Seria Welttour Deutsch

"Welttour Deutsch" to seria podręczników i zeszytów ćwiczeń, które w przystępny sposób ułatwiają naukę języka niemieckiego, a zarazem pokazują niezwykłe bogactwo otaczającego nas świata.


Wakacje mijają szybciej, niż można spostrzec, i już należy przygotowywać się na nowe wyzwania w kolejnym roku szkolnym. Jednym z najistotniejszych jest nauka języków, których znajomość jest niezbędna we współczesnym świecie. Praktycznym wyborem uczniów pozostaje nauka języka niemieckiego, popularnego nie tylko w Europie, ale i na świecie. Seria "Welttour Deutsch" to jedno z najlepszych narzędzi, które pozwoli poznać mowę naszych zachodnich sąsiadów.

"Welttour Deutsch" – podręczniki do języka niemieckiego dla szkół ponadpodstawowych

Na serię "Welttour Deutsch" składają się podręczniki i zeszyty ćwiczeń wraz z dedykowanymi płytami CD, które gwarantują ciekawy przebieg lekcji języka niemieckiego w szkołach podstawowych i ponadgimnazjalnych. W każdym zestawie znajdują się oznaczone tematycznie rozdziały zawierające informacje i ćwiczenia rozwijające wszelkie umiejętności potrzebne w nauce języków – czytania, pisania i mówienia. Kolejne rozdziały to także okazja do zaznajomienia się z niemiecką gramatyką. Zastosowanie różnorodnych grafik, tabel i wykresów wpływa na zwiększenie efektywności nauki, dzięki czemu uczeń szybko opanuje przygotowany materiał.


Na serię składają się:

- “Welttour Deutsch 1. Podręcznik do języka niemieckiego dla liceum i technikum. Poziom A1

- “Welttour Deutsch 1. Zeszyt ćwiczeń do języka niemieckiego dla liceum i technikum. Poziom A1

- “Welttour Deutsch 2. Podręcznik do języka niemieckiego dla liceum i technikum. Poziom A2

- “Welttour Deutsch 2. Zeszyt ćwiczeń do języka niemieckiego dla liceum i technikum. Poziom A2

- “Welttour Deutsch 3. Podręcznik do języka niemieckiego dla liceów i techników. Poziom A2+. Szkoły ponadpodstawowe

- “Welttour Deutsch 3. Zeszyt ćwiczeń do języka niemieckiego dla liceów i techników. Poziom A2+. Szkoły ponadpodstawowe

- “Welttour Deutsch 4. Język niemiecki. Podręcznik

- “Welttour Deutsch 4. Język niemiecki. Zeszyt ćwiczeń

Może zainteresują Cię również

“Welttour Deutsch” – podróż przez świat z językiem niemieckim

Wielką zaletą serii "Welttour Deutsch" jest zwrócenie uwagi nie tylko na sam język, ale także na otaczający nas świat. Nazwę serii można przetłumaczyć jako: Moja wędrówka przez świat, dlatego przedstawionych jest w niej wiele ciekawostek dotyczących odmiennych miejsc i kultur spod prawie każdej szerokości geograficznej, co bez wątpienia zwiększa atrakcyjność nauki. Znajdziemy tu zarówno opisy przeżyć osób mieszających na całym świecie, jak i informacje dotyczące zabytków czy cudów przyrody. Ukazanie niezwykłości świata ma także uzasadnienie merytoryczne, w końcu nauka języka ułatwia ich poznawanie i znosi wiele barier.


Dzięki sposobowi skonstruowania książek, opartemu na przeplataniu informacji językowych ciekawostkami ze świata, nauka będzie dużo przyjemniejsza, a lekcje ciekawsze. Ze względu na te zalety seria "Welttour Deutsch" pozostaje jedną z najchętniej wybieranych przez nauczycieli języka niemieckiego.

Podręczniki z serii Welttour