Seria Westwood Academy - Weronika Ancerowicz

Nieskazitelny ideał, a może raczej iluzja i odgrywana przez lata gra aktorska najwyższych lotów, która w rzeczywistości skrywa mroczną tajemnicę? Już po pierwszych kilku stronach książek z serii "Westwood Academy" z pewnością pomyślisz: "samo życie!


"Westwood Academy" autorstwa polskiej pisarki Weroniki Ancerowicz łączy w sobie cechy charakterystyczne dla powieści obyczajowej oraz romansu utrzymanego w nurcie young adult. Porusza wątki związane z nastoletnim okresem dojrzewania oraz wszystkimi doświadczeniami typowymi dla wieku młodzieńczego.


Główną bohaterką serii, która jak dotąd ukazała się w dwóch tomach (choć z pewnością młodzi czytelnicy "Westwood Academy" z niecierpliwością czekają na więcej) jest Natalie Forbes - nastolatka uczęszczająca do prywatnego liceum, której życie kręci się wokół edukacji oraz samorozwoju, gdyż dziewczyna doskonale wie, że dobre wyniki w szkole zaprocentują w przyszłości. Dziewczyna stroni od imprez, spotkań towarzyskich, używek i dba o reputację swojej rodziny, która uchodzi za idealną. Jednakże tylko i wyłącznie Natalie wie, jak ogromny wpływ na jej zdrowie psychiczne ma presja wywierana na nią przez społeczeństwo oraz chęć sprostania oczekiwaniom rodziców. Za maską idealnej córki i przyjaciółki oraz wzorowej uczennicy kryje się bowiem dziewczyna, której najbardziej wstydliwy sekret przypadkiem odkrywa jej największe przeciwieństwo - wytatuowany buntownik Blaise Daniels. Ta seria to nie kolejna powieść usłana różami, a cykl poruszający tak istotne kwestie, jak przemoc psychiczna, samotność, nałogi oraz samookaleczenie.


Czy Blaise wykorzysta odkrytą informację do własnych celów i pogrąży Natalie, a może obudzi ona w nim iście ludzkie odruchy? Odpowiedź na to pytanie znajduje się w serii "Westwood Academy", w skład której wchodzi część "For Sure Not You. Westwood Academy" oraz "Maybe You. Westwood Academy. Tom 2".


W naszej księgarni serię książek Weroniki Anceorwicz znajdziesz zarówno w klasycznej wersji papierowej, jak i w formie audiobooków oraz e-booków które możesz zabrać ze sobą wszędzie.