T. w dniu 2022-05-16
    Recenzja dotyczy produktu typu: książka
    0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

    Pamiętam jakby to było dziś, kiedy po raz pierwszy sięgnęłam po powieść Kingi Tatkowskiej. Zapamiętałam jej debiut dzięki temu, że budził emocje i był przepełniony dialogami odbywającymi się pomiędzy wiarygodnymi bohaterami. Wiedziałam, że na rynku literackim jeszcze o nazwisku tej autorki usłyszymy. Stało się to dzięki serii Oszukany czas, z której dwoma częściami miałam okazję się już zapoznać. Druga, „Słaby punkt”, dotarła do mnie dzięki uprzejmości księgarni TaniaK[Adres usunięty]. Czy okazała się równie udana, co jedynka? Zapraszam Was na recenzję opowieści o losach tych, którzy mieli już przecież żyć długo i szczęśliwie. Ale tak się nie stało.

    ZARYS FABUŁY

    Życie Marti i Wilka miało się już uspokoić. Robert Urbaniak został aresztowany i wszystko wróciło na swoje tory. Teraz oczekują dziecka i ponoć nie mają przed sobą tajemnic. Ponoć. Sęk w tym, że Kamil nie zmienił profesji, a zlecenie, jakie zostaje mu powierzone, znowu stawia całą jego codzienność i związek w gotowości. Kiedy na drodze tej dwójki staje rosyjski gangster, Oleg, i Marta przykuwa jego wzrok, nie mają pojęcia, że wkrótce to właśnie jej przyjdzie stawić czoła wyzwaniu. Marti będzie musiała przyjąć nietuzinkową rolę i zbliżyć się do Olega, żeby wydobyć od niego cenne informacje. W końcu chodzi o handel ludźmi i możliwość uratowania niewinnych kobiet. Czy Marta podoła zadaniu? Co poczuje Kamil, kiedy jego ukochana będzie przebywać w towarzystwie innego faceta? Czy to zlecenie scali ich relację, czy może wręcz przeciwnie, zniszczy?

    MARTI, KAMIL I ROSYJSKI GANGSTER

    Relacja bohaterów z pierwszego planu wkracza na nowy poziom. Nie będzie łatwo, zwłaszcza, że teraz Marti będzie musiała mocno się narazić. Czy faktycznie okaże się słabym punktem Wilka? Przyszła mama w tym tomie naprawdę daje czadu. Podziwiam jej odwagę i gotowość do podjęcia wyzwania, zwłaszcza, że chodzi o niebezpiecznego człowieka. Czy plan opracowany z Kamilem się powiedzie? Jak wpłynie na Martę bliskość, której doświadcza z Olegiem? Przyznaję, że współczułam Kamilowi tego, co musiał przeżywać. Wszak jego ukochana na jakiś czas dla dobra sytuacji musiała pozostać jego siostrą. Imponował mi tym, że stawiał ukochaną i troskę nad nią na pierwszym miejscu. To wyzwanie i jednego i drugiego sporo będzie kosztować.

    KŁAMSTWA, INTRYGI I MIŁOŚĆ

    Książka jest nieprzewidywalną mieszanką namiętności, miłości, kłamstw oraz intryg. Okazuje się, że tajemnice nie opuściły związku Marti i Kamila, wciąż lubią się panoszyć. Pojawia się mocne uczucie, które zostaje wystawione na wiele prób. Tych mentalnych, ale i tych mogących zakończyć się tragedią. Autorka sprawnie wmieszała w romans kryminalne tło. Jest sprawa związana z handlem kobietami i próba odkrycia cennych informacji. Ten temat ma swój kulminacyjny punkt, który stawia czytelnika w napięciu. A całość budzi ambiwalentne uczucia, wszak nie wszyscy są tacy źli czy tacy kryształowi, jakby się mogło wydawać. Zakończenie nie pozostawia wątpliwości. Będzie następna część, a ja jestem jej naprawdę ciekawa.

    PODSUMOWANIE

    „Słaby punkt” nie okazał się słabą kontynuacją. Autorka poprowadziła fabułę na poziomie pierwszej części, czyli w taki sposób, że koniecznie chce się więcej. Akcja budzi emocje, jest miłość, namiętność, jest warstwa sensacyjna, która stawia pod znakiem zapytania całą relację głównych bohaterów. To będzie dla nich czas wielkiej próby. Czy wyjdą z niej zwycięsko? Wiarygodne dialogi, lekkie pióro, kłamstwa oraz niebezpieczeństwo. Przed sięgnięciem po tą część koniecznie przeczytajcie poprzedniczkę i miejcie świadomość tego, że będzie także dalszy ciąg. Ja ze swojej strony polecam.

    Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
    Napisz pierwszy komentarz
  4. taniaksiazka.pl
    Recenzenckie Mistrzostwo Świata
    Ocena:
    5/5
    Opinia użytkownika sklepu
    Autor opinii z tym oznaczeniem jest zarejestrowanym użytkownikiem sklepu. Nie możemy potwierdzić, że produkt został kupiony w naszym sklepie.
    Dodana przez Marta S. w dniu 2022-05-08
    Recenzja dotyczy produktu typu: książka
    0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

    @recenzje_ksiazek_niezwyklych_

    .

    ⭐Recenzja⭐

    🌸"Słaby punkt"
    Kingi Tatkowskiej to druga część serii "Oszukany czas".

    Połączenie romansu i sensacji sprawiło, że książkę wręcz pochłonęłam, i ciężko mi było się od niej oderwać.

    🌸Marta i Kamil próbują na nowo poskładać swoje życie.

    Gdy na ich drodze staje Oleg, rosyjski gangster zajmujący się handlem ludźmi, który zwraca uwagę na Martę, przełożeni Kamila postanawiają to wykorzystać, i skłaniają dziewczynę do współpracy w celu zdobycia obciążających dowodów na nielegalne interesy Olega.

    Marta zostaje wciągnięta w brutalny świat nielegalnych interesów, i będzie zmuszona zbliżyć się do gangstera w celu zdemaskowania jego nielegalnych działań.

    Czy Oleg odkryje podstęp?

    Czy Marta będzie w stanie wykonać zadanie?

    Czy Kamil będzie w stanie zapewnić Marcie bezpieczeństwo?

    🌸Pierwsza część mnie zachwyciła i z niecierpliwością oczekiwałam kontynuacji tej wspaniałej serii. Pełna emocji historia, którą czytałam z zapartym tchem. Wartka akcja i świetnie wykreowani bohaterowie są niewątpliwym atutem tej książki.

    Ponieważ jest to kontynuacja, koniecznie trzeba przeczytać pierwszą część, aby w pełni zrozumieć całą historię.

    Autorka stworzyła interesującą i nieprzewidywalną książkę, która nie oszczędza naszych bohaterów, ale przez to jest niezwykle wciągająca i intrygująca.

    Zakończenie sprawiło, że już bym chciała się dowiedzieć, co będzie dalej.

    Jeśli szukacie książki, która dostarcza dużo wrażeń i nie można się od niej oderwać, to gorąco polecam.

    Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
    Napisz pierwszy komentarz
  5. taniaksiazka.pl
    Recenzenckie Mistrzostwo Świata
    Ocena:
    5/5
    Opinia użytkownika sklepu
    Autor opinii z tym oznaczeniem jest zarejestrowanym użytkownikiem sklepu. Nie możemy potwierdzić, że produkt został kupiony w naszym sklepie.
    Dodana przez Aleksandra K. w dniu 2022-05-01
    Recenzja dotyczy produktu typu: książka
    0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

    "- Wilku?

    -
    Tak?

    - Ty masz w ogóle jakieś słabe punkty?

    - Mam jeden. - Zaśmiał się - I powinnaś doskonale go znać."

    Kinga Tatkowska powraca z Marti i Kamilem, którzy próbują ułożyć sobie życie w spokoju. Wydarzenia, które miały miejsce w pierwszym tomie nie dają jednak o sobie zapomnieć. W dodatku, na drodze dwójce zakochanych staje rosyjski gangster Oleg, który zajmuje się handlem ludźmi, szczególnie kobietami. Kiedy plan zbliżenia się do mężczyzny nie wypala, a kolega z pracy Wilka mówi Marti nad czym pracują, kobieta decyduje się pomóc. Czy uda im się złapać Olega na gorącym uczynku? Do czego posunie się Oleg by zdobyć Marti?

    Czekałam na drugi tom tejże serii, ponieważ pierwszy mocno mnie zaskoczył i to pozytywnie. Autorka ma lekkie pióro, dzięki czemu książkę czyta się przyjemnie i szybko, a akcja cały czas gna do przodu. W drugim tomie to się nie zmienia i "Słaby punkt" dorównuje poprzednikowi.

    Jeśli znacie początek historii Marti i Wilka, a mężczyzna skradł serce, to na pewno ucieszy Was wiadomość, że tutaj jest go więcej, przynajmniej takie odniosłam wrażenie. Poznajemy z jego perspektywy podejście do sprawy pomocy Marti w tak ważnej akcji. Nie zabraknie kilku gorętszych scen, które dodają pikanterii całej historii, ale i tak emocji nie brakuje.

    Co mnie zaskoczyło, to postać Olega, który wywoływał u mnie skrajne emocje. Nienawiść do okrucieństwa, które było jego pracą. Współczucie, gdy poznało się jego przeszłość. Nadzieję, światełko w tunelu, gdy widoczne były u niego zmiany dzięki pewnej pięknej i nieustępliwej kobiecie, jaką jest Marti.

    Spędziłam naprawdę przyjemnie czas z książką i ciekawie było poznać dalsze losy bohaterów. Co więcej, to nie koniec i autorka zasiała pewne ziarenko, którego rozwinięciem jestem naprawdę zaintrygowana. Mam pewne podejrzenia co do wydarzeń w trzecim tomie, ale będę musiała się przekonać, gdy się pojawi. Polecam fanom romansów i obyczajówek.

    Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
    Napisz pierwszy komentarz
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

taniaksiazka.pl

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula