Seria Więcej - Jay McLean

“Więcej” to powieści o uczuciach, które składają się na intrygującą serię dla pasjonatek trudnych romansów. W cyklu, jak dotąd ukazały się trzy książki: “Więcej niż my”, “Więcej niż ona” oraz “Więcej niż on”.

 

W tomie pierwszym, zatytułowanym “Więcej niż my” główną bohaterką jest Mikayla, która właśnie idzie na bal związany z ukończeniem liceum. Dziewczyna ma oddanego chłopaka, Jamesa oraz najlepszą przyjaciółkę, Megan, która jest prawdziwą duszą towarzystwa. Sama Mikayla nigdy nie była szczególnie rozrywkowa, a raczej skromna i dość nieśmiała.

 

Tymczasem podczas wieczoru jej życia znajduje dwójkę ważnych dla niej osób w niedwuznacznej sytuacji. Jak się okazuje, Megan i James od dwóch lat mieli romans, oszukując dziewczynę bez żadnych skrupułów. Zrozpaczona dziewczyna przypadkiem trafia na Jacka. Poznaje jego kolegów i to w ich towarzystwie spędza resztę wieczoru. To jednak jeszcze nie koniec jej nieszczęść. Kiedy wraca do domu, na miejscu zastaje wozy policyjne, a cała jej rodzina nie żyje. Jedynym wsparciem, jakie jej pozostaje, okazuje się nowo poznany Jack i jego rodzina. Czy uda im się jakoś zaleczyć ranę, która właśnie powstała w sercu Mikayli?

 

“Więcej niż ona” dotyczy losów Logana Matthewsa oraz Amandy Marquez. Chłopak to prawdziwy flirciarz, który nie odpuści żadnej dziewczynie. Bez skrupułów rozkochuje w sobie wybrane kobiety, spędza z nimi noc, a potem, mimo obietnic, że zadzwoni, natychmiast zrywa kontakt. Z Amandą powinno być inaczej. Logan od razu wie, że jest zupełnie inna niż dziewczyny, które stawały na jego drodze do tej pory. Mimo wszystko postępuje tak jak zwykle i porzuca ją po upojnej nocy. Ich ścieżki znów się krzyżują kilkanaście miesięcy później. Tyle że teraz Amanda nie chce go w ogóle znać. Logan nie zamierza odpuszczać. Dziewczyna stara się go ignorować. Sęk w tym, że Logan ma być jej współlokatorem.

 

“Więcej niż on” to trzecia część serii, w której głównymi bohaterami są Logan i Amanda. Chłopak, który uciekł do Afryki i dziewczyna, która uczyła się żyć na nowo bez niego przy wsparciu brata i przyjaciół. Nie widzieli się rok. Logan wraca, ale musi zmierzyć się z przeszłością. Dziewczyna podejmuje decyzję, aby mu w tym pomóc. Czy razem uda im się skleić złamane serca? Czy jest jeszcze dla nich szansa?

 

Autorką serii “Więcej” jest Jay McLean, bestsellerowa pisarka, która urodziła się na Filipinach. Cykl spodoba się w szczególności miłośnikom powieści z nurtu Young Adult.

 • -41%
  Więcej niż on. Więcej. Tom 3

  Więcej niż on. Więcej. Tom 3

  Romantyczna powieść Jay McLean, autorki bestsellerów "Więcej niż ona" i "Więcej niż my". Każdego ranka masz wybór: możesz dalej śnić lub obudzić się i ruszyć w pogoń za marzeniami. Będę żyć dla siebie i tylko dla siebie. Randki były naprawdę ostatnią rzeczą, na jaką miałam teraz ochotę. A powinnam...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 21,92 zł 36,90 zł
  w magazynie
 • -41%
  Więcej niż ona. Więcej. Tom 2

  Więcej niż ona. Więcej. Tom 2

  Czasami ma się tylko jedną szansę w miłości Kiedy Logan poznał Amandę, od razu wiedział, że to dziewczyna inna niż wszystkie. Jednak nie powstrzymało go to przed tym, żeby postąpić tak jak zwykle. Po namiętnych chwilach postanowił zerwać z nią kontakt. Po paru miesiącach ich drogi znowu się...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 21,92 zł 36,90 zł
  w magazynie
 • -41%
  Więcej niż my. Więcej. Tom 1

  Więcej niż my. Więcej. Tom 1

  Szkolny bal miał być dla Mikayli niezapomniany. I taki był, jednak z zupełnie innych powodów, niż chciała. W jedną noc dziewczyna straciła wszystkich, których kochała. Świadkiem tragedii był Jake. To właśnie w nim Mikayla odnajduje wsparcie.
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 21,92 zł 36,90 zł
  w magazynie
 • Outlet
  -46%
  Więcej niż ona. Więcej. Tom 2

  Więcej niż ona. Więcej. Tom 2 Outlet

  Czasami ma się tylko jedną szansę w miłości   Kiedy Logan poznał Amandę, od razu wiedział, że to dziewczyna inna niż wszystkie. Jednak nie powstrzymało go to przed tym, żeby postąpić tak jak zwykle. Po namiętnych chwilach postanowił zerwać z nią kontakt. Po paru miesiącach ich drogi znowu się...
  Ocena: 0/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 19,92 zł 36,90 zł
  w magazynie
 • -25%
  eBook Więcej niż on. Więcej. Tom 3 mobi epub

  eBook Więcej niż on. Więcej. Tom 3 mobi epub

  Romantyczna powieść Jay McLean, autorki bestsellerów "Więcej niż ona" i "Więcej niż my" Każdego ranka masz wybór: możesz dalej śnić lub obudzić się i ruszyć w pogoń za marzeniami. Będę żyć dla siebie i tylko dla siebie. Randki były naprawdę ostatnią rzeczą, na jaką miałam teraz ochotę. A powinnam...
  Ocena: 0/5
  eBook, mobi, epub
  Cena: Nasza cena: 20,18 zł 26,90 zł
  Plik do pobrania

Bestsellery - romanse, powieści romantyczne dla kobiet

Nowości - romanse, powieści romantyczne dla kobiet