Seria Wędrując Ku Dorosłości

"Wędrując ku dorosłości" to seria podręczników oraz ćwiczeń przeznaczonych dla szkół ponadgimnazjalnych, których tematyka związana jest z wychowaniem do życia w rodzinie. Ta seria to nie stricte nauka, ale autentyczne treści, które są bliskie życiu i potrzebom wszystkich nastolatków.

Uczniowie poznają różne aspekty związane ze stroną psychologiczno-emocjonalną, ale i znajdują tutaj sporo informacji odnośnie żeńskiego i męskiego układu rozrodczego, spraw intymnych, relacji z rodzicami, jak i damsko-męskich. W serii znajdujemy bogactwo informacji różnego rodzaju, od zagadnień z dziedziny biologii i psychologii, po etykę, prawo, socjologię.

To nieoceniona pomoc w poznawaniu, ale i rozumieniu siebie. Tematyka płciowości, jej natury, a także przeznaczenia przestaje mieć przed młodzieżą tajemnice, staje się zrozumiała. Uczniowie uczą się i osiągają pełną dojrzałą postawę. Przechodzą przez cały proces mający na celu uczynić ich zdolnymi do miłości, a także akceptacji najważniejszych wartości. Podręczniki szkolne z serii "Wędrując ku dorosłości" pozwalają poznać funkcje rodziny i wykształtować w młodych ludziach odpowiedzialne postawy.

Podręczniki z serii "Wędrując Ku Dorosłości"

Podręczniki z serii Wędrując Ku Dorosłości

Może zainteresują Cię również

Nowości

więcej