Seria Wierzę w Boga

Religia stanowi niezwykle ważny element w życiu każdego wierzącego człowieka. Aby zrozumienie treści katechezy stało się dla dzieci mniej skomplikowane, warto wybrać odpowiednie pomoce takie, jak seria "Wierzę w Boga. Bóg - Nasz Ojciec".

Pomoce katechetyczne z serii "Wierzę w Boga. Bóg - Nasz Ojciec" to publikacje, które przydadzą się na każdej lekcji religii. Wśród pozycji, proponowanych przez Wydawnictwo WAM, znajduje się podręcznik dla klas pierwszych, zeszyt ćwiczeń oraz poradnik metodyczny. Materiały dydaktyczne zostały stworzone na podstawie "Programu nauczania religii rzymskokatolickiej w przedszkolach i szkołach", czyli dokumentu utworzonego przez Komisję Wychowania Katolickiego KEP. Pomoce są zgodne z "Podstawą Programową katechezy Kościoła katolickiego w Polsce" (KEP, 8 czerwca 2018 r.). Wśród pomocy katechetycznych od Wydawnictwa WAM można również odnaleźć materiały multimedialne, udostępnione na stronie nowe.katechizmy.pl.

Publikacje do nauki z serii "Wierzę w Boga. Bóg - Nasz Ojciec" wyróżniają się atrakcyjną szatą graficzną. Zadania zawierają w sobie elementy do wycinania czy kolorowania, a także naklejki. Nie brakuje tu również miejsca na rysunki tworzone własnoręcznie przez pociechy. Zeszyt ćwiczeń dla uczniów klas pierwszych został przygotowany w taki sposób, by jak najlepiej objaśniać treści katechezy i umożliwiał dobre utrwalenie wiadomości. Ćwiczenia mają na celu zaangażować najmłodszych w przeżywanie tajemnic wiary, a także interioryzować wartości i kształtować postawy.

Bestsellery - podręczniki do 2 klasy szkoły podstawowej

Nowości - nauczanie wczesnoszkolne, podręczniki szkolne