Seria W Głowie Się Nie Mieści

Twoje dziecko lubi film animowany "W głowie się nie mieści"? Kup mu kolorowankę albo figurkę postaci z tego kinowego hitu: niech dalej uczy się nazywać i rozpoznawać emocje w trakcie wciągającej zabawy. Każda emocja jest potrzebna i z każdej - nawet smutku - można wyciągnąć coś dobrego!

Seria "W głowie się nie mieści" to pozycje oparte na kinowym hicie dla dzieci. Bohaterka filmu, dziewczynka o imieniu Riley, nie jest świadoma ciężkiej pracy, jaką we wnętrzu jej głowy wykonuje pięć walczących o wpływ na jej zachowanie emocji. Spersonifikowane Radość, Smutek, Strach, Gniew i Odraza mają szczególnie twardy orzech do zgryzienia, kiedy rodzice Riley podejmują decyzję o przeprowadzce do innego miasta.

Na dziewczynkę czeka teraz sporo wyzwań, a w dodatku Radość i Smutek gubią się gdzieś w zakamarkach mózgu Riley... Na podstawie nagrodzonej Oscarem i wieloma innymi wyróżnieniami animacji powstała seria książek z kolorowankami, zgadywankami i wyklejankami. Mały fan filmu może teraz na co dzień oswajać wszystkie (zarówno miłe, jak i trudne) emocje, kolorując, naklejając i bawiąc się.

Seria obejmuje trzy pozycje książkowe: "Zadanie: naklejanie!" (zawierające ponad 50 naklejek ), "Ścieralne strony", czyli książeczkę zachęcającą do dbałości o emocje (w tym przypadku poprzez ich ubieranie i ozdabianie) oraz "Moje nastroje", książkę zawierającą liczne inspiracje do rozpoznawania i wyrażania emocji w formie plastycznej.

Książki zostały wydane przez wydawnictwo Ameet. Nadają się one doskonale na prezent przede wszystkim dla dzieci, które znają już film wytwórni Disney-Pixar, ale nie tylko. W sprzedaży dostępna jest także figurka z serii Disney Infinity 3.0, służąca do gry w popularną grę zręcznościową. Zabawka przedstawia Strach: zabawnego bohatera filmu "W głowie się nie mieści" odpowiedzialnego za wszystkie dyktowane lękiem zachowania Riley. Po zakupie można wirtualnie przenieść Strach do uniwersum gry i przeżywać wraz z nim najróżniejsze przygody.

Kolorowanki z serii W Głowie Się Nie Mieści

 • -20%
  W głowie się nie mieści. Moje nastroje

  W głowie się nie mieści. Moje nastroje

  Książka oparta na filmowym hicie tego lata wprost z wytwórni Disney·Pixar W głowie się nie mieści.Takich emocji jeszcze nie było!Kiedy budzi się Gniew? Co wyzwala Radość? Czy Strach ma wielkie oczy? A co na to Odraza i Smutek? Emocje towarzyszą nam każdego dnia… Jeśli chcesz się z nimi...
  Ocena: 0/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 7,99 zł 9,99 zł
  w magazynie
 • -20%
  Zadanie: naklejanie! W głowie się nie mieści

  Zadanie: naklejanie! W głowie się nie mieści

  Książka oparta na filmowym hicie tego lata wprost z wytwórni DisneyPixar W głowie się nie mieści.Wymyślony przyjaciel z dzieciństwa, postacie pięciu emocji oraz tęczowy jednorożec Trudno o lepszych kompanów do zabawy, a to tylko część drużyny, która będzie Ci towarzyszyła podczas rozwiązywania...
  Ocena: 0/5
  Kolorowanki
  Cena: Nasza cena: 10,39 zł 12,99 zł
  w magazynie
 • Outlet
  -34%
  Ścieralne strony. W głowie się nie mieści

  Ścieralne strony. W głowie się nie mieści Outlet

  Książka oparta na filmowym hicie tego lata – „W głowie się nie mieści”.Właśnie zaczyna się Twoja barwna przygoda z emocjami……a o emocje trzeba dbać! Dlatego stwórz dla Radości, Smutku czy Odrazy kolorowe okulary, sukienkę lub… gustowne dodatki.Baw się bez końca! Specjalne strony, po których możesz...
  Ocena: 0/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 7,04 zł 10,70 zł
  produkt niedostępny
  chwilowo niedostępny powiadom mnie o dostępności

Może zainteresują Cię również

Bestsellery - książki pobudzające kreatywność u dzieci

Nowości - książki pobudzające kreatywność u dzieci